Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

Oj Kasia, to sie najadlas nerwow! Ale najwazniejsze, ze juz jestes spokojna. Mi sie wydaje,ze moj maly jest teraz jakos poprzecznie ulozony. Jak klade sie na bok, obojetnie z ktorej strony, to czuje jakby raczke lub nozke tak w talii. Wiec wydaje mi sie,ze na razie jest rozlozony od boku do boku. 3 sierpnia mam usg,to zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:-) Znowu skwar......wstalam wczesnie,zeby pojsc juz po 8 na zakupy, ale juz wtedy było baaaaaardzo goraco. Nigdzie dzisiaj nie wychodze... brzusiowa-------> moze to przez te upały, trzeba byc dobrej mysli:-) angela-------->ja tez czasem nie moge na siebie patrzec, a szczegolnie na nogi z masakrycznym celulitem :-( kasia444-------.ciesze sie,ze u ciebie i malucha wszystko w porzadku Renatinka--------->nie szalej zbytnio na sloneczku;-)Moja niunia tez ulozyla sie chyba od boku do boku. W 32 tc ,czyli 17 sierpnia ide na USG, wiec wtedy bedzie wszystko wiadomo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzusiowa - współczuję Ci bardzo, mój tata też miał raka. Teraz taka pogoda, moja teściowa też wczoraj zasłabła i była na pogotowiu. Kasia - Dzięki Bogu wszystko dobrze. Moja kruszynka jest ułożona bokiem ,bo nie pozwala mi leżeć na lewym boku - został mi już tylko prawy:( Nie mogę spać w nocy i odsypiam w dzień. Zamówiłam wczoraj kosmetyki dla Naduni i dla siebie. Jeszcze chcę kupić karuzelkę, bo wyczytałam, że jak się kupi przed porodem i puszcza do brzuszka, to potem dzieciątko pamięta ten dźwięk po urodzeniu i się uspokaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny Tymczasem -jesteś szalona i bardzo odważna :) Podziwiam a co tam najwyżej będziesz miała w domu międzynarodówkę :) Brzusiowa-wszytko będzie dobrze nie ma sensu się napędzać denerwować. Kasiu-dobrze ,że sprawdziłaś to wszystko w szpitalu a lekarze na kasę zazwyczaj są niemili .Tylko ,żeby aż taka rozbieżność w terminie. Ja dzisiaj odebrałam wynik na gr. krwi i różni się w książeczce tej ,którą dostałam w szpitalu jak urodziłam córkę gr. krwi to A1B RH- a tutaj mam A RH -. Gdzieś popełnili błąd tylko gdzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja chce zeby już była chłodniej! masakra brzusiowa -bedzie wszystko ok. zobaczysz tylko sie nie denerwuj bo dzidzie nosisz pod swoim serduszkiem tymczasem- uważaj na siebie i na dzidzie bo to troche daleko renatinka ale masz dobrze nad wode:) a bedziesz sie kąpać? kasia- lepiej sprawdzić za wczasu niż później sobie pluć w brode dobrze zrobiłaś bedzie wszystko dobrze lalune -ciekawe czy to prawda to ja też możę kupię wcześniej:) nieznajoma- dobrze ze wszystko w porzątku:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
wybaczcie dziewczyny jeśli was nastraszyłam tym porodem pisząc że to boli strasznie no ale nie oszukujmy się. przeciez niektore doskonale z Was wiedza jak to jest. ale pocieszenie jest takie ze to przeciez nie taki bol bez powodu no nie? jaka pozniej jest nagroda!!!!!!!!!!!!! juz zdecydowałam sie na imie . jednak bedzie DAWIDEK!!! ładnie? a powiedzcie ....jak zastanawiałyscie sie nad imieniem to szukalyscie np. w kalendarzu? posrud znajomych? czy moze juz od zawsze imie sobie upatrzyłyscie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
brzusiowa-------------jesteśmy z Tobą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) U mnie upał straszny, ja oczywiście przy wentylatorze i czekam na wodę, bo jakąś przerwę mamy i nam odłączyli, miało być do 12:00 a już 14:00 się zbliża i co ??? nawet capucino nie mogę sobie zrobić :O Idę dzisiaj go ginki na 18:00, zastanwaiam się jak dalej będziemy walczyć z moimi bakteriami. JUż się stresuję!! Brzusiowa- współczuję, życzę dużo zdrowia dla Twojej Mamy. Kasia444- dobrze że pojechalaś, najważniejsze że z dzidziusiem OK. ale z tymt erminem porodu to mnie zdziwiłaś, tylko że prawda jest taka, że usg swoją drogą a dziecko przyjdzie na świat kiedy zechce :) Dagar- ja też nie wychodzę, dlatego buszuję za zakupami po necie :) Lalune- a gdzie zamawiałaś? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny za troskę lalune - ja słyszałam że tak samo jest ze spokojna muzyką ktrą maleństwo pozna jeszcze w brzuszku a którą sie pózniej puszcza -też uspokaja betix- ja znam jednegpo małego Dawidka - super grzeczny i fajny chłopiec więc ja to imię bardzo dobrze kojarzę ;-) Małgosia 39 - hmmm chyba najlepiej powtórzyć grupę przy następnej morfologii Mazia , Dagar - ja też dziś nie mam w ogóle czym oddychać a do tego strasznie się pocę aaa już wspominałam że zrobiłam zakupy - duzo w internecie właśnie przyszły koszule które kupiłam do porodu i karmienia - super nie są aż takie babcine jak pisała chyba renatinka i materiał też przyjemny w razie potrzeby przesyłam linka taką wziełam do porodu http://kraina-snow.pl/koszule-nocne/38-muzzy-koszula-kopertowa-kwiatki.html a taką po do karmienia - wezmę na zmiane do szpitala juz sprawdzałam pierś bardzo łatwo wychodzi i się chowa :-) http://kraina-snow.pl/koszule-nocne/11-muzzy-koszula-do-karmienia-lawenda.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia---->nie przejmuj się tak lekarzem powiem ci coś moja szwagierka też jest w ciąży i tylko tydzień szybciej niż ja mój termin 01.10.2009 i dzidzia wazy 1,400 jej 26.09.2009 i mały waży uwaga 3,500 więc nie masz się czym martwić ona się dopiero martwi że wielkoluda urodzi:):)zmienili jej termin na początek września:):)trzymaj się żabciu:) Angela24---->nie łam się :)wygoń bakterie:)😘nie denerwuj się na zapas kochana:) Kasiu444---->widzę że szalejesz z zakupkami:):)ciesze się że teraz będziesz spokojniesza jak już masz coś dla siebie i maleństwa inaczej się śpi:):)no i dobrze że rewię mody sobię zrobiłaś:):) Betix---->David śliczne imię,imię dla mojej córki mąż wybrał bo się uparł mi dla dziewczynki podoba się jeszcze Tatiana i Oksana dla chłopca Victor:):)niczym się nie sugerowałam przy wyborze tylko sprawdzałam znaczenie w necie:):) Małgoś39---->nie wiem na czym to polega bo grupa krwi chyba nie zmienia się sama od tak po latach Kasia444 ma racje powtórz badania :):) Lalune,Renatika---->to dobrze że z maluchem wszystko ok moja mała też się wierci,kręci ale pogadałam z nią i umówiłyśmy się że skoro jej tak ciasno to musi wytrzymać jeszcze tylko 8 tygodni odpukała więc rozumie że nie ma nic przeciwko:):)i mamy usg 4 sierpnia więc zobaczymy:):) No i dziś pani doktor sprawdziła moja wagę dokładnie:o i od początku łącznie przytyłam 5 kilo nie tak zle co ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieznajoma 👄 🌻 kochana gratuluje tak dobrej wagi, no i super masz że już poród tuż, tuż u mnie jeszcze 75 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perełka1983......25...26.09.09…Pawełek...mazow.... pierwszadzidzia Nieznajoma4303.22...01.10.09..Blanka.....pomors....pierw szadzidzia MG 29..............31...01.10.09..Igorek......wlkp......druga dzidzia alla23...............24...03.10.09.synek.......mazow....pierwszadzidzia K_Z_Kasia.........27...04.10.09..synek...zachodniop..pie rwsza ciąża Angela24...........27...07.10.09..Martynka.śląskie.....pierwszadzidzia Mewka123........29....07.10.09. Martynka...wlkp...pierwsza dzidzia MERY27...........28....8/12/10/2009....synek......wlkp.. ..drugiedziecko mazia112..........22...11.10.09..Miłoszek..Małopol....pierwszadzidzia MartaDz...........30...11.10.09..Zuzia......podlaskie..p erwszadzidzia KASIA444................14.10.09..SZYMUŚ....pomors....pierwszadzidzia Renatinka…...….26...17.10.09..Jas........…pomors…pierwszadzidzia DAGAR.............34...18.10.09..Kornelia…. Łódź......pierwsza dzidzia Betix.............23....18.10.09. synek..kujawsko-pom...drugadzisdzia Lalune.............27...19.10.09..Nadia...warm.-maz...pierwszadzidzia RUMIANELLA.....27...22.10.09..Larysa..dolnośląskie..pierwszadzidziaSURI...............30...22.10.09..Dawid......śląskie.... .pierwszadzidzia agatek-gagatek 24...24.10.09..córka..dolnośląskie...drugie dziecko lubila..............32...25.10.09..Ola..........rzeszów. ..druga dzidzia agata_xyz......28....26.10.09...synek.....śląskie......pierwszadzidzia madzik..........21....29.10.09..???????.......lubelskie. ..druga dzidzia wklejam żeby się nie zagubiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perełka1983......25...26.09.09…Pawełek...mazow.... pierwszadzidzia Nieznajoma4303.22...01.10.09..Blanka.....pomors....pierw szadzidzia MG 29..............31...01.10.09..Igorek......wlkp......druga dzidzia alla23...............24...03.10.09.synek.......mazow....pierwszadzidzia K_Z_Kasia.........27...04.10.09..synek...zachodniop..pie rwsza ciąża Angela24...........27...07.10.09..Martynka.śląskie.....pierwszadzidzia Mewka123........29....07.10.09. Martynka...wlkp...pierwsza dzidzia MERY27...........28....8/12/10/2009....synek......wlkp.. ..drugiedziecko mazia112..........22...11.10.09..Miłoszek..Małopol....pierwszadzidzia MartaDz...........30...11.10.09..Zuzia......podlaskie..p erwszadzidzia KASIA444................14.10.09..SZYMUŚ....pomors....pierwszadzidzia Renatinka…...….26...17.10.09..Jas......pomors.....pierwszadzidzia DAGAR.............34...18.10.09..Kornelia…. Łódź......pierwsza dzidzia Betix.............23....18.10.09. synek..kujawsko-pom...drugadzisdzia Lalune.............27...19.10.09..Nadia...warm.-maz...pierwszadzidzia RUMIANELLA.....27...22.10.09..Larysa..dolnośląskie..pierwszadzidzia SURI...............30...22.10.09..Dawid......śląskie.... .pierwszadzidzia agatek-gagatek 24...24.10.09..córka..dolnośląskie...drugie dziecko lubila..............32...25.10.09..Ola..........rzeszów. ..druga dzidzia agata_xyz......28....26.10.09...synek.....śląskie......p erwszadzidzia madzik..........21....29.10.09..???????.......lubelskie. ..druga dzidzia może teraz będzie oK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malgorzato--> nie zmienila Ci sie grupa krwi :) Po prostu okreslili tez twoj genotyp. Kiedys sie o tym uczylam. Grupe krwi masz ciagle A Rh-. Ale powiem Ci jaki numer byl ze mna. Bylam wczesniakiem i w szpitalu okreslili mi grupe krwi B Rh- na wypadek transfuzji. No i cale zycie zylam w przekonaniu,ze taka jest moja grupa krwi. Ale... W pierwszej ciazy lekarska powiedziala,zeby zbadala sobie jeszcze raz. No i wyszlo,ze mam 0 Rh +. To sa dopiero jaja,co? Najwyrazniej na noworodkach popelnili blad.... Bylam nad jeziorkiem,ale niestety sie nie kapalam. Straszna udreka dla mnie, bo uwielbiam wode. No ale coz.. :( Kasia--> koszule fajne. Ja jak ogladalam w sklepach, to wiekszosc byla taka,ze od razu mialam depresje poporodowa hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia444------>koszulki sliczne, takie nietuzinkowe:-) Ja mam na razie jedna, ale wydaje mi sie,ze po porodzie bedzie ciasna:-( Musze sie zaczac rozgladac na koszulami, bo torbe niebawem trzeba miec w pogotowiu..... betix-----------> wiadomo,ze to boli.....ale jakos to bedzie, nie my pierwsze i nie ostatnie;-) Dawidek, piekne imie:-) angela----------> moze uczyn jakies czary nad tymi bakteriami;-) Kurcze, nie ma normalnie czym oddychac.......brrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem roztopiona, w pracy lewo dysze, a teraz wstawiłam rybke do piekarnika i czekam na mężulka betix - tez stawiałam, zebys wybrała imię dawid kasia - te koszule bardzo mi sie podobają, a jakie rozmiary wzięłaś, bo ja mam teraz kompletny mętlik jakie rozmiary na siebie kupować agatek - gagatek - moja córka nadal wyleguje sie poprzecznie, a lekarz mówi, ze na obrót w dół ma jeszcze czas brzusiowa, masz ostatno pod górkę, ale pamiętaj, ze nie można wspinać się w nieskończoność i wkońcu wejdziez na szczy i będe juz z górki;) NIEZNAJOMA - trzymam kciuki za szwagierkę, jak jej dzizio jeszcze urośnie, a ona urodzi naturalnie, to nobla powinna dostać!!!! ide poździerać tapety;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jakie kosmetyki, jakich firm kupujecie dla swoich dzidzi? Co sadzicie o Nivea Baby? Ja mam uczelenie na Johnsona, wiec te na pewno odpadaja. Dajcie znac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chociaż nie wiem sama :) Moja siostra ma dwójkę dzieci i jako jedyne kosmetyki od kilku lat co sobie chwali to Bubchen :D:D:D:D Ja osobiście też myślę, że jednak je wybiorę I dzieciaki nigdy nie miały problemów ze skórą, a druga siostra też synka w tym kąpała od początku, a on to już był prawie na wszystkie uczulony, ale tylko te mu służyły :) http://www.docsimon.pl/search.php?find=bubchen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Jak już pewnie wiecie, lub też nie - jestem położną. Możliwe że znacie mnie od jakiegoś czasu bo udzielam się na kafe (głównie w topiku wrześniówek), a może nie znacie... ;) Tak jak Wy jestem w ciąży (8 miesiąc), a teraz dodatkowo i od jakiegoś czasu przeprowadzam badanie ankietowe. Mam do Was ogromną prośbę - proszę, podejdźcie do niej poważnie! Potrzebuję chętnych dziewczyn do mojego anonimowego badania ankietowego. Badanie to ma na celu ocenić poziom lęku przed porodem. Jeżeli któraś z Was zechciałaby mi pomóc - proszę o zgłoszenie chęci udziału w badaniu na mojego maila: polozna.online@gmail.com Każdej zainteresowanej odeślę anonimową ankietę w pliku tekstowym .doc wraz z instrukcją jej wypełniania. Z góry dziękuję za pomoc i poświęcony czas :) Pozdrawiam! Zyrafa-dluga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam płyn i mydełko Oilatum Soft, a reszte nivea baby, bo mój chrześniak używał i super się sprawdziły. Agatek - spróbuje jeszcze raz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ;) Ja już po wizycie, wyczekalam się dwie godziny, bo moja ginka idzie na urlop na 3 tygodnie i miala mnustwo pacjentek. Jesli chodzi o moje nieszczęsne bakterie to spoko mam się nie denerwować, dostalam lek, a no i najwazniejsze nie mam paciorkowca tylko gronkowca, to chyba na korzyśc moją, bo paciorkowiec jest dużo grożniejszy. Agatek możemy podać sobie ręce, moja mała jednak się obrociła i teraz pcha się na świat nogami w dół, masakra! wiedzialam że coś jest nie tak bo od paru dni czuje jak mnie kopie w dół i to nie jest za przyjemne :O lekarka mówi, że nie dobrze, ale ma jeszcze 8 tygodni, jak się nie przekręci to cięcie, a zaczynam 30 tydzień, no i po raz kolejny z usg wychodzi, że mam przesunięty termin porodu na wszesniejszy tzn. na 4.październik... Tylko że z każdym tygodniem na przekręcenie się będą szanse malały bo mała będzie coraz większa...no zobaczymy. to tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela nie martw się, mojej szwagierce synek obrócił się po 40 tygodniu. Przyszła na cesarkę, a tu niespodzianka - dziecko się przekręciło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
betix - dla mnie to najladniejsze imie:) dagar - tez dzis o 8 poszlam po rogaliki,bylo mi tak cieplo ze pojechalam do rodzicow na ogrodek,myslalam ze wykorkuje w tym upale :( moglam isc na basen zamiast sie meczyc na dworze,ale byle do soboty,ma byc chlodniej brzusiowa- duuuuzo zdrowia dla Twojej mamy zycze!!! :) kasia - ojeeej lepiej nie myslec o jakims okrecaniu pepowiny :( wszystkie pazdziernikowe dzieciaczki nasze beda sliczne i zdrowe :) a ich mamusie szczesliwe po porodzie! i tej wersji mamy sie trzymac!zrozumiano? angela - dobrze ze u gina ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×