Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

Gość mazia112
SURI- ja sie pytałam lekarza co do basenu ja miałam jeszcze natamycyne czy coś takiego to jest przeciwgrzybiczny i mowił żebym sobie wsadziła przed i po basenie byłam raz ale ze względu że mnie dopadają infekcje nie chodze. A co do skurczów łydek to mam od czasu do czasu w nocy:( K_z_ kASIA- co do ciucholandów to sa fajne rzeczy ale ja jeszcze n ie kupuje ale pózniej napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny kupowanie ciuchów w ciucholandzie to nic złego i tak wszystko dokładnie pierzemy, a są takie fajne za grosze, a w sklepie trzeba płacić duż kase Wiem z własnego doświadczenia, że maluchy tak rosną, że nieraz to nawet nie zdążyłam ubrać i już było za małe jak jest napisane na metce 3 miesice spokojnie można kupić bo może się okazać, że maluszek będzie duży i założy się już w drugim miesicu :) Ja zakupy zostawiam na wrzesień, ale skromne sporo dostane i mam też po starszym synusiu Suri ja bym też chętnie poszła na basen ale nie wolno mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski! Ale sie naczytalam i nasmialam :) Ja mam w koncu zasluzona labe!!! Maz mnie porwal na tygodniowe wloczenie - odwiedziny tesciow, szwagra, super. Tyle,ze dzis jest tak gorace,ze czuje sie jak w saunie :) Ale co tam! W sobote idziemy na wesele,wiec sie wytancze :) Buziaki dla wszystkich brzuszkow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzusiowa - ja pisałam a propos tego tekstu, jesteś już przewrażliwiona. Ja do badania na glukozę kupowałam 75 g w aptece, chyba z 3zł. Diabetolog mi powiedział, że powinno się robić ten dwugodzinny test, bo tak jak np u mnie po godzinie poziom glukozy spadł, a po dwóch wzrósł juz dwukrotnie. Jeżeli chodzi o śpiworek do wózka to ja w x-landerze dostałam w komplecie w cenie wózka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznajoma4303
Mamuśki u mnie nic specjalnego dziś obejrzałam "Ja wam pokaże" i "Rozmowy nocą" obiadek zrobiony,wyprane i wyprasowane a dzidzia spokojna dziś od czasu do czasu kopnie na meldunek że jest i śpi chyba:)A jak u was ciężarówki kochane??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skwar jak cholera.... nieznajoma---->moja niunia tez jakas ospała....staram sie pic duzo wody, bo strasznie sie poce,moze niuni chce sie pic.... Co do basenu to moze profilaktycznie lactovaginal, ja go biore na moja grzybiczke;-) Renatinka-------. tylko załóz wygodne butki;-) lalune------->ja za 10 dni mam glukoze, beeeeeeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny dziekuje za podtrzymanie na duchu smutne to ale prawdziwe :(:( teraz wierze ze musi byc dobrze narazie nic nie idzie ku zlemu :):) ja wlasnie wrocilam od mamy a u mnie uoal mze wytrzymac sie nie dalo sdzis zauwazylam troche spuchniete nogi :P:P:p tez dziewczyny robilam ten test i wyszko pol na pol :):) za tydzien ide na usg 4d to mam nadzieje ze pojkaze sie co tam siedzi wcale bym sie nie pytala ale rodzina katuje :P:p Angela24 jak dzidzius przyjdzie na swiat to napewno sobie poradziesz :):):)😘 perełka1983 z tym opalaniem sadze ze mozesz byc na sloneczku byle nie za dlugo i nie wystrawiac brzunia do slonca ja tez chce sie opalic ale tylko nogi :):) 😘 mazia skad ja to znam :):) moj m tez juz sie wkurza bo ja to panikuje ze wszystkim nawet z zabobonami :):):)ty tez narazie nic nie kupujesz dla dzidzi jak mowi zabobon??? 😘 rumianella gratuluje odwagi ja to od dentysty uciekam aby kurz pozazdroscic ci aby takiego relaksu nad morzem:):) 😘 Dagar ja caly czas mam paznokcie malowane mysle ze to nie szkodzi :) ale skoro dziewczyny sadza ze przed porodem nie mozna to ja tez przestane uzywac lakierow 😘 alla23 ja narazie skurczy lydek nie mam ale sgdy odpoczywasz to dobrze polozyc pod lydki poduszke zeby nogi byly wyzej troche podobno pomaga :) ja mam 23 tydz juz bym chcia;la 27 jak ty 😘 K_Z_Kasia spiwoerek super dobry pomysl z tym spiworkiem a ciuszki w taniej odziezy sa bnaprawde niektore jak nowe i na bardzo ladne mozna trafic ja mam od rodziny duzo ciuszkow wiec bardzo nie bede chodzic za nimi a w tej chwili wd zabobonu nic nie mam w domu dla dzidzi :P:P:):) 😘 S.U.R.I tez chetnie bym poszla na basen ale ja szybko lapie jakies bakterie lekarz powiedzial zebym nawet w wannie sie nie kapala tylko pod prysznicem i przestrzegam tego wiec pozostaje mi tylko zazdroscic :)😘 nieznajoma4303 ja juz od 7 na nogach za duszno mam w domu :(:( wiec jak malutka sie urodzi to maz bedzie mial dobry kontakt z uspieniem malej :):) 😘 jesli moge spytac czego nie zmienisz sobie niku na czarny tak moze ktos sie pod ciebie podstawic :) MERY27 masz racje dzieci tak szybko rosna ze nawet czasami nie zdazymy ich w cos ubrac a juz jest za male a zakupy bedziemy chyba robic razem bo ja tez na wrzesien przekladam :):) 😘 Renatinka tylko spokojnie na tym weseluu :):) i milej imprezy 😘 Lalune ja sie tego badania bardzo boje nie wiem czy wytrzymam bez jedzienia i czy wogole dam rade to wypic:):) 😘 brzusiowa 😘 marta😘 kasia444 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co bys chciala Madzik? dziewuszke czy chlopca? Pewnie powiesz ze niewazne, aby zdrowe ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia wiadomio aby zdrowe bylo ja i moj liczymy na chlopaka moze dlatego ze jednego stacilismy:(:9 ale jak bedzie dziewczynka to tez bede sie cieszy :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tymczasem1972
Perełka 1983 - myślę, że spokojnie możesz się opalać nad morzem oczywiście smarując się odpowiednim filtrem. Ja korzystam z kąpieli słonecznych (i wodnych ma się rozumieć też) i jak na razie żadnych przebarwień. Niestety raz odważyłam się na strój dwuczęściowy i sparzyłam sobie brzuch chyba dlatego, że skóra jest naciągnięta i generalnie odstaje więc bardziej jest narażony na działanie słońca. Generalnie naprzemiennie opalanie i zimna woda w Bałtyku bardzo fajnie działają na skórę i samopoczucie, znikają bóle krzyża a człowiek czuje się bardziej rozruszany. Polecam i pozdrawiam T.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę dziewuszki że dziś bardzo u nas cichutko życzę wszystkim spokojnej(bez kopniaczków:))nocy oraz słodziutkich snów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry jak po nocce dzidzie daly spac?, moj maly to regularnie o 6 rano pobudke mi robi, wstaje robie platki z mlekiem wtedy synek najedzony zasypia i ja moge sie jeszcze zdrzemnac. Dzis juz z lydkami troche lepiej mialam nogu na poduszce i pomoglo. Nieznajoma ja tez wczoraj ogladalam ,,rozmowy noca\" smieszny film, ale tak jest w zyciu ze niektore kobiety chca mezczyzny tylko po to zeby dali nasionka i se poszli. Ogolnie fajny film polecam:) O 10 wybieram sie na spacerek z kolezanka co nie dawno urodzila, dobrze miec taka wszystko powie co i jak, co potrzeba dla maluszka bo jest swiezo upieczona mamusia Do uslyszenia pozniej milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzusiowa - no i jak po badaniu ?? alla -jak czegos ciekawego sie dowiesz od kolezanki to napisz:) u mnie wczoraj dzidzia baaardzo ruchliwa byla,chyba cos urosla bo jak sie ruszala to jakos bardziej ja czulam zastanawia mnie tylko po co ja sie tak budze codziennie rano o 5,zjem cos a potem znow zasypiam ;) moze cos oslonowego na ten basen jednak kupie,narazie tylko actimel pije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alla - ja codziennie teraz tez spie z nogami na poduszce i tez mi to pomaga,stopy lekko napuchniete zaraz po wstaniu ale tego bolu lydek juz nie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki! Tymczasem - ja to Ciebie podziwiam - byłam teraz niedawno nad morzem, ale za zadne skarby nie weszlabym do wody... wialo strasznie a ja chodzilam opatulona zeby mi glowy nie urwalo ;-) Alla, SURI - tak piszecie o tych kopniakach - ja w nocy nie czuje absolutnie nic, nie ma mowy o jakiejs pobudce. Dzisiaj rano w sumie tez nic... Wieczorem go troszke czulam. Dlaczego on mnie tak nie kopie? Wiem ze dzieci maja rozne temperamenty, ale troche sie niepokoje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu a kiedy masz wizyte u lekarza jeżeli bardzo siędenerwujesz zadzwoń i powiedz o swoich tym lekarzowi niech on zadecyduje czy masz przyjechać sprawdzić A który to tydzień ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k_z kasia - nie wiem czy to ma z tym zwiazek ale od jakiegos czasu bardziej mnie wzielo na slodkie i od tej pory jakos bardziej ruchliwa dzidzia jest a powiedzcie jakie WITAMINKI bierzecie?? ja bralam prenatal classic ale wlasnie mi sie konczy i mysle czy nie kupic teraz prenatal ale na III trymestr juz takie wieksze opakowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spojrzałam w tabelke teraz jest twój 26 tydzień Czy czułaś prędzej mocniejsze ruchy, a teraz słabsze czy cały czas jest tak spokojnie może po prostu mały jest mniej ruchliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 tc. Pierwsze ruchy poczulam jakos ok. 20 tc i wydaje mi sie ze wtedy byly mocniejsze i czestsze. A teraz ani slodkie, ani kawka, ani muzyka go nie rusza. Czuje go czasem ale bardzo delikatnie. W piatek jade do lekarza, tylko po zwolnienie, ale poprosze zeby chociaz posluchal tetna. A dzisiaj jak nie wytrzymam to polece do naszego szpitala (do mojego lekarza mam 25 km).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri właśnie na 3 trymestr kup sobie tej samej firmy ale prenatal DHA one mają coś więcej w swoim składzie i są polecane właśnie na ten okres ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biore prental classic, ale jak sie skonczy to wezme chyba ten DHA na III trymestr Ja tez objadam sie slodkim - ale to nic nie daje :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie kasiu ,a masz numer telefonu do swojego lekarza najlepiej zadzwoń, a czy to ty pisałaś, że mały jest już ułożony główkowo bo jeżeli tak i by już się nie obrucił to ruchy mogą być wtedy słabsze ja jestem w 26 tc ale mały nie ma ochoty na takie ułożenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia - ja bym do piatku chyba poczekala,no chyba ze napraaaawde prawie nic sie nie rusza moze kawy sie tez napij,ja teraz pije i jakos znow bardziej fika Twoj mozliwe ze poprostu tak juz ma ale lepiej sprawdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam numer - chyba rzeczywiscie zadzwonie. Maly jest w polozeniu podluznym glowkowym ( nie wiem o co chodzi z tym podluznym) Na razie probuje go obudzic, jak nie poskutkuje to dzwonie.. Dzieki dziewuszki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny :) k_Z_Kasia- mi się wydaje, że nie masz się czym martwić, jeżeli czujesz ruchy i są one rzadsze, to napewno nie ma co się denerwować, nie wszystkie dzieci sa tak bardzo ruchliwe, powodem do zmartwienia byłoby w ogóle zanik jakichkolwiek ruchów. Ja dzisiaj ledwo żyję, gorąco okropnie! w dodatku wstalam z bolem brzucha bo mała pół nocy mnie kopała i w każdej pozycji, zastanawiam się czy jej też tam w brzuszku jest goraco?? Madzik- będzie napewno dobrze i życzę Ci zdrowiuśkiego chlopczyka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja córcia tez troche słabiej fika. To znaczy, ma takie zrywy, ze czasem sie wierci, a czasem nic. Ale chyba ta pogoda tak ja usypia, bo ja też łaże jak snięta ryba. Zasypiam od kilku dni na stojąco. Jak siedze w pracy przy biurku, to czasem mnie kopnie, zebym jej dała więcej luzu. k_z_ nie martw się, ważne że wogóle czujesz ruchy, a kazda dzidzia ma inny temperamnet. Mój lekarz powiedział, ze jaj mam bardzo glęboko osadzona ciążę i moje ruchy będą lekko przytłumione. Może u ciebie tez tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny za pocieszenie, na szczescie przed chwila synus raczyl kopnac - probowalam wszystkiego, dopiero jak sie polozylam na wznak to kopnal (staram sie nie lezec na wznak, wiem ze to niezdrowe dla dziecka). Juz mi lepiej, dzieki ;-) A u mnie dzisiaj chlodniej cos..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×