Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Biegająca

Bieganie, kondycja, figura

Polecane posty

Gość wawabieganie
jeest ktoś z wawy a najlepiej z ursynowa bo biegania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja swoją kondycję wyrobiłam po ok misiącu. Warunek biegam na czas w jednym tępie. Dystans 3 km dziennie. Początkowo 5 przystanków teraz jest to dystans 5 km w tym samym czasie bez przystanku. puls 120 myślę że jeszcze mięsiąc i puls powinien dojść do 130 - mam niskie ciśnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdhgfdhgfd
Do xKamyk -> a co według ciebie daje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośgoś
witam, a ja mam na odwrót - co prawda przed rozpoczęciem przygody z bieganiem dużo się ruszałam - aerobik, rower, zawsze starałam się aktywnie spędzać czas...natomiast biegać nigdy nie lubiłam, bo kiedyś miałam zadyszkę, kolkę itd. a teraz po kilku latach od tamtych biegowych doświadczeń znowu - w zasadzie przez przypadek- zaczęłam biegać. i tym razem nic - żadnej kolki, zadyszki, bólów... potrafię biegać przez godzinę, a moje ciało reaguje jak na marsz... co prawda nie biegam szybko - w godzinę "robię" ok 8-9 km, no ale ta poprawa warunków była dla mnie dużym zaskoczeniem... miał tak ktoś? pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośgoś
achaś, a co z bieganiem w miesiącach listopad - marzec? biegacie? czy przenosicie się na siłownię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisssy
ktos o nicku "wawa bieganie" szukał kompana do biegania z ursynowa :) Ja jestem ze Słuzewia i tez szukam towarzysza do biegania, mimo silnej woli, samotne bieganie po jakims czasie staje sie nudne ;p. Robi sie zimno, zastanawiam sie, czy nie przeniesc sie na bieźnie. "Wawo bieganie" jestes kobieta czy mezczyzna ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja poczułam poprawę już po dwóch tygodniach biegania, ale robiłam sobie treningi codziennie. W tym sporcie niewątpliwie liczy się systematyczność. Jeśli faktycznie potraktujesz bieganie w miarę sumiennie to w ciągu miesiąca zrzucisz parę kilo, poprawisz sobie kondycję i wyrobisz mięśnie, czyli same plusy. Jeśli zdecydujesz się już na jogging to radzę kupić odpowiednie buty, bo to naprawdę poprawia komfort biegania, zwłaszcza na długich dystansach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goguś13
Pomóżcie! Biegam na bieżni ale nie widzę efektówwww! narazie widze jak przybiera mi tkanki mięśniowej a jako dziewczyna nie wygląda to zbyt ciekawie bo nie chcę być napakowana! Jak mam rozłożyć bieganie na 5 dni tyg i jakie tempo aby było dobre spalanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście że wyszczupla nogi
co za brednie. jak mozna pisac, ze bieganie nie wyszczupla nóg. ;/ tyłek, nogi, boczki, brzuch. NIE biega się po chodniku czy asfaltowych ulicach tylko po miękkich powierzchniach. :O:O biegajcie po 30 min, po 20 organizm zaczyna czerpać energię z tkanki tłuszczowej. biegajcie rano - nie musze chyba pisac dlaczego i tak dalej. nie chce mi sie tłumaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhh
ggggg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapraszam do wzięcia udziału w konkursie do wygrania jest nawet laptop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inesines666
Cześć. Bieganie i poprawia kondycję, i wyszczupla i ujędrnia:) Jestem przykładem osoby, która biegając regularnie i aerobowo pozbyła się 5 kg w ciągu jednego miesiąca. Warto. Uważaj tylko na przeciążenie stawów kolanowych - kąp się w soli bocheńskiej, działa regenerująco i odprężająco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
By nie rozbudowywały się mięśnie można spróbować rozciągania. W moim przypadku masa mięśniowa jest zmorą, przyrasta już w 2 tyg treningów, ale odkąd zaczęłam rozciąganie trzyma się na stałym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biegam od miesiąca trzy razy w tygodniu i widzę malutkie efekty, kondycyjne głównie. Zobaczymy, co będzie dalej :) Ale początki były (i są!) bardzo ciężkie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba też muszę się wziąć za bieganie. Już nawet zamówiłam sobie getry i koszulkę z rough radical i jak tylko przyjdzie mi przesyłka to biorę się za siebie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośka

Moim postanowieniem noworocznym jest zacząć biegać i muszę się w końcu wziąć bo nawet na wczorajsze urodziny dostałam opaskę sportową z garetta więc pora ją sprawdzić. Biegacie z takimi opaskami? Sprawdzają się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×