Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

hihi kasia - ja spie glowa na wschod a noga na zachod, dla mnie opcji w tescie nie bylo :p mam teraz ambitny plan i ide na basen :p brzuch za boje bedzie mi robil ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Czy u Was tez tak gorąco?? u mnie strasznie, nawet mi się nic nie chce robić, no ale chociaż pranie by się przydalo, szybko wyschnie. Dagar- z tą burzą to nie slyszałam...:D ale widzę dużo jest takich zabobonów Wybralabym się nad jakieś jeziorko, ale nawet opalać się za bardzo nie można, więc chyba z tego lata już nie skorzystam.... Dziewczyny, a czy Wy macie też takie obawy i wątpliwości jak to będzie jak przyjdzie na świat dzieciątko? ja się czasem zastanawiam czy sobie poradzę..żeby tylko baby blues mnie nie dopadł po porodzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Angela, caly czas o tym mysle... czy dam rade, czy mnie to nie przerosnie... ale zawsze mamy rodzine która z zawsze nam pomoze jakby co. U mnie tez goraco.... duchota tu jakas ;-) SURI - ambitny plan, gratuluje - dla mnie najwiekszym wyczynem jest wyjscie do sklepu hahahaha na basenie chybabym sie zasapala na amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela u mnie jest po prostu piekiełko, patelnia...nie ma czym oddychać, ciekawe czy będzie burza bo wczoraj tak było i dzień zakończył się burzą... Ja też jestem pełna obaw jak to będzie ale pocieszam się że jeżeli tylko kobiet sobie radzi to chyba ja też... :o Dziewczyny jak to jest u was z opalaniem? bo ja tak kocham słoneczko, niedługo wybieram się nad morze i nie wiem co z tym fantem zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
perełka wiem że w ciąży na slonku mogą pojawić się przebarwienia, ale może wystarczy dobry krem z filtrem? sama nie wiem...wiadomo że smazyć się nie możesz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K_Z- kasia wlasnie zamowilam sobie 13el, pościel :) Zapomniałam o tym, że przecież do wozka tez trzeba pościel kupic...dużo tych wydatków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazia112
mój maż to sie już na mnie uczulił bo ja taka panikara a on zawsze z mama mnie uspakajaja co do dolegliwości;) Madzik-kochana teraz wszystko bedzie bobrze:) Angela -ja tez mam wątpliwości że sobie nie poradze i jak tp bedzie perełka- trzeba sie oszczędzać na słonku i brzusio oczywiscie przykryty brzusiowa czuła- to napisz co bedzie;) powodzenia u mnie duchota nie ma czym oddychać a nogi mi puchną troche czuje sie jak slonica;)eh co sie nie robi dla naszych kruszynek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie wróciłam od dentysty i dalej siedze w biurze. Padni doktor borowała mi ząbka. Pytała, czy chce znieczulenie, ale zrezygnowałam. Powiedziałam, ze musze się zahartwac, bo wkrótce czeka mnie gorszy ból. Zostaly jeszcze dwa zabki do leczenia... Co do opalania, to jak byłam w czerwcu w Chorwacji to normalnie leżakowałam na słońcu, ale z przykrytym brzuchem i dbałam o to, by sie nie nagrzewal. Twarz smarowałam silniejszym filtrem i wszytsko było ok. Moi rodzice siedzą teraz w Egipcie, teściowie nad Baltykiem, a na ten weekend dolączam do nich do Dziwnowka. I tez mam zamiar poleżakowac na plazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze to głupie pytanie,ale czy mozna w ciazy uzywac lakierów do paznokci???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazia112
MOIM ZDANIEM MOZNA TYLKO CHYBA POD KONIEC JUZ NIE PO NIE WIDAĆ PLYTKI PAZNOKCIA CZY JEST SINA CZY NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak na razie używam ale mazia ma rację, w razie jakiegoś niebezpieczeństwa lekarze sprawdzają po płytce paznokcia czy nie jest zasiniona... także przed porodem na pewno już nie będę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perełka1983......25...26.09.09…Pawełek...mazow..pi erws za dzidzia Nieznajoma4303.22...01.10.09..Blanka.....pomors....pierw sza dzidzia alla23.............24.....03.10.09...synek...mazow.....pierwsza dzidzia K_Z_Kasia.........27...04.10.09..synek...zachodniop..pie rwsza ciąża Angela24...........27...07.10.09..Martynka.śląskie.....p ierwsza dzidzia MERY27...........28....8/12/10/2009..synek......wlkp.... drugie dziecko mazia112..........22...11.10.09..Miłoszek..Małopol....pi erwsza dzidzia MartaDz...........30...11.10.09..Zuzia......podlaskie..p ierwsza dzidzia KASIA444................14.10.09..SZYMUŚ....pomors....pi erwsza dzidzia Renatinka……..….26...17.10.09..synek 230;……pomors……pierwsza dzidzia DAGAR.............34...18.10.09..Kornelia……. Łódź......pierwsza dzidzia Lalune.............27...19.10.09..Nadia...warm.-maz...pi erwsza dzidzia RUMIANELLA.....27...22.10.09..Larysa..dolnośląskie..pier wsza dzidzia SURI...............30...22.10.09..Dawid......śląskie.... .pierwsza dzidzia lubila..............32...25.10.09..Ola..........rzeszów. .druga dzidzia madzik.................21....29.10.09..???????.......lub elskie........druga dzidzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki troche mnie nie bylo mialam mala przeprowadzke ale teraz juz po wszystkim takze mam czas na pisanie z wami. Zaczelam 27tc czuje sie dobrze tylko teraz mecza mnie skurcze łydek czy ktoras z was tak ma, i cos bierzecie na to? Upal jest niesamowity z domu ruszam sie dopiero wieczorem bo teraz za duszno. A jak u was samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj alla, ja na razie nie mam skurczów łydek...u mnie 25tc:-) Upał rzeczywiscie okrutny, a to dopiero poczatek wakacji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela, ja do wozka kupuje spiwor - akurat na zime. http://www.allegro.pl/item663234671_spiwor_spiworek_do_wozka_z_cieplego_polarka.html A zaraz po urodzeniu jak bedzie cieplo jeszcze to odepne z niego gore, tak zeby sam materacyk zostal i przykryje dzidzie kocykiem. Tez slyszalam ze trzeba brzuszek zakrywac, no i jest niebezpieczenstwo przebarwien Z paznokciami jest tak jak napisala Mazia. Ja do niedawna uzywalam, ale juz mi sie nie chce ;-) Alla mnie tez zaczely skurcze lapac, slyszalam ze magnez trzeba brac, ale poczekam do wizyty u lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lekarza mam dopiero za 3tyg i dlatego was pytam co brac, no tez mysle ze magnez bylby dobry, ale niewiem ile go brac zeby bylo nie za duzo, wzielam 1 tabletke dziennie ale zbytnio nie pomaga i sie zastanawiam czy mozna wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam skurcze nóg, szczególnie łapią mnie w nocy. Ja biorę jedną tabletkę dziennie magnezu. Jak miałam skurcze w brzuchu to lekarz kazał mi brać 3 razy dziennie no-spę i 3 razy magnez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po basenie:) to byla chyba najmadrzejsza decyzja jaka moglam dzis podjac,super sie czuje teraz i stopy nie bola,wogole jakas taka bardziej elastyczna :p najgorzej sie bylo zebrac,ale obiecalam sobie ze przynajmniej 2 razy w tygodniu bede chodzila, plywanie o dziwo mnie nie meczylo tak jak chodzenie,bo wtedy zadyszke lapie ;) oczywiscie po basenie 2 razy sie wykapalam dokladnie pod prysznicem (dezynfekcja ze hoho) i mam nadzieje nic nie zlapie ;) a co do watpliwosci czy sobie poradze - to dzisiaj jak o 5 sie obudzilam to zaczelam wlasnie rozmyslac czy bede po porodzie jakas porozrywana,czy bede miala sily malenstwem sie zajac,mame juz sobie zarezerwowalam na pazdziernik,przynajmniej te pierwsze dni po porodzie. podobno sa jakies cwiczenia,ktore sprawiaja ze szyjka przy porodzie jest bardziej elastyczna i sa mniejsze szanse na nacinanie krocza,oj jak ja sie tego boje aaaaaaa migotka - mnie skurcze tez lapaly i teraz stopy mam na poduszce jak zasypiam i skurcze minely

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam stopy na kocu, żeby nogi nie bolały, między nogami poduszkę, żeby się macica nie skurczała (gdzieś wyczytałam, że dziecko ma wtedy luźniej), jeszcze myślę żeby coś pod brzuch podsadzać, istna warownia, nie długo dla mnie samej zabraknie miejsca na łóżku hihihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alla- ja na skurcze biorę magnefar b6, ma dużo ilość magnezu i blyskawicznie mi pomógł, biorę 2 tabletki rano i 2 na wieczór, oczywiście wcześniej konsultowalam to z lekarzem. K_Z- kasia- fajny ten spiworek, ja oglądalam pościel do wozka i w sumie teraz nie wiem na co się zdecyduje, póki co mam do wozka kocyk polarowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie myślę, że taki śpiworek do wózka to chyba dobry pomysł... powinno być z tym wygodnie... może też taki kupie... ale najpierw wózek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suri, a masz jakąs oslonę przed infekacjami na tym basenie? Ja tez chce chodzić na besen ale boje sie infekcji, a nie chce znowu smarowac sie spirytusem;) ponoc sa jakies globulki, czy masci, których można uzyć przed basenem, wiesz cos o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznajoma4303
Witam moje Aniołeczki:) Widzę że dziś już o niebo lepsze humorki mamy i cieszy mnie to bardzo co do opalania to ja zawsze jak mam okazję to sobie leżakuje ale brzusio zawszę przykrywam. U mnie była tak spokojna noc jak nigdy spałam od 24 do 11 i jestem super wyspana ale to chyba za udziałem mojego mężulka bo w przed snem tulił całował brzuszek i chyba dogadał się z córką że dziś dadzą matce pospać:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wzielam sie za pranie ciuszkow dzieciecych. Dziewczyny co myslicie o ciuszkach ze sklepow z uzywana odzieza? Ja czasem tam zachodze i zawsze cos przynosze do domu ;-) Oczywiscie nie kupuje kaftanikow, body czy pajacykow - te kupuje w sklepie - tylko jakies sweterki, grube spodenki, kurteczki. Niektore calkiem nowe, za ok. 7 zl. Niestety wiekszosc \"upolowanych\" ciuszkow jest tak na 3-6 mies. U mnie upal straszny, ale mysle ze wieczorkiem lunie ;-) Rumianella Ty juz kochana maz szlaban na smarowanie sie czymkolwiek wysokoprocentowym ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rumianela -haha :D no wlasnie jak sie szorowalam pod prysznicem to myslalam o tym Twoim spirytusie :p ochrony zadnej nie mam,stosuje tylko zel (namydlam ,splukuje,namydlam,splukuje i dodatkowo zel do higieny intymnej) moja kolezanka chodzila do 9 m-ca na basen i ok bylo,duzo nie przytyla i w dobrej formie byla z tego glodu po basenie zjadlam bulke z pasztetem i teraz mysle ze moze nie powinnam :( wiecie listeria i te sprawy no i jak tu nie zeswirowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×