Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

musze przyznac, ze ciazowe ubrania sa bardzo drogie...ja dokupie tylko pare rzeczy, do \"wyprawki\" ktora zostala mi z jeszcze z poprzedniej ciazy....na szczescie wiekszosc rzeczy dla malucha juz mam...moze jeszcze tylko gondole do wozka i jeszcze jedno lozeczko kupie...ale z tym moge jeszcze poczekac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tymczasem1972
Miałam USG prenatalne bodajże w 12 tc, ale na badania biochemiczne skierowania nie dostałam, chociaż z racji na wiek należy mi się jak psu micha. Mój doktor twierdzi, ze jak na USG nie wyszło nic niepokojącego, to nie było mi to potrzebne. Poczytałam trochę o badaniach prenatalnych i opisy wyraźnie świadczą o tym, że biochemiczne badania nie dają jednoznacznej odpowiedzi na pytanie czy dziecko ma wadę czy nie, więc nie robiłam zadymy z braku skierowania na biochemie. Teraz grzecznie czekam na USG połówkowe, które mam mieć 27 maja - zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki. Jestem cała w nerwach, bo moją bliska koleżnke własnie zabrali na cesarkę o 10.00. Siedze jak na szpilkach w oczekiwaniu na wieści od jej męża. Przeżywam to jak własny poród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymczasem jasne jak tak to widzisz.Tylko nie płaciłabyś za 12 tydzień prenatalnych i 20 połówkowe . le, co tam kasa :) Pozdrawiam miłego dzionka życzę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:-) Beagle-->ja kupilam sobie szare, czarne kupilam w Cubusie, takie smieszne dzianinowe szarawary z guma w pasie :-D Ja tez zakupy zostawiam na wakacje i wrzesien:-) Połowkowe mam dopiero za 3 tygodnie, nie moge sie juz doczekac;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jest dziewczynka, Hania, 3 kg, zdrowa. Ufff Przez to całe napięcie sama nie moge sie juz doczekac swojejgo dzidziusia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
wy juz wiecie co bedziecie mialy? chlopczyka czy dziewczynke?? ja jestem teraz w 18 tygodniu i niewiem co bede miec a moja gin powiedziala ze dopiero po 20 tygodniu moze mi powiedziec czyli jak wybiore sie do niej juz kolejnym kolejnym razem to bede w 24 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rumianella no to pogratuluj kolezance coreczki betix ja tez nie znam plci dowiem sie dopiero na konec czerwca, ale stawiam na chłopca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki w imieniu koleżanki. Ja tez jeszcze nie wiem co urodzę. Napewno dziecko;) Może na połowkowym będzie juz wiadomo, ale ja jestem z tych nielicznych mam, które nie chca znac płci dziecka. Chcę, żeby to była do końca niespodzianka. Pokoik robie kolorach: zieleń kiwi, niebieski i zółty - pasuje dla obu płci, a ciuszki kupie w kolorach neutralnych (żółte pomarańcz, niebieskie, białe, kolorowe, zielone itd) a typowo męskie lub damskie ubramka zdążę kupic jak juz będzie dzidziuś co do przeczuć... Cały czas czułam i śnilam ze to synek, ale teraz juz nie jestem taka pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jeszcze nie wiem...i nie masz przeczucia co bedzie;)... mam pytanie do dzieczyn , ktore maja juz dzieci..czy ktoras z was miala cesarke przy porodzie i teraz tez bedzie miec?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cesarke przy porodzie!!!!!!ale to mi sie napisalo...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dziewczynki milego weekendu zycze!! My jedziemy na weekend do tesciow, wiec czeka mnie relaks i pycha jedzonko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja także dołączam się do życzeń! miłego weekendu! ja tam będę miała średni ;) bo mam szkołe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też koniecznie chcę się wybrać na USG 4D. U nas z Płytką kosztuje 200 zł. Czytałam, że najlepiej iść tak ok. 22 tygodnia ciąży, to super wszystko widać. Ja mam zamiar iśc w 23. Dziewczyny ja to jestem szalona już kupiłam łóżeczko, kocyk i wiele innych rzeczy dla maluszka. Zdecydowałam się też na wózek Jedo bartatina. Moja przyjaciólka ma kolegę, który od wielu lat prowadzi sklep dziecięcy i polecił jej ten wózek. Jest naprawdę super wygodny dla maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lalune to jestesmy dwie szalone:P ja tez juz nakupilam wiele rzeczy, a co do wózka to wlasnie waham sie miedzy roan marita a jedo bartatina, moze orientujesz sie czy lepsze jest zawieszenie na pasach czy na wahaczach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeee....
a ja mam termin na 14.10 i tak prawie dostane dzieciatko na urodziny swoje nie ma chyba nic lepszego!! denerwuja mnie ludzie ktorzy sie wtracaja w moje zycie wrrrrr... i co nakazuja mi ze mam brac slub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to co jeszcze dzisiaj nikogo nie bylo?;)...to wpisze sie pierwsza....u mnie zapowiada sie fajna pogoda i wybieram sie z moja pierworodna na spacer...najzdrowsza forma leraksu;) czy macie jakies specjalne \"ciazowe\" zachcianki?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie dzisiaj leje deszcz tak wiec ze spaceru nici:( ja zachcianek nie mam, ogolnie jem to co przed ciaza czyli rzeczy ostre i mocno doprawione oraz słone, nie lubie nabialu i slodyczy, podobno to na \"chlopca\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:-) Aleeeeeeeeee dzisiaj pusto;-) U mnie brzydka pogoda, jest zachmurzone, padał deszcz.......ale co tam niech pada, przyroda tego potrzebuje. Wieczorkiem moze pojedziemy z mezulkiem na lody:-) Dzisiaj juz rozmroziłam i umyłam lodowke:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatek------->ja znowu na potege wcinam slodycze, nie moge patrzec na kwasne( a przed ciaza uwielbialam cytryne, kiszone ogorasy)........ale jakos nie wierze w te przesady..... Pisza, ze ciezarne maja ochote na kiszone ogorki, ja na nie nie moge patrzec........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez jakos nie pociagaja kiszine ogorki;) ja tez nie wierze w przesady ale pogdybac mozna:) smaki mam jak na chlopca za to cere jak na dziewczynke bo strasznie mnie wysypuje choc wczesniej nie mialam z tym problemu wiec ciekawe kto tam u mnie w brzuchu mieszka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie moja lekarka powiedziala,ze cos za dobrze wygladam jak na ciaze. Zgestniały mi wlosy, nie mam zadnych wypryskow, a zawsze przed okresem mnie wysypywalo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od tygodnia usiłuję znaleźc u mnie w mieście szparagówkę ale niestety bezskutecznie ,a to moja pierwsza zachcianka i nic . Ja też jem jak przed ciążą ale i tak nie wierzę w te przesądy chociaż cerę mam od początku ciąży dużo gorszą więc a nóż się uda dziewczynka i zacznę w to wierzyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie na szczescie płec jest obojetna:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w poprzedniej ciazy tez mialam super cere...wlosy byly geste i szybko rosly...normalnie okaz zdrowia...teraz niestety pozostala mi tylko ladna cera, bo wlosy bardzo wypadaja..ale mam nadzieje, ze urodze, zanim calkiem wysysieje;) lubila co to jest szparagówka?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam zachcianki bez przerwy :D Raz mam ochotę na ogromny pucharek lodów z owocami nstp. razem słone śledzie takie na maxa. Z córką bardzo mi smakowała czekolada i jajka na miękko ,ale prawie surowe ledwie ścięte białka .Teraz bym tego nie ruszyła. U mnie brzydka pogoda ,pada deszcz ,wietrznie i ogólnie bardzo ponuro .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cera mam ładną żadnych przebarwień ,wyprysków .Z włosami mam problem nie wypadają ,ale trudno się układają ,bardzo szybko wymywa się farba. Co do reszty to jest ok oprócz wagi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta 24.10.09
Witajcie kochane. U mnie dziś pogoda brzydka,pochmurno i pada. Jak widzę każda dziś opowiada o sobie to ja też napisze;) Z cerą nie mam problemów (a kiedyś co okres miałam)- to niby na chłopaka. tak? a co do zachcianek to na początku strasznie mialam ochote na biały ser, wszystko co z serem a sernik na kilogramy mogłam wcinać. Teraz trochę mi przeszło ale nabiał uwielbiam jak zawsze i słodycze-to na dziewczynke;)? Na kwaśne nie mam jakos ochoty. Więc co tu gadac-na chlopca i na babeczke wychodzi.Może bliźnięta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala fu fasolka szparagowa z nasełkiem i bułką tartą palce lizac, ale niestety nie mam chociaż nawet znajomi są zaangażowani. Dzisiaj w pocieszeniu za fasolkę zrobiłam barszczyk z botwinki i młodą kapustkę zasmażaną z młodymi ziemniaczkami ale bez mięska bo wieczorkiem mam 8 osób na kolacji i mam zamarynowaną od wczoraj karkóweczkę i będzie z grilla z opiekanymi ziemniaczkami i sałatką grecką a na poźniej jeszcze szaszłyki z filetów z pieczarkami ,papryczką i cebulką, więc na obiadek bez mięska:) Dzisiaj rano mąz był na zakópach i zanim wstałam to przyniósł mi do łożeczka dużooooooo umytych truskaweczek i taka jestem świnka a zjadłam prawie wszystkie ,kilka zostawiłam tylko synowi. Taki mały gest a tak cieszy bo ostatnio w przypływie burzy hormonów wykrzyczałam mężowi że się mną nie interesuję że się czuję samotna i takie tam on oczywiście zaprzeczał więc wybuchła awantura i fdzisiaj tym gestem chciał się chyba zrehabilitowac. Ogólnie jestem teraz taka podminowana, rożżalona i wściekła że aż mój 15 letni syn stwierdził że on nie chce żony w ciąży bo nie wytrzyma ,też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×