Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gdańszczanka23

Firma z kanapkami własnej roboty???????

Polecane posty

Gość Gdańszczanka23

Witam wszystkich mam 23 lata i zupełnie nie wiem czym sie zająć w życiu,tym bardziej ż e dopadł nas kryzys. Dużo podróżowałam po Niemczech i tam na każdym dworcu (i nie tylko) można kupić gotowe kanapki (pyyyszne). Pomyślałam,że mozna by było również otworzyć coś takiego w tak dużym mieście jak Gdańsk. Pyszne kanapki z wędlinkami,mięskami,serami,warzywami,jajkami itd itd.według fantazji i upodobań.Myślalam o jakies budce z kanapkami,moze tez inne gotowe smakołyki (pirogi nasze polskie ulubione,oczywiście domowej roboty)-może pierogarnia???? Jak myślicie Drodzy Internauci czy to mogłoby sie udać??? Prosze o opinie,a jesli macie inne ciekawe pomysły chetnie wysłucham. Pozdrowionka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bfffffffffffffff
tez mam taki sam pomysł z kanapkami :D na pewno się uda :D co do pierogarni to jest we wrocławiu koło 20 i wszystkie chulają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko dodam
moze tez cos na zasadzie dowozu, np do firmy? do tego sałatki, zestawy lunchowe, mysle, ze w duzym miescie ma to szanse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość we wrocku jest jest duzo takic
firm. ale jezeli juz to postaw tez na te dostawy do firm. my z dziewczynami często sobie zamawiamy jakieś gyrosy sałatki pierogi. czsem nie ma czasu zrobic sobie kanapek rano a jakis grosz w kieszeni na porcję pierogów się znajdzie;) a nie każdy moze wyjść w czasie pracy po suchą bułkę z parówką;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdańszczanka23
A jakie formalnosci,tak mniej wiecej, musiałabym spełnić? A we wrocławiu jak to funkcjonuje na jakich zasadach? macie moze namiary,strony www??? z gory dzieki wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×