Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MaMani

Co porabiacie?

Polecane posty

Paula 🌼 ja własnie dopadłam kompa , ale nie na długo i czytam kafe w pospiechu :):) jak maluszki sie chowają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dobrze. Narazie zdrowe i mam nadzieje, ze tak pozostanie choć w rodzinie szaleje grypa :-/ a mi sie nudzi. Mania wypatrzyla w piwnicy zjezdzalnie i kazala sobie wyjąć i zjezdza a tubiś sie bawi grzechotkami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam z makro ,obejrzałam brzydule ,czytam kafe w lotku bo muszę iść prasować:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malka malutka
a ja się zastanawiam jak powiedzieć gin że potrzebuje zwolnienie L4 na całą ciąże bo w firmie mi tak kazali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe a ja dopiero wybywam na night tesco shopping :D:D:D Najlepiej mi sie robi zakupy o pólnocy bo nie ma kolejek do kas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malka da ci zwolnienie napewno a jak nie da to idziesz prywatnie do gin i mowisz ze chcesz zwolnienie :) nie stresuj sie bo napewno dostaniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis zepsulam pralke i wywalilo korki... ucze Manie sikac na nocnik efekty : majtki 1/10- kaluża w przedpokoju :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja siedze w pracy i po raz pierwszy poczulam kopniaczka mojego dzidziusia!!!:)tak na pocieszenie chyba. tak pomyslalam ze wam sie pochwale:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopniaczek to piknie:D a mój przez dwa tyg naprawiał pralkę aż zepsuł,że się do niczego nie nadawała....żebym nie krzyczała ,kupił mi nową:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie kopniaczki (pierwsze) to fajna sprawa aczkolwiek już bym nie chciala :P:D a jeśli chodzi o pralki to ja wlączylam i nagle swiatlo zgaslo i wydobyl sie dym... takie czary mary... myslaląm ze dżin wyskoczy i powie "Paulinko spelnie twoje trzy życzenia"... a tu tylko takie metalowe czesci wypadly i woda sie wylała... szkoda... wolalabym dżina :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmm....ciekawe jakie byłyby te życzenia:D w zależności od atrakcyjności dzina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm no nie wiem napewno nowa pralka :):P a potem bym improwizowala :) moze 21 dni urlopu ... albo pilot do zatrzymywania czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uważaj z tym pilotem:)z przyspieszaniem czasu się nie sprawdził:) bądzmy jak amerykanskie miss :pokój na świecie...haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy nie bedzie pokoju na swiecie... ludzie sa zbyt zachlanni... zawsze znajdzie sie ktos kto bedzie chciał wiecej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wykapałam Młodego. Wykremowałam go balsamem kojącym na dobranoc. Teraz siedzi obok mnie, ogląda wieczorynkę, je kaszę i cudnie pachnie. Zaraz będę go kładła spać bo jutro rano do przedszkola. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×