Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Warkocz Komety

Kulturalne rozmowy o roochaniu

Polecane posty

mamy tak samo :P Jakie masz dzis za pazuchą?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja filozofia życiowa to że życie jest jak supermarket- trzeba wiedzieć czego się chce, znaleźć właściwą półkę i wziąć to czego potrzebujemy. Nikt nam nie poda i nie ma co tracić czasu na długotrwałe zastanawianie się. Szczęście jest w zasięgu ręki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witkacy - uważaj, bo w dobie recesji i kryzysu na półkach może pozostać tylko ocet :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a myslałam ze masz szczescie za pazuchą 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmieszałem to co było wczoraj z wytrawniejszym, które już było kupażem... więc dziś na topie jest kupaż bananowo-mirabelkowego półsłodkiego z mieszanką czerwonego gronowego z greckich deserowych oraz brzoskwiniowo- morelowego... Ogólnie mniej klarowne, ale mniej słodkie, bardziej ostrzejsze w smaku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witkacy :classic_cool: Tyś degustator czy alkoholik?:P codziennie do pracy w termosiku to nosisz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
producent:) a pracuję w domu, więc nigdzie nie muszę nosić:) ale jak ktoś chce to proszę(_) (_) (_) (_) sam nie piję dziś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiedze ze własne życie macie strasznie nudne skoro komentujecie moje i mnie :)) Ale miło miło...każdy ma prawo do własnej opini na temat mojej osoby:) Dla was cudna byc nie musze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Girlicious---> lukruj sobie ;) to poprawia samopoczucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witkacy - produkujesz tak mało szlachetne trunki :-D Wino bananowe :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przydała by tu się jakaś atrakcyjna pracownica do kontaktów z mediami... a że z mediami się nie kontaktuję, to...;) grunt żeby w pracy się nie nudziła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje samopoczucie jest na najwyższym poziomie:)....Swietnie sie czuje...wekend sie zbliża a do wtorku wzięłam wolne :D:D Pieknie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Królowo ja juz wczesniej mówiłam ;) Witkacy jestem idealna :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybacz że na naszej szerokości geograficznej nie rosną winogrona winiarskie, a co do szlachetności to bez degustacji proszę się nie wypowiadać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
girlicious - jedyne co podlegało tu komentowaniu to twoje niesamowite blacharstwo i zwieśniaczenie :D ps - weź dziewczyno przestań straszyć, coponiektórzy jednak posiadają jakieś tam poczucie gustu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak człowiek je tylko 1000 kalorii dziennie to strasznie jest zły :-D I w brzuchu mu burczy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witkacy Viciu nadajesz się do molestowania w pracy?? Witkacy ja jestem jak człowiek renesansu do wszystkiego się nadaję :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Totalny brak energii i koncentracja na tym, żeby nie zapomnieć o jedzenieu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×