Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Monisiak757

Dieta od dziś = 15kg w dół! Przyłączcie się i pomagajmy sobie w mobilizacji!!

Polecane posty

Witajcie kochani !!! Wróciłam ze świata grypy, kaszlu i kataru i jest o niebo lepiej ;) Dzisiaj wlazłam na wagę i pokazała -3 kg więc nie jest źle nie chcę schudnąc dramatycznie szybko bo to może spowodować jojo więc taki spadek wagi jest dla mnie zadowalający. Mróweczka ja także zajrzałam na twojego blogaska i fajnie tam sobie piszesz podziwiam Cię za silną wolę i dążenie do celu jednak martwi mnie Twoje podejście do odchudzania bo cały czas myślisz o wadze, Twoje życie kręci się wokół niej. Otwarcie przyznałaś, że jesteś motylkiem a to tak jakbyś jawnie przyznała się do anoreksji. Nie chcę Cię osądzać czy krytykować daleka jestem od tego po prostu mam przyjaciółkę, która miała anoreksję i wychodziła z niej latami, jednak zmiany w psychice pozostały... W ostatniej fazie przy wzroście 1,72 ważyła 39 kilo i nadal uważała, że to za dużo. Tak więc zgubienie kilosków jak najbardziej TAK bo przecież wszystkie się tu odchudzamy ale róbmy to z głową bo jest to naprawdę cienka nić a anoreksja jest straszną chorobą... Pozdrawiam Was serdecznie odchudzaczki i odchudzaczu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie z tym spokój, to jest syrop na kaszel albo tabletki! Daje kopa przez chwile, szczególnie po popiciu tego kawą ale to dobre na chwile. Skutki uboczne mogą byc opłakane. lepiej wziąc sie za normalną diete a eksperymenty odstawic na bok. Taka moja rada! :) Dziewuszki rozsądek przede wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po dzisiejszym ważeniu waga pokazała 64 i tak spoko po tym weekendowym obżarstwie:) Mróweczko ja napisałam, że w pierwszym momencie pomyslałam o was \"głupie anorektyczki\", ale w dalszym ciagu postu przeceiż napisałam, że przecież ja też chcę być chuda i zwróciłam wam czyli motylkom honor - choć dalej uwaźżam, że jesteś na dobrej drodze do anoreksji....a wiesz, że to ciężka choroba. 500kcal to zdecydowanie za mało...a jak chcesz się pozbyć tłuszczyku na brzuszku o niebo lepsze będą ćwiczenia, basen lub aerobik. Podziwiam cię za silną wolę, ale uważaj na siebie dziewczyno - proszę Cię...Boję się, że Ty nigdy nie przestaniesz sie odchudzać, nawet jak zrzucisz to 2 kg. a ja od dziś na nowo ruszam z moją dietka i basenem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pseudo....................wiek......wzrost.....startuję od....mój cel .......1.02 Gonia1987.................22........172cm......70kg..... ....57kg ...... ...66kg sweet 13..................25........162cm......75kg.........55kg.. ....... 66 kg (29.12.) k______a ................14 ........169cm .....73,2kg.......50kg........72kg Monia_2009..............24.........175cm.....83....... ..62kg ...... ..79,5kg Monis757.................19.........172cm......75kg..... ....60kg.........71kg meaaa.....................26..........178cm......79kg... ......65kg........79 kg CiepłaPłomieniem.......20..........159...........82kg... .....64kg........82kg Średniogrubawa........33..........172cm.......75kg...... ...60kg........74,5kg YUKI_ISA................30...........164cm.......75kg... ......59kg........74,5kg Kessi_27................28...........172cm........80kg.. ......65kg.........74kg kiedy odswieżamy?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nestee
Czesc ja sie z checia dolacze zaczynalam od 81kg przy wzroscce 164 masakra teraz 76kg daze do 55kg jeszcze 21kg przede mna bedzie ciezko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, razem razniej! zapraszamy :) wpisuj sie do tabelki i głowa do góry, wszyscy jakos ciągniemy powoli do przodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo:) witam nową koleżankę:) dołącz do nas i opisuj swoje postepy:) myślę, że tabelkę będziemy odświeżać co miesiąc, bo wtedy widoczne są rezultaty, ale jak chcecie to możemy juz:) ja dziś na śniadanie zjadłam 2 kanapki z szynką z indyka i serek wiejski na 2 śniadanie 2 kromki wasa i serek Danio z warzywami a na obiad robię ryż z jarzynkami i nóżkę z kurczaka pieczoną w piekarniku. kurczę, jak tak licz to ja zjadam ok 1500kcal!!! no ale na produkcję mleka w cyckach idzie ok 1000 dziennie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nestee
Ej dziewczyny jak sie wpisaac do tej tabelki??napiszcie prosze ....ja zjadlam dzisiaj ok 700kcal i czuje sie pelna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najeżdzasz na tabelkę, zaznaczasz ją myszką i dajesz kopiuj potem dajesz odpowiedz na temat dajesz wklej i się dopisujesz:) wiecie może ile kcal ma udko pieczone w piekarniku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pseudo....................wiek......wzrost.....startujęod....mójcel.......1.02 Gonia1987.................22........172cm......70kg..... ....57kg ...... ...66kg sweet 13..................25........162cm......75kg.........55kg..66kg(29.12.) k______a ................14 ........169cm.....73,2kg.......50kg........72kg Monia_2009..............24.........175cm.....83....... ..62kg........79,5kg Monis757.................19.........172cm......75kg.........60kg.........71kg meaaa.....................26..........178cm......79kg.........65kg........79kg CiepłaPłomieniem.......20..........159...........82kg........64kg........82kg Średniogrubawa........33..........172cm.......75kg.......60kg........74,5kg YUKI_ISA................30...........164cm.......75kg.........59kg........74,5kg Kessi_27................28...........172cm........80kg........65kg.........74kg nestee ...................21...........164cm........81kg........55kg......76kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za pomoc.Mysle ze moze miec jakies 120kcal jesli pieczone w folii bez tluszczu tylko przyprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja aktualizuje tabelke :p pseudo....................wiek......wzrost.....startujęod... .mójcel.......1.02 Gonia1987.................22........172cm......70kg..... ....57kg ...... ...66kg sweet 13..................25........162cm......75kg.........55kg.. 66kg(29.12.) k______a ................14 ........169cm.....73,2kg.......50kg........72kg Monia_2009..............24.........175cm.....83kg....... ..62kg........78,4kg Monis757.................19.........172cm......75kg..... ....60kg.........71kg meaaa.....................26..........178cm......79kg... ......65kg........79kg CiepłaPłomieniem.......20..........159...........82kg... .....64kg........82kg Średniogrubawa........33..........172cm.......75kg...... .60kg........74,5kg YUKI_ISA................30...........164cm.......75kg... ......59kg........74,5kg Kessi_27................28...........172cm........80kg.. ......65kg.........74kg nestee ...................21...........164cm........81kg........55k g......76kg :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooo patrze na ta tabelke masakra ja mam az 20kg do stracenia fuckkk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam naszą nową koleżankę ;) Nie martw się ja też miałam do zrzucenia 20 kilosków ale przez trzy miesiące łącznie zgubiłam już 12 i nie było tak ciężko myślałam, że będzie gorzej. Tobie na pewno też się uda musisz być dobrej myśli i się nie poddawać ! Buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sweet, jak zawsze pełna optymizmu:) kurcze troszku się nam towarzystwo wykruszyło - hej co z wami, chyba się nie poddajemy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troszeczke mnie nie bylo, ale juz powrocilam :D kurcze zwazylam sie dzisiaj i waga stoi :( i zaczyna sie przestuj... ale juz nie moge sie doczekac jak zacznie spadac w dol, gdy metabolizm sie juz przyzwyczai :) A jak tam u was? Wlasnie gdzie reszta dziewczyn sie podziala? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona slawka
ja jestem cały czas tylko nie pisze bo szczerze to nie ma sie czym chwalic.diete trzymam owszem ale wcale nie cwicze tak mi kregoslup doskwiera psiakrew.a dzis zostalam zmuszona do obiadu wiekszego niz chcialam i zle mi z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki ja teraz wrocilam z pracy dopiero:(wiecie co wskoczylam na wage i pokzauje mi 75,7 kg calkiem niezle jutro mija dokladnie 2 tygod jak jestem na diecie piszcie co u was........jak wam idzie dietkowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonia1987 Masz rację optymizm to u mnie nie szwankuje hehe w myśl zasady, że życie jest zbyt krótkie aby je przeżyć na ciągłym dołowaniu się czy biadoleniu ;) Chociaż i ja mam złe dni ale barrrdzo rzadko ;) No jak tam moje drogie jak widzę trzymacie się dzielnie no i super oby tak dalej a tym przestojem wagi to absolutnie nie ma co się przejmować jest to bunt naszego organizmu i tyle więc nie zwracajcie na ,,gówniarza\'\' uwagi hehe Laseczki moje kochane już niedługo wiosna a wtedy ah będziemy paradować w mini i kusić na lewo i prawo hehehehe oki uciekam na siłkę Mega buziale dla Was a tak właśnie to gdzie się podział nasz Odchudzacz bo jakoś umilkł chyba się nie poddał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja aktualizuje tabelke zycze wam sukcesow pseudo....................wiek......wzrost.....startujęo d....mójcel.......1.02 Gonia1987.................22........172cm......70kg..... ....57kg ...... ...66kg sweet 13..................25........162cm......75kg.........55kg..66kg(29.12.) k______a ................14 ........169cm.....73,2kg.......50kg........72kg Monia_2009..............24.........175cm.....83kg.........62kg........78,4kg Monis757.................19.........172cm......75kg.........60kg.........71kg meaaa.....................26..........178cm......79kg.........65kg........79kg CiepłaPłomieniem.......20..........159...........82kg........64kg........82kg Średniogrubawa........33..........172cm.......75kg.......60kg........74,5kg YUKI_ISA................30...........164cm.......75kg.........59kg........74,5kg Kessi_27................28...........172cm........80kg........65kg.........74kg nestee..................21...........164cm........81kg........55kg......75,7kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ no właśnie co z naszym Rodzynkiem :) Słuchajcie mam dobre wiadomosci, tzn dla mnie dobre ;) Juz nie waze 83 jak kiedyś, kupe czasu temu ;P tylko 78,4. Jutro mam nadzieje, że jeszcze bedzie mniej :classic_cool: Ah, jak ja uwielbiam sie odchudzac i... wcale sie nie głodzę. Jak wytrwam tak dalej to do maja moge z czystym sumieniem isc na pobieranie miary do sukni slubnej :) Moja oponka sie zmniejszyła, inaczej patrze na siebie w lustrze i wogóle mam zajefajny humor :) Tylko zebym jeszcze gdzieś buty do ślubu znalazła, to wogóle byłabym happy :D Odeszła mi ochota na słodycze, jedyny cuker jaki przyjmuje mój organizm to słodka kawa, do tego to 1,5 łyżeczki musi byc :) A jak czasami mam doła i reka sama idzie po jakiegoś chipsa albo coś to łapie sie wtedy za oponke i mi ochota przechodzi. Lepiej wtedy zjesc owoc albo chrupnąc sobie papryczke :) Dobra, za mocno nie bede sie rozpisywac bo trzeba isc spac. Trzymajcie sie DZIELNIE i miłych snów! Buziaki szczuplaki (już prawie, prawie :) ) 🖐️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja miałam wczoraj urodziny i zeżarłam pół paczki Rafaello i kolację późno, bo o 20 - pomidory z mozarellą.Ale za to Rafaello dziś odmiotłam cały podjazd ze śniegu - porządnie się zmęczyłam (mój młodszy synuś spał wtedy w wózku a starszy jeżdził na sankach z babcią) no i dziś na basenie zrobię dodatkowe 10 długości:) Grunt to sie nie poddawać nawet mimo chwil słabości:)Ja wolę czasem się więcej poruszać, ale kosteczki czekolady sobię nie odmówię:) JA MAM KOLEJNY PRZESTÓJ NWAGI - CIEKAWE ILE TYM RTAZEM BĘDZIE TRWAŁ - Ostatnio było 2 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STO LAT Goniu!!!!!! 🌻🌻 zdrówka, zdrówka i jeszcze raz pieniędzy 😘 Ja w piątek bede starsza o rok :) ahh, jak ten czas szybko leci :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Gonia STO LAT kochana !!! Spełnieni wszystkich marzeń i planów ;) Nasz rodzynek chyba zapadł w sen zimowy hehehe Dziewczynki a co się stało z naszą założycielką i przywódczynią hihi Monis757 gdzie się podziewasz chyba nie masz aż takich zakwasów żeby nie ruszać palcami hehe Trzymajcie się cieplutko kochane ja trzymam kciuki za wszystkich i życzę szyyybkiego ubytku kilosków. Buzialki papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystkim ! Monia_2009 pyyyyyszny ten pączuś hehe Kochani dlatego, że dzisiaj Tłusty czwartek to nie dajmy się zwariować i pozwólmy sobie na jdnego pączusia no może dwa z tym wirtualnym a od jutra wracamy do dietki no w końcu coś się nam należy za tą wytrwałość prawda heheh buziaki http://www.paczekdlaciebie.pl/157352

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem tylko mialam male problemy z internetem, ale juz wszystko ok :) Ja tez wlasnie przezywam zastoj wagi, ale na paczusia sobie pozwolilam, no jak by to inaczej :D Mam nadzieje ze skoro nie ma naszego kolegi to sie nie poddal, chyba ze o nas zapomnial :P Gonia1987- mimo ze zyczonka spoznione to wszystkiego co naj naj naj najlepsze :*** Monia_2009- gratulacje :) oby tak dalej kochana :*** Mam nadzieje ze moj zastuj nie bedzie trwal dlugo, bo chcialabym juz zobaczyc kreske wagi jak spada :D buziakiii :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spadnie, spadnie, nie martw sie, ja też miałam taki zastój. Przed chwilą sie zwazyłam i jest 77,9, czyli juz nie 78,4 :D:D:D:D chciałabym zobaczyc wreszcie 6 z przodu zamiast 7 :):):) Moze sie wkoncu doczekam :) pozdrówka kochani :-* :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×