Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pain au chocolat

jestes za czy przeciw ?

Polecane posty

Homoseksualizm jest naturalny. 5% społeczeństwa zawsze jest odmiennej orientacji. Tak było, jest i będzie. A poza tym to życie seksualne innych mnie nie interesuje. Niech robią co chcą. Nie muszę na to patrzeć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no patrzeć nie musisz...ale wyobraz sobie ze jak tak dalej pojdzie to w szkołach beda uczyc np twoje dziecko ze BYCIE GEJEM jest czyms naturalnym.... bo teraz tak wszyscy chca to tlumaczyc..i to mnie denerwuje..denerwuja mnie te wszystkie roszczenia homoseksualistów bo skoro oni sa normalni to w takim wypadku z moja orientacja jest cos nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma sie meczyc, nie mowie ze takie osoby trzeba odizolowac i naprowadzac na siłe...ale niech mi oni nie wmawiaja ze to jest normalne..bo nie jest....to tak jakby wszyscy schozofrenicy stwerdzili " PRZECIEZ MY JESTESMY NORMALNI< SCHOOZOFRENIA JEST CZYMS NORMALNYM" ja odbieram w ten sposob wszystkie roszczenia homoseksualistow dotyczace m.in slubow homoseksualnych a tak swoja droga wieksym zainteresowaniem ciszy sie tutaj temat o przewroconym Toi TOi brawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość griszka
Ja nie mam nic przeciwko gejom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwodniczy Aniołek Ale homoseksualizm nie jest przecież chorobą. Człowiek się taki rodzi. I co ma zrobić? Iść do seminarium? Męczyć się w związku ,,normalnym\"? Jest, ale nie bedę tego poraz n-ty tłumaczył na kafeterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez uwazam ze homoseksualizm jest choroba....tak samo jak schizofrenia i inne zaburzenia psychiczne...... nie uwazam ze geje czy lesbijki powinni byc traktowani jak ludzie gorszej kategorii, rozumiem ich kiedy chcą aby nie wyzywac ich od pedałow,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Zwodniczy Aniołek Homoseksualizm jest naturalny. 5% społeczeństwa zawsze jest odmiennej orientacji. Tak było, jest i będzie. A poza tym to życie seksualne innych mnie nie interesuje. Niech robią co chcą. Nie muszę na to patrzeć " Homoseksualizm nie jest naturalny. Nie pisz bzdur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 maja 1990 roku Światowa Organizacja Zdrowia (WHO), działająca na szczeblu międzynarodowym w ramach ONZ i skupiająca 193 kraje członkowskie, wykreśliła homoseksualizm z Międzynarodowej Statystycznej Klasyfikacji Chorób i Problemów Zdrowotnych. Stwierdziła również, iż żadna orientacja seksualna (w tym homoseksualna) nie powinna być przez nikogo traktowana jako zaburzenie. Wcześniej, w 1973 roku, podobnego wykreślenia dokonało Amerykańskie Towarzystwo Psychiatryczne w USA na szczeblu krajowym Widzicie. Nie piszę bzdur :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro to jest choroba to może znacie lekarstwo ? gwarantowana nagroda Nobla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie każdy musi sie z tym zgadzac...według mnie jest to zaburzenie tej częsci mózgu ktora odpowiedzialna jest za m.in poped seksualny itp....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak najbardziej normalna! po to mężczyznom Natura dała odbyty by jeżeli chcą być gejami mieli się w co pkuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja myślę, że skoro 5% samochodów na naszych jezdniach ma uszkodzone hamulce bądź inne istotne podzespoły układu jezdnego, ale przecież mieszczą się w normie (bo zawsze tak było) to nie powinniśmy się tym w ogóle przejmować. Przepraszam za offtop. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Homoseksualizm jest normalny/naturalny, przy tym ta normalność czy naturalność znaczy tyle, co „występujący samoczynnie w naturze” (w Australii widziano dwa homoseksualne króliki! – lubią krzyczeć zwolennicy tego rodzaju argumentów). Kula w płot. W ten sposób „normalne” i „naturalne” są wszystkie występujące w przyrodzie zjawiska, homoseksualizm, zespół Downa, schizofrenia i rak. Nie ma o czym gadać." http://perlyprzedwieprze.blox.pl/2006/04/czy-homoseksualizm-jest-zaburzeniem.html To część artykułu , z którym się zgadzam. Naciski społeczne być może zrobią "normalnymi" jeszcze nie jedno zaburzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
homoseksualizm jest całkiem naturalnym zjawiskiem, nawet Bóg Jahwe to udowodnił stwarzając w raju najpierw męzczyznę, a potem kobietę. Gdyby był heteroseksualny stworzyłby pierwszą kobietę, jak bym tak zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaaaaaaaa
ludzie nie pleccie glupot!!! Homoseksualizm nie jest niczym normalnym!! Po to jest kobnieta i mezczyzna zebyto facet bzykal kobiete a nie facet faceta!!!!!! Ogolnie nie wnikam kto z kim i dlaczego. Nie mam nic do homoseksualistow ale nie zgodze sie nigdy na to zeby homoseksualisci wychowywali dzieci i zakladali rodziny. Niech sie zenia czy za maz wychodza (nie wiem jak to ujac) ale niech od dzieci trzymaja sie z daleka!!! Tego nigdy nie zaakceptuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaaaaaaaa
do kolegi wyzej i wtedy kobieta byla by dominatorem a mezczyzni byli by jak kobiety tak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaaaaaaaa
aaa i nigdy nie powiem ze homoseksualizm to cos normalnego!! Bo to nie ejst normnalne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaaaaaaaa
Oksymonor??? heeee :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak facet moze dziewczynie w obdyt penisa wkladac to niby czemu facet facetowi nie moze? według mnie takie porownanie jak to np ze do kobiety pasuje mezczyzna tylko i wylacznie bo sie razem uzupelniaja ( pochwa pasuje do penisa ) jest takie mało przekonujace.. bo rownie dobrze moglabys napisac ze odbyt do penisa tez pasuje i co? ja nie mam nic przeciwko takiemu zwiazkowi.. hooseksualizm był i bedzie, Atena tez była homoseksualna ( to tak dla porownania )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Także nie uważam, że homoseksualizm to choroba. Przecież istnieją różne rodzaje seksu. Pissing, czy anal też uważacie za chorobę? Niech inni żyją własnym życiem, mi nic do tego. Oczywiście to, że jestem \'za\' związkami nie oznacza, że popieram dzieci w takich związkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytasz o homoseksualizm czy przedstawiasz swoje poglądy ? Co do Aids to jest to dżuma XX wieku choroba uaktywniła się właśnie w tym wieku . Natomiast o homoseksualizmie wzmianki są w już w biblii . Można z tego wnioskować że towarzyszył on zawsze ludziom . Według norma przyjętych w wielu krajach jest on czymś nieobyczajnym i nagannym , co jednak nie oznacza że nie istnieje . Prawda jest taka , że homoseksualiści to ludzie mający swoje pragnienia , marzenia mający uczucia i jak każdy człowiek oni tez chcą być szczęśliwi i tego nikt nie ma prawa im zabronić . A że często ich marzenia i pragnienia są postrzegane jako te ' złe " to już inna sprawa . Przez wieki społeczeństwa kształtowały swoje normy społeczne i wszelkie odmienności były traktowane jako zło . Tak naprawdę to uważam , że maja prawo żyć tak jak chcą i nic nam do tego dopóki nie wchodzą na drogę przestępstwa lub skrajnie zakłócają porządek społeczny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×