Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

Gość olenkia-malenka
a i dopisuje sie do tabelki :) PSEUDO........Wiek/C.P.......Termin porodu.........Płeć......... aniabuu23........27..............1pazdziernika.........? ??........... kliforka...........30...............1pazdziernika....... .???............ Stelka27..........29...............1pazdziernika........ ???............ Paula1988........21...............1pazdziernika........? ??......... Beagle.............35...............2pazdziernika....... ???.......... Alla23..............24...............3pazdziernika...... .???.......... czuła..............25...............3pazdziernika....... .???.......... bulba77............32..............3pazdziernika.wg przeczucia kobita limonka2+1.......24...............4pazdziernika........? ??.......... migotka200......29...............4pazdziernika........?? ?.......... tymczasem1972..37.............5pażdziernika.według przeczuciafacet perełka1983.....25...............6pazdziernika........?? ?......... Angela24..........26..............7pazdziernika......... ???............ olenkia-malenka......20...........8pazdziernika........????......... k.karla............25.............10pazdziernika........ .???........ mazia112.........32.............11pazdziernika.........? ??......... MartaDz........30............ 11października.........???.......... MERY27...........27.............12pazdziernika.........? ??.......... Grażka23.........24.............14pazdziernika.........? ??........ Renatinka.........26............17pazdziernika.......... chłopak Asienka478.......21.............18pazdziernika.........? ??......... Dagar..............34............18pazdziernika......... .???.......... SURI.................30...........22pazdziernika........ ...???.......... Rumianella.........27............23 pażdziernika.........???.............. Agatek-gagatek..24...........24pazdziernika..........??? ............ agatka1984.......25...........25pazdziernika..........?? ?............ agata_xyz.........28...........26pazdziernik...........? ??.......... aadaa..............27............26 października........???............. Skorpionka81......27..........28pazdziernika..........?? ?.......... kozaki_87..........21..........28/29pazdziernik.......?? ?......... Ognik80.............28..........30pazdziernika.......... ???........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagar... cóz, uwazam, że marzenia nie kosztują, niech teściowa sobie marzy póki co! :-) :-) :-). Jak moja Julcia miała 3 latka to poszłam do pracy i codziennie zawoziliśmy rano dziecko do rodziców a popołudniu je odbieraliśmy. Moja teściowa wymyśliła wtedy, żeby zawozić dziecko w niedzielę wieczorem a odbierać w piątek popołudniu, żeby mała nie musiała codziennie tak wcześnie wstawać... Wiecie co? Wyśmiałam ją! Spytałam się z taką głupią miną czy ona sobie żartuje, bo ja nie wyobrazam sobie jak mogłabym dziecko tak oddać... Wiecie co? wydaje mi się, że nieważne ile dziecko ma lat, bo nawet teraz jak Julcia śpi u którychś dziadków, to w domu jest tak okrutnie cicho i pusto, że staram się, zeby takich nocy bez niej było jak najmniej. A już żeby jechała w jakąś podróż beze mnie, to mogą sobie zapomnieć, choć takowe propozycje tez bywały:-P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki w nawiązaniu do tematu to pocieszę was ;) ja jutro biorę ślub :P a taką nieformalną rocznicę to będę miała w maju - dziewiątą :) ❤️ Pozdrawiam Was wszystkie gorąco! zajrzę tu pewnie dopiero w poniedziałek 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perełka, to dopiero teraz nam mowisz???????????? GRATULACJE!!!!!!!!WSZYSTKIEGO NAJ NA NOWEJ DRODZE ZYCIA!!!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angela i beagle - dzieki za odpowiedz :) ,moze faktycznie tak ma byc w ciazy,w srode sie dowiem od lekarza a co do przesuszania skory to ja tez tak mam,oliwka smaruje wieczorem ale w ciagu dnia potem znow mnie swedzi i sucha jest,chyba na dzien jakiegos balsamu poszukam albo moze ta oliwke w zelu dobrze tu czytac was przynajmniej wiem ze te wszystkie objawy sa na czasie u mnie i ze to ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perełka gratulacje i niech Wam słoneczko świeci przez całe życie 🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha i dopisuję do tabelki PSEUDO........Wiek/C.P.......Termin porodu.........Płeć......... aniabuu23........27..............1pazdziernika.........? ??........... kliforka...........30...............1pazdziernika....... .???............ Stelka27..........29...............1pazdziernika........ ???............ Paula1988........21...............1pazdziernika........? ??......... Beagle.............35...............2pazdziernika.......chłopak-99%.......... Alla23..............24...............3pazdziernika...... .???.......... czuła..............25...............3pazdziernika....... .???.......... bulba77............32..............3pazdziernika.wg przeczucia kobita limonka2+1.......24...............4pazdziernika........? ??.......... migotka200......29...............4pazdziernika........?? ?.......... tymczasem1972..37.............5pażdziernika.według przeczuciafacet perełka1983.....25...............6pazdziernika........?? ?......... Angela24..........26..............7pazdziernika......... ???............ olenkia-malenka......20...........8pazdziernika........? ???......... k.karla............25.............10pazdziernika........ .???........ mazia112.........32.............11pazdziernika.........? ??......... MartaDz........30............ 11października.........???.......... MERY27...........27.............12pazdziernika.........? ??.......... Grażka23.........24.............14pazdziernika.........? ??........ Renatinka.........26............17pazdziernika.......... chłopak Asienka478.......21.............18pazdziernika.........? ??......... Dagar..............34............18pazdziernika......... .???.......... SURI.................30...........22pazdziernika........ ...???.......... Rumianella.........27............23 pażdziernika.........???.............. Agatek-gagatek..24...........24pazdziernika..........??? ............ agatka1984.......25...........25pazdziernika..........?? ?............ agata_xyz.........28...........26pazdziernik...........? ??.......... aadaa..............27............26 października........???............. Skorpionka81......27..........28pazdziernika..........?? ?.......... kozaki_87..........21..........28/29pazdziernik.......?? ?......... Ognik80.............28..........30pazdziernika.......... ???........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{perełka} gratulacje!!! {Dagar} masz racje kochana, że świętować będę już z maluszkiem hehe i tak sobie pomyślałam niedawno, że wyjedziemy akurat na ten weekend w rocznicę zamiast robić wielkiej imprezy w domu i być na maxa przemęczona, prawda??? Mąż nie był nigdy na Helu, ja tylko raz, więc tam pojedziemy odpoczywać :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenkia-malenka
Ciesze sie ze jest nas tyle na pazdzierik :) zawsze to razniej i pewniej :) Ja to sie boje porodu chociaz chcialabym zeby byl pazdziernik bo jakos mnie tak ciagnie do tego :) a jak to jest z Wami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perełka 1983 - wszystkiego naj naj najlepszego!!!!! ;-) No i oczywiście powodzenia jutro, bo to szcześliwy ale zarazem bardzo stresujący dzień :-) A ja na razie nie myślę o porodzie... Martwię się tylko, żeby było wszystko dobrze, żeby dziecko było zdrowe, żeby przy porodzie nic się nie stało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniabuu23........27..............1pazdziernika.........? ??........... kliforka...........30...............1pazdziernika....... .???............ Stelka27..........29...............1pazdziernika........ ???............ Paula1988........21...............1pazdziernika........? ??......... Beagle.............35...............2pazdziernika....... chłopak-99%.......... Alla23..............24...............3pazdziernika...... .???.......... czuła..............25...............3pazdziernika....... .???.......... bulba77............32..............3pazdziernika.wg przeczucia kobita limonka2+1.......24...............4pazdziernika........? ??.......... migotka200......29...............4pazdziernika........?? ?.......... tymczasem1972..37.............5pażdziernika.według przeczuciafacet perełka1983.....25...............6pazdziernika........?? ?......... Angela24..........26..............7pazdziernika......... ???............ olenkia-malenka......20...........8pazdziernika........? ???......... k.karla............25.............10pazdziernika........ .???........ mazia112.........32.............11pazdziernika.........? ??......... MartaDz........30............ 11października.........???.......... MERY27...........27.............12pazdziernika.........? ??.......... Grażka23.........24.............14pazdziernika.........? ??........ Renatinka.........26............17pazdziernika.......... chłopak Asienka478.......21.............18pazdziernika.........? ??......... Dagar..............34............18pazdziernika......... .???.......... SURI.................30...........22pazdziernika........ ...???.......... Rumianella.........27............23 pażdziernika.........???.............. Agatek-gagatek..24...........24pazdziernika..........??? ............ lubila................32............25października........../??........ agatka1984.......25...........25pazdziernika..........?? ?............ agata_xyz.........28...........26pazdziernik...........? ??.......... aadaa..............27............26 października........???............. Skorpionka81......27..........28pazdziernika..........?? ?.......... kozaki_87..........21..........28/29pazdziernik.......?? ?......... Ognik80.............28..........30pazdziernika.......... ???........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopisałam się znowu bo ktoś skopiował jakąś wcześniejszą pred moim wpisem i potem już tak poszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniabuu23........27..............1pazdziernika.........? ??........... kliforka...........30...............1pazdziernika....... .???............ Stelka27..........29...............1pazdziernika........ ???............ Paula1988........21...............1pazdziernika........? ??......... Beagle.............35...............2pazdziernika....... chłopak-99%.......... Alla23..............24...............3pazdziernika...... .???.......... czuła..............25...............3pazdziernika....... .???.......... bulba77............32..............3pazdziernika.wg przeczucia kobita limonka2+1.......24...............4pazdziernika........? ??.......... migotka200......29...............4pazdziernika........?? ?.......... tymczasem1972..37.............5pażdziernika.według przeczuciafacet perełka1983.....25...............6pazdziernika........?? ?......... Angela24..........26..............7pazdziernika......... ???............ olenkia-malenka......20...........8pazdziernika........? ???......... k.karla............25.............10pazdziernika........ .???........ mazia112.........32.............11pazdziernika.........? ??......... MartaDz........30............ 11października.........???.......... MERY27...........27.............12pazdziernika.........? ??.......... Grażka23.........24.............14pazdziernika.........? ??........ Renatinka.........26............17pazdziernika.......... chłopak Asienka478.......21.............18pazdziernika.........? ??......... Dagar..............34............18pazdziernika......... .???.......... SURI.................30...........22pazdziernika........ ...???.......... Małgorzata..........39..........22 pażdziernika.............???.............. Rumianella.........27............23 pażdziernika.........???.............. Agatek-gagatek..24...........24pazdziernika..........??? ............ lubila................32............25października...... ..../??........ agatka1984.......25...........25pazdziernika..........?? ?............ agata_xyz.........28...........26pazdziernik...........? ??.......... aadaa..............27............26 października........???............. Skorpionka81......27..........28pazdziernika..........?? ?.......... kozaki_87..........21..........28/29pazdziernik.......?? ?......... Ognik80.............28..........30pazdziernika.......... ???........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy któraś z was cwiczy? ja przed ciążą cwiczyłam codziennie godzinę, póżniej przez 2 miesiące miałam mdłości i wymioty więc porzuciłam cwiczenia a teraz od kilku dni nie mam już mdłości więc bardzo brakuje mi ruchu.Pytałam mojego gina co z cwiczeniami to stwierdził że cwiczyc jak najbardziej tylko z umiarem. Powiedział że można na rowerku stacjonarnym no to zamówiłam i dzisiaj przyszedł, tylko wiem że przy cwiczeniach trzeba pilnowac pulsu tylko że ja nie wiem jaki ma byc prawidłowy w ciąży.Może któras się orientuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniabuu23........27..............1pazdziernika.........? ??........... kliforka...........30...............1pazdziernika....... .???............ Stelka27..........29...............1pazdziernika........ ???............ Paula1988........21...............1pazdziernika........? ??......... MG 29.............30...............1października..chyba chłopak.... Beagle.............35...............2pazdziernika....... chłopak-99%.......... Alla23..............24...............3pazdziernika...... .???.......... czuła..............25...............3pazdziernika....... .???.......... bulba77............32..............3pazdziernika.wg przeczucia kobita limonka2+1.......24...............4pazdziernika........? ??.......... migotka200......29...............4pazdziernika........?? ?.......... tymczasem1972..37.............5pażdziernika.według przeczuciafacet perełka1983.....25...............6pazdziernika........?? ?......... Angela24..........26..............7pazdziernika......... ???............ olenkia-malenka......20...........8pazdziernika........? ???......... k.karla............25.............10pazdziernika........ .???........ mazia112.........32.............11pazdziernika.........? ??......... MartaDz........30............ 11października.........???.......... MERY27...........27.............12pazdziernika.........? ??.......... Grażka23.........24.............14pazdziernika.........? ??........ Renatinka.........26............17pazdziernika.......... chłopak Asienka478.......21.............18pazdziernika.........? ??......... Dagar..............34............18pazdziernika......... .???.......... SURI.................30...........22pazdziernika........ ...???.......... Małgorzata..........39..........22 pażdziernika.............???.............. Rumianella.........27............23 pażdziernika.........???.............. Agatek-gagatek..24...........24pazdziernika..........??? ............ lubila................32............25października...... ..../??........ agatka1984.......25...........25pazdziernika..........?? ?............ agata_xyz.........28...........26pazdziernik...........? ??.......... aadaa..............27............26 października........???............. Skorpionka81......27..........28pazdziernika..........?? ?.......... kozaki_87..........21..........28/29pazdziernik.......?? ?......... Ognik80.............28..........30pazdziernika.......... ???........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo pobudka!!! Ja już dziś od 6 rana jestem na nogach, bo mężuś jechał do Gdańska i do Gdyni i trzeba było wstać i śniadanko mu zrobić. No i już dawno u mnie słychać jak praleczka chodzi, szkoda takiego słoneczka :-p Życzę wszystkim miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek! :D Perełka1983, wiem, że dzisiaj już Cie tu nie ma, ale wszystkiego naaaaaj na Nowej Drodze!!! :* Ja tez juz od rana na nogach, ale niestety nie wiele robie, bo powinnam lezec :D, ale ciezko, cizko tak dlugo lezakowac... ;) Lubila, co do cwiczen, to chyba najwiecej zalezy od tego co lekarz powie. Ja pewnie nie bede mogla cwiczyc, a bardzo bym chciala... Mam kolezanke, ktora jezdzila na rowerze i robila brzuszki do 6 m-ca! Lekarz Jej pozwolil, bo dzidzi dobrze sie rozwijalo, a Jej cialo bylo przyzwyczajone do ruchu. Oki, milego dzionka wszystkim mamuską!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witam WAs serdecznie. wczoraj byłam u lekarza i musze przyznac ze od ostatniej wizyty ktora byla 3 tyg. temu moj maluszek sporo urusł. a tym razem rzucił mi sie w oczy malutki kregosłup-wszystkie kosteczki widziałam i jeszcze nóżkę dosłaownie tez wszystkie kosteczki. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a ja dzis zrobiłam sobie śuper pyszne snadanko......i niestety wszystko poooooooszło..........do ubikacji. a swoja droga myslalam ze to juz mam za sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
aniabuu23........27..............1pazdziernika.........? ??........... kliforka...........30...............1pazdziernika....... .???............ Stelka27..........29...............1pazdziernika........ ???............ Paula1988........21...............1pazdziernika........? ??......... MG 29.............30...............1października..chyba chłopak.... Beagle.............35...............2pazdziernika....... chłopak-99%.......... Alla23..............24...............3pazdziernika...... .???.......... czuła..............25...............3pazdziernika....... .???.......... bulba77............32..............3pazdziernika.wg przeczucia kobita limonka2+1.......24...............4pazdziernika........? ??.......... migotka200......29...............4pazdziernika........?? ?.......... tymczasem1972..37.............5pażdziernika.według przeczuciafacet perełka1983.....25...............6pazdziernika........?? ?......... Angela24..........26..............7pazdziernika......... ???............ olenkia-malenka......20...........8pazdziernika........? ???......... k.karla............25.............10pazdziernika........ .???........ mazia112.........32.............11pazdziernika.........? ??......... MartaDz........30............ 11października.........???.......... MERY27...........27.............12pazdziernika.........? ??.......... Grażka23.........24.............14pazdziernika.........? ??........ Renatinka.........26............17pazdziernika.......... chłopak Asienka478.......21.............18pazdziernika.........? ??......... Betix.............23.............18pazdziernika..?????????/........ Dagar..............34............18pazdziernika......... .???.......... SURI.................30...........22pazdziernika........ ...???.......... Małgorzata..........39..........22 pażdziernika.............???.............. Rumianella.........27............23 pażdziernika.........???.............. Agatek-gagatek..24...........24pazdziernika..........??? ............ lubila................32............25października...... ..../??........ agatka1984.......25...........25pazdziernika..........?? ?............ agata_xyz.........28...........26pazdziernik...........? ??.......... aadaa..............27............26 października........???............. Skorpionka81......27..........28pazdziernika..........?? ?.......... kozaki_87..........21..........28/29pazdziernik.......?? ?......... Ognik80.............28..........30pazdziernika.......... ???........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenkia-malenka
do betix: ja też zjadłam dziś pyszne śniadanko, nawet wczesniej wstalam no i znow wszystko wyladowało w kanalizcji :P tez juz bylam dumna ze minely mi wymioty, a tu prosze sa nadal :( a to przeciez 2 trymestr i powinno sie wszystko unormowac :( ale wazne ze z dzidzia jest dobrze :) a co do wielkosci to tez bylam mile zaskoczona gdy 8 kwietnia zobaczylam 13cm łobuza :) hehe, kosteczki widac bylo i tak strasznie machal raczkami i kopal nozkami ze myslalam ze zaraz sie poplacze ze wzruszenia :) obstawiam ze to bedzie chlopczyk chociaz nic nie wiadomo :p nastepna wizyta 13 maja :))) Pozdrawiam Was wszystkie :):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sobotnio:-) Betix------> a czym dzidzia pomachała? :-P Ja juz zrobilam porzadeczki......... kurde robie je codziennie :-D Praleczke wlacze po poludniu. Mam sterte do prasowania, nie chce mi sieeeeeeeeeeeee prasowac!!!!!!!!!! Teraz zjadam sobie zmiksowane 2 jabłuszka z cukrem i cynamonem, pyyyyyyyyyycha;-) Wczoraj zjadłam kilka truskawek.A wiecie co jest w tym najsmieszniejsze :-D moj maz tez ma zachciewajki, mowi,ze mu przeszlo ode mnie ;-)Wczoraj wieczorem poszukiwał kawałka mięcha ;-) Dla nas tez pazdziernik jest chyba szczesliwym miesiacem, poniewaz w tym mcu zareczylismy sie, wzielismy slub i urodzi nam sie dzidzia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenkia-malenka
przepraszam w ost wpisie pomylilam sie :) moja dzidzia miala wtedy troszke ponad 5cm a nie 13 tak jak napisalam :P bylam wtedy w 13 tyg. Zakrecona dzis jestem :) Dobrze ze mozesz jesc jablka :) ja to zaraz chcbym nawet soku sie napila z jablek zaraz lece do wc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagar u mnie tak samo, mój mąż ma zachcianki a ja nie, dziwne nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie październik też jest szczęśliwy mojego synka urodziłam 31 października choć termin miałam na 10 listopada:) ciekawe czy teraz uda się załapać na termin wyznaczony czy będzie przed czasem :)z synkiem tak szybko i niespodziewanie poszło, że nawet nie miałam za wele czasu się denerwować PEREŁKA wszystkiego dobrego na nowej drodze życia :):) samych przyjemnych i szczęśliwych chwil ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dagar------ własciwie to nieczym nie pomachała...no może nóżką :) pytanie do kobiet ktore maja termina tak jak ja na n18 PAZDZIERNIKA ile cm. maja wasze malenstwa?? bo ja sie juz pytałam poraz drugi mojej gin. i znowu unikneła odpowiedzi tak jakby niewiedziała. jakie duze moze byc dzieciatko??? jestem w 15 tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×