Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

witam drogie panie. robilam obie badanie beta hcg, wynik wyszedl 0,100, bylam dzis u ginekologa, ginekolog przepisal mi Luteine 50, mam brac po jednej tabletce pod jezyk dwa razy dziennie, na wywolanie @. mam brac te tabletki przez 5 dni, a jezeli w ciagu najblizszych 10 dni nie dostane@, mam udac sie znowu do ginekologa, drogie panie czy to znaczy ze jesli nie dostane @ moge byc jeszcze w ciązy???????????????@ ostatni raz mialam 12.12.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciazy nie ma, za mala beta musialabys miec wynik powyzej 5 i to grubo bo dawno juz mialas okres ja tez tak mialam, bralam luteine i dostalam okres wkoncu a nie mialam go przez prawie 50 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet jakbys jakims cudem byla w ciazy to luteina nie zaszkodzi a [pmoze bo ma dzialanie podtrzymujace ciaze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki wynik wskazuje na brak ciąży. Test beta hcg wychodzi dodatni już po 7 dniach od zapłodnienia, więc jeżeli ostatnią @ miałaś 12.12 to w ciąży na pewno nie jesteś. Lekarz kazał Ci się zgłosić ponownie jak nie dostaniesz @, żeby sprawdzić czemu i ewentualnie przeprowadzić badania i zlecić inne leczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest troche dziwne, zawsze cykle mialam tak mniejwiecej 30 dniowe, a tu naraz juz dzis jest 41, od kiedy mam @ nigdy tak dlugiego odstepu niemialam, zrozumialabym jakbym sie stresowala, byla chora ., albo miala cos z jajnikami, ale jest wszystko w porzadku, bo mialam usg w poniedzialek, a w ciagu ilu dni od wziecia tej luteiny dostalas @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ta luteine lekarz zalecil mi brac pod jezyk i trzymac az sie rozpusci, dzis wzielam pierwszy raz, i o mało nie zwymiotowałam, czy mozna ja połknąc, ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×