Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

Witam:-) Ale na dworze skwar......nie wyrabiam.....przed chwila sie kapalam i znowu jestem spocona :-( Mam pytanie, troche wstydliwe, dziewczynki,czy wy tez troszke popuszczacie mocz, ja zaczelam sie bac,ze to saczace sie wody plodowe.......kurcze i znowu chyba sobie cos ubździłam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumianella------.ponoc w takiej pozycji jest mniej dotleniony i ma malo miejsca, a poza tym macica uciska tzw. żyłe wielka koło naszego kregosłupa i mozna wtedy zemdlec....tak słyszalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagar- no mnie się jeszcze tak nie zdarzyło, ale to chyba normalne, że dzidziuś mocno uciska i prędzej czy póxniej każdej z nasz może się to zdarzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumianella, wiesz tak gdzies wyczytalam, ze ponoc jakas tam żyła się uciska czy coś i dzidzia dostaje mniej tlenu (ale nie chce tu głupot pisac, lekarz mi tego sam nie powiedzinie) Najlepiej ponoc na lewym boku, ale to tez tak uslyszalam gdzies Dagar, z tym moczem to ponoc normalne, a wody plodowe to by Ci mocniej lecialy... Zdaje sie ze kasia444 pisala juz o tym problemie. Ja w sumie tez czasem tak mam - ale u mnie to raczej chyba obfite uplawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha... dzieki za odp. co do wypadkow z "wyciekami' to mi się to jeszcze nie zdarza. A w ciązy nie ma wstydliwych tematów, dagar;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie sie to dzisiaj zdarzyło przez sen, jak wstalam siusiu, to mialam lekko mokry dół pizamki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez tak czasem mam - ale do tej pory myslalam ze to uplawy. Upssss a moze popuszczam? hehehe ale numer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze,sasiedzi wzieli sie za wymiane okien....ale halas.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu dobrze, że mały kopnął Wydaje mi się, że to jego ułożenie (Prawidłowym położeniem płodu jest położenie podłużne główkowe kiedy płód leży wzdłuż długiej osi ciała matki, z główką znajdującą się na dole, ustawienie I - grzbiet po stronie lewej lub ustawienie II gdy grzbiet po prawej stronie, ułożenie przygięciowe potylicowe gdy główka dotyka bródką klatki piersiowej a najniżej położoną częścią płodu jest tylna część jego główki, czyli potylica) ogranicza go do mocnego fikania jest jeszcze mały i nawet jak się napnie to nie czuć tak jak będzie się napinał w końcówce ciąży wtedy napewno baaaaardziej odczujesz :) http://www.edziecko.pl/ciaza_i_porod/1,79331,1326667.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Mery, wiem ze dopóki w ogóle go czuje, to nie mam się czym martwić... Taki z niego leniuszek jest ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczekamy do porodu żebyś jeszcze nie narzekała na tego "leniuszka "on po prostu daje ci teraz odpoczć troche nerwowo, a w pażdzierniku jak już będe na "zewnątrz" to zobaczymy pewnie sobie tak myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey!!! Mi wczoraj nie obiła usg wrrrrrrrrrr Coś jej się pomyliło jak mi wtedy mówiła, że za 6 tyg Po badaniu na fotelu, stwierdziła, że wszystko dobrze, także usg za 3 tygodnie, bo ona chciała tak około 28 tyg, a że ja za tydzień nie przyjdę, to dopiero w 29 tc, a mnie po prostu wprowadziła w błąd :( A ja się tak nastawiałam ehhhh No cóż, poczekam następne 3 tyg, żeby się dowiedzieć na 100% :D:D:D Nadal na luteinie, magnez i dodatkowo nospa, bo brzuszek za twardy. No i do tego te złe wyniki krwi, wszystko mi spadło, no i żelazo... Ja to niedługo pół apteki przyniosę do domu :( :( :( Teściowa wczoraj wróciła.... Ale mi nazwoziła, kołderkę, pościele, buteleczki, smoczki, ciuszki (wszystkie różowe+++ ale byłyby jaja jakby się okazało, że jednak chłopiec). Dla mnie to nie robi różnicy, bo i tak większość mam niebieskich ciuszków od siostry.... No i oczywiście spytała czy wózek wybrany, bo zaraz może go kupić :-P Naturalnie, że wybrany, ale bym jeszcze się z tym wstrzymała, żeby nie zastawiać się w mieszkaniu... Sama nie wiem :) Ja nie wiem już też jak mam spać, najbardziej mi właśnie odpowiada pozycja na plecach.... Jak leżę na lewym boku, to mnie maleństwo baaardzo kopie i to dość intensywnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K_Z- Kasia to masz fajnego leniuszka, przynajmniej mamie nie dokucza :) mnie mala teraz znowu okopuje, tak się zastanwiam kiedy ona śpi? chyba sobie wezmę nospę, bo mnie cału brzuch boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nono Mery, zobaczymy! Moze jemu teraz w brzuchu dobrze a jak sie urodzi to da czadu? Brzusiowa - no coz, trzeba troszke poczekac. Slyszalam ze sok z burakow jest dobry jak malo zelaza. Angela - ponoc jak dzidzia szlaeje w brzuchu to potem spokojna. Ja bede miala niezlego urwisa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waga w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki! ALE GORACO!!!!!!!!!!!!!!!! Ledwo, co zyje. Zapomnialam Wam wczoraj napisac,ze bylam u moego gina i ten mnie strasznie zaskoczyl. Pozytywnie oczywisby spr te nieszczesne komory mozgu. Zbadal, wyszlo mu idealnie w normie. Ale mowi do mnie i do meza: prosze zaczekac chwilke. poprosze drugiego lekarza o konsultacje,zeby on tez potwierdzil,czy ja na pewno sie nie myle. Poprosil drugiego, tamtemu wyszlo tez tak samo. Szok,co? Od razu konsultacja 2 lekarzy heheh Ale najwazniejsze,ze synus jest zdrowy jak ryba!! No i pokazuje to swoje zdrowie i sile caly czas, bo kopie jak najety :) A ja jestem super szczesliwa! Jak juz Wam kiedys pisalam od daawna juz leci mi mleczko. I to nie caly czas, tylko co jakis czas. I np czesto bylo tak,ze budzilam sie rano i pizamka w plamach achhh I wczoraj kupilam sobie staniczek sportowy-taka obcisla,krotka bluzeczke, do niej wkladeczki i mowie wam- raj na ziemi heheheh Madzik- przykro mi z powodu twojej straty,ale teraz na bank bedzie juz dobrze!! I jeszcze powiedz mi kochana, czy ty sie starasz pisac do wszystkich,zeby nikogo nei pominac ? hihihi Slodkie :) Aaa!! Odnosnie lezenia na plecach- ja czesto tak leze w ciagu dnia, kiedy np czytam czy ogladam tv. A nieraz w takiej pozycji sie budze. Nie dalabym rady spac tylko i wylacznie na lewym boku :) Moj lekarz mowi,ze moge spac jak chce,zeby tylko mnie nic nie bolalo i bylo mi wygodnie :) Lece dalej odpoczywac! Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie odebralam wyniki, wszystko raczej w porzadku, a cukier mam 77 na czczo i 107 po 2h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No poczekam, poczekam :-P Ja też tak słyszałam, że właśnie buraczki :-) {Angela} jeśli mogę spytać, Ty nospę bierzesz, bo Cię brzuch boli, czy jest twardy, czy jak????????? Bo mi ginka kazała 2 razy dziennie, a w razie co i wziąć trzecią, ale ja sama nie wiem po co... Brzuch mnie nie boli.... Czasem twardy, ale to już kazała brać magnez. Nie wiem, ale pójdę kupić tą nospę i wezmę... W końcu ona najlepiej wie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamuśki Byłam dzisiaj pić glukozę i muszę wam napisac tzn tym przed że to wcale nie jest takie straszne nie bójcie się:)miałam drinka o smaku wygazowanego sprite lekko słodkiego i spokojnie da się wypić Kasia nie martw sie mnie też moja córcia lekko kopie i wcale nie tak często a o obudzeniu przez nią w nocy mogę tylko pomarzyć Nie wiem jaka jest norma ja mam jutro wyniki i tylko mam zadzwonić do mojego gina i telefonicznie mu powiedzieć ile ale w sobotę mi mówił że do 140 jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{Renatika} suuuper!!! A i co do zdjęcia, to masz rację, to auto nadaje się tylko na zakupy hehe, gdy mnie tylko mąż taką ciężarówką zabierał hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! :) Sie tutaj porobilo... :D:D:D Ostatnio zagladam raz na kilka dni, ale zanim nadgonie wpisy to juz nie mam sily sama czegos napisac :D:D:D ale dzisiaj sie udalo uff :) Chcialam sie Was zapytac o taka kwestie malo przyjemna. Pojawily mi sie zylaki :(:( Nie sa za duza, ale sa. Ostatnio jak popatrzylam do lustra, a tu na tylnej stronie uda taka mala gąsieniczka, az sie poryczalam. Panicznie boje sie zylakow, pomijam juz oczywiscie kwesie estetyczna grrrrr.... Miala/Ma ktoras z Was taki problem? Wiecie co z tym robic aby sie pozbyc? Masakra, chyba powinnam zmienic nick na Barchanowe Majtki :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha no i tabelka :) Perełka1983......25...26.09.09…Pawełek...mazow..pi erws za dzidzia Nieznajoma4303.22...01.10.09..Blanka.....pomors....pierw sza dzidzia alla23.............24.....03.10.09...synek...mazow.....p ierwsza dzidzia K_Z_Kasia.........27...04.10.09..synek...zachodniop..pie rwsza ciąża Angela24...........27...07.10.09..Martynka.śląskie.....p ierwsza dzidzia MERY27...........28....8/12/10/2009..synek......wlkp.... drugie dziecko mazia112..........22...11.10.09..Miłoszek..Małopol....pi erwsza dzidzia MartaDz...........30...11.10.09..Zuzia......podlaskie..p ierwsza dzidzia KASIA444................14.10.09..SZYMUŚ....pomors....pi erwsza dzidzia Renatinka…...….26...17.10.09..synek 230;……pomors……pierwsza dzidzia DAGAR.............34...18.10.09..Kornelia……. Łódź......pierwsza dzidzia Lalune.............27...19.10.09..Nadia...warm.-maz...pi erwsza dzidzia RUMIANELLA.....27...22.10.09..Larysa..dolnośląskie..pier wsza dzidzia SURI...............30...22.10.09..Dawid......śląskie.... .pierwsza dzidzia lubila..............32...25.10.09..Ola..........rzeszów. .druga dzidzia agata_xyz......28....26.10.09...synek.....śląskie.....pierwsza dzidzia madzik..........21....29.10.09..???????.......lub elskie........druga dzidzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agata - noo z malej chmurki zrobil sie duzy deszcz ale teraz sloneczko swieci nad ta nasza tabelka i topikiem :) brzusiowa - szkoda ze nie mialas usg, ja lubie popatrzec na malenstwo :) i faaajna masz tesciowa:) na plecach niewygodnie mi lezec bo po chwili automatycznie kregoslup mnie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×