Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

ja będę miała w 22 tygodniu bo taki był termin jak się miesiąc temu zapisywałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatek Gagatek, lepszy jest na pasach i aluminiowym stelażu. Dla mnie ten wózek poprostu płynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczynki i jestem po badaniu :D w moim brzuszku rośnie sobie zdrowiutki Pawełek :P ale jesteśmy z mężem szczęśliwi, a jakie super foty mamy ;) Pozdrawiam Was gorąco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perelka--> cudownie!!!!! I sliczne imie. Bylas na 3D? W ktorym tygodniu jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje !!Ładnie Paweł .Napisz coś więcej na tem at zdjęć i jak to wszytko wygląda .Czy wyraźna jest buzia dziecka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w 20 tc co zresztą potwierdziło dzisiejsze usg. Dzidziuś waży 373 g, rośnie sobie zdrowo, usg było 4d więc super było widać wszystko... naprawdę wszystko :P lekarz ledwo przytknął mi ten aparacik usg do brzucha od razu wyczaił kto tam w środku siedzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do wyraźności tych zdjęć to jest pojęcie względne...dzidzia ciągle jest w ruchu więc obraz trochę się zamazuje ale i tak jest to niesamowite przeżycie! słodki widok taki maluszek trzymający rączkę przy buźce...albo słodkie nóżki, stópki, paluszki...fajnie jest obejrzeć to sobie potem na spokojnie w domku... POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perełka bardzo gratuluje i bardzo ładnie będzie się dzidziuś nazywał, cieszę się że na tym 4d wszystko widac bo mamy nadzieję że dowiemy się kto u mnie w brzuszku mieszka. Jeszcze raz gratuluje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli tylko nie okaże się wstydziochem i nie zasłoni się to na pewno się dowiecie ;) mój skarb do wstydliwych nie należy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{perełka} super!!! Strasznie się cieszę, że Pawełek zdrowy!!! {Renatinka} ja mam nadzieję, że jak się moje urodzi to nie będzie takie skore do zabawy w środku nocy :-p {Dagar} ja też chcę takie usg, ale to racja, że najważniejsze żeby przy sprzęcie był fachowiec, nawet jeśli to ma być zwykły, tradycyjny sprzęt. Idę spać kochane, buzka na dobranoc 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje Pawełka!!! Co do USG, to ja chciałam umówic do Wroclawia, tam jest wybitny fachowiec z kliniki, który specjalizuje sie w USG ciąży - dr Floriański. Oczywiście umówiłam sie do niego prywatnie, a raczej próbowała, ale ma terminy zajęte do końca lipca. A wtedy to juz będzie po ptakach. Wiec w czerwcu zaraz po powrocie z Chorwacji zrobie trójwymiar u naszego fachowca - Pańszczyka. A płeć niech pozostanie zagadka do rozwiązania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK WIEK DATA PORODU PŁEĆ aniabuu23........27..............pazdziernika.........? ??........... kliforka...........30...............1pazdziernika....... .???............ Stelka27..........29...............1pazdziernika......To mek .......... Paula1988........21...............1pazdziernika........? ??......... MG 29.............30...............1października..chyba chłopak.... Beagle.............35...........2pazdziernika....... chłopak-99%.......... Alla23..............24...............3pazdziernika...... .???.......... czuła..............25...............3pazdziernika....... .???.......... bulba77............32..............3pazdziernika.wg przeczucia kobita limonka2+1.......24...............4pazdziernika........? ??.......... migotka200......29...............4pazdziernika........?? ?.......... tymczasem1972..37.............5pażdziernika.według przeczuciafacet perełka1983.....25...............6pazdziernika.......Pawełek :) ... Angela24..........27..............7pazdziernika......... ???............ olenkia-malenka......20...........8pazdziernika........? ???......... k.karla............25.............10pazdziernika........ .???........ mazia112.........32.............11pazdziernika......chło pczyk ......... MartaDz........30............ 11października.........???........ MERY27...........27.............8/12pazdziernika.......? ??..... Grażka23.........24.............14pazdziernika.........? ??........ kasia444.........27..............14 pazdziernika...chłopak/ przeczucie Renatinka.........26............17pazdziernika.......... chłopak Asienka478.......21.............18pazdziernika.........? ??......... Betix.............23.............18pazdziernika..??????? ??/........ Dagar..............34............18pazdziernika......... .???.......... SURI.............30...........22pazdziernika........ chłopczyk.......... Małgorzata.........39..........22 pażdziernika.............???.............. Rumianella.........27............23 pażdziernika.........???.............. Agatek-gagatek..24...........24pazdziernika..........??? ............ lubila................32............25października...... ..../??........ agatka1984.......25...........25pazdziernika..........?? ?............ Skorpionka81......27..........25pazdziernika..........?? ?.......... agata_xyz.........28...........26pazdziernik...........? ??.......... aadaa..............27............26 października........???............. edziorek1111...................28 październik..........???........... kozaki_87..........21..........28/29pazdziernik.......?? ?......... Ognik80.............28..........30pazdziernika.......... ???........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
perełka gratuluje chłopczyka :) czy zauwazyłyscie ze w naszej tabelce same chłopaki?:) październik jako miesiac chłopców sie zapowiada;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za gratulacje dziewczynki! też tak właśnie zauważyłam, same chłopaki ;) przynajmniej jak na razie... śmiesznie będzie jak pod resztą znaków zapytania się dziewczyny okażą ;) wtedy będziemy w mniejszości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perełka, gratulacje, fajnie że już wiesz na 100 %.Ja będę wiedziała w sobotę, ale chyba będzie Bartuś:D.Ja mam dość fajnie u mojego gina, bo na każdej wizycie przełącza usg na 4d i podglądamy sobie jak się przeciąga, ostatnio zasłonił całą buźkę łapką,super widok, ale ważniejsze było badanie serducha, wszystko ok. Ale zgadzam się z Wami, najważniejsze to dobry specjalista, który na każdym usg się pozna, niewazne czy 2d czy 4d:) Mam nadzieję ze my właśnie do takich chodzimy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta 24.10.09
Perełka chyba jeszcze ja Ci nie pogratulowałam Pawełka. Super że któraś z nas już była na takim badaniu i że my w oczekiwaniu na takie badanie możemy sobie chociaż miło poczytac o innych:) Ja też chce już takie badania!!!!!!!!!!!;)A tu jeszcze z 2 tyg musze czekac;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe I już pazdziernik nie jest miesiącem małych mężczyzn :-p Byłam dziś u gin z mężem, wszystko dobrze, maleństwo bardzo fikało hehe, 387g (mój okruszek) i pani doktor nam powiedziała, że między nóżkami nic nie widać (nie jest pewna na 100%, bo zdarza się, że mały pisak :-p może być przyklejony do brzuszka) ale prawdopodobnie nie Szymonek a Oliwka Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK WIEK DATA PORODU PŁEĆ aniabuu23........27..............pazdziernika.........? ??........... kliforka...........30...............1pazdziernika....... .???............ Stelka27..........29...............1pazdziernika......To mek .......... Paula1988........21...............1pazdziernika........? ??......... MG 29.............30...............1października..chyba chłopak.... Beagle.............35...........2pazdziernika....... chłopak-99%.......... Alla23..............24...............3pazdziernika...... .???.......... czuła..............25...............3pazdziernika.....Oliwka-99%.......... bulba77............32..............3pazdziernika.wg przeczucia kobita limonka2+1.......24...............4pazdziernika........? ??.......... migotka200......29...............4pazdziernika........?? ?.......... tymczasem1972..37.............5pażdziernika.według przeczuciafacet perełka1983.....25...............6pazdziernika.......Paw ełek ... Angela24..........27..............7pazdziernika......... ???............ olenkia-malenka......20...........8pazdziernika........? ???......... k.karla............25.............10pazdziernika........ .???........ mazia112.........32.............11pazdziernika......chło pczyk ......... MartaDz........30............ 11października.........???........ MERY27...........27.............8/12pazdziernika.......? ??..... Grażka23.........24.............14pazdziernika.........? ??........ kasia444.........27..............14 pazdziernika...chłopak/ przeczucie Renatinka.........26............17pazdziernika.......... chłopak Asienka478.......21.............18pazdziernika.........? ??......... Betix.............23.............18pazdziernika..??????? ??/........ Dagar..............34............18pazdziernika......... .???.......... SURI.............30...........22pazdziernika........ chłopczyk.......... Małgorzata.........39..........22 pażdziernika.............???.............. Rumianella.........27............23 pażdziernika.........???.............. Agatek-gagatek..24...........24pazdziernika..........??? ............ lubila................32............25października...... ..../??........ agatka1984.......25...........25pazdziernika..........?? ?............ Skorpionka81......27..........25pazdziernika..........?? ?.......... agata_xyz.........28...........26pazdziernik...........? ??.......... aadaa..............27............26 października........???............. edziorek1111...................28 październik..........???........... kozaki_87..........21..........28/29pazdziernik.......?? ?......... Ognik80.............28..........30pazdziernika.......... ???........ Mały pisiak miało być hehe :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perełka, Brzusiowa :) Baaardzo sie ciesze z Waszego szczescia. Super, ze juz wiecie co to za skarbki macie w brzuszkach no i ze sa zdrowiutkie :))) Faktycznie na liscie przeważają chlopczyki, ale jeszcze tyle mamusi czeka na swoje badania.. a ja wsrod nich :) Fajnie bedzie za miesiac lub dwa jak juz bedziemy o swoimch dzieciatkach mowic po imieniu :)))) Ja na razie szukam i szukam tego jednego jedynego imienia z kazdego rodzaju :). Mezus mnie tylko troszke drazni, bo jak wymysle jakies to zawsze mowi \"O ładne\", \"o fajne\" i poki co tych fajnych i ladnych jest ze 20. Sam nie chce wymyslic zadnego grrr... :D Najprawdopodobniej bedzie u mnie chlopak i maz mowi do niego Mistrzu - ale chyba takiego imienia nam nie uznaja w urzedzie? :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super! Mala Oliwka - bardzo ladnie :) Ja tez sie nie moge zdecydowac na imie. Mialo byc Kinga albo Karol, ale juz sami nie wiemy :) I wciaz sie zastanawiamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!Fajnie,ze juz poznałyscie płec:-) Ja jeszcze czekam do 8 czerwca;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dzis atrakcje mialam :( przy wyproznianiu pojawila mi sie krew,od razu zadzwonilam do gina i kazal mi przyjechac,dokladnie posprawdzal na usg - ani sladu krwi,zbadal recznie ;) i sie okazalao ze to szczelina odbytu,dal mi czopki glicerynowe na to i jakis plyn do picia fajnie sie wystraszylam,ale dobrze ze to tylko to,gin powiedzial ze az mu kamien z serca spadl mialyscie cos takiego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dosyc zabawy :-D Ide robić obiadek :-) Dzisiaj zupa krem ze szparagów, mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tymczasem1972
SURI - miałam coś takiego a właściwie mam bo ciągle mi powraca -łatwo to pomylić z hemoroidami. Dostaje się maść na swędzenie i szybsze zaleczenie +czopki glicerynowe. Ale czopki na hemoroidy też pomagają. Ponoć to nic groźnego mija po uregulowaniu wypróżnień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SURI--> ale sie na pewno przestraszylas!! Dobrze, ze to nic groznego. Ja takiego czegos nie mialam. Tylko 3 dzien leci mi mleczko z prawej piersi. Lewa jeszcze nie skumala co ma robic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×