Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

Gość MalinkaMalec
ja mam termin na 22 pażdziernik ale się cieszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj MalinkaMalec, pisz z nami:) Beagle ja przed jutrzejszą wizytą bardzo się boję ,dziś jakaś taka podminowana jestem to pewnie dlatego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane!!! Śpicie jeszcze??? Hehe U mnie dzisiaj pogoda w tzw kratkę :-) Idę z siostrzeńcami za 2 godzinki na festyn dla dzieci :-p A niech się ciotka też rozerwie :-p a co..... A boł głowy nadal mam, katar, kaszel ehhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a ja wczoraj mialam wizyte u lekarza i wiecie co mnie najbardziej zadziwilo? jak taki maly czlowieczek tam w brzuszku szybko rosnie. mam zdjecie majego malenstwa w 3miesiacu i wczorajsze w 5 miesiacu i roznica jest strasznie ale to strasznie ogromna. chodzi mi o wielkosc......normalnie zadziwiajace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a ja ostatnio strasznie przezywam porod, wogole to straszna panikara jestem. chyba jais uraz dostalam po pierwszym porodzie mowie wam doslownie boje sie wszystkiego . czy bol bedzie znowu tak samo wielki ,ile bede rodzila(pierwszy porod trwa 12 h),mys;e czy polozne beda mile(ostatnio chodzily jak swiete krowy),mysle czy dziecko bedzie spokojnie jadlo, czy podczas porodu bedą mnie cięli czy moze sama pekne. strasznie boje sie tego wszystkiego. czy wy tez myslicie juz czasem o tym. ja poprostu martwie sie na zapas i strasznie przezywam ten porod moze dlatego ze wiem jak to jest..... a nie jest milo. :( strasznie sie boje i dlatego nie potrafie sie tak do konca cieszyc ciążą,tylko mysle i martwie sie i tak wkolko!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:-) Betix------> ja tez sie boje porodu, ale jak sobie pomysle,ze moj stres udziela sie dziecku, to staram sie o tym nie myslec. Co ma byc, to bedzie. Przed tym sie nie ucieknie. To moj pierwszy porod i wszystko bedzie dla mnie nowe, a dodam,ze jestem bardzo wyczulona na ból, krzyk i krytyke...................Zaraz reaguje placzem :-( Pomysl,ze za rok bedziesz planowac wakacje ze szkrabem ;-) U mnie dzisiaj (jak chyba wszedzie) pogoda nieciekawa. Co chwile sie chmurzy. Poprawie sobie humorek zakupkami. Zobaczymy, co uda mi sie upolowac;-) Musze tez kupic prezent na Dzien Matki:-) Dziewczynki, za rok niektore z nas beda obchodzic swoj pierwszy Dzien Matki :-) Slodko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
w tym roku to bedzie moj juz albo i dopiero 3!! dzien matki. :) super uczucie. choc jeszcze nie dostalam od mojego chlopczyka zadnego drobiazgu to jakos niewazne i taj jestem dumna :) slodki buziak zawsze wystraczy ;D no mysle mysle ze za rak juz bede miala malenstwo przy sobie ale puki co koncentruje sie nad tym co mnie czeka w najblizszym czasie. a ktora z Was jest w 19 tygodniu??ile ma teraz malenstwo centymetrow???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beagle no i jak tam u ciebie ,mam nadzieję że wszystko jak najbardziej OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny, Lubila ja już po wizycie! Wszystko w porządku, serce,wymiary ok, waga 470 gr(jakia duża!!!) Tak, tak JAKA, bo będe mieć DZIEWCZYNKĘ!!! Nie mogłam w to uwierzyć, popłakałam się ze szczęścia, aż zepsułam ginowi badanie bo momentalnie się obkurczyła macica i miał potem problemy.Musieliśmy trochę poczekać aż wrócę do normy:D:D:D Dla mnie to szok - oczywiście pozytywny, bo tak się nastawiłam po pierwszym badaniu na chłopca. Dziewczynki życzę Wam abyście też po badaniu były w takiej euforii jak ja, najważniejsze zeby wszystko było w porządku.Lubila-> trzymam wieczorem kciuki!!! Dzięki nże byłyście ze mną,pa, bo muszę jechać po męża do pracy❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze dopiszę do tabelki NICK WIEK DATA PORODU PŁEĆ aniabuu23........27..............pazdziernika.........? ??........... kliforka...........30...............1pazdziernika....... .???............ Stelka27..........29...............1pazdziernika......To mek .......... Paula1988........21...............1pazdziernika........? ??......... MG 29.............30...............1października..chyba chłopak.... Beagle.............35...........2pazdziernika....... dziewczynka ........ Alla23..............24...............3pazdziernika...... .???.......... czuła..............25...............3pazdziernika.....Ol iwka-99%.......... bulba77............32..............3pazdziernika.wg przeczucia kobita limonka2+1.......24...............4pazdziernika........? ??.......... migotka200......29...............4pazdziernika........?? ?.......... tymczasem1972..37.............5pażdziernika.według przeczuciafacet perełka1983.....25...............6pazdziernika.......Paw ełek ... Angela24..........27..............7pazdziernika......... ???............ olenkia-malenka......20...........8pazdziernika........? ???......... k.karla............25.............10pazdziernika........ .???........ mazia112.........32.............11pazdziernika......chło pczyk ......... MartaDz........30............ 11października.........???........ MERY27...........27.............8/12pazdziernika.......? ??..... Grażka23.........24.............14pazdziernika.........? ??........ kasia444.........27..............14 pazdziernika...chłopak/ przeczucie Renatinka.........26............17pazdziernika.......... chłopak Asienka478.......21.............18pazdziernika.........? ??......... Betix.............23.............18pazdziernika..??????? ??/........ Dagar..............34............18pazdziernika......... .???.......... Lalune.............27.............19 października.........???.......... SURI.............30...........22pazdziernika........ chłopczyk.......... Małgorzata.........39..........22 pażdziernika.............???.............. Rumianella.........27............23 pażdziernika.........???.............. Agatek-gagatek..24...........24pazdziernika..........??? ............ lubila................32............25października...... ..../??........ agatka1984.......25...........25pazdziernika..........?? ?............ Skorpionka81......27..........25pazdziernika..........?? ?.......... agata_xyz.........28...........26pazdziernik...........? ??.......... aadaa..............27............26 października........???............. edziorek1111...................28 październik..........???........... kozaki_87..........21..........28/29pazdziernik.......?? ?......... Ognik80.............28..........30pazdziernika.......... ???........ I wszystko się zmienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beagle - Mówiłam, że bedzie ok. Trzymałam kciuki. Gratuluję Ci córeczki! To teraz rzadkość:) Ja czuję swoje maleństwo coraz wyraźniej. Deszcz ciągle pada i chce mi się spać. Wy też w ciąży tak reagujecie na pogodę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazia112
beaglae gratulacje! zdrowiutkiej dziewczynki:) u mnie dziś też pogoda w kratke i nie za wesoło jest. a co do porodu to nie myśle o tym co i jak bedzie jaki ból, byle bym miała swoją kruszynke przy sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beagle tak się cieszę:):):) Nie dziwię Ci się że się wzruszyłaś jakbym usłyszała że będzie dziewczynka to dopiero bym ginowi zepsuła badanie, ale u mnie wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na chłopczyka i tez będziemy się bardzo cieszyc bo po tylu latach to ogromna radośc. Co do porodu to nie jest to przyjemne ale przecież nie da się tego przeskoczyc a poza tym to tylko jeden dzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, bardzo Wam dziękuję, mam nadzieję ze niedługo wszystkie będziemy po połówkowym uspokojone i szczęśliwe. Ja też bardzo boję się porodu, mimo że nie wiem jeszcze czy będę miała tą cesarkę czy nie, wszystko zależy od diagnozy okulisty, a już sama nie wiem co gorsze.Wiem czego się spodziewać po porodzie SN, ale o cesarce nie mam bladego pojęcia.Pocieszam się jednak, ze jakby nie było to damy radę i urodzimy zdrowe dzieciątka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beagle---------->Gratulacjeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!! :-D :-D Ja dzisiaj poprawiłam sobie humorek zakupami. Wszystkie zrobiłam w H&Mie.Kupilam sobie spodnie lniane ciążowe, 2 pasy ciazowe (biały i czarny) I majtasy dla mamy :-) W Nivenie zabojcze ceny :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja już po wizycie jestem tak szczęśliwa że brak słów, z dzidzią wszystko ok i..............prawdopodobnie będzie dziewczynka, wprawdzie powiedział że to nie jest na 100 procent ale i tak jest taka euforia że hej.Jestem taka szczęśliwa ale jak się okaże że to chłopczyk to też będziemy się cieszyć . Nie będzie mnie do środy bo ja juz piszę z auta bo jedziemy prosto na chorwację ze znajomymi do środy, gin pozwolił.Wariaci:) Pozdrawiam wszystkie mamuśki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja już po wizycie jestem tak szczęśliwa że brak słów, z dzidzią wszystko ok i..............prawdopodobnie będzie dziewczynka, wprawdzie powiedział że to nie jest na 100 procent ale i tak jest taka euforia że hej.Jestem taka szczęśliwa ale jak się okaże że to chłopczyk to też będziemy się cieszyć . Nie będzie mnie do środy bo ja juz piszę z auta bo jedziemy prosto na chorwację ze znajomymi do środy, gin pozwolił.Wariaci:) Pozdrawiam wszystkie mamuśki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubila-> gratulacje!!!!! Miłego odpoczynku, zazdroszczę Ci tych wakacji, ja w tym roku nic nie planowałam, a szkoda:) Bardzo się cieszę ze z naszymi dzieciatkami wszystko ok! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beagle-GRATULUJE !!dziewczynki są takie słodkie .Sama mam już taką odchowaną dziewczynkę i jest to największy skarb jaki mam .Zobaczysz jak będzie w wieku 3 lat Cię naśladować wkładać biżuterię ,malować usta ,paznokcie:)Boki można rwać :D Lubila-jedź dziewczyno ,odpoczywaj póki jeszcze możesz:)poźniej trzeba zrobić przerwę .Ja też jadę w czerwcu do Zakopanego . Pozdrawiam cieplutko Bardzo czekam na 2 czerwca .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta 24.10.09
Beagle i Lubila .......WIELKIE GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!Cieszę się razem z wami. Jak tak czytałam o Was to aż mi się łzy cisneły. Super że bedziecie miały dziewczynki. Beagle -piszesz że byłas zaskoczona że dziewczynka to znaczy że na pierwszym usg powiedzieli ci że bedzie chlopiec? Ja czekam na 5czerwca na usg połówkowe. Po pierwszym badaniu ma byc chlopiec ale wszystkie przeczucia mowia mi ze dziewczynka. Już nie mogę sie doczekac. Niech ten czas szybciej leci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje beagle i lubila zdrowych dzieciaczków bardzo się ciesze, że wszystko dobrze :):):):) Ja na połówkowe wybieram się na początku czerwca i naprawde nie mogę się doczekać :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beagle- gratuluję dziewczynki, ja mam jutro badanie USG, może w końcu się dowiem kto w moim brzuszku mieszka. A jaką masz wadę wzroku? Ja mam 4,5 i ciągle rośnie, nie wiem czy to się kwalifikuje na cesarkę, czy raczej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczynki❤️❤️❤️ Marta-> po pierwszym usg w 12 tygodniu mój gin mi nie powiedział nic o płci dziecka, bo ma taką zasadę że dopiero jak się upewni na połówkowym to mówi.Ale jak oglądałam płytkę w domu to zauważyłam między nóżkami\"coś\" i byłam przekonana ze to będzie chłopczyk, tym bardziej ze w rodzinie mojego męża rodzą się sami chłopcy od kilku pokoleń, dośpiewałam sobie więc swoje(nawet nie śmiałam marzyć o dziewczynce, bo najważniejsze - wiadomo - zdrowe dziecko) A tu niespodzianka:D:D:D Migotka -> ja mam -6,5 dioptrii, ale podobno nie jest ważne jaka jest krótkowzroczność, tylko w jakim stanie jest Twoja siatkówka, a to musi ocenić okulista i to myślę - nie byle jaki. może w czerwcu już się wybiorę do okulisty, to wtedy napiszę. Dziewczynki trzymam za Was kciuki,żebyscie jak najszybciej były po \"połówce\" i żeby wszystko było ok! Piszcie jak najwięcej o swoich wrażeniach. A ja dziś dzionek spędziłam bardzo miło, byłam w kinie i na zakupach w Silesi( w końcu wyciągnąłam męża) i jestem bardzo:D:D:D Pozdrowionka, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta 24.10.09
Beage-> to ci niespodzianka. U mnie sytuacja ma się bardzo podobnie. W 12 tyg babeczka na 60% powiedziala ze bedzie chlopczyk a u mnie w rodzinie nie zdażyło się jeszcze aby pierwszy urodzil sie chlopiec. Same babki sie rodzą. Każda z cioć,kuzynek bądź babć ma po kilka dziewczynek. Dlatego ja już tez sie nastawiłam na to że bedzie córka a tu babka mnie zaskoczyla. Ale intuicja i tak mi mowi ze bedzie córa wiec czekam:) A może przerwę tradycję rodzinną:) hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta 24.10.09
BEAGLE -przepraszam za pomyłke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje córeczek!!!! Ja byłam dziś na wynikach, a do ginrkologa ide w czwartek a zaraz potem wyjeżdżam do Chrwacji. Połowkowe badania zrobie po powrocie, zalezy mi jednak na informacji czy dzidzio jest zdrowy. Bo płci nie chce znac. To ma byc niespodzianka!!!!! Czy któras z was tez nie chce znac płci? Cos mi sie wydaje że jestem jedyna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki! beagle, lubila gratuluję zdrowych pociech! ja dzisiaj byłam na kontrolnej comiesięcznej wizycie u lekarza-mój skarbeczek rośnie zdrowo, wyszło dzisiaj, że waży już 463g (a tydzień temu było 373g-ciekawe czy to możliwe)nawet termin mi się przesunął na wrzesień ale oczywiście nigdzie się nie wybieram i zostaję z wami na forum ;) jedyne co jest na minus to to że pogorszyły mi się wyniki i mam anemie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tymczasem1972
Ech ja też chciałabym mieć dziewczynkę, ale chyba musiał by się stać cud, bo lekarz w 16tc wypatrzył, ze to chłopczyk a i intuicja od początku podpowiada chłopca. Ale co tam - ostatecznie mogę chodzić po hipermarketach sama :-) za to w zajęciach sportowych zawsze mi ktoś będzie towarzyszył. Najważniejsze, żeby dziecko zdrowe było i już. W niedzielę zaliczyłam H and M, Vero Modę, Camieu,Promod. Orsey i inne ciucharnie z nadzieją na kupno białych, letnich spodni (takich żeby się nadawały do pracy w biurze) i nic. Przed samym odjazdem wpadłam do Jaquline Rieu (czy jak jej tam) i złapałam 2 bluzki co prawda nie ciążowe, ale nadadzą się i na odmienny stan (odcinane pod biustem). A na razie jedne czarne ciążowe gatki muszą mi wystarczyć do biura. Okazało się, że kupno rzeczy, które dało by się nosić w czasie ciąży i po niej jest możliwe (moda nam sprzyja), ale wymaga dużo cierpliwości (chyba z 50 przymierzonych bluzek) i czasu (5 godzin latania po sklepach). Ze spodniami gorsza sprawa -raczej nie kupie takich co by było dobre w ciąży i po niej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×