Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

W ktorym tc najlepiej robic badania prenatalne? Mi zaczyna sie 16 tc, chyba mama jeszcze czas, co? Małgorzatko39 napisalas, ze niewiele klinik w PL robi badania. Macie moze namiary na te kilniki. Najbardziej interesuje mnie woj malopolskie i slaskie. Ja dzisiaj rano lezalam na plecach i zauwazylismy z mezem malenstwo, niewiele czulam, ale widzialam jak sie przemiescilo z prawej strony pempka na lewa :D Kosmos! Tylko niewiele czulam.. :( ale jeszcze poczuje i bede miec dosc :D:D:D (tak mowia kolezanki) Milej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli będziemy mieli dziewczynkę to będzie Amelka, a dla chłopca nie mamy jeszcze imienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas będzie albo Ola albo Tomuś, dzisiaj zaczynam 17 tc. wstałam rano a tu piękny brzuszek ciążowy zastanawiam się jak to możliwe żeby tak przez 1 noc się odznaczył, też tak miałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na śląsku to Femina w katowicach http://www.badania-prenatalne.katowice.pl/ Lub Ruda ŚL .Genom http://www.zumi.pl/1605306,GENOM_Centrum_badan_prenatalnych,Ruda_Slaska,firma.html http://www.genom.pl/ Ja jeżdżę do Rudy ŚL. według opinii lekarza są najlepsi w tego typu badaniach . Badania prenatalne robi się 2 razy raz w 12 tyg. ciąży nstp. w 20 tyg. Do rudy śl bardzo ciężko się dostać ja mam termin na 5 czerwca a zapisywałam się w marcu . Musisz to zrobić jak najszybciej już jest trochę późno .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też myślałam o Tomku ,ale stanęło na Rafale dla dziewczynki Magda albo Mercedes . Miłego dnia życzę zmykam z moją 18 letnią córką do Plazy w Rybniku musi wydać swoją kasę z 18 stk-. Mamusia załapała się za to na darmowy obiad plus soczek dla dzidziusia :) Pozdrawiam życzę cudownego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MG------------>GRATULACJE!!!!!!! Ja zaraz mykam na obiadek do tesciowej:-) U nas jutro zaczyna sie 18tc:-),wiec badanie polowkowe za jakies 3 tygodnie:-)Ruchy dzidzi,na razie baaaaardzo subtelne czuje juz od tygodnia:-) Wczoraj zaszalalam i sobie kupilam 2 pary spodni dzianinowych,takie za kolano (jedne z H&M z serii moda mama, a drugie w Cubusie, takie z wydłuzonym krokiem:-P) oraz bawełniana tunike:-) Wrocilam szczesliwa:-) Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniabuu23
A ja się muszę pochwalić że już od kilku dni czuję bardzo wyraźne ruchy dzidzi.W tygodniu zaczynam 20 tc i co z tym związane mam usg połówkowe.Mamy nadzieję że dzidzi pokaże co tam ma między nóżkami. A imię: dla dziewczynki Adusia, a chłopiec Rysiu (wybór męża, a ja już nawet polubiłam to imię). Pozdrawiam,papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniabuu23
A ja się muszę pochwalić że już od kilku dni czuję bardzo wyraźne ruchy dzidzi.W tygodniu zaczynam 20 tc i co z tym związane mam usg połówkowe.Mamy nadzieję że dzidzi pokaże co tam ma między nóżkami. A imię: dla dziewczynki Adusia, a chłopiec Rysiu (wybór męża, a ja już nawet polubiłam to imię). Pozdrawiam,papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgorzata39 Dziekuje bardzo za linki. Faktycznie terminy gigantyczne, musze sie za to zabrac :) Pozdrawiam w niedzielny wieczorek :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MG 29 gratuluję zdrowego dzidziusia :) mówiłam że będzie dobrze ;) ja w tym tygodniu zaczynam 20 tydzień a na usg połówkowe idę dokładnie za tydzień... normalnie już nie możemy z mężusiem się doczekać :) ciekawe jakie mój olbrzym ;) ma rozmiary bo po brzuszku to wszyscy na około mnie pytają czy to aby nie bliźniaki :P co do imion to Pawełek albo Lena :) życzę Wszystkim miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Jak dobrze slyszec, ze z Waszymi dzidziami wszystko ok :) Tak musimy trzymac do konca :) Ja jestem szczesliwa :) Mezus wrocil z delegacji, promotor zatwierdzil prace, na dworze sliczne sloneczko :) Piekny dzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas jak bedzie córeczka to będzie Maja a dla chłopca nie mamy jeszcze wybranego imienia ale myślimy o Kubusiu, Igorku lub Ksawerym ale wszystko się może zmienić, bo z mężem nie umiemy się dogadać co do imienia dla syna. co do wózka Roan Marita to jesteśmy już zdecydowani i kupujemy właśnie ten :) bede go zamawiać miesiąc przed porodem dopiero. ja już czuje dziecko :) takie delikatne kopaniaczki z prawej strony tylko :) jutro kończę 18 tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich, jestem właśnie po usg i dzidzia rośnie i rozwija się prawidłowo. Prawdopodobnie będzie córka :) Zuzanna albo Magdalena. Mogę już trochę spacerować ale wskazany tryb leżący :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK WIEK DATA PORODU PŁEĆ aniabuu23........27..............pazdziernika.........? ??........... kliforka...........30...............1pazdziernika....... .???............ Stelka27..........29...............1pazdziernika......To mek .......... Paula1988........21...............1pazdziernika........? ??......... MG 29.............30...............1października..chyba chłopak.... Beagle.............35...............2pazdziernika.......chłopak-99%...... Alla23..............24...............3pazdziernika...... .???.......... czuła..............25...............3pazdziernika....... .???.......... bulba77............32..............3pazdziernika.wg przeczucia kobita limonka2+1.......24...............4pazdziernika........? ??.......... migotka200......29...............4pazdziernika........?? ?.......... tymczasem1972..37.............5pażdziernika.według przeczuciafacet perełka1983.....25...............6pazdziernika........?? ?......... Angela24..........27..............7pazdziernika......... ???............ olenkia-malenka......20...........8pazdziernika........? ???......... k.karla............25.............10pazdziernika........ .???........ mazia112.........32.............11pazdziernika.........? ??......... MartaDz..........30............ 11października.....chyba dziewczynka ERY27...........27.............12pazdziernika.........? ??.......... Grażka23.........24.............14pazdziernika.........? ??........ kasia444.........27..............14 pazdziernika...chłopak/ przeczucie Renatinka.........26............17pazdziernika.......... chłopak Asienka478.......21.............18pazdziernika.........? ??......... Betix.............23.............18pazdziernika..??????? ??/........ Dagar..............34............18pazdziernika......... .???.......... SURI.................30...........22pazdziernika........ chłopczyk.......... Małgorzata..........39..........22 pażdziernika.............???.............. Rumianella.........27............23 pażdziernika.........???.............. Agatek-gagatek..24...........24pazdziernika..........??? ............ lubila................32............25października...... ..../??........ agatka1984.......25...........25pazdziernika..........?? ?............ Skorpionka81......27..........25pazdziernika..........?? ?.......... agata_xyz.........28...........26pazdziernik...........? ??.......... aadaa..............27............26 października........???............. edziorek1111...................28 październik..........???........... kozaki_87..........21..........28/29pazdziernik.......?? ?......... Ognik80.............28..........30pazdziernika.......... ???........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mamusie!Dawno nic nie pisałam,byłam dosyc zajęta no i ta pogoda nie pozwala siedziec w domku;)jest naprawde ślicznie i cieplutko.U mnie już 20tc a ruchy czuje od 3tyg. i to takie solidne:)nawet jak sie przyglądac to widac jak sie porusza brzuch:)mam maleńki brzuszek-nawet nikt by nie powiedział że jestem w prawie 5mc ciazy hihi to pewnie dlatego że zawsze dużo cwiczyłam za tydzień usg 4d zobacze wkoncu czy to on czy ona,wszyscy obstawiają chłopca;)zobaczymy.Miłego dzionka kochane mamusie papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamusie. Ciesze sie , ze u was i waszych maleństw wszystko w porzadku. Ja mam dzis kiepski nastrój. Siedze w pracy i ciagle chce mi sie beczeć. A tu trzeba sie usmiechac i pracować. Może to ta pogoda... Bo u mnie leje i szaro. Napiszcie co sie dzieje u was dobrego, to może poprawi mi sie humor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy mierzycie obwód brzucha? :) u mnie +20 cm a waga +3 kg , przez te ciągłe leżenie nie mam jak wybrać się na zakupy a w nic już się nie mieszczę :( 3 m-ce bez zakupów to dla mnie koszmarrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MartoDZ gratuluje zdrowej dzidzi no i faktycznie jeśli tak mówi lekarz nie przemęczaj sie, chociaz cieżko leżec w domu w taką pogode;/pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renatinka super ze masz zatwierdzona prace naprawde gratuluje bo wiem ile to nerw kosztuje🌻 u mnie niestety nie jest juz tak rozowo choc prace mam juz prawie skonczona ale obrona chyba dopiero w pazdzierniku bo nie wiem czy uda mi sie pozaliczac wszystko :( i dobija mnie ta mysl jak ja sie doczlapie w 9miesiacu ciazy na obrone:O eeehh szkoda gadac co do wozka ja tez jestem prawie na 100% zdecydowana na roan marite, u nas w hurtowni znalazlam po 860 zl, a na allegro sa drozsze wiec na pewno nie bede zamawiac przez internet w srode mam wizyte i denerwuje sie juz teraz nie wiem czy czuje juz ruchy czasem wydaje mi sie ze dziecko plywa w brzuchu ale nie wiem czy to nie za wczesnie bo jestem dopiero w 17tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula u mnie też wszyscy obstawiali że chłopiec :) i się prawdopodobnie nie sprawdzi, ale różnie bywa i może się jeszcze coś zmieni? kto wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie to chyba hormony... Chciałabym byc na chorobowym.... Ja tez czuję że mam w brzuszku chłpoczyka, ale płeć dziecka jest mi i mężowi obojetna. Tak samo będziemy sie cieszyć i z synka i z córeczki. Mój mąż stawia na Aleksandra, Oliwera, a jak córcia to Nadia. Ale jeszcze sie wahamy. W pierwszej połowie czerwca jedziemy na urlop do Chorwacji, to tam bedzei troche wiecej slońca;) (pytalm lekarza o wyjazd, ustalilismy wspólnie zasady na jakich mnie puszcza na ten wyjazd)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka 23 my z mężem też jesteśmy coraz bardziej przekonani do tego wózka co Ty :) fajny jest, tylko ja się boję czy upchnę go do samochodu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w Wawie sliczna pogoda miało padac ale jakoś sie nie zanosi,co do brzucha to u mnie +5cm i 1,5kg więcej-nic nie przytyłam jeśli chodzi o tłuszczyk i nie mam takiego zamiaru bo to nawet nie wskazane tyc wiecej niż waży ciąża,jem jak wcześniej tylko zdrowiej i cwicze 4razy w tyg .po 20min.lekarz mi nie zabronił,ale trzeba to z nim ustalic bo nie wszystkie mamusie mogą-sprawność fizyczna i kondycja są pomocne przy porodzie;)ale ten czas leci jeszcze nie dawno robiłam test a tu już za 4mc poród,a właśnie termin porodu mam na26września a nie 1pazdziernika tak ustalił lekarz,ale zostaje wśród pazdziernikowych mamuś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MartaDz--> skoro inteligentne dzieci przyprawiaja o mdlosci, to patrzac na to,ze cale dnie i nawet noce wymiotowalam, to chyba urodze geniusza hehehhe :) :) :) :) A u mnie wczoraj padalo caly dzien. Dzis jest ladne sloneczko :) Agatku-Gagatku--> ja mam juz wszystko pozaliczane i tylko czekam na termin obrony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK WIEK DATA PORODU PŁEĆ aniabuu23........27..............pazdziernika.........? ??........... kliforka...........30...............1pazdziernika....... .???............ Stelka27..........29...............1pazdziernika......To mek .......... Paula1988........21...............1pazdziernika........? ??......... MG 29.............30...............1października..chyba chłopak.... Beagle.............35...............2pazdziernika....... hłopak-99%.......... Alla23..............24...............3pazdziernika...... .???.......... czuła..............25...............3pazdziernika....... .???.......... bulba77............32..............3pazdziernika.wg przeczucia kobita limonka2+1.......24...............4pazdziernika........? ??.......... migotka200......29...............4pazdziernika........?? ?.......... tymczasem1972..37.............5pażdziernika.według przeczuciafacet perełka1983.....25...............6pazdziernika........?? ?......... Angela24..........27..............7pazdziernika......... ???............ olenkia-malenka......20...........8pazdziernika........? ???......... k.karla............25.............10pazdziernika........ .???........ mazia112.........32.............11pazdziernika.........? ??......... MartaDz........30............ 11października.........???........ MERY27...........27.............8/12pazdziernika.......? ??..... Grażka23.........24.............14pazdziernika.........? ??........ kasia444.........27..............14 pazdziernika...chłopak/ przeczucie Renatinka.........26............17pazdziernika.......... chłopak Asienka478.......21.............18pazdziernika.........? ??......... Betix.............23.............18pazdziernika..??????? ??/........ Dagar..............34............18pazdziernika......... .???.......... SURI.................30...........22pazdziernika........ chłopczyk.......... Małgorzata..........39..........22 pażdziernika.............???.............. Rumianella.........27............23 pażdziernika.........???.............. Agatek-gagatek..24...........24pazdziernika..........??? ............ lubila................32............25października...... ..../??........ agatka1984.......25...........25pazdziernika..........?? ?............ Skorpionka81......27..........25pazdziernika..........?? ?.......... agata_xyz.........28...........26pazdziernik...........? ??.......... aadaa..............27............26 października........???............. edziorek1111...................28 październik..........???........... kozaki_87..........21..........28/29pazdziernik.......?? ?......... Ognik80.............28..........30pazdziernika.......... ???........ Mg świetnie, że wszystko super:) ja na połówkowe jade za dwa tygodnie też nie mogę się doczekaćpewnie dowiemy się kogo noszępod serduszkiem:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy któraś z was robiła oznaczenie AFP w celu wykrycia otwartych wad cewy nerwowej? NICK WIEK DATA PORODU PŁEĆ aniabuu23........27..............pazdziernika.........? ??........... kliforka...........30...............1pazdziernika....... .???............ Stelka27..........29...............1pazdziernika......To mek .......... Paula1988........21...............1pazdziernika........? ??......... MG 29.............30...............1października..chyba chłopak.... Beagle.............35...............2pazdziernika....... hłopak-99%.......... Alla23..............24...............3pazdziernika...... .???.......... czuła..............25...............3pazdziernika....... .???.......... bulba77............32..............3pazdziernika.wg przeczucia kobita limonka2+1.......24...............4pazdziernika........? ??.......... migotka200......29...............4pazdziernika........?? ?.......... tymczasem1972..37.............5pażdziernika.według przeczuciafacet perełka1983.....25...............6pazdziernika........?? ?......... Angela24..........27..............7pazdziernika......... ???............ olenkia-malenka......20...........8pazdziernika........? ???......... k.karla............25.............10pazdziernika........ .???........ mazia112.........32.............11pazdziernika.........? ??......... MartaDz..........30............ 11października......chyba dziewczynka MERY27...........27.............8/12pazdziernika.......? ??..... Grażka23.........24.............14pazdziernika.........? ??........ kasia444.........27..............14 pazdziernika...chłopak/ przeczucie Renatinka.........26............17pazdziernika.......... chłopak Asienka478.......21.............18pazdziernika.........? ??......... Betix.............23.............18pazdziernika..??????? ??/........ Dagar..............34............18pazdziernika......... .???.......... SURI.................30...........22pazdziernika........ chłopczyk.......... Małgorzata..........39..........22 pażdziernika.............???.............. Rumianella.........27............23 pażdziernika.........???.............. Agatek-gagatek..24...........24pazdziernika..........??? ............ lubila................32............25października...... ..../??........ agatka1984.......25...........25pazdziernika..........?? ?............ Skorpionka81......27..........25pazdziernika..........?? ?.......... agata_xyz.........28...........26pazdziernik...........? ??.......... aadaa..............27............26 października........???............. edziorek1111...................28 październik..........???........... kozaki_87..........21..........28/29pazdziernik.......?? ?......... Ognik80.............28..........30pazdziernika.......... ???........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×