Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosia_wroclaw

DEPILACJA LASEROWA - WROCŁAW

Polecane posty

Gość Marta_wroclaw
Witam, ja polecam Gabinet Biały Lotos mieści się na Armii Krajowej, mają laser Light Sheer Duet, byłam tam na depilacji laserowej pach, zapłaciłam w promocji 199zł i jestem bardzo zadowolona, do gabinetu trafiłam na zabiegi Icoone i tak już zostałam na ponad 2 lata. Więcej informacji na stronie http://biały-lotos.wroclaw.pl/depilacja-laserowa/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, ja polecam Gabinet Biały Lotos mieści się na Armii Krajowej, mają laser Light Sheer Duet, byłam tam na depilacji laserowej pach, zapłaciłam w promocji 199zł i jestem bardzo zadowolona, do gabinetu trafiłam na zabiegi Icoone i tak już zostałam na ponad 2 lata. Więcej informacji na stronie http://bialy-lotos.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markena299
Problem w tym, że laser nie działa na jasne włosy. Jeśli ktoś ma takie, to nawet po kilkunastu zabiegach się ich nie pozbędzie. Lepiej udać się w takim przypadku do gabinetu na Armii Krajowej, który nazywa się Wyspa Piękna i skorzystać z depilacji woskiem. Tańsza i znacznie bardziej skuteczna metoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SylwiaKirke
Witam Panie, czytam tak wpisy na forum i postanowiłam podzielić się swoim doswiadczeniem z depilacją laserową. Padały pytania czy depilacja laserowa w domu może być .. no to odradzam . Jakis czas temu zakupiłam depilator Rio ...może ze 2 razy zrobiłam ale sama nie dałam rady. Z prostego powodu .. prawdziwy laser nawet do użytku domowego boli jak diabli. No moze łydki można sobie zrobic samemu albo pachy ale ta głowica jest tak malutka że mi prakło cierpliwości. No to postanowiłam skorzystac z oferty salonu we Wrocławiu na Górnickiego 3. Pierwszy zabieg głebokie bikini miałam 13.09.2016. Bolało bo laser boli i jak ktos twierdzi że na bikini albo pachach nie boli to prawdopodobnie miał doczynienie z IPL a nie laserem. Po ok 2 tygodniach włosy zaczęły wypadać, byłam zachwycona. tak się rozochociłam że skorzytałam z innej oferty , tańszej pewnej sieciówki w całej Polsce ( we Wrocławiu też maja punkt). Sieciówka żeby przyciągnąc klientów proponuje darmowe pachy. No to poszłam i od razu zrobiłam łydki. No i niestety efekt w sieciówce mizerny. W efekcie dziś poszłam na ponowny zabieg na Górnickiego 3 do Pani Karoliny. Zrobiłam 2 raz bikini, łydki i pachy. Ból na bikini potworny albo ja jestem panikarą ale w porównaniu z bikini pachy lekkie kłucie a łydki niemal bezbolesne . Bikini i pachy robione małą głowicą, nogi duża głowicą na zakładkę. W siecówce łydki koszt 139 zł na górnickiego koszt łydek 299 zł ... zdecydowanie wolę drożej skutecznie i dobrze niż tanio i byle jak. Następny zabieg za 7-8 tygodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martkal
Z tego co się zdążyłam zorientować to we wrocławskim Beuty92 na Krzyckiej oferują zabiegi laserowe. Ja nie korzystałam z laserowej depilacji, ale moją koleżanka twierdzi, że to bardzo skuteczny sposób na pozbycie się zbędnego owłosienia. Ofertę salonu znajdziesz na stronie pod adresem www.beauty92.com.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franca9m
Ja trafiłam w pierwszej kolejności też do sieciówki przy jedności narodowej (na brode i baki) po 3 zabiegach miałam własów 2x więcej, bo Pani przed zabiegiem goliła mi prawie całą twarz... Zrezygnowałam i wylądowałam w gabinecie na ruskiej. Jestem po 2 zabiegach i włosów jest spokojnie 50% mniej, a do tego dostałam dokładne zalecenia co do wykonania panelu hormonalnego, dzięki któremu wyszła u mnie niedoczynność tarczycy. Jestem bardzo wdzięczna Pani z royal laser, dlatego dzielę sie opinią i szczerze polecam ten gabinet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, ja korzystałam 3 razy z Vectusa (na bikini), niestety bolało tak, że dałam sobie spokój...Koleżanka poleciła mi salon na Gwiaździstej (Harmonia Piękna), podobno mają laser, który nie boli. Poszłam na próbę na pachy- w ogóle nie bolało! Aż się zapytałam, czy na pewno jest to laser diodowy, bo nie wierzyłam. Zrobiłam od razu bikini. Bardzo komfortowo i przede wszystkim BEZBOLEŚNIE. Jestem bardzo zadowolona, włoski właśnie zaczęły wypadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SylwiaKirke
Dzielę się kolejnymi doświadczeniami z laserem na Górnickiego 3 . Po drugim zabiegu na bikini głebokie i pachy ( 28.10) mam moze ze 30 % włosów jakie miałam... gdzie niegdzie jakieś "chwasty". Po wizycie kontrolnej tym razem Pani Ania zaleciła żeby następny zrobic dopiero po 10 tygodniach bo zwyczajnie szkoda kasy. Natomiast 9.12 miałam robiony trzeci zabieg na łydki i myśle że jeszcze ze 2 razy trzeba będzie powtórzyć. Bikini i pachy robione małą głowicą .. łydki dużą. Co do łydek proponuje umawiać się do Pani Ani ... bo robi z kolanami. A nie wiem czy wiecie ale większośc gabinetów dzieli na łydki bez kolan i ... reszta z kolanami. Mnie akurat taki układ nie odpowiadał bo nie chcę robic całych nóg tyłko łydki a pozostawione chwasty na kolanach to nie zbyt miły widok i dotyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SylwiaKirke
Mam pytanie do "gość" która umieściła wpis 14-12-2016 ... czy jesteś pewna że to był laser ? a może IPL +RH ? Jak wspomniałam laser boli i to bardzo bo wypala cebulkę .. często pojawi się rozprysk bo włosy " wybuchają" więc jak twierdzisz że nie bolało to dla mnie jest to podejrzane. Kiedyś kupiłam IPL i pózniej reklamowałam bo w opisie było przekłamanie że to laser .. no fakt nie bolało ale też efekt był zerowy. Ile zapłaciłas za zabieg na tym "laserze" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie wszystkich opiniujących we Wrocławiu lasery do depilacji. Jestem osobą która doświadczyła wielu zabiegów laserowych .Dzisiaj mogę powiedziec śmiało że szkoda było tego czasy i bólu jakie doświadczyłam z Light Sheer i Vectus . Wszystko ciągle mi odrastało i nie ma takiego efektu jak mnie zapewniano . Jakiś czas temu trafiłam do Harmonii Piękna przy ul .Gwiaździstej Właścicielka salonu Pani Dorota to wyjątkowa osoba. Przemiła,z ogromną wiedzą przekonała mnie do najnowszego lasera który nazywa się Mediostar next pro. Zdecydowałam się na depilację bikini i łydek.Powiem szczerze że to coś niesamowitego! Najnowsza głowica z jakąś sądą chłodzącą nowej generacji chłodzi tak że kompletnie nie boli. Ponadto laser ma 2 dł fali i jest też do jaśniejszych włosów Skuteczność -rewelacja. Polecam wszyskim bardzo,bardzo.Cudowne kameralne miejsce ,świetne Panie z doświadczeniem i rewelacyjny sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SylwiaKirke
Agnes to jeszcze podaj cenę za to co robiłaś ? Ile kosztują łydki, pachy i bikini głebokie o ile takie robią. Prosimy o więcej informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franca9m
Jak czytam, że włascicielka jest cudowna, wspaniała, przemiła (bala..bla.. bla), a sprzęt najlepszy z najsuteczniejszą sondą chłodzącą nowej generacji, to od razu mi śmierdzi autoreklamą :P A poważnie, to dziewczyny polecam każdej z Was przed wyborem miejsca pójść do kilku gabinetów na (przeważnie bezpłatną) konsultację i dowiedzieć się, jak wygląda cała "procedura". Wybierzcie sobie kilka miejsc i dopiero wówczas podejmijcie decyzje, gdzie konsultacja przebiegła najbardziej profesjonalnie. Ja tego nie uczyniłam przed pierwszym zabiegiem, ale zrobiłam tak później, jak zmieniałam gabinet i naprawdę zarówno ze sprzętem, jak i z obsługą tych sprzętów jest bardzo różnie... Zalecam, żeby każdy przekonał się osobiście :) Co do moich efektów, to 3 zabiegi na twarz jak dla mnie wystarczyły w zupełności :D zalecono mi zgłosić się jeszcze na 4 ale przed wakacjami nie wcześniej, także dopiero się okaże czy będzie taka potrzeba. Także pozbyłam się największej zmory, to teraz zaczynam juz dla własnej wygody łydki i też w cenie łydek bede miec uwzględnione i kolana i stopy, także wszystko jest kwestią dogadania się z gabinetem. Podsumowując depilację laserową polecam bardzo, bardzo, bo zmienia komfort życia, a co do miejsca, to same Dziewczyny weryfikujcie i wybierzcie dla siebie dogodny salon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka
Witam czy któraś z pań robiła depilacje w Vectus na Piłsudskiego i jest zadowolona z efektów? Ja jestem po pierwszym zabiegu na bikini i pachach i jestem ciekawa czy będzie efekt czy strata kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filomarka2
Luśka moja siostra tam była i tak średnio była zadowolona ja znalazłam teraz nowe miejsce na depilacje laserowa na Słowiańskiej 29 chyba Klinika Estetica sie nazywa dokladnie. Dopiero bede tam szla wiec dam znac jak poszlo i czy bylam zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SylwiaKirke
Filomarka - daj znac koniecznie jak poszło tak średnio po 10-15 dniach powinnaś widzieć efekt wstępny. Ja na Słowiańskiej 29 robiłam usta ... hmmm ... no i nie polecam! Źle - wstrzyknięty kwas.. przykre .. więc na nic innego już się tam nie zdecyduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość revolka
ja dokładnie po zabiegu w http://klinikaestetica.pl widziałam efekt po 2 tygodniach i to całkiem spoko. Cena też nie była tak wysoka jak myślałam więc kolejny plus.... umówiłam się już w Estetica na kolejny zabieg, ale tym razem na zwykły peeling kawitacyjny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SylwiaKirke
Witam ponownie ja już jestem po " depilacji" na 3 partie ciała czyli łydki z kolanami 6 zabiegów, pachy 5 zabiegów, bikini brazylijskie 5 zabiegów. Z czego odpowiednio 5-4-4 zabiegi były robione na Górnickiego 3 a po 1 w depilacja.pl na J. Narodowej 37. Oczywiście widzę, że wiele kobiet jest zadowolonych z usług gabinetu sieciowego depilacja.pl - niestety ja nie byłam bo zabieg był wykonany niechlujnie i jego efekt był zerowy ( źle ustawiony laser choć mówiłam jakie parametry miałam poprzednio). Coż - skusiła mnie cena ... szkoda, bo gdyby zabieg był wykonywany z wiekszą starannością i dawał efekty to poszłabym dalej i zrobiła więcej partii ciała. Ale reasumując- dzis mogę powiedziec że szczerze polecam salon na Górnickiego 3 a w szczególnośic Panią Karolinę. W tym roku wchodzę w lato gładka i szczęśliwa ... depilacja podnosi poziom życia. Każdej z Was polecam , a w szczególności kobietą które mają problemy z wrastającymi się włosami, twardymi i takimi które powodują zapalenia mieszków włosowych. Myślę, że w listopadzie lub grudniu 2017 poddam się jeszcze jednemu zabiegowi " przypominającemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakca
Dlatego lepiej iść do gabinetu, który cieszy się dobrymi opiniami. Ja byłam miesiąc temu w Klinice Estetica na Słowiańskiej 29 i rezultaty zabiegu były widoczne i utrzymują się do tej pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franca9m
SylwiaKirke wiem o czym piszesz! Ta "depilacja" to jakiś dramat. Najchętniej poszłabym i narobiła ambarasu, ale że to sieciówa to i tak nie ma szans na reklamacje. Grunt to trafić do gabinetu po którym są efekty, bo to zmienia komfort życia. Nie wiam jaki mają laser tam gdzie Ty polecasz, ale jak widzisz efekt to najważniejsze. Ja też po zabiegach w royal laser jestem zachwycona efektami do tego stopnia, ze zaczynam kolejne partie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Ka
Kochane warto zainwestowac i miec spokoj Ja nie zaluje i z calego serca polecam www.medilaser.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja właśnie szukam jakiegoś sprawdzengo gabinetu ale mającego lightshera (moja kuzynka jest dermatologiem i mówi, że jak już to tylko tym laserem robić). zastanawiałam się nad depilacją, ale widzę tu nie zbyt dobre opinie, więc zostaje chyba tylko de lux lub royal laser. z tego co wyczytałam to w obu jest bezpłatna konsultacja, więc się umówię, porównam i dam znać. a na tej gwieździstej to jaki laser mają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterkaa1
A czy ktoś z Was był na tym zabiegu w gabinecie http://klinikaestetica.pl? Usłyszałam na ich temat kilka dobrych opinii i zastanawiam się czy nie umówić sobie terminu tylko też właśnie nie mam pojęcia czy mają dobre lasery i moje drogie czy taki zabieg boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na początku bardzo się bałam depilacji laserowej. Dużo czasu zajęło mi podjęcie decyzji o zabiegu. Dziś uważam , że było warto. Jestem po 3 zabiegu i moje włoski odrastają bardzo wolno i są zdecydowanie delikatniejsze. Zdecydowałam się na zabiegi w Laser Delux.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luśka
Witam. Jestem po kilku zabiegach depilacji pach, bikini oraz jednego zabiegu na nogi w MEDILASER na sprzęcie Vectus. U mnie widać efekty depilacji i jestem zadowolona, pozostało tylko klika jasnych włosów które są trudne do usunięcia ale myślę że i tych nie będzie. Ilość zabiegów jest indywidualna dla każdego pacjenta jedni potrzebują więcej inni mniej, ale na pewno zabiegi działają. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałaGosia88
Sama słyszałam sporo pozytywnych opinii na temat depilacji laserowej i powiem Wam szczerze, że sama mam zamiar się w końcu skusić. Przy czym udało mi się znaleźć naprawdę ciekawą ofertę w tym zakresie w http://skinlogica.pl . Często są tam dostępne różne promocje, a jednocześnie oferta tego miejsca jest bardzo szeroka, wobec czego może depilacja nie będzie jednym zabiegiem, na jaki się tam wybiorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również jestem po serii zabiegów w salonie Vectus (obecnie Medilaser) na ul. Piłsudskiego. Zaczęłam w październiku 2016, miałam 8 zabiegów na bikini, 11 na pachy i 9 na całe nogi. Na bikini nie mam już nic na depilowanym obszarze, na nogach i pod pachami pojedyncze włoski, które dobijam na kolejnych wizytach. Ogólnie nie jest to tania sprawa, ale absolutnie nie żałuję, że się zdecydowałam. Golę się obecnie sporadycznie (niegdyś musiałam codziennie), a i bez tego nic widocznego już nie rośnie. Po prostu lubie czuc jedwabistą gładkość skóry, gdy jej dotykam, dlatego jeszcze od czasu do czasu użyje maszynki. Laser diodowy ma problem z usuwaniem włosów szatynowych i blond, nawet jeśli skóra jest bardzo jasna, dlatego na udach nieco gorzej sobie poradził, myślę, że tam już raczej nie da sie uzyskac 100%-ego efektu. Co do reszty partii ciala nie mam zastrzeżeń. Włoski wypadają po 2-3 tygodniach od zabiegu, z kazdym kolejnym zabiegiem zwiekszana jest moc lasera, dlatego zabiegi stają coraz bardziej bolesne. Niestety. Ilość zabiegów jest indywidualna sprawa i nie ma co sie sugerować opiniami innych osób w tej kwestii. Ja mam ich sporo, ale znam osobe, której po 4 depilacjach wypadło wszystko w 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aabuenaa
ja też mogę polecić salon Skinlogica. We Wrocławiu mieszkam od niedawna ale znajome z pracy polecały to miejsce więc właśnie tam postanowiłam się wybrać na odkładaną już w czasie depilację laserową. Mam za sobą już 2 zabiegi i z tego co mówiła kosmetyczka czeka mnie jeszcze 4 lub 5 . Mam jasne owłosienie a z tym czasem trudniej jest sobie poradzić ale jestem dobrej myśli :) Zabiegi komfortowe i jak dla mnie zupełnie bezbolesne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolaaaaaaaaa
Bardzo polecam salon www.DepilacjaLaserowa-Wroclaw.pl Mają sprzed medyczny, laser diodowy. Ja po jednym zabiegu straciłam 70% włosków. Pani mówiła, że wypadnie mi 30%. Starczyły mi i3 zabiegi aby całkiem pozbyć się włosów!!! Jestem w szoku! Są też tam fajne opcje pakietowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też byłam w DepilacjaLaserowa-Wroclaw.pl ta sama strona www.depialcjalaserowa-wroclaw.pl depilowałam całe ciało i efekty super są po trzech zabiegach! Bardzo miła Pani obsługująca Justyna, ale przede wszystkim super efekty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×