Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

Gość
MERY27- mowisz ze twoj synek taki opiekunczy dla ciebie ;) faaaaaaajnie moj (jest jeszcze maly 2,5-latek) chce bym go ciagle nosiła, bawiła sie z nim, gonila go itp nierozumie ze mama nosi dzidzie w brzuszku . oczywiscie rozumię ze jest jeszcze za maly by to pojąć . najbardziej mnie tylko męczy to noszenie Go. kiedys byłam na zakupach i synek zmeczyła sie strasznie i hops do mnie na ręce a ja WSPANIAŁA mama nie mogłam mu wprost odmowic. niewiem jak dam sobie rade z takim wieeeelkim brzuszyskiem i synkiem przyklejonym do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój syn dawniej dawniej też chciał braciszka a potem jak nie było i nie było to stwierdził że juz mu wszystko jedno co byle tylko miec rodzeństwo i też jest bardzo opiekuńczy co nieraz nawet jest dosyc denerwujące ale to juz prawie mężczyzna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) odebralam dzis wynii krwi i chyba ok oprocz NEUT mam 5.90 (norma 2.5-5.0 i EO za malo bo 0.6 (norma 1.0-5.0) znacie sie na tym??:( troche sie martwie a wizyta u lekarza dopiero w srode pozdrawiam wiosennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczynki, dziś zaczynam 18 tydz. brzuszek mi rośnie, powoli zmieniam garderobę, czym się smarujecie żeby nie mieć rozstępów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Ja zaczynam 16 tc i czekam na ruchy maleństwa z utęsknieniem. Wczoraj chwyciły mnie ostre rzygawki :( a już tak dobrze było. Na szczęście dzisiaj jest już lepiej. Mąż zakupił mi ciśnieniomierz i wychodzi na to że mam za niskie, a u ginki zawsze wychodzi mi dość wysokie i myslę że może to być efekt "białego fartucha". Bęe robić notatki i pokaże jej na nastepnej wizycie, że nie mam problemów z nadciśnieniem, bo ostatnio ją to zaniepokoiło i mówiła coś o kardiologu,. Suri- ja też niektóre parametry mam zawyzone, niektóre trochę za niskie, ale to chyba normalne w ciąży i ginka nic nie mówiła że coś jest nie tak. Migotka- ja mam krem Perfecta mama. Milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie czy wam tak samo niechce sie pracować dobrze ze to piatek weekend przed nami A macie jakies plany na weekend majowy? Ja smaruje sie caly czas oliwka dla dzieci, cisnienie mam niskie wiec 1 kawe dziennie pije i takze czekam na ruchy bobasa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie czym sie smarowac? Ja czytałam duzo dobrego u musteli, ale jest droga. Z tym że na allegro można kupić taniej. I o Fissanie też. A jest duzo tańszy. Ale jak człowiek ma miec rozstepy to i tak bedzie miał. Moja dermatolog powiedziała mi, ze połowa sukcesu to nie krem a regularny masaż dla pobudzenia skóry. A kiedy zaczęłam panikować, ze ja nie chce mieć rozstępów, to powiedziała mi, że ona dała by sie popękac od głowy po stopy, byle tylko miec dziecko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane :-) Ja smaruję się (jak mi się przypomni) jakimś takim Pharmaceris Foliacti - krem zapobiegający rozstępom. teraz wyczytałam, że aktywnie wpływa na spalanie tkanki tłuszczowej... Poprzednio smarowałam się trochę jakimś takim z firmy Gerber i potem prawie cały czas Fissanem (był tańszy) i rozstepów nie mam żadnych. A na weekend... 1 maja bedę miala 10-tą rocznicę ślubu :-) i nigdzie nie wyjeżdżam, bo gin kazał mi dużo lezeć :-(. Ale jak bedzie ładna pogoda, to mąż zrobi grilla przed domkiem i też będzie sympatycznie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mg 29 zazdroszcze tej 10 rocznicy slubu, my dopiero 4,5roku po slubie i czasami mysle ze do 5 rocznicy nie wytrzymam;) ja smaruje sie oliwka i jakims tanim sp[ecyfikiem z Kolastyny na rozstepe i codziennie masaz brzucha ostra gabka, nie wiem czy wiele to pomoze bo rozstepy na brzuchu i tak juz mam po poprzedniej ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatek-Gagatek my chyba największe burze mieliśmy przed ślubem, a chodziliśmy ze soba 6 lat. I do dziś naprawdę nie wiem, czy mój mąż był aż tak głupi czy tak bardzo zakochany, że się ze mną ożenił :-). Ale teraz jest bajkowo! Sporadycznie się też pokłócimy, ale ogólnie jest naprawdę ok - oby nie było gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my 30 lipca mamy 4 rocznice ślubu, ale przed slubem spotyalismy sie 4 i pół roku. Takze znamy sie juz dobrze i dotarlismy we wszystkim. Ale wiadomo, w kazdym małżeństwie nie staz jest najważnejszy, ale to COŚ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! No jesli chodzi o rozstepy, to ja tez uzywam Perfecta Mama i oliwki dla dzieci. Powiem Wam, ze oliwka wydaje mi sie lepsza, bo na dluzej nawilza skore. Po kremie chwilka i nie czuje nawilzenia. Po oliwce nawet po calej nocy czuje,ze wciaz jest nawilzona skora. Dzis kupuje sobie oliwke w zelu. Bedzie sie szybciej wchlaniac i nie brudzic ubran :) A we wrzesniu 3 rocznica slubu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mg 29 super ze jestescie takim zgodnym małzenstwem u nas niestety bywa różnie:O az sie czasem zastanawiam jak to mozliwe ze bedZiemy miec drugie dziecko ale u nas wszelkie kłotnie zazwyczaj wynikaja z różnic w wychowaniu ale to długa historia, mam nadzieje ze kiedys sie uspokoimy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, powiedzcie mi, czy też czasami tak macie, bo ja od jakichś 3 dni jestem ciągle głodna! Zjem trochę, wydaje mi się, że się aż przejadłam, a za chwilę mnie tak ssie na żoładku, że musze iść znów coś zjeść!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MG 29 Tez tak mam hahahah moj maz mowi,ze juz mnie nie rozumie. Raz mowi,ze sie objadlam i chyba pekne, a za sekunde, ze cos bym zjadla hahah Jem male posilki, ale czesto i to pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri nie przejmuj się bardzo tymi wynikami, ja też robiłam we wtorek i też mam niektóre zawyżone a niektóre za niskie a lekarz powiedział mi żebym się nie brała dosłownie tych norm,bo laboratoria same je wyznaczają.no chyba ze bardzo odbiega coś od normy, ale to nie w Twoim przypadku. Kobietki ja się smaruję Kremem przeciw rozstępom Gerbera, ale powiem Wam że w pierwszej ciąży niczym nie smarowałam brzucha i nie mam rozstępów i jaki płaski był przed ciążą taki został po ciąży, tyle że przytyłam w 1 ciąży 12 kilosów( mam nadzieję ze tym razem też tak będzie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenkia-malenka
Witajcie, weszłam dlatego, ze mam termin wyznaczony na 8 pazdziernik :) doczekac sie nie mogę. Ale czytajac wasze wypowiedzi to równiez sie wypowiem :) Ja zaczelam uzywac FOLICAT , on niby zapobiega, ale jak ja zauwazylam na piersi ze mi sie krechy robia to odrazu kupilam i smaruje. A w ktorym jestescie tyg? wiecie jaka plec? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam słonecznie :-) Dzisiaj widze na tapecie temat erotyczny,czyli smarowanie, gladzenie i podziwianie brzuszków;-) Ja smaruje sie oliwka Johnsona i oliwka Hipp perfekta mama,tez wole konsystencje oliwki, skora jest dluzej nawilzona. Wczoraj odebralam wyniki testu podwojnego -na szczescie ujemny i ryzyko chorob niskie, ufffffff:-) Mam tylko podwyzszony poziom bHCG,ale to ponoc normalne w ciazy. Kochane, mam do was prosbe, powiedzcie,czy moze ja jestem nienormalna. Ostatnio nawet o to poklocilam sie z mezem. Otóz, moja tesciowa planuje sobie juz rózne wyjazdy z dzidzia , oczywiscie beze mnie. Zakomunikowała,ze we wrzesniu,jak pojde do pracy (za rok) zabierze dziecko \"gdziestam\" na tydzien. I zeby sie do tego przyzwyczajało, ma spac od czasu do czasu u niej. Kurcze dzidzia bedzie miala dopiero 11 mcy, nie wyobrazam sobie tego, ale moj maz nie widzi w tym nic zlego :-/ Na razie nic sie nie odzywam, bo to dopiero poczatek ciazy, a nie chce sie denerwowac.Co o tym myslicie? Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Ja tez mam rocznicowe swieto i tez musze lezec, MG29 lącze sie z toba w tym \"smutku\" :P, odbijemy sobie za rok :D Ja poki co stosuje oliwke na mokra skore, a potem zwykly balsam Garniera. Ostatnio zauwazylam, ze strasnie przesusza mi sie brzuch i troszke swedzi --> skora sie rozciaga grrr. Kupilam sobie na allegro balsam dla ciezarnych Palmers\'a. Duzo dobrego o nim slyszalam. https://ssl.allegro.pl/item554833439_554833439.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagar, nie jestes nienormalna. Tesciowa Cie o to pytala/prosila, czy po prostu zakomunikowala swoja decyzje? Ja sobie czegos takiego nie wyobrazam. 11-miesieczne dziecko nie rozumie, ze teraz sa wakacje, na ktore jade z babcia. Odpoczne od mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renatinka----zakomunikowała!!!!!Mysle,ze bedzie z tego powodu draka. Owszem, moze dzidzia jechac,ale ze mna......jak bedzie starsze to mooooooze z nia pojedzie,ale to chyba ja o tym decyduje. Zreszta , mam wrazenie,ze ona moje dziecko chce traktowac jak swoje, a najgorsze,ze moj maz sie nie potrafi w tej sprawie odezwac, w koncu do swojej mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagar- super, ze wyniki ok, bardzo sie ciesze :) Hmm a co do Twojej tesciowej to hmm widac spragniona wnuka. Na pocieszenie powiem Ci, ze jak bylam mala, moja bezdzietna ciotka, tez tak caly czas mowila. I raz mama w koncu zgodzila sie, ale najpierw na spacerek... nie uszla 500m jak spostrzeglam, ze mamy nie ma obok ciotki to tak sie rozdarlam i nie chcialam przestac, ze ciotka z predkoscią swiatla byla ze mna u mamy :D:D:D ja tego nie pamietam, bo mialam chyba z 9 m-cy, ale dzidzi od razu wie, kto to mamusia ;) Moze Twoje dzidzi tez nie bedzie widzialo swiata poza Toba (przynajmniej w poczatkowym okresie zycia). Poki co sie nie denerwuj, bo brzuszek najwazniejszy, a wszystko sie jakos samo ułozy, jeszcze duuuuzo czasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Agatko za słowa otuchy, ja tez mam nadzieje,ze tak bedzie :-D Staram sie nie denerwowac, bo dzidzia teraz rosnie i nie mozna jej w tym przeszkadzac jakimis nerwami:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie,ze bedzie dobrze. Czasem to,ze tesciowa taka spragniona wnuka, moze Ci byc na reke, bo bedziesz miala z kim zostawic malenstwo w razie potrzeby. Ale nie mozesz pozwolic na to,zeby tesciowa czula sie jak osoba decydujaca. Tu powinnas porozmawiac z mezem, a on z mamusia :) Na pewno sie wszystko ulozy jak malenstwo juz bedzie z Wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się dzisiaj rozgadałyście :-p Ja smaruję się oliwką Johnson&Johnson, kremem Pharmaceris (Foliacti) na brzuch, uda, biodra i pośladki, a do biustu Phaemeceris (Bustfirm) do kupienia tylko w aptece :-) A jeżeli chodzi o rocznice ślubu, to ja 21-go czerwca dopiero będę miała pierwszą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzusiowa, to juz niedługo :-D Bedziesz swietowac z dzidzia w brzuszku;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ze względu na alergię nie mogę stosowac różnych balsamów, oliwek itp. smaruję juz mustellą, jest faktycznie droga ale za to skórę czuc że jest nawilżona cały dzień. Ja w październiku mam 15 rocznicę ślubu więc jak dzidzia nie poczeka do listopada to będziemy miec najlepszy prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenkia-malenka
a ja pierwszą rocznice bede swietowac dopiero 15 listopada :) no ale wtedy juz nasze dzidzi bedzie z nami :) mam nadzieje, ze bedzie. bardzo bym chciala zeby wszystko bylo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×