Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ojla_3

Czy angielki naprawde sa takie napalone???

Polecane posty

Gość Ojla_3

Kumpel opowiadal jakie to angielki na imprezach czy w pubach sa napalone i latwe, teraz pojechal do Anglii moj chlopak i... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysli_ciele
Przeciez nie kazdy facet - Polak jest taki sam. Wszystko zalezy od osoby, do jednych nikogo nie ciagnie ... inny nie moze sie "opedzic".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co ja slyszalam, to te przed czterdziestka nie patrza na narodowosc.... mam kolege, ktory kiepsko mowi po angielsku a nie ma problemu z chetnymi na seks:o Za to na ostatnim mieszkaniu sie napatrzylam jakie latwe sa mlode Polki... zenada:o A co do chlopaka... hym jak jest porzadny to nie masz sie czego bac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisniowkaaa
dokladnie jak chlopak jest porzadny to nie bedzie sie ogladal za przepitymi, przecpanymi angolkami..poza tym jakby mial cie zdradzac to rownei dobrze mogl to robic w polsce wiec nie wazne gdzie wazne kim jest...:)))) chociaz duzo zwiazkow sie rozpada wlasnie po wyjezdzie za granice ale raczej z poowdu dlugiej rozlaki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to jest__________
Wiele Polek najezdza na Polakow, a takze na Angielki - o co wam chodzi - idealne jestescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genowefa pigwa
angielki maja kurweska nature.polki ze wzgledow kulturowych sa wychowywane na porzadne grzeczne dziewczynki.a tamte to juz w ogole nie maja zadnych zachamowan. pieprza sie z kim popadnie i jak leci. wiec-przyjezdzajcie chlopaki. aids+kila w jednym zestawie, razem z zatechlym hamburgerem sprzed dwoch tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadza sie. Mozesz to zauwazyc praktycznie wszedzie przez caly tydzien chodza ubrane jak na sylwestra albo jeszcze lepiej jak na rozdanie nagrod filmowych w Cannnes , a zwaszcza w Weekendy. Teraz zima, a one chodza rozkloszowane, sukienki na ramiaczka, odkryte buciki niczym klapki, zgroza, one tak pograzaja grupowo z innymi dziewczynami od pubu do pubu, zeby co zlowic aby tylko na jedna noc, dzien. W autobusie bylam nieraz swiadkiem jak zaczepiaja kierowcow najpierw niewinna rozmowa ktora jednak zaraz po kilku minutach rozwija sie na luzna gadke o podtekstach erotycznych. Wiec nikt mi nie powie, ze angielki to dorze, kulturalnie, zachodnie ulozone dziewczynki, bo na zachodzie to pelen luz jest ze sobie na wszystko pozwalaja, a zwlaszcza postep zdrad, liczebnosci zwiazkow i partnerow siega rekordow guinessa. sa angielki pozadne,ale jest ich malo i mozna latwo odroznic ktore to te bardziej ulozone, a ktore puszczalskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To byla moja wypowiedz na temat angielek. A teraz sama sobie odpowiedz jaki jest Twoj chlopak. Ty go znasz lepiej niz ja i inne kolezanki z forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w jakim klubie w Londynie
jest najwiecej takich Angielek ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bones
W Hiszpanii kazdy wie, ze Angielki sa mega latwe, szczegolnie na wakacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaigagauhaigauaguaga
niestety potwierdzam. miezkam od wielu lat w uk.najbardziej latwe sa kilkunastolenie gowniary.raj dla zboczencow. w koncu uk to raj dla pedofili, nie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raczej nie na Polakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaigagauhaigauaguaga
na jedna noc to angielskim siksom jest wszystko jedno,wazne jak wyglada. jak w miare, to czemu nie?-jesli pieprza sie nangminnie z pakistancami to bialy polaczek gorszy?-tak, wiec, hajda panowie-do roboty. dla angielskich kurewek-kazda meska kurwa dobra. niewazna nardowosc.kila i inne atrakcje-w komplecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie

Nie. Angielki sa normalne, to polki sa strasznie konserwatywne i zamkniete; trudno w ogole z jakas polka nawiazac znajomosc w przypadkowej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jimmy

Polacy nigdzie nie mają powodzenia. Niestety u Angielek też. Człowiek z Europy Wschodniej już na starcie jest przegrany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ereme

Polki też się koorwią, tylko zwykle gdy są z dala od rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taro
11 godzin temu, Gość ereme napisał:

Polki też się koorwią, tylko zwykle gdy są z dala od rodziny.

Mąż o tym nic nie wie albo udaje, że nie wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Norbi
Dnia 23.08.2019 o 22:15, Gość Jimmy napisał:

Polacy nigdzie nie mają powodzenia. Niestety u Angielek też. Człowiek z Europy Wschodniej już na starcie jest przegrany.

Kolego to zależy jaki masz typ urody bo jak jesteś brzydal to tak ale jak masz przystojna facjatę to masz szansę u takiej Angielki. Ale faktem jest że one lecą raczej na takich czarnowłosych dżentelmenów z południowej Europy. 

Ale Angielki na żony raczej się nie nadają a u swoich rodaków też nie mają dobrej opinii zresztą to samo Angielki mówią o Anglikach że tylko siedzą w pubach i chleją piwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak! Mieszkam w Anglii. Wszystkie są łatwe i puszczalskie dlatego aborcja do 3x jest darmowa 😆😆😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawid53

Bzdury , kobiety w Europie to szrot , podobnie ciężko jak z polkami - rozpasany feminizm , fala księżniczek itp. . Lepiej znajdywać sobie dziewczyny z Azji albo ameryki południowej i potem sobie je spróbowadzic do polski. Chociaż czasem np. W Anglii idzie spotkać azjatki też , więc warto w ten target celować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiem bo  byłem

Jak wejdziesz w związek z Azjatką to będziesz skazany na niekończące się żądania od jej rodziny. One traktują związek z farang (obcokrajowcem) jak sposób zapewnienia rodzinie lepszego bytu. Najpierw zaproszą cię w gościnę a później dostaniesz wiadomość że ktoś z nich obłożnie zachorował i potrzeba kasy. A później trzeba będzie kupić świnki i wybudować dom (który twój nigdy nie będzie). I będzie z tobą tak długo jak długo płacisz. Jak nie to się odkocha bo jesteś złym mężem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawid53
4 godziny temu, Gość Wiem bo byłem napisał:

Jak wejdziesz w związek z Azjatką to będziesz skazany na niekończące się żądania od jej rodziny. One traktują związek z farang (obcokrajowcem) jak sposób zapewnienia rodzinie lepszego bytu. Najpierw zaproszą cię w gościnę a później dostaniesz wiadomość że ktoś z nich obłożnie zachorował i potrzeba kasy. A później trzeba będzie kupić świnki i wybudować dom (który twój nigdy nie będzie). I będzie z tobą tak długo jak długo płacisz. Jak nie to się odkocha bo jesteś złym mężem.

Jestem w związku z azjatką od 2 lat  i nie miałem takich sytuacji o jakiej piszesz. To co opisujesz to związki farangów z prostytutkami. Poza tym uważam azjatki mega spoko sa do związkun

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiem bo byłem
4 godziny temu, Gość Dawid53 napisał:

Jestem w związku z azjatką od 2 lat  i nie miałem takich sytuacji o jakiej piszesz. To co opisujesz to związki farangów z prostytutkami. Poza tym uważam azjatki mega spoko sa do związkun

Tak sobie tłumacz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kubib

Tak, są napalone, ale nie na Polaków 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawid53
14 godzin temu, Gość Wiem bo byłem napisał:

Tak sobie tłumacz...

Mieszkam z nią w Polsce , nie mówię , że nie ma problemów żadnych , ale nie są to problemy pokroju , że laska wyciąga odemnie kase.

Ale nie wróciłbym do polek , może teraz gdybym miał poznać nową dziewczynę to bym zaatakował Amerykę południową np. Brazylie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiem bo byłem
1 godzinę temu, Gość Dawid53 napisał:

Mieszkam z nią w Polsce , nie mówię , że nie ma problemów żadnych , ale nie są to problemy pokroju , że laska wyciąga odemnie kase.

Ale nie wróciłbym do polek , może teraz gdybym miał poznać nową dziewczynę to bym zaatakował Amerykę południową np. Brazylie

Nie masz kasy to co ma od ciebie wyciągać? Co innego gdybyś był forsiasty to byś zobaczył co one potrafią. No i jesteś w PL czyli goło/du/piec, ale ci ci są np w Tajlandii to dopiero wpadli.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gelek
2 godziny temu, Gość Dawid53 napisał:

Mieszkam z nią w Polsce , nie mówię , że nie ma problemów żadnych , ale nie są to problemy pokroju , że laska wyciąga odemnie kase.

Ale nie wróciłbym do polek , może teraz gdybym miał poznać nową dziewczynę to bym zaatakował Amerykę południową np. Brazylie

Widać, ze masz jakiś fetysz na kobiety z innych krajów. Niczym się nie różnisz od tych głupich Polek które lecą na faceta tylko dlatego, że nie ma okrągłego buraczanego blond łba (aka Polak). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawid53
1 godzinę temu, Gość Wiem bo byłem napisał:

Nie masz kasy to co ma od ciebie wyciągać? Co innego gdybyś był forsiasty to byś zobaczył co one potrafią. No i jesteś w PL czyli goło/du/piec, ale ci ci są np w Tajlandii to dopiero wpadli.  

Gdyby leciała na kase to szukałaby kogoś z kasą a nie mnie....

W Tajlandii Polak to już raczej zachodnia europa. Pensje w Polsce też wyższe niż tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×