Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

Dzien dobry dziewczynki! U mnie dzis upal. Moje malenstwo w koncu dalo mi sie wyspac i przez to kocham go jeszcze bardziej :) Poza tym ja z kawka nie mam problemow. Nigdy nie pilam i w ciazy nie zaczelam :) Czasem zbozowa :) Wiec moge sie dolaczyc. Mam pycha ciasteczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Brzuszki :-D Ja zapraszam na pyszny placek! Co prawda nie jadałm, ale m mówi, że jest smaczny :-) Małgosia, z tą cukrzycą to nie jest tak, że wystarczy nie jeść nic słodkiego i jest ok. Nie można pochłaniać za dużo węglowodanów, bo cukier skacze - wystarczy wypić szklankę mleka do śniadania i już pozamiatane. Żadnego białego pieczywa, tylko chlebek razowy, wędliny z górnej półki, żadnych kiełbas, chyba, że z grilla odrobinę, nie powinno się jeść nic smażonego, zadnych soków owocowych, owoce pod kontrolą (nawet grejpfruty), zupy niezaprawiane śmietaną i mąką, niewiele makaronu, ograniczyć ziemniaki :-D To tak w skrócie :-D :-D :-D Ale ogólnie to można z tym zyć, tyle tylko, że nie przytyłam nic w ciągu ostatniego miesiąca. A jak sobie badamy cukier 4 razy dziennie, to efekt zjedzenia od czasu do czasu czegoś słodkiego odbija się na glukometrze, więc grzeszymy w granicach zdrowego rozsądku ;-) U mnie dzisiaj słoneczko, ale nie ma upału. Jadę kupić jeszcze parę rzeczy dla maluszka na wyjście ze szpitala, choć wątpię, że znajdę to, co bym chciała :-O. Odezwę się po zakupach ;-) Miłego dnia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, ja tylko zbożową :) Nie lubię zwykłej kawy, a poza tym wypiłam kilka w życiu, ale zaraz mam jakąś dziwną delerę i Wam powiem, że cała się trzęsę..... Dlatego pozostaje mi zbożowa, a mężuś pije ze mną :) Moja siostra chyba poroniła, nawet nie wiedziała, że w ciąży, choć stara się od roku, matko jak mi jej żal :( :( :( Miała @ w lipcu a teraz znowu krwawienie i podczas kąpieli po porostu jej wyleciało :( :( :( Nie jest jeszcze dokładnie pewna, ja bym chyba nie przeżyła :( Jak ja doceniam to moje małe serduszko!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też przyłączam się do kawki :-) na capuccino waniliowe ma ktoś ochotę i pierniczki?:) Udanego dnia wszystkim:-) i czy ktoś w ogóle mnie tu widzi ,haaaaaalo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny dzieki za słowa pocieszenia bo cos zły dzien wczoraj miałam, rano kłotnia z mezem o to ze chciał isc z kolegami w piłke pograc niby głupstwo ale dla mnie urosło do rangi problemu swiatowego, zaczełam mu robic wyrzuty ze ja oczywiscie sie nie licze itp a on tylko stwierdził ze to ze jestem w ciazy nie usprawiedliwia moich zachowan i wyszedł z małym na spacer a ja oczywiscie przeryczałam poltora godziny, potem moja mama stwierdziła ze ma nadzieje ze jak urodze to znormalnieje, a na wieczor dobiła mnie moja siostra swoimi pretensjami ze sie do niej nie odzywam jezuuuuu co to był za dzien, w nocy łeb myslałam ze mi rozsadzi, poza tym chyba mnie gdzies przewiało i latałam sikac co 5minut az w koncu o 6 rano zrobiłam sobie goraca kapiel i troche przeszło brrrr no a teraz juz po kawce jestem (rozpuszczalnej:P ) obiad sie grzeje i chwila spokoju brzusiowa wspołczuje twojej siostrze nawet nie wyobrazam sobie tego przezyc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie:-) Dzisiaj z przerwami spałam 4 godziny, rekord.....o 6 musialam wstac zjesc jogurcik. Ja tez nie wiem,jak moja mala jest ulozona, bo kopie mnie wszedzie;-) brzusiowa------>ja jez pije tylko zbozowa, najchetniej Inke:-) Teraz pije herbatke i podjadam zbozowe ciasteczka:-) SURI--------> ja na razie nie mam klopotów z puchnieciem stopami,ale za to jak wstaje to boli mnie kregosłup i biodra. Powiedzialam o tym mojej tesciowej, a ona : Musisz kochana wiecej cwiczyc!!!Nie ma to jak wspolczucie i porady tesciowej :-( MG29-------> masz jeszcze ten placek?;-) brzusiowa------>wspolczuje twojej siostrze.... agatek--------> dobrze,ze dół minal ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny;-) W koncu sie moge odezwac. Wrocilismy wczoraj z nad jeziorka. Bylo fajnie, tylko ja cos nie mialam sily na nic. Musialam sie klasc przynajmniej 2 razy dziennie. Tez tak macie? Zero energii i koncentracji. Do tego ledwo chodze tak mnie plecy bola. Ehhh ... Ale synus wynagradza kopaniem (na szczescie nie boli). Dopiero nadrobilam zaleglosci z czytaniem ;-) Pisalyscie wczesniej o nacinaniu krocza - ja dostalam od kolezanki specjalny olejek do masazu - z Niemiec, w Polsce chyba sie nie dostanie. Jeszcze nie probowalam niestety, musze sie za to zabrac. SURI - moje stopy tez jakies wielkie sie zrobily, ledwo sie w klapki mieszcze... Brzusiowa - wspolczuje siostrze... przykre to Agatek - ja tez mam w kolka wahania nastrojow, czasem dopada mnie dol zupelnie bez powodu. A tak poza tym, to ciekawe, co u Mery, jak jej synus.... Mam nadzieje ze rozwija sie prawidlowo! I cos Madzik sie nie odzywala... Ciekawe czy wszystko w porzadku Dagar - no to pospalas, nie ma co! Wiecie co, przytylam juz 13 kg - waga rosnie z dnia na dzien!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mewka, ja cię widze dokładnie poza tym, moja corcia będzie miała na imie Laryska, a to z greckiego: mewa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K_Z_Kasia--------> nie przejmuj sie waga, ja tez mam sporo do przodu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jaki materacyk kupujecie do lozeczka, tzn z jakim wypelnieniem? Kokos, gryka, pianka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie wiem;-) Angela zapewne bedzie w tej kwestii fachowcem;-) Ja teraz buszuje po babystyle i zamawiam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane brzusie :) U mnie był wlasnie kurier i przyniósł kolejne rzeczy dla mojej małej :) K_Z - fajnie, że jesteś ja dostalam z lózeczkiem materacyk Piankowo-kosowo-gryczany i wygląda solidnie, chyba będzie dobry. Dagar- a co zamawiasz??? Brzusiowa- strasznie współczuję siostrze :( Ja osatnio dobrze sypiam, chociaż gorzej ze wstaniem z łóżka, bo kość ogonowa mi tak napierdziela że szok...najczęściej mąż podaje mi rękę i mi pomaga wstac :) Dziewczyny ja buszuję za kombinezonikiem dla małej, chciałabym taki dwu częściowy, jak któraś będzie mieć jakiś link to poproszę, bo jakoś nie mogę znaleść fajnego w odpowiedniej cenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wam nie pomoge w kwestii materaca bo mam po synku a na dodatek kupowała go moja mama wiec nie wiem co on tam w srodku ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K_Z- zamówiłam z allegro drugi komplet poszewek na zmianę i dobrze że wszęśniej zmierzyłam kołderkę, bo rozmiar poszewki 90/120 by nie wszedł :O zamówiłam 100/135 i myslę że będzie OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela, zamowilam otulaczek i recznik firmy motherhood:-) Poza tym, kaftanik, polspiochy, spiochy,pajacyk,koszulke:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kobitki:) Muszę wami potrząsnąć bo robicie smaka na te kawki i ciasteczka,chałki,pierniczki,placuszki a potem będą na forum tylko żale ojojoj przytyłam tyle...... a ja tyle.......:):):)nie dużo zostało nam do końca opamiętać się łasuchy:):):):):)😘 Mewka123,Dagar---->ja już się przyzwyczaiłam że spać nie mogę ale dam rade zostało mi 64 dni:) Perełka-----> daj znać co i jak u lekarza😘 Rumiella---->ja to samo wiecznie ze ścierką w ręce mąż mnie poprosił dość sarkastycznie czy nie umyję mu auta a ja od razu nawet głupiej miny nie zrobiłam tylko polerować zaczęłam:):) Renatkia----->super że chociaż ty możesz pospać:) MG29------>mnie też czekają jeszcze małe zakupki ale czekam aż teściowa przyleci wiesz żeby się poczuła........:p Brzusiowa----->kochanie strasznie mi przykro z powodu siostry,trzymajcie się:) Agatek----->wiem,wiem kochaniutka co czujesz ale chłop to chłop takie nasienie nic nie poradzimy:p K-_Z Kasia----->super że wypoczęłaś nad jeziorkiem też bym tak chciała:) I mam nadzieje że jak Mery się do nas nie odzywa to tylko dlatego że wszystko jest ok z nią i Maksymilianem i biedulka czasu nie ma ,ale ja jej wybaczam :)😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagar- no to ladnie zaszalalas, ja zamowiłam ceratkę, prześcieradło fortte z gumką i podręczny przewijak tez z motherhood, dzisiaj dostalam i jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieznajoma ---------->nie dasz rady potrzasnac :-P Umowmy sie na potrzasanie po porodzie, bo wtedy nie bedzie wytłumaczenia na obżarstwo :-P :-D Skonczy sie kawusia, ciasteczka itd. itp. Angela-------->ja tez sie zastanawiam nad przenosnym przewijakiem.W ogole firma motherhood ma fajne i dobre jakosciowo rzeczy:-)A powiedz, ile czeka sie na dostawe, ja zamawiam poczta priorytet:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela - ja tez mialam problemy z rozmiarami poscieli, jednak wszystko zalezy od firmy. Najlepiej poprosic o podanie dokladnych wymiarow. Ja zamowilam jednoczesciowy kobinezon - wydaje mi sie wygodniejszy za.... cale 14,99 ;-) Na allegro, drugi gatunek, ale ja tam zadnej wady nie widze. A z tym wstawaniem mam tak samo - maz mi podaje reke, a jak lezymy razem to mnie pcha jak stara babcie. Dagar - ja tez lubie kupowac dla synka Nieznajoma - mamy jedyna okazje opychac sie bezkarnie ;-) Ja tam nie mam zadnych wyrzutow ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagar- ja zamwaiam zawsze przesylkę ekonomiczną za pobraniem i mam na ogół w dwa dni paczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ale Martynka dziś się kotłuje w tym brzuchu, trzęsie całym domkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K_Z jak masz linka do tego kombinezoniku to podeślij chętnie obejrzę ;)'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Kornelka dzisiaj tez mnie raczy kopniaczkami, w nocy to wydawalo mi sie,ze wystawia nóżki z prawej strony:-)Wczoraj była w ciagu dnia jakas niemrawa albo jakos inaczej sie ulozyla.Kocham tego mojego bąbelka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K_Z -Kasia dzięki :) Dagar- zajrzyj na agugu, duzo tanich ubranek :) ja zamówilam sobie koszulkę do kramienia w agugu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K_Z_Kasia------->kombinezon sliczniutki:-) Szykuje wlasnie obiadek:-) Dzisiaj na obiad rybka:-) Dziewczynki, ile kupujecie pieluch flanelowych, ja na razie mam 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×