Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Warkocz Komety

Kulturalne rozmowy o roochaniu

Polecane posty

ejjj Witkacy !!! ja jestem na poczatku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy u was tam na południu pogoda też taka członkowa?? Zaraz chyba wezmę się za chlanie, bo kawa nic nie daje. Mam wino bananowo- mirabelkowe, półsłodkie, dobre i (bo??) mocne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
numer tego fryzjera?? tak blisko się nie znamy, znam go tylko z opowiadań, pewnie buta 43 a kołnierzyka 40...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, halny... dlatego czuję się jakby walec po mnie przejechał w Stolicy(nie CK Stolicy!, tylko po prostu Stolicy) chujnia z grzybnią, roztop wszystkie psie goowna wyciągnął z pod śniegu, jest szaro, mokro i piżdziec... Komuś wina??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to się cieszę w sumie, że drogę przez Stolycę pod ziemią odbywam, jak miałbym patrzeć na te paskudne ulice to bym chyba skoczył z poniatoszczaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viciu, nie miałem nic złego na myśli... Po prostu Ona jest na samym początku bycia pod czterdziestkę. to może inaczej, nie tak dawno przestała być dwudziestoparolatką;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echhh nie ma to jak u nas na wsi :classic_cool: swieżo pachnąco :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez niedawno przestałam byc dwudziestoparolatką :P teraz mam przyciasne wdzianko lekko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viciu \_/ szklana dla Ciebie!! ktoś jeszcze?? \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ \_/ jak się jeszcze pomyśli że pod Poniatoszczakiem kra zasrana przez kaczki, a pod krą paczki z Kra-kowa, które ślą przez pocztą ceramiczną... cały świat to goowno, oprócz moczu (pytanie za szklankę wina- z jakiego filmu to cytat i jaki był dalszy tekst??)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warkocz zawsze to lepsze niz psie koopy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia sam temat jest juz niekulturalny i masz racje bezsensu Twoje wypociny z niejakim Kwiatkiem tez są bezsensu ale nie komentuje bo nie czytam ;) to nas rózni :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O przepraszam...ja swoje paczki ślę piorytetem w przeciwnyk mierunku do biegu rzeki ;) Ja poprosze o szklaneczkę 🖐️ a jakie to wino ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo dobra powiem wam :) ja lubie krótkodystansowców taki jest moj ...wiec standard 3 razy bo dopiero wtedy ja moge skonczyc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×