Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosia_wroclaw

DEPILACJA LASEROWA - WROCŁAW

Polecane posty

Gość Tamara Grze
A pytałyście w Dermamedzie? Mają 2 kliniki - na Żeromskiego i na Krzyckiej. Tam przynajmniej jest pewność że zabieg robią profesjonaliści i zawsze można się skonsultować z lekarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkamajka8
Ja robiłam w La Pelle. Gabinet mieści się przy ulicy Energetycznej 8/4. Więc mogę polecić. Miejsce schludne, czyste, miła obsługa, no i ceny nie są tak wysokie jak w innych wrocławskich gabinetach kosmetycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funika
ja wlasnie w dermamedzie i bardzo sobie chwalę to miejsce! na prawdę dobrze wykonują zabiegi ...no i atmosfera miła i subtelna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam, że jedyne profesjonalne miejsce we Wrocławiu, to La Pelle. Wcześniej miałam okazję korzystać z usług innych gabinetów, ale żaden nie sprostał moim oczekiwaniom tak jak ten. Dobra cena, życzliwość, ciepła atmosfera, intymność... Super! No i dziś po włoskach nie ma ani śladu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czilinka
ja przed wakacjami w Dermamedzie robiłam linię bikini i chyba lepszej decyzji nie mogłam podjąć! mam to po prostu z głowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Ci polecam ofertę salonu Laser Vectus Palomar (www.laservectus.pl). Oni specjalizują się wyłącznie w depilacji, a nie tak, jak niektóre salony kosmetyczne, które zakupiły laser, ale jeszcze personel nie do końca się zna na zabiegach. Dysponują najskuteczniejszym laserem na świecie, więc efekt zabiegu masz murowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waleria22
WItajcie ;) Polecam gabinet Laser De Lux we Wrocławiu. Mają tam super promocje, dodatkowo można zdobyć 20% taniej (szczegoly przesle e mailem waleria22@o2.pl) . Jestem już po pierwszym zabiegu, kolejny robię we wrzesniu. Mila i sympatyczna pani kosmetolog, niskie ceny ;) POLECAM !!!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi koleżanka właśnie dała zniżki do La Pelle i chcę skorzystać. Słyszałam same dobre opinie, więc się skuszę.. Włoski na nogach odrastają mi z szybkością światła.. Jakaś masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam bardzo dobre doświadczenia z depilacją laserową. Ja depilowałam sobie dwa pośladki,. bo miałam tam nadmierne owłosienie. Zabiegowi poddałam się w Aw - Derma. Nie żałuję, ani trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minniemysia
czilinka ja też poszłam do dermamedu, bardzo fajne babeczki no i cenowo spoko wyszłam, także też sobie chwalę, bo miałam pietra niemałego, bo trochę odkładałam, ale tam naprawdę fajnie, plus pani z recepcji jest moją idolką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masgda33
Ja Ci mogę polecić Laser Vectus Palomar. To jest przy ul. Piłsudskiego 39 we Wrocławiu. Zajrzyj sobie na stronę www.laservectus.pl, tam znajdujesz szczegóły zabiegu. Venctus uchodzi za najnowocześniejszy i najskuteczniejszy laser na świecie. Ja jestem zadowolona z zabiegu, więc opinie raczej nie są przesadzone, naprawdę polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korzystam z zabiegów w salonie wrocławskiem l'bioline i jestem bardzo zadowolona, efekty widoczne bardzo szybko i ból mało odczuwalny lub wcale. Jestem bardzo zadowolona, salon odwiedzam regularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola wakacyjna
Ja przed latem byłam w Dermamedzie i teraz też planuję pójść ponownie. Efekt wart każdych pieniędzy. Nóżki gładziutkie były przez większość wakacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katii 87
Byłam w klinice Ars Estetica we Wrocławiu. Okolica bikini była ze znieczuleniem i nie było najgorzej natomiast pachy bez znieczulenia i całkiem okey. Efekty póki co świetne! Trzeba powtórzyć zabieg z 4-6x także ciekawa jestem co będzie potem. Aha i zabieg laserem diodowym a nie IPL! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość just72
Zdecydowanie polecam La Pelle laser! Mają przystepne ceny i przede wszystkim traktują każdego indywidualnie, wiem bo koleżanka też chodzi, Pani wykonująca zabieg podpowiedziała jak mogę pozbyć się okropnej blizny z brzucha, a także siwych włosów z brody- przyszłam na depilację, a otrzymałam poradę dotyczącą zupełnie innego problemu. Moja koleżanka przyszła tylko na pachy, a Pani podpowiedziała jej jak pozbyć się brzydkiego naczynka na nodze, a wszystko wyniknęło z niezobowiązującej przyjemnej rozmowy . Kompleksowość- tak mogę ocenić. A efekty po depilacji są super! myślę, że 4 maksymalnie 5 zabiegów i pozbędę się całkowicie włosków na bikini :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja niedawno zaczelam wlasnie serie zabiegow epilacji zeby pozbyc sie wloskow raz na zawsze, bo naprawde jest to moją udręka juz od sporego czasu :( zebralam troche kasy i jestem po pierwszym zabiegu- wybralam coco time, bo mialam darmowa konsultacje i ceny sa spoko zwlaszcza gdy zdecyduje sie na pakiet zabiegow. U mnie wybor padl na pakiet 8 zabiegow: cale nogi + bikini. Nie odczuwalam bolu podczas zabiegu, pani wczesniej posmarowala cialo specjalna mascia, no i wiązka światla jest odpowiednio dobrana, wczesniej zrobiono mi próbe by sprawdzic próg bólu :) nie wiem czy to ma znaczenie ale mam dosc jasna karnacja i ciemne wloski- pani w salonie powiedziala ze takie sa najlepsze do epilacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WiolkaWrocław
Jeśli zależy komuś na naprawdę skutecznej depilacja laserem, to polecam zajrzeć do Beauty92. Soprano Ice naprawdę działa rewelacyjnie! Poczytajcie sobie tutaj http://www.beauty92.com.pl i sprawdźcie ceny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam na laserowej depilacji nóg w Perfect Glamour na Kamieńskiego i jestem zadowolona z efektów. Wcześniej się naczytałam że taka depilacja to pic na wodę i tylko wyrzucanie pieniędzy w błoto. Nie wiem pewnie jak ze wszystkim na niektórych to działa a na niektórych nie. W każdym razie ja mam teraz spokój z tymi moimi włosiskami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z czystym sumieniem polecam coco time ( nie tylko jesli chodzi o depilacje laserową). Najpierw byłam na konsultacji, ktora jest darmowa. Kosmetyczka wytlumaczyla mi co i jak, zdecydowalam sie na serie zabiegow, dzieki czemu zaoszczedzilam troche kasy. Jestem po pierwszym zabiegu i jestem dobrej mysli, bo widzialam duzo pozytywów na temat tego salonu i jego zabiegow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beauty92
Witam, Zapraszamy do skorzystania z dostepnych u nas zabiegów, z wykorzystaniem lasera SOPRANO ICE> Alma laser. Jest to niezwykle skuteczny laser do depilacji. Niedawno został uznany za najlepszy laser do depilacji w 2015r. Posiadamy bogate doswiadczenie i grono zadowolonych klientek. Po wiecej zapraszamy na naszą strone : www.beauty92.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka198614
just72- poszłam za Twoją poradą :) Byłam w la pelle i naprawdę zostałam fajnie potraktowana, miałam już 1 zabieg na pachy i trochę mniej włosów odrosło, ale co najważniejsze- okropne rozstępy z brzucha- dużo mniej widoczne ;D zdecydowałam się na frakcje-zabieg ( bez zniecuzlenia- dzielna byłam), trwał niecałe 10 min, goiło się i swedziało, ale po ponad 2 tyg było ok. Co najważniejsze, znikają wstręciuchy, może 2 zabiegi wystarczą i w wakacje będę mogła ubrać piękne bikini :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy kilka zabiegów depilacji laserowej przy użyciu najnowocześniejszego lasera i włosów nie powinno być na ciele http://www.wydepiluj.pl przy odpowiednim personelu nie powinno się odczuwać silnego bólu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko Coco-Time- profesjonalizm i jakosc na najwyzszym poziomie, a ceny... duzo nizsze niz w pozostalych salonach, az sama bylam zdziwiona. Teraz robię łydki, mam wykupiony pakiet zabiegów- tak jest taniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Depilowałam nogi w salonie Vectus Palomarr przy ul. Piłsudskiego we Wrocławiu (www.laservectus.pl ) i naprawdę jestem zadowolona zarówno z szybkiego, trwałego efektu, jak i samej obsługi. Kompetentny, przyjazny personel, pani wyjaśniła mi dokładnie na czym polega zabieg, przyłożyła głowicę do włosków i na tej podstawie ustaliła moc wiązki światła. Niemal w ogóle nie czułam ciepła lasera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja walczylam z wasikiem. poszlam do mad clinic i efekty sa naprawde spoko. cenowo wyszlo rozsadnie, babeczki przemile ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnasturcja
Dziewczęta szukam odpowiedzi na nurtujace mnie pytanie gdzi epoddac sie depilacji laserowej. Ale czytajac wiekszość ogólników bez konkretow, imion wykonujacych, parametrów laserów, pareamaetrow przez was testowanych oraz osobistych odczuc odnosze wrażenie że reklama reklamę goni. "miło sympatycznie, polecam, cena niezła" Juz pomijam iż sa różne posty zacwalające z tego samego adresu IP ...które od razu zniechecaja mnie do danego gabinetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
We Wrocławiu jest dużo gabinetów robiących depilację laserową, najważniejsze żeby w ofercie mieli najnowsze i najlepsze lasery do depilacji, a sama już po pierwszym zabiegu zobaczysz, czy to dla ciebie. http://www.depilacjalaserowawrocław.pl Niedługo ranking salonów z depilacją laserową Wrocłwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matima
Depilację laserową nóg przechodziłam w tym salonie http://www.studioessenza.pl/ . Panie miłe, uprzejme i profesjonalne:) Efekt po depilacji laserowej utrzymał się 4 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiax82
Hej. Chciałabym zakupić sobie depilator laserowy do domciu. Znalazłam ciekawy produkt i nawet w przystępnej cenie. Chciałabym zaczerpnąć informacji, czy któraś z was miała z nim kontakt? Proszę o pomoc. http://nplink.net/45b9JDZM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przed latem chcialam zrzucic troche sierści i byłam na zabiegu w mad clinic ;) jestem zachwycona tym ze nie musze siegac codziennie po maszynke, no i jakos specjalnie nie bolalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×