Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

witam nowa kolezanke:) fajnie ze jest nas coraz wiecej ja dzisiaj cały dzien przed komputerem zmagam sie z ta praca na szczescie juz niewiele mi zostało i mysle ze jutro skoncze jak dam rade sie skupic bo jutro mam wizyte i podgladne dzidziusia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agata_xyz - my teraz w sobote mamy gosci, tez trzeba bedzie cos naszykowac Witamy Jenny! A z tymi infekcjami to zawsze mialam problem, jeszcze przed ciaza. Teraz wlasnie jakby mniej tego... Alla - fajnie ze juz Ci lepiej A ja wlasnie pospalam sobie na podlodze przed telewizorem (tylko tam mi bylo wygodnie) i od razu mi lepiej! Ja dziekuje dziewczyny, jak ten czas leci, to juz poczatek 34 tc! Ciekawe kiedy wozek bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe mamusie! 20 slikow kompotu ze sliwek gotowe :) Cannelloni robie z miesa mielonego, ktore doprawiam czosnkiem, cebula, ziolami, dodaje pomidory i groszek. Nie dodaje gotowego sosu, sam mi sie robi na patelni :) Potem tylko faszeruje makaron i gotowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagar no bez przesady przecież to nie jest jakieś nowe wymyślne imię ,które czasem rodzice wymyślają bo taka moda i później faktycznie dziecko cierpi,imię wybraliście normalne, ładne i grunt że wam się podoba a że ktoś tam się śmiał no to bez przesady to ktoś bez taktu i zawsze się taki ktoś znajdzie nieważne jakie imię wybierzecie, jak wam się podoba to powinniście je zostawić:) głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camisia uważajcie na siebie i nie przemęczj się , chociaz jak to piszę to padam bo cały dzień na nogach więc wiem że czasem się nie da odpocząć Kasia piesek to niestety dużo więcej pracy , my kupiliśmy pieska a na drugi dzień dowiedziałam się że jestem w ciąży i na początku przychodziły mi myśli że gdybym wiedziała o dzidzi to bym pieska nie miała a teraz nie oddałabym go nikomu ,to suczka i kocham ją bardzo chociaż na początku musiałam ja ostro wychowywać ,na szczęście szybko się uczy więc jest ok ,może twój piesiu też szybko wszystkiego się nauczy Tymczasem dobrze że już po delegacji i jest ok ,i ty tez będziesz miał błysk a ja dalej mam syf i kurz w całym domu inie wiadomo kiedy to się skończy Monia ja dopiero wczraj mówiłam z mężem że trzeba jakoś gości p[rzygotowac że nie chcemy szybkich odwiedzin bo mamy bardzo dużo znajomych i przy syny przez pierwszy miesiąc mieliśmy ciągle gości i źle to wspominam byłam wykończona, mąż mi ciągle powtarza żebym nikogo nie wołała do pomocy bo on bęzie kąpał ,przewijał i ogólnie wszystko mi pomoże tylko troche mam obawy bo przez14 lat chyba zapomniał co to małe dziecko ale zobaczymy Małgorzata dobrze że córka już wraca ,nie bedziesz sie już martwiła Alla dobrze że juz lepiej JoG I Jenny witamy piszcie z nami często Agatek daj znac co jutro Renatinka jesteś niezła z tymi słoikami A mnie swędzi trochę brzuch was też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Lubila za odpowiedz:-) Czy wy czasem odczuwacie takie bóle brzucha jak na okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odczuwamy odczuwamy , czasem silniejsze czasem słabsze ale odczuwamy co ponoć jest normalne ale nie wiem do końca czy tak jest ,zapytam gina w sobotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te bóle to mogą być skurcze, jeśli nie ma ich za dużo w ciągu dnia to wszystko jest ok, macica się przygotowuje do porodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze przed chwila sie rozpisalam na calego i wyskoczyla jakis blad i wszystko od nowa... W skrocie: Dagar- sorki, jakos nieuwaznie i z doskoku czytalam dzisiaj - Kornelia jest ladnym, oryginalnym imieniem. Jesli ladnie brzmi z nazwiskiem to nie ma co sie zastanawiac Ja dalej nie mam imienia, mial byc Pawel, ale poznalam jednego Pawla - idiote i prostaka i mi przeszlo... Tez mam takie bole brzucha, ale raczej krotkotrwale Lubila - tez mnie swedzi brzuch, znaczy ze rosnie, smaruje go ile wlezie, ciekawe czy jakies rozstepy wyskocza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybacz Perelka, wiem ze Ty tez chcesz Pawelka, dalej uwazam ze to ladne imie, tylko jakos mi przeszlo przez tamtego kretyna... A moze Jakub? hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znowu tu buszuje jak Wy spicie... chyba... Tez nie za dobrze mi sie spi w nocy... strasznie mi niewygodnie! Dagar - nie przejmuj sie kims, kto nie ma taktu i widac lubi sie wtracac w czyjes zycie... Pamietaj, ze ile ludzi tyle opinii. Jaka masz pewnosc, ze jesli wbierzesz inne imie, to za jakis czas nie trafisz na innego "madrego", ktory je skrytykuje... Zawsze sie znajdzie ktos, kto bedzie mial cos tam... Jak dla mnie Kornelka jest slicznym imieniem, a tymbardziej jak Wam sie podoba... to najwazniejsze. Co prawda czasem tak bywa, ze rodzice chca byc oryginalni i moze nie trafia w gust dziecka czy publiki (mialam kiedys kolege o imieniu Maurycy... cale zycie nienawidzil tego imienia). Ale teraz Kornelki i Amelki chyba sa "na topie" w Polsce (niestety nie bardzo jestem na czasie), wiec nie powinno byc problemu. A jakis jeden czy drugi zarozumialy, czy "nie na czasie" moze sie trafic zawsze... Wy sie tym nie przejmujcie! Nie bedziecie przeciez zmieniac imienia dziecku zawsze jak tylko na jakiegos glaba traficie! My tez mamy klopot z imieniem... Dziewczynka bedzie chyba Hania (bedziemy wolac Hania, bo zglosimy ja po angielsku Hannah). Tez nie wszystkim sie to podoba, ale to ich problem... Natomiast nie mozemy za nic znalesc imienia dla chlopca... Nic nam sie nie podoba! Mamy chyba za wysokie wymagania, bo imie musi byc proste do wypowiedzenia (i tak australijczycy nie sa w stanie wymowic poprawnie naszego polskiego nazwiska), krotkie (bo nazwisko jest strasznie dlugie) i chcielibysmy by mialo polski odpowiednik aby wolac po polsku, ale tez w miare sensowne brzmienie angielskie... bo Stas mi sie podoba, ale Stan juz nie..., Jas mi sie podoba, ale John juz nie... Kurcze... moze dlatego nie dopuszczam do siebie mysli, ze bedzie to chlopiec... Musze jednak miec cos "awaryjnego" w razie jakby Hania nam sie urodzila z siusiakiem... A u mnie dzis piekny dzien!! Az zyc sie chce... Mimo, ze to koncowka zimy to mamy dzis 26 stopni i piekne sloneczko... Zabralam sie za pranie, cudnie poschnie... Musze powoli juz tez sie brac za pranie ciuszkow maluszka... czekalam caly czas na sloneczko. Rano zaprowadzilam moja corcie do przedszkola, a sama trafilam do dentysty (ostatni szlif, co by miec na najblizszy rok spokoj z uzebieniem :) ). Usmialismy sie, bo jak lezalam na fotelu, to Maluszek tak brykal, ze dentysta nie mogl sie skupic na pracy... Brzuch mi tak skakal, ze lekarz co chwile pytal czy wszystko ok... Bal sie, ze spadne z fotela... :) Az mi glupio bylo... Co za lobuziak tam siedzi? Pola byla grzeczniejsza... Musze konczyc i zajac sie tym praniem... bo jak tu dalej posiedze, to wieczor mnie zastanie... ;) A jeszcze zapomnialabym, mialam sie sprecyzowac... Rzeczywiscie Australia duza... ;) Mieszkam w Melbourne. :) Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam śpiochy :) zapowiada się u mnie piękny dzień, a ja mam na dzisiaj ambitne plany z prasowaniem (czego nie lubie) myciem okien i zmienianiem firanek. Zobaczymy jak to wyjdzie. Dagar ==> moim zdaniem powinniście wybrać imię jakie Wam się podoba i nie słuchać tego co inni gadają. Głowa do góry :) :) :) K_Z_Kasia ==> koleżanka ma Pawełka i fajny z niego chłopczyk, ja podobny problem miałam z imieniem Bartek, też mi się podobało a jak poznałam chłopaka o tym imieniu to przestało. I nasz maluch będzie miał na imię Kacperek :) a Kubuś też ładnie. Mnie też czasami pobolewa brzuch jak na okres, ale szybko mija. No i brzuch twardnieje z kilka razy dziennie, ale też nieregularnie i szybko przechodzi. Czasami mam też wrażenie że ten mój bąbel w brzuchu to w ogóle nie śpi, słodziutki jest :) Idę coś przekąsić bo pewnie głodny po całej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:-) Dzisiaj juz mi o niebo lepiej:-) Dziekuje Wam dziewczynki za slowa otuchy:-) Mysle,ze zostanie Kornelka, zreszta juz sie przyzwyczailam i moj maz tez. A inni niech gadaja, poza tym Polacy to taki naród,ze zazwyczaj im sie nic nie podoba.... Camisia------->Hania , slicznie.Kojarzy mi sie z dziewczyneczka z blond warkoczykami:-) Jenny06-------->witaj Ciezarówko;-) alla------->super,ze zdrowiejesz:-) agatek------------>aby do przodu z ta praca;-) Angela-------> a gdzie ty jestes??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{Jenny06} witaj Dagar dobrze, że zdecydowałaś się na Kornelkę :) Jak już pisałam, to Was wybór i nie zwracaj uwagi na jakiegoś barana :-P {alla} współczuję choroby, dobrze że już lepiej 🌼 {Agatek} ciesz się wolnymi dniami, nie pracuj tyle :D:D:D:D:D {Camisia} Fajne imię Haneczka :) {K_Z_Kasia} {Perelka} Pawełek to słodkie imię (mam szwagra o tym imieniu nie jest aż :-P taki zły), męża kuzyn ma Pawełka, co to za słodkie dziecko!!! {Lubila } mnie dobre kilka dni swędzi brzuch znowu, tak jak na początku, smaruję, smaruję, smaruję... Rozstępy i tak są :( {Nieznajoma} wstawaj leniu!!!! :D:D:D:D:D Te bóle też odczuwam i już się wczoraj zastanawiałam.... Czyli niby normalne... Buzka na resztę dnia dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dagar - Kornelia to ladne imie :)mi sie podoba i nie widze w nim nic krzywdzacego a koledze od M pewnie kiedys jakas Kornelcia kosza dala i ma kompleksy :p hihi mnie dzis rano podbrzusze bolalo jak na @ i jakos tak jakby tez na pecherz uciskalo,dziwne uczucie,ale prawie 2 godz to mialam,potem przeszlo kasia - haha ale sie usmialam z tego "darcia mordy od psa" :D ja mam kilku sasiadow,ktorzy tak wystawiaja psy na balkon i te sie dra po 2 godz, ja tam zadnej gadziny w domu nie chce i tak jest pelno sprzatania brzuch tez mnie swedzi jakos ostatnio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie brzuszki ;-) Oj upal sie dzisiaj zapowiada niemilosierny... Jenny - powodzenia, ja dzisiaj nic nie robie, wczoraj sie narobilam to potem strasznie mnie plecy bolaly...Tez by sie przydalo okna pomyc, ale poczekam z tym do wrzesnia i zatrudnie kogos do pomocy ;-) Camisia - a dla chlopaka moze Dawid - David? Podoba mi sie to imie A my myslimy jednak nad Jakubkiem, mezowi nawet tez sie podoba. Zawsze chcialam miec Kubusia, ale ze teraz to bardzo popularne imie to zmienilam zdanie. Tak wiec mial byc Oskar, potem Pawel, Tomuś junior, Wojtuś, ale chyba jednak bedzie ten Kubuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki! Ja sie w koncu dzisiaj wyspalam. Wpadlam na nowy pomysl hehe Czulam sie przy tym jak stara babka, ale wazne,ze pomoglo. Oprocz moich tysiecy poduszek w lozku, podlozylam sobie pod glowe wiecej, bo polozna mowila,ze pomaga spanie wyzej. No i rzeczywiscie!! Jesli chodzi o imie, to wogole bym sie tym nie przejmowala. Zawsze znajdzie sie ktos, kto znajdzie jakas glupia rymowanke, albo po prostu bedzie gadal bzdury: Mateusz - wajche przeloz, miesa nie rusz, tak jak w tym skeczu, co kiedys podsylalyscie :) Ja np mialam kiedys kolege Gniewomira hihihi, jego brat to Gwidon :) TO jest krzywdzenie dopiero hihi U nas mial byc Jas, ale chyba bedzie Filip. Jak Wam sie podoba? Ja tez coraz czesciej czuje pobolewanie jak na okres i twardnienie, i swedzenie. Poza tym czasem jak sie klade wieczorem do lozka, to zaboli mnie kilka razy jakby mi sie kosc lonowa rozchodzila. A czy Wam dretwieja biodra w nocy? Jem witaminki, wcinam magnez, a i tak dretwieja... Camisia-> my tez myslelismy nad imieniem Hania, gdybysmy mieli dziewczynke. Bardzo mi sie podoba to imie. A jesli chodzi o Australie, to moj maz 2 lata mieszkal w okolicy Perth i ma ogromny sentyment :) Agatek --> dasz rade z ta paskudna praca. Chociaz wiem z wlasnego doswiadczenie jak bardzo Ci sie nie chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednak z tego mycia okien zrezygnuje, mąż mi pomoże w sobotę :) a teraz delektuję się cacpucinno waniliowym mmmm pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filip bardzo ładne imię. Mały Filipek, dorosly Filip. Ja przy wyborze imienia kieruje sie tym czy pasuje do nazwiska oraz tym, jak pozniej syn bedzie sie przedstawial. Ja np mam problem - Kasia nie pasuje bo to raczej dla malej dziewczynki, a Katarzyna z kolei brzmi bardzo powaznie. Filip nie bedzie mial problemu. Tak samo Jakub czy Paweł. Nie wiem czy rozumiecie o co mi chodzi ;-) Biodra mi nie dretwieja, za to jak sie narobie to bola mnie plecy i dretwieja troche nogi i rece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia--> dokladnie wiem o co Ci chodzi! Tak sobie wlasnie myslalam przy Janku o tym. Jak by sie przedstawial? Jan? Troche za powaznie. A Janek czy Jasiu to tak nieoficjalnie. Na razie jestesmy na etapie Filipa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dokladnie tak jak piszesz - Jaś bardzo mi sie podoba dla maluszka, a Jan to tak od 40 lat ;-) A jak bedzie sie przedstawial w wieku 30 lat? hehehe Jenny - i bardzo dobrze, odpoczywaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam baaardzooo ciepłooo bo upał sie zapowiada straszny camisia kurcze ale ci zazdroszcze tej australii, kiedys kupe lat temu (chyba z 18) moja siostra miała chłopaka ktoremu dała kosza i on z rozpaczy wyjechał do australii własnie do melbourne i tak sobie zawsze marzyłam ze jakby tam mieszkała to bym miała fajne wakacje za darmo hehe no nic było mineło ale sentyment pozostał boszeeee jak mi sie nie chce pisac tej pracy a jeszcze sobie wymyslili strone tytułowa i spis tresci po angielsku a ja angielski znam na tyle zeby sie porozumiec a nie słownictwo typowo ekonomiczne bleee chyba sie do tłumacza wybiore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia mi się imię Kubuś od zawsze podobało a że niestety w rodzinie męża jest już jeden i ostatnio stało się ono strasznie modne zrezygnowałam :( i stąd Pawełek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślałam że tylko ja mam problem z imieniem... dalej ja chcę Michał, a mąż Piotr mi biodra nie drętwieją, ale kość łonowa to czasem mnie boli jakbym całą noc z facetem ostro figlowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajne te wasze imiona :) ja pomylam reszte okien a teraz siedze i becze,czuje sie jak matka polka, M w pracy a ja codziennie walcze z jakims sprzataniem albo gotowaniem :(moze zafunduje sobie jakas wizyte u fryzjera albo kosmetyczki zeby przestac czuc sie jak kura domowa,jakis taki dolek zalapalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim:-), mam nadzieję że uda mi sie bywać teraz codziennie na necie i na bieżąco z Wami pisać , bo zakończyłam generalne porządki uffff:-) dziś drugi raz umyłam okna , bo coś mi sie w nich nie podobało:-), czekam jeszcze na 3 paczki - karuzelka do łóżeczka,wanienka i art. higieniczne ( wszystko z internetu zamawiałam,nawet wanienkę:-) bo nie znoszę chodzić po sklepach,tylko spożywczak odwiedzam:-) . Angela 24, K_Z_Kasia - Jumperek rewelka:-) kolor zamówiłam zielony:-) Nieznajoma 4303 powiem Ci ,że z tymi moherami to jakieś przekleństwo - wiecznie się za mną w ciąży oglądają hehe, chyba dlatego,że wyglądam na 19 lat a nie na swoje prawie 29(podobno:-)). Swoją drogą od zawsze nie cierpiałam wrednych, zacofanych, wścibskich moherów, puściłabym całe to towarzystwo z dymem;-),może one to czują hehe. Camisia ja też nie jestem rodowitą poznanianką(mieszkam tu dopiero kilka lat i szczerze powiedziawszy nie jestem Poznaniem zachwycona...ludzi mają tu inną mentalność niż ludzie ze wschodnich stron Polski,liczy się tylko kasa i kasa, jak najwięcej się nachapać , byle dla siebie...przynajmniej ja na takich tu trafiłam, to prawda co się mówi o rodowitych poznaniach - że to sknery itd.. Nie wiecie może co załagodzi zapalenie meszków włosowych(bo chyba to będzie to)? Kilka dni temu pogryzły mnie komary ,rozdrapałam do krwi i jeszcze bardziej podrażniłam ranki goląc nogi maszynką do golenia, potwornie swędzi mnie skóra na nogach i pełno krostek mam ..Na dodatek jestem taka mądra ,że brzuch też potraktowałam maszynką i też mam na nim swędzące krostki..masakra Wczoraj byłam na usg, lekarz powiedział ,że maleństwo rośnie jak na drożdzach - waży już 2,5kg i koło 20 września będziemy się umawiać już na termin cc..Dokładnie miesiąc i mała Martynka lub Majka (bo wróciła pierwsza opcja z imieniem) będzie już na świecie:-) ech ale ten czas leci, dopiero był styczeń i początek ciąży a tu już koniec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suri ja czesto sie tak czuje bo juz od paru lat siedze w domu bo w ciaze z synkiem zaszłam 3 miesiace po maturze i jak sie urodził to myslałam ze zwariuje w domu i dlatego gdy miał roczek zaczełam studia i wyszłam troche do ludzi, zobaczymy jak bedzie teraz; tez sie wybieram do fryzjera choc przyznam szczerze ze marzy mi sie wbic w jeansy i pojsc do solarium pocieszam sie ze juz niewiele czasu do rozwiazania no a dzis mam wizyte za 2,5 godziny sie zaczynam denerwowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) Renatinka------> mnie tez strasznie dretwieja biodra, szczegolnie odczuwam to wieczorem i noca:-( Kustykam wtedy jak staruszka....ja staram sie spac na lewej stronie, tak radziła moja ginkolozka i polozna. Brzuch tez mnie swedzi.... SURI-------->ja tez mialam isc do fryzjera, ale boje sie isc sama. Tyle tam zapachów i to suszenie wlosow, nie chce zemdlec....Powiem Ci,ze ja tez sie czuje jak kura domowa, sprzatanie, gotowanie... mewka--------> Gratuluje ponad dwóch kilogramów szcescia;-)A po co ty brzuch goliłas??????????? Ja dzisiaj zaczynam zajecia w szkole rodzenia, zobaczymy, czego sie naucze;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×