Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

Może wyskoczyły z nacięciem akurat jak skurcz był zbyt słaby i nie złagodził cięcia. Mg-takie słodycze dla diabetyków to chyba tylko w sklepach ze zdrową żywnością (zielarskich)być może w większych marketach. Ten ostatni trymestr ciąży tez na mnie źle wpływa stałam się nerwowa mam jakieś dziwne sny . Do tego ta sytuacja z teściową jej długi.Córka daleko straciła pracę koniec skończyła się produkcja teraz musi szukać nstp. miejsca pracy .A jest tam sama na szczęście koleżanka leci jutro. Koleżanka w ubiegłym tygodniu w środę miała pogrzeb ojca i córka musiała być sama w Anglii przez tydzień .I w tym czasie straciła pracę . życie jest pełne niespodzianek nie koniecznie szczęśliwych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgorzata - ja też nie znalazłam słodyczy dla diabetyków, ale jak ostatnio jadłam sernik z toffi, to cukru nie przekroczyłam. Ja sądzę, że wszystko z umiarem nie szkodzi. Ja się zaraz wybieram do Smyka, może wyłapię jakiegoś pajacyka z przeceny:) Dzisiaj o dziwo miałam dość spokojną noc i nawet się wyspałam, więc mam dobry humorek od samego rana i przesyłam Wam dobre fluidy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Pisze juz trzeci raz, za kazdym razem jakos dziwnie mi sie kasowalo! Malgorzata - glowa do gory, pracowalam w Anglii i wiem ze to normalne ze na produkcji raz praca jest, a raz jej nie ma. Corka pracuje pewnie przez agencje, to zaraz cos jej znajda innego. Ja na wyprawke wydalam juz 850 zl , ale na ciuszki wydalam tylko jakies 150 zl bo duzo dostalam. Nie licze tez rzeczy dla mnie, typu koszule czy poduszka do spania. Do tego dojdzie wozek (1000), lozeczko (250) i wanienka (50) i mam wszystko!!! Nawet kosz na smieci do pokoju i koszyczki na kosmetyki dla malego kupilam, ale tego juz nie licze do wyprawki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) ja dzis niewyspana, nie spalam od 4- 6 znowu,dzidzia sie wiercila,sucho w nosie mialam i glodna bylam :( niby dziecko jeszcze w brzuchu a juz pobudki robi maly szkrab ;) kasia - a co to masz za koszyczki na kosmetyki??? ja z zakupami narazie jeszcze nie szaleje bo do konca lipca wykanczamy mieszkanko zastanawiam sie czy kupic potem proszek do prania dla niemowlat czy wystarczy persil sensitive??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🖐️ ja dzisiaj wyspana za wszystkie czasy juz dawno tak nie spałam, usnełam po 22, o 2 wstałam na siku i obudziłam sie po 9 i gory moge dzis przenosic:D:D suri ja kupuje na dzien dobry własnie persil sensitive a pozniej bede brac w zwykłym proszku, do plukania kupie jelp i mysle ze wystarczy choc moze sobie ktos pomysli ze wyrodna matka ze mnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey!!! A ja dziś MEGA NIEWYSPANA!!!!!!!!! Przed 23-cią wpadł do meża kolega, bo wrócił po długim czasie z zagranicy i tak siedzieli do 2-ej w nocy, a od 5 już pobudka na siusiu :( A teraz majster kładzie kafelki i raczej nie mogę sobie pozwolić na spanko :D:D:D:D:D Pogoda się zrypała ehhhh Buzka brzuchatki moje 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak ja wam zazdroszczę tego wyspania ja dopiero co skarżyłam się mężowi że nie mogłam spać i za każdym razem kiedy się przewracałam z boku na bok to się budziłam bon coś mnie dciągnęło i dużo razy wstawałam na siku- masakra rano musiałam wstac głodna na badania i to przez to pewnie tak mi jakos ckliwie i jeszcze na dodatek cały dom robotników- chyba oszaleje co do nacinania krocza to ja bardzo źle wspominam bo mi się akurat skurcz skończył ele za to miałam fajnego lekarza do szycia i później jakoś po porodzie też tego bólu nie pamiętam, mam nadzieje że tym razem będzie lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SURI - no wiesz, takie zwykle plastikowe koszyki w ktorych beda pod reka kosmetyki - masci, gaziki, sól fizjologiczna itp. Nic specjalnego ;-) Ja piore ciuszki w Bobasie, i nie plucze w niczym. Ja w sumie to spalam cala noc, raz tylko sie przebudzilam na siku i na kawalek ciasta ;-) Maz mowi ze jeczalam przez sen. Ciezko mi sie obracac z boku na bok - nastekam sie przy tym jak stara babcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny widziała może któraś z was wózek bexa model b4, podobają mi się kolory tylko czy on jest coś wart?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki! ja jestem po usg i spotkaniu z położną, dzidziulek zdrowiutki, waży już 1900 g w sam raz jak na swój wiek :P nie jest jakimś gigantem czego się obawiałam patrząc na rozmiar mojego brzucha, ułożony jest prawidłowo czyli sobotnie rozciąganie brzucha to nie były fikołki ;) dzisiaj planuję wybrać się wreszcie na zakupy dla maluszka :) wczoraj oglądaliśmy wózki i już wiemy na 100% jaki będziemy kupować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubila - nie slyszalam nic o tym wozku Perelka - ale super ze wszystko dobrze. A w ktorym tyg jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perełka to super że wszystko ok, to zawsze wielka radość taka wiadomość, ja też niecierpliwie czekam na czwartek na wizytę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Perelka--> na jaki wozek sie zdecydowaliscie? My wciaz sie zastanawiamy. No i jakiego masz duzego bobasa :) Ja w poniedzialek sie dowiem, ile moj urwis wazy :) Mg29--> a czy Ty juz w koncu wiesz jaki wozek kupujesz? :) Czy tez nie? Ja sie wczoraj tak napracowalam,ze w nocy spac nie moglam. Zaczelismy wczoraj remont - malowanie calego mieszkania. Wiec najpierw zrobilam pranie, poprasowalam, potem zrobilam pizze na obiad i drozdzowke, wynioslam z pokoju wszystko,zeby przygotowac do malowania. Wieczorem az sie poplakalam,ze sily nie mam. :( Glupia baba ze mnie, bo najchetniej to sama bym tez chwycila z pedzel i zasuwala!! A tu moj maluszek nie pozwala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mamcie:-) Znowu upał..... Ja dzisiaj w aptece kupilam sobie podklady poporodowe i wkladki laktacyjne. Nie moge doczekac sie paczki z babystyle;-)Moze przyjdzie jutro. Tez sie ciesze na kazda paczke, jakby to był prezent;-) Kochane, ja tez ostatnio nie moge spac, leze sobie w lozeczku tak miedzy 3 a 6 i kombinuje, a potem wyjawiam mezowi moje plany co do urzadzenia np. pokoiku i jest zalamany, woli, zebym spala :-P Dzisiaj po 4 jadłam jogurcik, bo mnie głód dopadł;-) perełka------->super, ze dzidzia zdrowiutka:-) nieznajoma--------> wszystkiego naj( za wczoraj) kochaniutka, my sie za to wprosimy na imprezke, ciezarnym wolno :-P małgorzatka-------> po co liczyc;-) Najlpiej skladac rachunki i dac dziecku za pare lat :-P jak bedzie pyskowac;-) Był chyba taki skecz w kaberecie Hrabi:-D K_Z_Kasia--------> ja tez jęczę jak stara babcia;-) :-P Renatinka------> zwolnij troche :-P Chociaz ja sama bym przestawiala meble :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mamuśki:) Jak mnie w nocy córka skopała w pale się nie mieści z jednej strony małą a z drugiej mąż manewrował łokciami więc jetem dziś wypoczęta i wyspana jak każda z was ahhhh.....:) Perełka---->elegancko że wszystko ok z wami😘 Dagar---->w sobotę mąż robi z tej okazji ognisko więc zapraszam was wszystkie:) K_Z Kasia----->a co innego nam zostało tylko ałała,ałć,tu boli a tu nie naciskaj:) Renatika----->racja,czasem ambicje kobiety są wyższe niż zdolność fizyczna:) Małgoś----->nie przejmuj się kochana córa sobie poradzi,w końcu po mamie silna i zdolna kobitka jest:) Agatek----->ale ci zazdroszczę snu i wypoczynku:) SURI----->czasem też się zastanawiam czy oprócz tego że mała daje popalić w brzuchu to czy na wolności coś mnie czeka????:) MG29---->super mnie też może łaskotać przy zszywaniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dziewczyny a WAm tez czasem jest ciezko przez ten brzuch?? tzn przeszkadza Wam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a moze jedna zamiat Dawid dam na imie Adrian??????? sama juz nie wiem. ale mam problem co?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja wybieram sie własnie z synkiem zrobic placek z przepisu RENATINKI ciekawe jak nam wyjdzie. a własciwie z dwoma synusiami ;) tylko jedno po jednej stronie brzucha a drugie po drugiej stronie!! :) a swoja droga moj prawie 3-letni synek strasznie sie cieszy ze bedzie dzidzia w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
betix------>ja ledwo wstaje z wanny:-P nie ma mowy o jakimkolwiek wchodzeniu na stołki.Co gorsza, nie mozna dokonac depilacji, wszystko na czuja :-P Echhhhhhh uroki ciąży;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak ogolnie to nie narzekam na brzuch, bo i dalej sie depiluje, i paznokcie u stop maluje :) Najgorzej jest z przekrecaniem sie w nocy. Jak leze na jednym boku, to maly kladzie sie jakby obok mnie. W zwiazku z tym jak sie przekrecam, to maly tez musi caly sie przekrecic :) Ja tez nie jestem jeszcze pewna imienia. Najpierw mialo byc na pewno Karol, potem na pewno Jas, a teraz wiem,ze na pewno nic nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
betix - sama musisz wybrac imie tak jak czujesz,kazdy ma inny gust slyszalam na podworku jak dzieci wolaja Adrianka - "Ardian" hihi trudno im wymowic i fajnie brzmi ;) wczoraj fajny kabaret byl o wyborze imienia dla dziecka -Henryk nie bo Sienkiewicz,przyjda goscie a w lozeczku taki sienkiewicz spi -Tadeusz wajche przelóz -Adam to jak Saddam Husajn -Jurek ogorek :p -Łukasz czego szukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u nas chyba bedzie Ela bo tylko co do tego imienia jestesmy zgodni;) betix moj synek tez sie bardzo cieszy ciekawe jak to wyjdzie w praktyce:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SURI-------->usmialam sie ;-) Adam jak Saddam;-) Dobre :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no wlasnie imie ADRIAN jest ciężkie do wymowy. tesciowa mi tylko powiedziala zebym wybrała imie gdzie nie ma literki "R" !!!! bo ciezki jej bedzie wymowic! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja czasem zapominam o swoim brzuchu i cos nim stracam ;-) Albo zaslania mi co mam pod nogami i sie potykam, hehe Najbardziej to mi przeszkadza przy depilacji, nie ma to jak zaawansowana lustrzyca ;-) Betix mi sie podoba bardziej Dawid, ale to Twoj wybor. Renatinka - ja mam podobnie - mial byc Oskar, potem Paweł a teraz sie zastanawiam teraz nad Tomkiem juniorem - po mezu ;-) Tylko czy nie bedzie z tym problemow? ps Dzisiaj wybralam sie na zakupy w butach na niskim obcasie - to nie byl dobry pomysl, plecy mnie bola jak cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suri dobry ten kabaret ale sie usmiałam:D:D:D betix moj synek ma Eryk na imie i sam jeszcze nie wymawia"r" i mowi "ejyk" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale namotalam - chodzilo mi o to ze na obcasie, ale niskim hehe Betix - faktycznie, "R" jest ciezkie do wymowy - ja myslalam o Piotrku, ale tez to "R" jakos mi nie pasuje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
zawsze myslalm ze buty na niskim obcasie sa najwygodniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×