Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Warkocz Komety

Kulturalne rozmowy o roochaniu

Polecane posty

widzisz vicia.....gdybs dobrze czytala to bys wiedziala ze ja nigdy nie powiedzialem ze sie pokaze.......wszyscy sa incognito i jest ok....co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochliwy nie wszyscy sa incognito Vicia tzytze pkazała swoje przy wpisowym na SZOKE ja też zresztą ;) Więc teraz kolej na Ciebie :) Storczyk nie musi się ujawniać :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochliwy a kto tu mówił o pokazywaniu sie?:O skoro podobało ci sie ze się pokazała trzebabyło pokazac jej siebie ;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczy oczami ale te usta ... usta ma prawie jak towarzysz Stalin, a on usta słodsze miał od malin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie Witkacy z flaszką wina?:P i ladaco ze swoim kucem ?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vicia.....spoko....ale czemu ja mam sie jej pokazywac????? krolowa.....pokazalyscie najlepsze co macie ???? ja wole zobaczyc buzie .....wszystko inne dostepne na onet albo na zbiorniku:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczy mam niebieskie
Witam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochliwy a kto tu mówił o pokazywaniu sie? skoro podobało ci sie ze się pokazała trzebabyło pokazac jej siebie uwazasz ze w moim wieku juz dobrze sie nie wyglada????:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochliwy :O ja akurat lubiePanów w Twoim wieku ale cenie ich za coś wiecej niz wygląd wiec nie przynudzaj ;)🖐️ zjadłam sałatkę brokółową to 333 kcal :P 1/3 z dziennej dawki :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bede przynudzal.....lubisz byc sarkastyczna.....to tez jest moze dobra cecha charakteru....zalezy co kto lubi..... 09:28 [zgłoś do usunięcia] v33 (vtrzy@interia.eu) kochliwy ja akurat lubiePanów w Twoim wieku ale cenie ich za coś wiecej niz wygląd wiec nie przynudzaj wiec po co chcialas zebym sie pokaza?l.......cos chyba mylisz.... albo nie czytasz uwaznie......albo....1 szy drink juz od rana.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochliwy nie mam dzis nastroju na wałokowanie tematu w kółko :P Królowa ;) przytul wreszcie tego storczyk do tzytza zobacz jak pragnie zwrócic na siebie Twoją jaskrawą uwage :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koochva, ma ktoś pomysł jakiś na to, żeby się z lekka obudzić? zaznaczam, że kawa nie działa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zadnych problemow z Vicia nie mam....konwersacja.....ale poczulem sie troche urazony......ale nic to .....:))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajron :) moze seksik?:P Kochliwy jak uraziłam to wielkie SORKI :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochliwy tylko nie zapomnij bo do tematu wrocim :classic_cool: Pachnie łąką Królowo :D:D i leliją 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×