Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

ja sie wpisuje :-) NICK, WIEK, PORóD, PŁEĆ/IMIĘ, WOJEWODZTWO, COŚ O SOBIE RUMINELLA..27L...22.10.2009...Larysa...dolnośląskie.. pierwsze dzidzi DAGAR..34L...18.10.2009...Kornelia...Łódź...pierwsza dzidzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SURI-------> moze wyzdrowialam, bo bez przerwy jestem spocona...wypociłam te wirusiska;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co dziewczyny, rzeczywiscie jest ciezko rozmawiac z tyloma brzuszkami na raz ;-) I to nie dlatego ze sie kogos lekcewazy, czasem sie cos przegapi i juz. Ja tez czasem po 2 dni nie zagladam na forum, bo nie moge, a potem jak zagladne to juz nie ogarniam wszystkiego i potem odpisuje tylko kilku osobom :-( No i rzeczywiscie raz skupilysmy sie za bardzo na wozku, ale to tak jest - jak ktos Ci odpowie to potem juz sie skupiasz na tym. Tak samo w wiekszym towarzystwie - nie da rady rozmawiac ze wszystkimi na raz - tworza sie grupki itd. Gratulacje Perelko! Ja juz mam ta posciel, jest bardzo fajna. Jesli pytasz czy wypelnienie jest miekkie - to tak, wydaje mi sie w porzadku (nie porownywalam) Poszewki sa dobrej jakosci, fajnie wykonczone. Dagar fajnie ze wracasz do zdrowka, uwazaj na siebie! Brzusiowa - upssss, niemała ta kara - przykro mi, no ale jak trzeba to trzeba, przed sadem sie nie uciekanie :-( Ahhh te chlopy! Madzik nie wiem kto jest z lubelskiego, ja jestem z zachodniopom. Marta fajne ciuszki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny fajnie ze doszlismy do porozumienia i tez myslalam o nowej tabelce ale niechcialam nic pisac bo jestem tu nowa wiec nie chcialam siue narzucac :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny moze takie cos :):) nick wiek tydz c plec termin porodu co wy na takie cos ???zwby nie bylo tak wszystko na kupie????? ale jesli podejmiecie inna decyzje to ok z tre tygodnie ciazy to dobra sprawa co tydzien bysmy wpisywaly tyg i zawsze kazda z nas by wiedziala ktory to tydzien gdy zajzy na kaffe w razie jakby miala jakies watpliowsciz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK, WIEK, PORóD, PŁEĆ/IMIĘ, WOJEWODZTWO, COŚ O SOBIE DAGAR..34L...18.10.2009...Kornelia...Łódź...pierwsza dzidzia RUMINELLA..27L...22.10.2009...Larysa...dolnośląskie.. pierwsze dzidzi SURI.......30......22.10.2009......Dawid......śląskie......pierwsza dzidzia dagar - dalam Cie wczesniej wg terminu porodu :) rumianella - teraz dopiero zajarzylam ze ten sam termin mamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieznajoma - tak to jest jak maluszek sie usadowi w jednym miejscu - no coz, uroki ciazy ;-) Moze niedlugo pojdzie sobie w inne miejsce ;-) Rumianella - fajne imie Larysa, b. oryginalne Lena, Maja, Blanka, Dominika, Aleksandra tez fajne. Agatek ja bym wybrala chyba Aleksandra ;-) Milego wypoczynku u mamy! Renatinka powodzenia!!! Madzik - mnie synus tez nie kopie za mocno, a to juz 27 tydzien! Nie martw sie imieniem, cos wymyslimy, heheh Kasiu nie martw sie waga, zrzucimy to w mgnieniu oka, hehehe Angela - niech mala Martynka kopie, przynajmniej wiadomo ze zdrowa! Kurcze nie bylo mnie tylko od wczorajszego wieczora... ciezko nadrobic ;-) Trzymajmy sie dziewuszki razem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli to by wygladalo tak :):) ale podstosuje sie pod inna tabelke jesli ta wam nie pasuje :):) nick .............wiek .............tydz c............ plec .........termin porodu madzik..........21..................23.............??????...........29.10.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..... WIEK....PORÓD....PŁEĆ/IMIĘ....WOJEWÓDZTWO....COŚ O SOBIE DAGAR....34...18.10.2009...Kornelia...Łódź...pierwsza dzidzia RUMINELLA..27L...22.10.2009...Larysa...dolnośląskie.. pierwsze dzidzi SURI.......30......22.10.2009......Dawid......śląskie... ...pierwsza dzidzia sama nie wiem z tymi tygodniami,wpisujemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta tabelke mozna jeszcze jakos wyrownac,ja narazie zmykam na zakupy,bo troszke sie zasiedzialam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem za tabelka Rumianelli :-) SURI - wole wojewodztwo niz miasto, sorki Jesli ktos chce ja przerobic to smialo (jesli nie macie nic przeciwko) NICK, WIEK, PORóD, PŁEĆ/IMIĘ, WOJEWODZTWO, COŚ O SOBIE K_Z_Kasia...27L..04.10.2009...synek.....zachodniop.....pierwsza ciąża DAGAR..........34L..18.10.2009...Kornelia...Łódź..........pierwsza dzidzia RUMIANELLA..27L...22.10.2009...Larysa...dolnośląskie.. pierwsze dzidzia SURI............30L...22.10.2009...Dawid......śląskie... ....pierwsza dzidzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi mi dziewczyny zeby ta tabelka byla taka przejzysta zeby nie bylo tak naciapane :):) bo to swiadczy o naszym forum ja tylko zucilam pomysl reszta zalezy od was :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik, Twoja tabelka podobna, tylko u Ciebie sa tygodnie - wiesz to sie zmienia ciagle, musialybysmy ja aktualizowac co tydzien. Moze lepiej zamiast tego cos o sobie/ktora ciaza/dzidzia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK, WIEK, PORóD, PŁEĆ/IMIĘ, WOJEWODZTWO, COŚ O SOBIE K_Z_Kasia...27L..04.10.2009...synek.....zachodniop.....p ierwsza ciąża DAGAR..........34L..18.10.2009...Kornelia...Łódź........ ..pierwsza dzidzia RUMIANELLA..27L...22.10.2009...Larysa...dolnośląskie.. pierwsze dzidzia SURI............30L...22.10.2009...Dawid......śląskie... ....pierwsza dzidzia madzik.......21....29.10.09.......???????...lubelskie.........druga dzidzia jesli taka ma byc to ok :):):):)przeglosowala moja wiec sie wpisuje :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyrownalam, przerobilam, moze byc? NICK, WIEK, PORóD, PŁEĆ/IMIĘ, WOJEWODZTWO, COŚ O SOBIE K_Z_Kasia.....27...04.10.09...synek.....zachodniop.....pierwsza ciąża DAGAR..........34...18.10.09...Kornelia..Łódź.............pierwsza dzidzia RUMIANELLA...27...22.10.09...Larysa...dolnośląskie....pierwsze dzidzia SURI.............30...22.10.09...Dawid....śląskie...........pierwsza dzidzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki Madzik :-) NICK, WIEK, PORÓD, PŁEĆ/IMIĘ, WOJEWODZTWO, COŚ O SOBIE K_Z_Kasia.....27...04.10.09...synek.....zachodniop.....pierwsza ciąża DAGAR..........34...18.10.09...Kornelia..Łódź.............pierwsza dzidzia RUMIANELLA...27...22.10.09...Larysa...dolnośląskie.....pierwsze dzidzia SURI.............30...22.10.09...Dawid....śląskie...........pierwsza dzidzia madzik..........21....29.10.09...???????...lubelskie.........druga dzidzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo troche ogarnelam temat, ide obiad robic ;-) znowu mnie synek nie chce kopac, nawet jak siedze. ja chyba dostane obsesji (mysle na zakupem detektora tetna, cos kolo 80 zl, co o tym myslicie?) Renatinka, daj znac jak poszlooooo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za gratulacje i info o pościeli 👄 ja oczywiście też dopisuję się do nowej tabeli... tylko Wam ją trochę popsuję wrześniowym terminem :P NICK, WIEK, PORÓD, PŁEĆ/IMIĘ, WOJEWÓDZTWO, COŚ O SOBIE Perełka1983..25...26.09.09...Pawełek...mazowieckie..pierwsza dzidzia K_Z_Kasia.....27...04.10.09...synek.....zachodniop.....p ierwsza ciąża DAGAR..........34...18.10.09...Kornelia..Łódź........... ..pierwsza dzidzia RUMIANELLA...27...22.10.09...Larysa...dolnośląskie.....p ierwsze dzidzia SURI.............30...22.10.09...Dawid....śląskie....... ....pierwsza dzidzia madzik..........21....29.10.09...???????...lubelskie.... .....druga dzidzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, ja odzywam się baaardzo rzadko, bo niestety ciągle pracuję i często siedzę po godzinach, jak wracam do domu to często padam. Czasem nie zaglądam na forum po kilka dni, bo nie mam już sił na komp, ale staram się nadrabiać czytanie. czasem tylko coś tam wtrącę. Buziaki i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K_Z_ Kasia-------->swietnie cie rozumiem, ja natomiast mam obsesje\"majtkową\". Od ostatniego plamienia ciagle ogladam sobie majtki....Kiedys tez myslam o detektorze,ale teraz wiem,ze dzidzia musi spac, bo wtedy rosnie:-) Zjedz cos slodkiego, poloz sie i wsłuchaj sie w siebie:-) Moja wtedy zaczyna szalenstwa.... perełka----> ty z tym terminem tak nie szalej;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fajnie ze tabelka zadzialała. Suri, ja tez dopiero zajarzyłam,ze mamy ten sam termin;) dzieki za wyrownanie tabelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nono perelka, bedziesz pierwsza, dasz znasz co i jak ;-) Dzieki Dagar za rade, sprobuje z tym slodkim ;-) Nie dziwie sie Tobie z kolei ze jestes wrazliwa na punkcie plamienia - tez bym byla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K_Z_Kasia tak zawsze jest ze wtedy gdy chcesz nie kopie i wcale sie ci nie dziwie bo czasami i mnie takie cos dopada a tym bardziej ze jednego aniolka juz starcilam:(:( 🌻 dagar ja tez na poczatku czesto patrzylam na majtki czy nic mi nie leci juz mialam takie schizy z tym ze nawet jak cos mi brazowe polecialo to panikowalam zostalo mi tak po pierwszej ciazy teraz staram sie o tym nie myslec narazie jest wszystko jak byc powinno za tydz powinnam miec usg to sie dowiem jak tam z dzidziusiem :):) 😘 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieszę się , że zostajecie S.U.R.I brzusiowa, a pomysl z nową aktualna tabelką też chodził mi po głowie :-) Kupiliśmy z mężem pierwsze ciuszki - ile przy tym stresu- co tak narawdę jest potrzebne, jaki rozmiar, jaki kolor - już się nie możemy doczekać ich zakładania :-) co do lęków - też się zastanawiałam nad detektorem tętna - ale znając siebie pewnie będę go cały czas używać, a potem będę miała stracha czy nie zaszkodzę tym maleństwu:-) myślałam jeszcze o testach wykrywających sączenie się wód płodowych - bo wstyd przyznać ale majtki mam często mokre tylko chyba dlatego że zwieracze nie trzymają jak kiedyś a do tego mam alergię i cały czas kicham dopisuję aktualne dane: NICK, WIEK, PORÓD, PŁEĆ/IMIĘ, WOJEWÓDZTWO, COŚ O SOBIE Perełka1983..25...26.09.09...Pawełek...mazowieckie..pier wsza dzidzia K_Z_Kasia.....27...04.10.09...synek.....zachodniop.....p ierwsza ciąża KASIA444......14.10.2009......SZYMUŚ...pomorskie......pierwsza dzidzia DAGAR..........34...18.10.09...Kornelia..Łódź........... ..pierwsza dzidzia RUMIANELLA...27...22.10.09...Larysa...dolnośląskie.....p ierwsze dzidzia SURI.............30...22.10.09...Dawid....śląskie....... ....pierwsza dzidzia madzik..........21....29.10.09...???????...lubelskie.... .....druga dzidzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykro mi Madzik :( Tym razem bedzie dobrze! Kasiu mnie tez przerasta troche zakup ciuszkow - dlatego ze to moje pierwsze dziecko. Ja jeszcze pare rzeczy musze kupic. Najgorsze ze moj maz nie ma z tego takiej frajdy jak ja :( Cieszy sie z dziecka, ale zakup tych wszystkich rzeczy juz go tak nie interesuje. Tak wiec kupuje wszystko sama i pytam go ewentualnie czy taki kolor moze byc czy lepiej inny, itp. Ale jemu wszystko sie podoba hehe. Nie wiedzialam ze sa testery do wod plodowych. Kurcze rzeczywiscie to troche krepujace.... Ale nie martw sie, przejdzie! ps tez mam alergie, kicham i kicham!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze tylko wiek :-) NICK, WIEK, PORÓD, PŁEĆ/IMIĘ, WOJEWÓDZTWO, COŚ O SOBIE Perełka1983..25...26.09.09...Pawełek...mazowieckie..pier wsza dzidzia K_Z_Kasia.....27...04.10.09...synek.....zachodniop.....p ierwsza ciąża KASIA444 .....27..14.10.2009..Szymuś...pomorskie......pierwsza dzidzia DAGAR..........34...18.10.09...Kornelia..Łódź........... ..pierwsza dzidzia RUMIANELLA...27...22.10.09...Larysa...dolnośląskie.....p ierwsze dzidzia SURI.............30...22.10.09...Dawid....śląskie....... ....pierwsza dzidzia madzik..........21....29.10.09...???????...lubelskie.... .....druga dzidzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja patrzylam te detektory i mialam go ale najtanszy kosztuje ok 250zl bo kiedys moja kolezanka kupila za 100 i to byl taki szajs czasami nie wykrywal tetna dziecka i nabawila sie kupe strachu przez niego a narazie ciuszkow nie zakupuje meczy mnie ten zabobon he he moze to z tego ze pierwszym razem sie nie udalo i teraz tak na wszystko uwage zwracam:):):0 😘 dla was ja juz po obiadku moj dzidzius dal znac ze jest najedzony hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×