Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Warkocz Komety

Kulturalne rozmowy o roochaniu

Polecane posty

PS Co do ogladania alez zapraszam :)) Nie wstydze sie przypisywania tego co pisze do wlasnej osoby:) Do ukrycia nic nie mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Girlicious masz jakiegoś przystojnego kolegę?:) wtedy chetnie pooglądam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Girlicious---> no to masz misje :) to jeden z najwazniejszych etapów w kształceniu :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze i tak...ale dzieci i tak przychodza juz albo zmanierowane albo wychowanie:) Ja juz czasami nic nie poradze...Moge jedynie probowac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak niezmiernie się cieszę :P a czy ja wyglądam na przekaznik?:O Dziad lokaja miał to mu płacił :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mistrz cientej riposty girlicious---jednym słowem jesteś babką z klasą no i po kiego złamanego wczoraj śnieg stopniał jak dziś pada? Miszczu 😭 nawet nie mów ja juz wiosne dzis czułam 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie za oknem proszę ja was zero śniegu zero deszczu :D:D Jeszcze lekki promyk słońca by sie przydał a będzie pięknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warkoczunio Kometuni teraz zobaczyłam stopkę Girlicious MASAKRA Barbie !!!! Dla ciebie moge byc nawet widelcem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warkoczyk :) dziewcze młode wyrbi się ;) przy nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi mili wasze cięte riposty bardzo mnie wzamaniaja :) ale niestety praca czeka.... Z chęcią poczytałabym jeszcze wasze jakże uprzejme i pełne tolerancji teksty ale to moze popołudniu :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Girlicious, chyba lubisz Dodę, co? normalnie teksańska masakra piłą łańcuchową :O a tak w ogóle to bonezieziur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to nie chce nic mówic :P ale ja tą blondii to juz gdzies na SZOKE widziałam :classic_cool: Ajron Ty flirciarzu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×