Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

Czesc dziewczyny! Nie denerwujcie sie tak. Jak czujecie,ze zaraz wybuchniecie, to poglaszcie sie po brzuszku i pomyslcie,ze ono sie boi jak jestescie w takim stanie :) Na pewno pomoze. Mi pomaga. Od jakiegos czasu jestem spokojna jak nigdy :) A u mnie weekend cudowny. Rodzinny. Niby odpoczelam,ale dzis go odsypialam. To chyba z nadrmiaru wrazen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A,może Ty masz Agatek zespół odstawienia nikotynowego? Ja paliłam później przestałam na 4,5 roku i znowu zaczęłam palić i znowu rzucałam po miesiącu dostałam drgawek lekarz stwierdził ,ze to jest zespół odstawienia . Może zrezygnuj nawet z tych 2 papierosów .Ja jak zaszłam w ciąże tez paliłam w pierwszym miesiącu w nstp. zamknęli mnie w szpitalu nie mogłam palić i jakoś jak na razie wytrzymuje .Mój mąż nie pali od kilku dni zachowuje się strasznie krzyczy ,wyzywa. Właśnie pomasuj brzuszek i pomyśl ,że szkoda takiego maleństwa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam schizy raz czuje ruchy raz nie . Dzisiaj miałam taki głupi sen ,że aż się poderwałam z łożka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{beagle] dziękuję za życzenia 👄 Już mi trochę lepiej niż rano ufffff Pójdę do siostry, bo muszę się przejść, strasznie duszno dzisiaj, dziwna ta pogoda, pewnie jeszcze będzie burza i jak dla mnie świetne ciśnienie brrrr Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:-) Dzisiaj jest kosmicznie upalnie, uffff.......moze poprosimy jakas burze;-) Wiecie co, ja tez tak mam, kloce sie z mezem.Chcialabym,zeby byl taki opiekunczy i czuły, a moze jest, tylko ja jestem jakas przewrazliwiona :-( Zakrecona to jestem, jak chyba kazda z nas. Wczoraj chcialam podac obiad i szukalam talerzy w szafce, gdzie sa smieci :-P Wlasnie pije sobie kawusie Inke i pojadam pyszne wielozbozowe ciasteczka:-) Małgorzatka---->fajna ta stronka z koszulkami;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie chodziło mi o to ze przestałam palic zupełnie, a przed ciaza jak mnie cos wkurzyło to potrafiłam odpalic jednego papierosa od drugiego i przechodziło, a teraz teki nerwowy czas u mnie nastał ze wszystko sie pogmatwało, mam nadzieje ze to minie u mnie pogoda tez jakas dziwna: duszno, parno i chyba bedzie burza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, myusimy wyluzować. Byłam dzis u mojej koleżanki, która ma piatkową Hanię. Ma problemy z brodawkami i nie może karmić. Martwi sie strasznie i zalewa lzami. Wczesniej martwiła się, żeby tylko dziecko było zdrowe, teraz martwi sie czemu płacze i jak je nakarmić. Przed nami zmartienia non stop na najblższe 20 lat, a i dłużej. Więc musimy się wyluzowac, bo zmartienia zawsze będą. Inaczej zwariujemy. Zarządzam relaks i lekkie olewatorstwo na wszystkie problemy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tymczasem1972
Rumianella- może poradź koleżance od brodawek takie specjalne nakładki do karmienia (do nabycia w aptece)- ja przy młodym za nic w świecie nie mogłam go nakarmić - nie chwytał brodawki, dopiero z nakładkami zaczęłam karmić i tak pozostało do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tymczasem1972
Do końca karmienia znaczy się :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak u Was z ruchami? ja zaczęłam 18 tydzień i mam wrażenie ,ze ruchy są bardzo słabe a czasami ich wcale nie czuję . Tez mam dzisiaj okropny dzień cały czas mi się chce płakać . U męża w pracy straszą postojem na miesiąc lipiec .W maju i czerwcu już nie pracują w piątki robi się bardzo nieciekawie . Agatek Ty masz zestaw odstawienia pół roku dziewczyno bedzie Cię tak szarpać zależny ile wcześniej wypalałaś i jak długo paliłaś . Mąż też to bardzo źle znosi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgorzatko, swietna!!!!!!!!!!!Fakt,ale cena tez \"swietna\" ...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazia112
ja dziewczyny też byłam nerwowa na początku bo przestałam palić ale mi to przeszło szybko bo ja długo nie paliłam. Za to mój mąż rzucił palenie to było masakra myślałam że z nim nie wytrzymam ale sobie tłumaczyłam żę to przez rzucanie i sie udało teraz jest spokojniejszy. także wrzućmy na luz:) a te koszulki ekstra tylo ta cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny ja weekend miałam całkiem spoko, w sobotę miałam gości a wczoraj leniuchowałam do obiadku później lody ,potem herbatka u znajomych i potem fajnyyyyyyyyy wieczorek z mężem. W końcu jakoś zrobiło się lepiej od kilku dni bo wcześniej zabijałam wzrokiem ,ciągle mu coś wyrzucałam, obrażałam się kilka razy dziennie a teraz od paru dni jest całkiem inaczej aż sama jestem w szoku jaki miód, ale to dobrze bo chyba już byłam męcząca, nawet dla siebie:) Małgorzata ja zaczynam 18 tydzień i jeszcze nic a nic żadnych ruchów a bardzo czekam, w sobote mam wizytę to sobie niunie pooglądam, bo troszkę się martwię czy wszystko ok. Aja dzisiaj nie wytrzymałam i jak pojechaliśmy po truskawki na ryneczek to zobaczyłam czereśnie nie wytrzymałam i kupiłam sobie trochę chociaż cena mnie lekko powaliła ale potrzeba chwili była większa, wiedziałam że muszę kilka zjeśc bo oszaleje:) chciałabym żeby już wszystkie owocki były i żeby miały normalne ceny to będę jadła mnóstwo bo uwielbiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazia112
małgorzata39 u mnie 19tydzień a ruchy też takie nie bardzo ale jest taki dzień co go czuje a ze dwa dni spokoju i nic moj lekarz mi powiedział że takie konkrene ruchy za 2-3 tygodnie także nie martwmy sie jeszcze bedziemy narzekać że nam daje tak popalić hi hi hi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm....zdecydowałam sie na USG połówkowe w 22 tc,ale nie 3d/4d, bo tego nie wykonuja, uwazaja ,ze to za wczesnie.....wg nich mozna je wykonac dopiero miedzy 25 a 30 tc......hm..........nie wiem, czy dobrze zrobilam.Zapisalam sie do swietnego lekarza (bylam juz u niego w 12tc),USG bedzie normalne. Moj maz mowi,ze to niewazne jakie USG, najwazniejsze,zeby zbadal je fachowiec. Bije sie z myslami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bylam dzisiaj u lekarza..gin. zalecil mi basen i szparagi?! ...nie mialam niestety usg....u nas nie robia na kazdej wizycie..bede miala za miesiac...moze wtedy wreszcie sie dowiem co bedzie!.. a moj maz mnie dzisiaj rozpuszcza...zrobil pyszne nalesniki..i caly dzien bawi sie z nasza coreczka...czyli mam wolne:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Nie czytalam forum od piątku, a tu az 3 strony :D Nawiązując do wczesniejszej strony to ja tez uwielbiam prażone (duszonki) i zajadalam sie przez weekend mniam mniam :D Wyskoczył mi w koncu brzuszek!!! Nie jest duzy, ale jest :), no i przybylo mi 2kg -ale to pewnie przez prazone :D:D:D Ja aktulanie mam 17-18 tc. W brzusiu czuje jakies takie delikatne łaskotanie. Ale to chyba nie ruchy jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tymczasem1972
Małgorzata nie martw się - ja pierwsze ruchy poczułam dopiero w 19 tygodniu, kiedy ubrałam za ciasne spodnie do pracy. Potem kilka dni nic. Nawet teraz (początek 21 tc) bywa, że cały dzień albo nawet dłużej nic się nie dzieje. Ot taka moja uroda (albo malucha) po prostu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta 24.10.09
Witajcie kochane brzuszki. Ja weekend też zaliczyłam kłotnią z meżem .Kurcze czasem potrafi doprowadzić mnie do takiej furii że aż mnie nosi i jeszcze zgania że hormony mi buzuja. Tego już nie mogę słuchac. Na szczęscie nastał pokój i jak narazie jest ok:) Dziś byłam u mojej ginekolog na badanku kontrolnym. Wszystko jest w jak najlepszym porządalu;) Pierwszy raz przyłożyła mi takie urządzonko do brzuszka co się podsłuchuje bicie serduszka dziecka. (nie wiem jak się to nazywa)Ale ogólnie fajna sprawa. Jestem w 18tyg. i nie czuje jeszcze maleństwa więc fajnie chociaż usłyszeć ze żyje;). Pozatym dała mi skierowanie na krew i mocz. Potem poszłam sobie do sklepu i sie obkupiłam. Wkoncu coś znalazłam dla siebie;) O maleństwu też nie zapomniałam. Dziś bym coś zjadła dobrego ale nie wiem jeszcze co:)Myśle.......hmmmm;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja dzis koncze 18 tydzien i maluch fika coraz mocniej i coraz czesciej. Ale jeszcze jedna sprawa - wczoraj pierwszy raz zaobserwowalam wydzieline z piersi, dzis znowu. Czy u Was tez sie juz zaczelo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta 24.10.09
Jeszcze mi się przypomniało. Macie już imiona dla swoich maluszków. Ja myśle, myślę i wymyśleć nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem w 18tygodniu i pare razy poczułam juz malucha ale tez z odstepami, poki co nie martwie sie bo dla mnie to i tak o wiele szybciej niz w pierwszej ciazy renatinka z moich piersi jeszcze nic nie leci bo nawet wczoraj z ciekawosci sprawdzałam;) jesli chodzi o imiona to mamy kilka propozycji, dla dziewczynki: Dominika,Iga,Kornelia(typ mojego meza) lub Alicja, a dla chłopca Kornel lub Jaś, chociaz moj synek zapytany przez babcie jak bedzie miec dzidzia na imie powiedział ze Karol:D nie wiem skad mu takie imie przyszlo do glowy bo nawet zadnego kolegi Karola nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nadal walczę z bolącym gardłem i potwornym bólem głowy :-( brrr Do tego mąż oczywiście został dłużej w pracy, kłótnia wisi w powietrzu :-p Okropnie się czuję, ale za chwilę wezmę chyba kąpiel i się położę, lepiej mi na samą myśl, że jutro usg i mąż pierwszy raz idzie ze mną zobaczyć maleństwo :-) Imiona mamy: Oliwka lub Szymonek :-) Mam nadzieję, że jutro się dowiem kto u mnie mieszka :-) Ruchy czuję coraz lepiej, zwłaszcza jak leżę, no chyba że siedzę prosto oparta o krzesło, wtedy mam wrażenie, że okruszkowi niewygodnie, bo też kopnie :-p Ostatnio nawet się w nocy obudziłam, bo moje maleństwo chyba tańczyło w środku nocy hihi Już nie mogę się doczekać jutra, oby wszystko było dobrze :-) Pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzusiowa--> nasze dzieci chyba moglyby sie zaprzyjaznic. Ja prawie codziennie mam pobudke o 3, 4 rano. Moje malenstwo tez wtedy chyba tanczy :) Inna zabawa jest skakanie po pecherzu mamusi :) Urocze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagar--> nerwusku kochany :) Ja sie wlasnie tez zastanawiam, bo umowilam sie na USG 3D na ostatni dzien 19 tygodnia. Babka powiedziala,ze to w sam raz. Ale wszedzie czytam,ze 22 tydzien jest najlepszy na badania polowkowe. Wiec chyba sie przepisze. A mi sie wydaje,ze twoj maz ma racje. Najwazniejsze jest zbadanie dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×