Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosia_wroclaw

DEPILACJA LASEROWA - WROCŁAW

Polecane posty

Gość gosia_wroclaw

Witam! Czy macie doświadczenie / poddałyście sie zabiegowi depilacji laserowej ? Ja przypadkiem trafilam na necie na reklamę nowej kliniki we Wrocławiu , mają tam propocyjne ceny i umówiłam sie na PN - 26.01 na wizytę i ZABIEG! Trochę poczytalam o tych medotach i sie troche tez obawiam. Będę depilowała pachy, ale czytałam ze czesto trzeba ten zabieg powtarzać( nawet kilka razy), ponadto jest bolesny. Napiszcie prosze jakie macie doświadczenie i czy polecacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elmondo35
gosiu ja tobie to bym zembami za darmo malutka wydepilowal to przyjemnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elmondo35
zawsze jak lize pieszczotke to mam pare wloskow miedzy zebami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia_wroclaw
acha! mysle ze to bardzo wygodne i jesli to sie u mnie sprawdzi, docelowo bede chciala wydelipować wiecej miejsc ( ręce, nogi, bikini), ale ze to wiąze sie ze sporymi wydatkami i przede wystzskim chce wiedziec czy u mnie to bedzie działac- narazie tylko pachy. Czytałam ze skutecznosc zabiegu jest takze zalezna od karnacji i koloru włosów, ze na blondynki laser tak skurecznie nie działa jak na brunetki czy szatynki. Ja mam ciemno-blond włosy.. eh, zobaczymy Piszcie jak cos o tym wiecje wiedzie, bede wdzieczna za każdą radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia_wroclaw
proszę o wypowiedzi ludzi na poziomie, bo TY elmondo35 -z tego co widze -partnerem do dyskusji jesteś marnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elmondo35
gosiu jestem marnym powiadasz ale gdybys mnie blizej poznala to napewno bys sie tej pokusy niepowstrzymala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia_wroclaw
heej! czekam na radę. zabieg mam w pn 26-go. czy używałyscie maści znieczulających ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia_wroclaw
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia_wroclaw
halo halo, czy ktos ma doświadczenie w depilacji laserowej ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jak jak
przeciez to jest takie drogie,kilka razy trzeba dosyc duza sume zaplacic nie mozesz sobie juz sama wygolic, wielkie mi halo pachy...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia_wroclaw
a kiedy ro robiłaś? i w jakich odstępach czasowych ? i nic rzeczywiscie nie odrasta ? robiłas głębokie bikini ? i czy bardzo bolało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia_wroclaw
ha! takie strasznie drogie to to nie jest! drogo jest jak sie np całe nogi robi.. a teraz jakis nowy zaklad otworzyli we wro i sa promocyjne ceny pewnie aby klientow zachecic :) wg mnie- nieduzo bo pachy- 1 zabieg, 100 pln! wg mnie to bardzo niedrogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jak jak
a no to chyba ze...ja sie kiedys o nogi dowiadywalam, wtedy wiem ,ze jakos drogo kosztowalo i nie wystarczylo dwa razy pojsc a jak sie nazywa ta klinika gdzie to robisz czy gabinet??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia_wrocław
nie chce robic reklamy, bo nie wiem czy oni dobrze są :) mam nadzieje ze to nie bedzie $ wyrzucona w błoto- klinika nowa i nic na sieci info i opinii- nie ma klinikA- WELLMED-we Wroclawiu :) a moiwe, 100 zabieg w promocji na pachy kolejny albo 150 albo 200- to bez promocji cena nie tragedia- a przekonam sie czy skutewczni jak tak to moze potem w przyszlosci wiecej sobie cialka laserem zrobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia_wrocław
ok, ja ide 26.01 i zdam reladje- czy da sie przezyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bylam dzis w der med. na pierwszym zabieg. robilam bardzo duzo. 4 czsci ciala jednoczesnie. jestem bardzo zadowolona. nastepny zabieg v za ok 2 miesiace. zabiegow oczywiscie musi byc minimum 4. mialam nalozona masc znieczulajaca, lezalam pod nia 1.5 godziny zeby dobrzez adzialla i... PRAWIE NIC PO NIEJ NIE BOLALO! a tego sie najbardzij obawialam,. oczywiscie czulam malutkie uklucia, ale zupelnie spoko, bez problemu dalo siie przyzyc. naprawde dzis jestem mega szczesliwa, obawiam se tylko, ze na twoje ciemny blond wlosy laser moze nie zadzialac za dobrze. najlepszy do tego jest jak najciemniejszy wlos plus jak najjs=asniejsza skora. zastanow sie dobrze, czy nie wyrzucisz kasy w bloto jesli masz niezbyt mocne wloski i nie za ciemne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość up.........
.up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia_wroclaw
:):):) jestem PO wcale nie było tak źle. nie bolało..tzn czułam takie ciepło i impulsy, ale bólem byml tego nie nazwała skóra jest nieco zaczerwieniona - włoski na tym samym miejscu. w ciagu kilku dni ( max 10 ) powinny wyjsc :) zobaczymy :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henk1
Szkoda,że nie wszedłe wcześniej na ten temat.Czytałem w Holandii,że metoda nie jest skuteczna na dłuższy okres.Włoski odrastają bez pigmentu i niestety trzeba wiele zabiegów aby całkowicie pozbyć sie tego.No ale skoro jesteś zadowolona to gratuluje odwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skąpiradło
hm... a słyszałyście coś dziewczyny na temat depilacji laserowej w domu?? niby można taki zestaw kupić na allegro za około 1000zł, ale to i tak konkurencyjna cena w porównaniu z usługą w salonie. Zaraz postaram się wkleić link...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skąpiradło
tam w tle jest niby forum kafeterii, ale nie dokopałam się do niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia_wroclaw
jezzzuuu, nigdy czegos takiego bym nie kupila na allegro ! co do ilosci zabiegow...LASEROW jest same, sa rozne rodzaje ja bylam na laserze IPL ten co ja dzis bylam- teoretycznie jest szansa, ze wystarczy TYLKO 1 :) a czy jest dobry i skuteczny- okaze sie za ok 10 dni, jak mi włoski wypadką i za miesiac- - czy sie pojawią czy nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IPL to nie jest
najlepszy laser jesli chodzi o depilacje, o wiele skuteczniejszy jest light sheer, 1 zabieg na pewno nie usunie Ci włosów, mogę Ci to zagwarantować ;) a i 10 może nie pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IPL to nie jest
IPL to tak naprawdę nawet nie jest laser, ale tak wszyscy mówią ;) ja Cie nie zniechęcam, wiem po prostu że light sheer jest o wiele lepszy i potrzeba o wiele mniej zabiegów żeby pozbyć sie włosów. IPL czasem w ogóle nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia_wroclaw
na jakiej podstawie twierdzisz ze to nie laser ? jak zwał tak zwał, nigdy nie będzie jednogłośnie a ja dam znać, zapewne dopiero za kilka dni beda efekty- napisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia_wroclaw
1 dzien minął i mam wrażenie ze włosów obyło... :) ale trzeba poczekac dłużej... dam znać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia_wroclaw
i minal kolejny dzien :) ale nie wytrzymalam, mialam juz takie dlugie wlosy- ze je wczoraj wieczorem ogolilam :) teraz bede niby rosly- tak lekarz mowil ze bedzie sie wydawalo, ze rosną- ale one beda po prostu " wychodzily"-wypadną :) zobaczymy :) dalej czekam na efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×