Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosia_wroclaw

DEPILACJA LASEROWA - WROCŁAW

Polecane posty

Gość gosia_wroclaw
więc... bylam na zabiegu razem z koleżanką. ona wytrzymała i nie goliła włosów wcale i 2 dni temu juz zaczęły jej wychodzić :) ja ogoliłam 30-go, do dzis odrastaja tak strasznie wolno, takie słabe... tzn nie wiem czy odrastają, raczej powinny powoli wychodzić.. zobaczymy, dlaczej czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfvsdf
ja sobie je sama wyciagalam. pozdro wroclaw. tez jestem po 1 zabiegu juz prawie dwa tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia_wroclaw
woow naprawde! troche bałam sie im pomagac- ale teraz prosbowalam pensetą- i wychodza od razu :) ha! zobaczymy, idę działać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfvsdf
ave szczesliwe kobity :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia_wroclaw
chyba umówie sie na zabieg ten na okolice bikini :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfwe
pewnie , ze sie umawiaj. ja tez juz zaczelma robic, ale stwierdzilam,ze jednak pogłębie jak juz robie. osttanio zaczelam sie martwic, czy to wogole zadziala na wiele lat, czy niedlugo odrosnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez sobie penseta usuwalam
i to bez zadnego laseru... Wiec nie widze roznicy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja trochę zmienie temat
jak kogoś nie stac na depilacje laserem to polecam depilację woskiem u Pani Agnieszki całe nogi 66zł bikini brazylijka łącznie z pupą 33 zł /071/3556927

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia_wroclaw
umówiłam sie na bikini - laserem :) co do ceny, uwazam ze ja trafilam na dobrą cenę. pachy- 1 zabieg-100 pln bo jest teraz promocja - a moze okazac sie ze 1 zabieg wystarczy :) a depilacja woskiem u kosmetyczni- nieco tańsza- ale trzeba powtarzac- a laser nie :) narazie nic wiecej nie moge powiedzieć, ide 10-go na bikini a tak naprawde czy to na zawsze-?- przekonam sie w przyszlosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia_wroclaw
jestem po zabiegu- bikini :) w pt ide do kosmetyczny, by woskiem usunęła włosy :) zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GataWrocław
Jak to idziesz na wosk? przecież nie można wyrywać włosków z miejsc które się epilowało, badź chce wyepilować, trzeba wtedy odczekać miesiąc. Tak na marginesie dobrze że poszłaś na zabiegi IPLem, one są bezbolesne i nie ma ryzyka poparzeń jak przy lightsheeru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia_wroclaw
a skad macie takie info, ze po laserze, nie wolni isc na wosk ? wszedzie na necie są takie opinie, ale nie sa potwierdzone przez lekarzy Mi moj powiedzial, ze to wrecz wzkazane. Wlosy po laserze, tzn CEBULKI obumierają, są martwe, a ich wypadanie osłabianie trwa 7-10 dni, a wypadanie samo- dłuzej. skoro są martwe, mozna je wyrwać- przyspieszy sie to. moj lekarz, ktory robil mi lasek ( teraz i pod pachami i bikini) sam mi polecil wosk :) ale powiem wam ze poszlam na bikini woskiem za szybko na laserze, bo wlosy nie byly takie slabe i wolało duzo bardziej bolało niż laser :) ale jestem super zadowolona. narazie nie mam nic w miejscach potraktowanych laserem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GataWrocław
Gosiu, nie wiem co ile chodzisz na zabiegi, ale włoski muszą mieć czas aby odrosnąć, jak je wyrywasz to wolniej odrastają, albo niektóre nie zdążą odrosnąć do następnego zabiegu co oznacza, że zwiększa Ci się liczba zabiegów. Nie wiem co to za lekarz, ale nie powinno się skóry drażnić po epilacji laserowej, ale może lekarz wie lepiej bo nim jest. Jak chcesz to prześle Ci coś na maila, jak wyrazisz na to zgodę, to wyślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia_wroclaw
hej hej :) koniec z laserem. metoda extra, u mnie działa, pod pachami, po 1 zabiegu- narazie nie mam NIC :) ale KONIEC bo zrobilam test i zostane mamą .... narazie troche sie boje, musze potwierdzic u lekarza.... tym bardziej ze sie niedawno zaręczylam....a nie planowalam ciązy przed ślubem i jakos NIE TAK TO SOBIE ZAPLANOWALAM...ale zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szafireczek
Witajcie - mam do odsprzedania kupon na profesjonajny zabieg laserowy bikini o wartości 400 zł. Odsprzedam oczywiście taniej.... Jeśli ktoś chce poczytać to odsyłam na ctl.wroc.pl :) Zainteresowane proszę o e-mail na sharee@op.pl! Osobiście depilowałam się tamejszym laserem raz - właśnie mija 4 miesiąc i jestem naprawde pod ogromnym wrażeniem! Więc polecam z całego serduszka! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiola122
Dziewczyny polecam Panią która wykonuje depilację laserem , po którym nie boli nic, czuć tylko chłodzenie jakby lodu, kiedyś byłam na depilacji po której bardzo bolało i "podobno" tak miało być. Teraz wiem, że może nie boleć. Tel. do tej miłej Pani : 71 344 2768.Salon jest w centrum miasta, przy ul.Więziennej i Rynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem w trakcie depilacji laserowej nóg. Ból jest mniej więcej taki jakby ci ktoś małe igiełki wbijał, jak dla mnie mniejszy niż przy depilatorze czy wosku. Nogi są później trochę zaróżowione, ale ten efekt schodzi po kilku godzinach. Po jakichś 2-3 tygodniach od zabiegu włosy zaczynają wypadać. Trzeba powtarzać kilka razy, ja miałam już cztery zabiegi ale jeszcze wszystkie włosy nie wylazły, myślę że jeszcze ze 2 mnie czekają. Minusy są takie, że nie można używać depilatora, ani niczego co wyrywa włosy, pozostaje jedynie golarka. Ja osobiście tego nienawidzę, bo włosy są po tym grubsze i odrastają strasznie szybko. Cały proces trwa też dość długo, bo między jednym a drugim zabiegiem musisz odczekać 6-8 tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem w trakcie depilacji laserowej nóg. Ból jest mniej więcej taki jakby ci ktoś małe igiełki wbijał, jak dla mnie mniejszy niż przy depilatorze czy wosku. Nogi są później trochę zaróżowione, ale ten efekt schodzi po kilku godzinach. Po jakichś 2-3 tygodniach od zabiegu włosy zaczynają wypadać. Trzeba powtarzać kilka razy, ja miałam już cztery zabiegi ale jeszcze wszystkie włosy nie wylazły, myślę że jeszcze ze 2 mnie czekają. Minusy są takie, że nie można używać depilatora, ani niczego co wyrywa włosy, pozostaje jedynie golarka. Ja osobiście tego nienawidzę, bo włosy są po tym grubsze i odrastają strasznie szybko. Cały proces trwa też dość długo, bo między jednym a drugim zabiegiem musisz odczekać 6-8 tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cdorka
zdecydowałam się na depilację laserową ud, jestem po 5 zabiegu- przede mna jeszcze jeden, niestety nie widzę żadnego efektu chodzę do gabinetu przy samym rynku, ceny kosmos a pieniadze poszły w błoto wspomnę, ze mam dość ciemne owłosienie, co podobno jeszcze ułatwia depilację już wiecej nie dam się namówić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzza_wroc
Też w końcu zdecydowałam się na depilację laserową i żałowałam że tak późno. W końcu mam spokój! A depilację chodziłam do WellDerm i generalnie jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hunululu
ja jestem po depilacji laserowej okolic brodawek, jestem bardzo zadowolona trzeba wybrać studio z odpowiednim laserem unikać IPL!!! bo zawód murowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzza_wroc
No przede wszystkim trzeba wybrać sprawdzone miejsce na ten zabieg. Bo jakoś nie mam przekonania do miejsc kompletnie nieznanych. Ja poszłam do swojego dlatego, że siostra tam była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olzzi :)
zuzza_wroc a ile czekałaś na wizytę? Ile to mniej więcej kosztuje? :-) Warto zdecydować się na ten zabieg? Szukam właśnie dobrego centrum :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzza_wroc
Wiesz co po prostu umówiłam się na termin, który mi pasował i poszłam. Także poszło sprawnie. A cennik masz u nich na stronie bo wiesz każda partia ciała to inna cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dffasssa
naiwne jesteście, kwestią czasu jest aż wam włosy zaczną odrastać :classic_cool: poczytajcie sobie ekspertów na wizażu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hunululu
dffasssa no też czytałam ze po IPL włosy odrastają , niby wszystko gładkie a po pół roku od tej gładkości zaczynają odrastać włosy podobno po laserach diodowych tak nie ma... ale też czytałam że włosy nie są usuniętę raz na zawsze, a potrafią odrosnąć po 3 latach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hunululu
dfassa daj linka do wizażu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amtaogro
Wosk do depilacji HB wypróbujcie, oczywiście samodzielnie. U mnie efekt naprawdę trwały, a przy klasycznym goleniu nóg, następnego dnia musiałam zawsze poprawiać ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamlena
Hmmm... jak to? Depilacja woskiem bardziej trwała niż depilacja laserowa? Sory, ale ty chyba nie wiesz o czym piszesz. Laser daje bardzo trwały efekt, znacznie trwalszy niż wosk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amtaogro
Dokładnie wiem o czym piszę - kup sobie wosk HB, przetestuj to zobaczysz. Wiem, że to są zabiegi o całkowicie innym charakterze, ale efekty są naprawdę pozytywnie zaskakujące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×