Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

witajcie ja wczoraj bylam u gina na wizycie, wyniki w miare musze zelaza wiecej jesc bo mam niedobor krwinek, serce maluszka bije jak oszalale, usg mam dopiero za miesiec wiec niewiem co nosze. jestem w 17tc i brzuszek jest malutki dalej chodze w jeansach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alla 23 ja jestem w ciązy tak samo zaawansowanej jak Ty i od miesiąca prawie chodzę w spodniach ciążowych... Kurcze jak ja będę wygladać za 5 miesięcy? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alla uspokoiłas mnie troche tym ze brzucha nie masz a mimo to dzidzia zdrowa:) bo po mnie rowniez nic nie widac a u mnie dzisiaj od rana leje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie od rana świetna pogoda, ale wyjść z domu nie mogę, bo mi panowie remontują łazienkę WRESZCIE!!! Ja też chodzę w spodniach ciążowych i dziś jestem w 17 tyg i 4 dni, to widocznie różnie... Ja nie wiem, bo czasami mi się wydaje, że mam ogromny brzuch, czasami że za mały. We wtorek idę do gin i się jej zapytam jak ocenia :-) Buzka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzusiowa Czuła - na kiedy Ty masz termin? Też idę we wtorek do gina, teraz zaczyna mi się 18 tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jak Ty liczysz te tygodnie, bo ja mam na 01.10 i mi wychodzi 17 tc i 1 dzień ??? Szczerze mówiąc, to nie jest moja pierwsza ciąża a gubię się w tygodniach i miesiącach, aż głupio się przyznać! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
oj ja mam czesto ztkany nos zwłaszcza rankiem i czasem w nocy jak sie przebudze w pierwszej ciazy tez tak mialam. ciekawe jaki to wplyw ma z ciazą??? a w dzien nie mam zupełnie kataru .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzusiowa czuła witaj w klubie ja tez na 3 pazdziernika. Chodze w normalnych spodniach tylko jak siadam to rozpinam guzik i jest git. Wieczorem owszem mam wiekszy ale nie znacznie, ja to kiepsko sie czulam na poczatku ciazy malo jadlam i chudłam i moze dlatego powoli rosnei brzuszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MG29 ->Ja tez już sie pogubiłam w tych tygodniach. Wg kalkulatora wychodzi mi ok 14 tc. Lekarz mierzac na usg dzidzi stwierdzil, ze kolo 13 tc. No to, to mogłoby sie zgadzac, ale żeby było śmiesznie pani dr, która badała mnie \"normalnie\" stwierdzila, że wielkość macicy wskazuje 10 tc :D I bądź tu mądra :) Za ok 2 tyg ide na wizyte i wtedy może się dowiem, co wizyta u lakarza prowadzacego to nie badanie szpitalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do usg, to juz nie moge sie doczekac :D:D:D Ostatnio na usg był moj mąż - pierwszy raz widzial dzidzi... Rany ten widok na zawsze pozostanie mi w serduchu, miał oczka jak piłeczki pingpongowe no i cały dzien jakiś nakręcony chodził :D Chyba wtedy uwierzył, że naprawdę jestem w ciąży :D:D:DTym bardziej, że dzidzi troche nas rozbawiło, bardzo szeroko otwierało buzie i krecilo sie wokol pepowiny :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka brzuchatki!Sorki, ale długo nie zaglądałam i teraz mam zaległości.Wczoraj byłam u gina, dzidzi waży ponad 200gram czyli trochę ponad normę:), ja zaczynam 17 tydzień. Za miesiąc następne usg 4d, ogolnie mdłości minęły, samopoczucie lepsze tylko ten brzuszek już w nic się nie mieszczę:):):) Ile przytyłyście już od początku, bo ja 3 kilosy i teraz stanęłam w miejscu, ale po ciuchach wydaje mi się że więcej bo nawet bluzki są za obcisłe, może to zatrzymanie wody w organiźmie, bo ja wiem? Trochę mi pogorszyły się badania, głownie krew, ale do anemii jeszcze trochę, dziwne bo nic mi nie przepisał tylko dalej mam łykać Materne i nic więcej.Kobietki a jak u Was badania? Lubila, fajnie , bo masz taką sytuację jak ja, mój synuś ma 15 lat, wszyscy wokolo mówią ze za duża różnica, ale nam to nie przeszkadza, a syn się bardzo cieszy.A jak u Ciebie, czy syn chciał rodzeństwo? pozdrawiam cieplutko❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mg 29, mnie tygodnie zgadzają się z Twoim,ja mam termin na 2 .10 i zaczynam 17 tydzień to chyba dobrze liczymy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{MG 29} kochana, to moja również pierwsza ciążą i ja również (żeby Cię pocieszyć) nie znam się na tym, ale jak chodzę do gin co 3 tyg we wtorek to ona mi tak wylicza i wychodzi, że np. właśnie we wtorki jest 2 dzień bo mówi DZIŚ JEST NP. 11 TYDZIEŃ I 2 DNI, POTEM MÓWI 15 TYDZ I 2 DNI więc ja liczę, że dziś jest 17 tydz i 4 dni :-) Ja też kochanie nie mam pojęcia :-) {alla23} witam Cię również w klubie 👄 Ja myślę, że mogę się jeszcze czasami na wrzesień załapać, bo siostry rodziły wcześniej, ja sama się urodziłam 2 tyg wcześniej :-) Zobaczymy... Jak mnie nie będzie w tym terminie na forum, to wiesz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe moze i ja w tym samym czasie bede na porodowce czyli we wrzesniu ale u mnie w rodzinie dzieci po10 dniach po terminie przychodza na swiat nie speiszyło im sie:) Beagle no ja troche malo krwinek mam to dostalam zelazo powiedzial ze jeszcze do anemii nie doszlo, takze symboliczna porcje zelaza jem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Błąd!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zajrzałam w kartę ciąży!! Ja jestem dziś dokładnie 16 tyg i 4 dni Przepraszam kochane!!! Dobrze liczycie :-) Ja już wariuję od tego siedzenia w domu hehe Buzka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzusiowa ja też świruje, a w domu "odpoczywam" dopiero 4 dni... a tu jeszcze poł roku grrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziś mamy taką pogodę, a ja wyjść nie mogę, bo obcy faceci mi robią tą łazienkę grrrrrr :-( Ja jestem na zwolnieniu od 3 lutego i już powoli świruję :-p Idę z kompa, bo wiesz.... :-p Max 4 godz dziennie :-) Ale strasznie mi się nudziiiiiiiiiiiiiiiii Idę zobaczyć co w tv :-) Buzka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :-D Widze,ze wzielyscie sie za liczenie :-D ja jestem w 15tc ( tzn, wg lekarzy 14 +4 ) :-) Ja na USG ide teraz pod koniec maja, zrobie sobie teraz 4D a co........ :-P Podobnie jak wy stwierdzam,ze idzie ku lepszemu :-) Nie mam juz mdłosci, na szczescie nie mam kataru, slinotok mniejszy, ale krwawia mi dziąsła :-( Dzisiaj pobolewa mnie glowa, wiec popijam sobie meliske,ale ostatnio mam taka ochote na zimne piwo,ze yyyyyyyyyyyyych ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem na zwolnieniu od 2 lutego, więc że swiruję to mało powiedziane ,dobrze ze syn dostarcza mi rozrywki( jak jest w domu) to się nie nudzę no i komputer mój najlepszy przyjaciel, brrr a tu jeszcze kobietki pół roku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj miałam wizyte u lekarza wcześniej wspominałam, że miałam bóle podrzusza i takie dziwne uczucie jakby igły mi wbijano w krocze do tego doszło bardzo częste oddawanie moczu Na poczekalni w ciągu 20 minut jak czekałam na lekarza byłam w wc 15 razy albo więcej tak się wystraszyłam myślałam, że zwariuje miałam 4 numerek ale weszłam jako pierwsza okazało się, że mam zapalenie pęcherza moczowego jak mnie badał i nacisnął na pęcherz to zabolało i myślałam, że go osiusiam Musze brać furagin rutinoskorbin nospe w raziew bólu USG nie miałam robione, ale lekarz powiedział wszystko jest dobrze nie mam co panikować bo to jeszcze gorzej łatwo powiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem w domu od początku kwietnia i już mam dość. Chciałam pracować przynajmniej do końca maja lub czerwca, ale się nie udało :-(. Ale już i tak nie jest źle, bo lezałam \"tylko\" dwa tygodnie, a teraz już trochę chodzę sobie podomu. Najgorsze jest to, że jak siedzę w domu, to się sama nakręcam. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Mery, wspolczuje. Kiedys mialam problemy z pecherzem. Czesto mnie lapalo zapalenie. Bol niesamowity. Ale te leki Ci pomoga. Dodatkowo moge Ci polecic zurawine, w jakiejkolwiek postaci. Swietnie pomaga przy tego typu sprawach :) A mi druga noc z rzedu snilo sie,ze rodze eheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beagle też uważam,że fajna różnica chopciaż mój syn już od paru lat prosił o rodzeństwo więc jak się okazało że jestem w ciąży to bardzo ale to bardzo się ucieszył .Mam nadzieję że jak już dzidzia będzie to mu nie przejdzie hehe. Kurcze dziewczyny a ja to chyba jakiś pulchniaczek jestem bo zaczynam dopiero 15 tydzień a w swoje jeansy się nie mieszczę, wiem że dzidzia najważniejsza ale nie wiem czy nie za szybko tyje. Wprawdzie najwięcej tyłam jak miałam okropne mdłości i wtedy non stop jadłam, bo tylko wtedy dało się życ.W sobote mam wizytę u mojego gina to go zapytam. O katar też go zapytam, bo ja katar to miałam zawsze raz w roku a teraz cały czas albo nos zatkany albo mi się z niego leje. I jeszcze od 3 dni nie mam tych obrzydliwych mdłości, tylko troszkę rano dopóki mąz mi nie przyniesie suchej kromeczki i herbatki, bo po tym po 15 minutach mijają huraaaaaaaaa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubila, ja też mam spory brzuch. Teraz zaczął mi się 18tc, a w spodniach ciążowych chodzę od poczatku kwietnia. No i ciąży nie da się już ukryć :-) szczerze mówiac to nawet nie próbowałam :-). Gdzieś wyczytałam, że to zależy od kondycji mięśni, te dziewczyny, które więcej ćwiczą i są w pierwszej ciąży to mają brzuszki mniejsze. Cóż... biję się w piersi, bo u mnie z kondycją chyba nie jest najlepiej. A od poczatku przytyłam około 1,50 kg - więc chyba stosunkowo niewiele, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tymczasem1972
Beagle mój syn ma 10 lat i też się cieszy z braciszka (siostra byłaby według niego niepożądana) - co prawda twierdzi, że mógł dużo wcześniej zażyczyć sobie rodzeństwa, ale w sumie jest zadowolony (na razie). nawet pani w szkole wypeplał wrrr a teraz zajmuje się wymyślaniem imienia dla braciszka. U mnie już 16t4d i na szczęście nie mam szlabanu od lekarza więc pracuję, podróżuję, biegam i w sumie jeszcze ciągle nikomu nic nie powiedziałam w pracy (brzuszka nie widać). Na wadze też 3 kg do przodu od początku, ale w sumie najwięcej nabrałam w pierwszym trymestrze bo jedynym skutecznym sposobem na mdłości było jedzenie w dużych ilościach. Nie czuję jeszcze niestety ruchów dziecka i resztką sił powstrzymuję się przed wizytą u lekarza chociaż w tamtym tygodniu byłam i wszystko było ok. Ech chyba łapię paranoję.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dziecko (Julia) ma 8 lat i ogólnie też się bardzo cieszy, choć wiem, że jej radość byłaby większa, gdyby miała urodzić się dziewczynka... Lekarz mi powiedział o plci dziecka w 12 tc, więc tak naprawdę to jeszcze nie jest takie pewne. Uciekam, trzeba obiad jakiś robić, bo ostatnio jestem prawie cały czas głodna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymczasem 1972 -> mój syn też się cieszy z braciszka i też nie chciałby siostry, ale tak chyba wszystkie chłopaki mają, choć myśmy po cichu marzyli o dziewczynce, no ale jak ja to mówię - to nie jest koncert życzeń:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W przeciwieństwie do innych chłopców mój synek prawie 6 lat chce siostrzyczke choć brat też może być jednak jak mówi o dzici to w rodzaju żeńskim i bardzo bardzo się cieszy, ale też strasznie o mnie boi nie pozwala mi nic robić wszystko zrobił by za mnie, ale niestety tłumacze mu, że sama też musze coś robić :) Naprawde nie wiem jak wasze dzieci, ale mój jest nadzwyczaj opiekuńczy dla mnie chyba nieraz bardziej od mąża:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×