Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

Gratulacje Lubila, super!!! Dagar ostatnio jak mierzylam puls to mialam jakos 80, ale czasem wydaje mi sie ze mi serducho szybciej bije. A mi cos odbija - wczoraj ryczalam bo maz powiedzial cos nie tak (dzisiaj wiem ze to bylo bez sensu), dzisiaj ryczalam bo mi sie komp wieszal i sie wkurzylam :-) Eehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri widze że też jesteś ze śląska, jak to nie tajemnica to napisz mi z jakiego miasta jesteś? może z tego samego co ja i spotkamy się na porodówce??? :D albo napisz mi na maila jak nie chcesz tu na forum: aniolplus@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia44------->ja tez mam zamiar zrobic dzidziusiowe zakupy w tzw. Manufie ;-) w Smyku, mam talon na 20% znizki ;-) Juz sie nie moge doczekac tego buszowanka w ubrankach;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz będę wiedziała :-) no więc my w Manufie zaliczyliśmy smyka, mothercare i H&M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznajoma4303
No dziewuszki teraz was rozbawię tak sobie usiadłam i zaczęłam brwi depilować i tak się zapatrzyłam gdzieś jakoś że jedną mam wyżej od drugiej i wyglądam jakbym pomalowała się markerem.No po prostu tylko po zazdrościc zdolności manualnych achchchchch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubila gratuluję z całego serca! Dopisuję się do nowej tabelki Perełka1983..25...26.09.09...Pawełek...mazowieckie..pier wszadzidzia Nienajoma4303.22..01.10.2009..Blanka....pomorskie...pier wszadzidzia K_Z_Kasia.....27...04.10.09...synek.....zachodniop.....p ierwszaciąża Angela24......27...07.10.09...Martynka..śląskie......... pierwszadzidzia MartaDz.......30...11.10.09..Zuzia.....podlaskie........ .pierwszadzidzia KASIA444......14.10.2009......SZYMUŚ...pomorskie......pi erwszadzidzia DAGAR..........34...18.10.09...Kornelia..Łódź........... ..pierwszadzidzia Lalune..........27...19.10.09....Nadia....warm.-maz.....pierwsza dzidzia RUMIANELLA...27...22.10.09...Larysa...dolnośląskie....p erwszedzidzia SURI.............30...22.10.09...Dawid....śląskie....... ....pierwszadzidzia lubila............32...25.10.09....Ola.......rzeszów.... .....druga dzidzia madzik..........21....29.10.09...???????...lubelskie.... .....druga dzidzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MG26 jak tam po wizycie u diabetologa? Dziewczyny ja już też szaleję z ciuszkami. Jutro idę do Smyka, a na allegro kupilam już kilka ciuszków Next (sukieneczkę,spódniczkę i sweterek):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam na pocieszycielki pulsowe;-) Wyczytalam,ze moze to byc trachykardia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznajoma4303
Dagar---->kochanie ciebie to trzeba huknąć a palnik:):):)nie wolno Ci powtarzam nie wolno Ci się zamartwiać na zapas,ja przed ciążą miałam ciśnienie 120/80 od momentu jak wiem że jestem w ciąży ma 90/50 i dobrze się czuję.Nie martw się Aniołku wszystko jest ok.Buziak:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazia112
no dziewczyny niezle sie porobiło to te hormonki;) prawda;) ale przejdzie. lubila - gratulacje córci! Madzik255- teraz to mósi być dobrze ja też byłam po przejściach i jestem dobrej myśli:) Renatinka -trzymam kciuki :) SURI- brzusiowa czuła - zostańcie ;) My byliśmw wczoraj z meżusiem na imieninach u wujka i było głośno i nasz mały szkrab chyba też chciał sie udzielać bo tak skopał mamusie jak nigdy. macie tak że jak jesteście gdzieś u kogos i jest gołsno to zaczyna sie imprezka w brzuszku? A moja dzidzia nie należy do tych kopiących cały czas. Jszcze jedno pytanko w jakich miejscach kopią wsze maleństwa o moje poniżej pępka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam do was poważne pytanie, od kilku dni zauwazyłam, że dzieje mi się coś z brzuchme i nie wiem co to jest...jest to taki kilkunasto sekundowy ucisk na podbrzusze, tak jakby mala całym ciężarem oparła się o przednią ściankę macicy, brzuch się robi twardy i taki dyskomfort czuje, a potem przechodzi...mam to kilka razy dziennie i zaczynam się martwic..co to może być? macie coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznajoma4303
Mazia112----->moja dzidzia kopie tam gdzie chce i kiedy che na to niestety nie mam wpływu:)ale najczęściej kiedy jej tatuś zachcę się pobawić to wtedy mam przegwizdane:) Angela24----->to są takie lekkie skurcze występują już po 20 tygodniu tylko nie zawsze możesz poczuć:)Ja mam to samo mój lekarz powiedział że występują zawszę wtedy gdy macica się poszerza i dziennie może ich być razem nawet 5 więc ja jestem spokojna:)A najlepiej zapytaj swojego lekarza przy następnej wizycie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazia112
NiPerełka1983..25...26.09.09...Pawełek...mazowieckie..pier wszadzidzia enajoma4303.22..01.10.2009..Blanka....pomorskie...pierwszadzidzia K_Z_Kasia.....27...04.10.09...synek.....zachodniop.....p ierwszaciąża Angela24......27...07.10.09...Martynka..śląskie......... pierwszadzidzia mazia112......22...11.10.09...Miłoszek...Małopolskie...pierwszadzidzia MartaDz.......30...11.10.09..Zuzia.....podlaskie........ .pierwszadzidzia KASIA444...14.10.2009......SZYMUŚ...pomorskie......pi erwszadzidzia DAGAR........34...18.10.09...Kornelia..Łódź........... ..pierwszadzidzia Lalune..........27...19.10.09....Nadia....warm.-maz..... pierwsza dzidzia RUMIANELLA...27...22.10.09...Larysa...dolnośląskie....p erwszedzidzia SURI.............30...22.10.09...Dawid....śląskie....... ....pierwszadzidzia lubila............32...25.10.09....Ola.......rzeszów.... .....druga dzidzia madzik..........21....29.10.09...???????...lubelskie.... .....druga dzidzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieznajoma- dzięki za info, szkoda że takie skurcze nie moga występowac przy porodzie, bo nie są jakieś bolesne...ach marzenie :) Mazia- moja mała ostatnio tez kopie mnie na dole pod pępkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bijhnoijo
dziewczyny doradzcie mi bo jestescie bardziej doswiadczone. od klilku dni pobolewaja mnie jajniki. dzisiaj doszedl bol podbrzusza i bol plecow. nie wiem wlasnie czy to bol plecow czy nerek bo bol promieniuje. dodam ze jest mozliwosc ze jestem w ciazy- bardzo chce powiedzcie mi czy mialyscie takie objawy na poczatku ciazy? wiem ze podbrzusze i jajniki to normalne ale ten okropny bol nerek-plecow mnie dobija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nienajoma4303 KASIA444 ja też jestem z pomorskiego :) ...ale żeby od razu się o to obrażać i pisać że się wypisujecie? bez obrazy, ale to trochę smieszne... to w/g mnie nie była ironia ani super śmieszny dowcip.... Dobra dziewczyny, było miło, ale nie mam zamiaru się tłumaczyć z tego, że ja tak właściwie się nawet nie obraziłam, napisałam tylko, że też się zastanawiałam nad tym.... A zostałam przedstawiona jako gówniara, która ma tylko fochy... Wszystkiego dobrego pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznajoma4303
bijhnoijo---->ja tuż prawie zapomniałam o tym jakiem miałam objawy ale ból pleców był na pewno no a jajniki to już rutyna chyba każda z nas ubolewała nad bólem jajników;/ Dziewuszki kochane to link zobaczcie i oceńcie same jak urosłam:) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/165ddc9adc804d4f.html A to dla wszystkich smutasków dnia dzisiejszego:(długie ale warto przeczytać super śmieszne i pozwala spojrzeć na świat z innej strony:)polecam naszej Brzusiowej czułej i SURI mam nadzieję że sprowadzę uśmiech na wszę twarze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.noworodek.pl/index.php?sm=1wa dziewczyny podaję link do smiesznej ankiety, u mnie się sprawdziło :) Brzusiowa wyluzuj już, naprawdę nie wiem co Cię tak zbulwersowało i wcale nie przedstawiałam Cię jak gowniarę....ech koniec na ten temat :O własnie podczytywałam topik z lipcowek 2009 i tam się tak kłócą i wyzywają, że szok! mam nadzieję, że u nas do końca bedzie panowala miła atmosfera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo halo!! Tu pani magister hihihihihi Obronilam sie na 5!!! Co za ulga dziewczyny! Teraz tylko czas dla siebie i dzidzi :) Ostatnio bylam na forum dzis rano, a od tamtego czasu 4 strony do czytania hehehe oj wy moje pisarki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznajoma4303
Angela 24 podaj mi kochanie link na lipcowe to się pośmieje trochę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzusiowa - ja Cie rozumiem :) mnie Angela chyba tez zle przeczytala (zrozumiala) bo wyraznie napisalam ze ja nie z tych obrazalskich :p ale moze to wina tego ze pismo czytane czasem jest zle odebrane... angela - ja z kolei nie rozumiem o co biega z tym odgapieniem brzusiowej ode mnie ;),wyrazila swoje zdanie i zadnych fochow tam nie bylo :)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mery - a nowa tabelka ,tak jak Ci kasia napisala ,jest aktualna,widac teraz po ilosci osob ile tak naprawde bylo osob udzielajacych sie nieznajoma - dzieki za mile slowa :) madzik - tym razem bedzie dobrze,zobaczysz!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja skarbie nie siadam na Ciebie, ale cholernie mnie wkurza to jak ktoś próbuje mi coś wmówić!!!!!!!!!!!!!!!! Nie stresuj się, nie będę się z Tobą kłócić ani wyzywać, bo to jest dopiero dziecinada :D:D:D:D:D Ja nie jestem ogólnie kłótliwa, ale jak mi ktoś nadepnie.................. A potem jeszcze próbuje obrócić to w żart......... Zamykam tę sprawę, trzymaj się, na razie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×