Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

dziewczyny jeszcze miesiąc i zaczniemy powoli rodzić :) ...a zapomnialam wspomnieć, że mam tą kartę ruchów dziecka, no i zaczęłam liczyć... ja to już myslę jak będzie po porodzie, jak fajnie bedzie wrócić do swojej formy, połozyć się na brzuchu i w ogóle wreszcie maleństwo mieć na świecie... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mój mąż interesuje się tylko tymi wazniejszymi zakupami jak wózek, czy łozeczko, a i zamówił nam nianię elektryczną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela ja tez juz bym chciala ubrac sie normalnie, chodzic normalnie, a nie stekac ciagle przy najprostszej czynnosci. Ja nie dostalam jeszcze karty ruchow, bede teraz w czwartek to moze dostane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja mam ostatnio takie spuchnięte nogi, że maz zwrócił uwagę, że mi coraz mniej kostkę widac, a palce u rak masakra, nawet obrączka męza mi cisno wchodzi...do tego znowu potworna zgaga, po każdym posilku.....powoli się sypię, żeby tylko przetrwać te 6 tygodni i wreszcie urodzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana ja juz obraczki dawno nie nosze i chodze tylko w jednych klapkach bo w inne buty sie nie mieszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ta koncóweczka jest ciężka, no i mam nadzieję, że Martynka nie zamierza się urodzić po terminie...tak 38 tc mogłaby wychodzić, to takie moje małe życzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia- to ja tez tylko jedne klapeczki mam, a moja obrączka to mi ledwo wchodzi na mały palec u ręki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez juz dawno mojej obraczki nie nosze :( tez bym zyczyla sobie 38 tydz :) narazie fajnie chodzic w klapkach ale oby tak szlo jak najdluzej bo w zadne inne buty nie wejde juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:-D Ja również mam termin na październik:-) Czytam was bardzo regularnie ale jakoś nigdy nie miałam odwagi się dołączyć:-)... macie już takie zgrane grono:-D Ale wasze rady i przeżycia bardzo mi pomagają, dzięki nim wiem że to co przeżywam nie jest niczym niepokojącym (to moje pierwsze dziecko, długo oczekiwane i upragnione:-D) Natomiast teraz mam mały problem i mam nadzieję że może wy mi pomożecie... a mianowicie mąż chciał zrobić mi niespodziankę i kupił łóżeczko z materacykiem z trawy morskiej:-) niestety wydaje mi się że ten materacyk jest strasznie niewygodny jakiś taki twardy a ta trawa mocno wyczuwalna... ma ktoś doświadczenia w tym temacie?? Dodam że ta trawa jest umieszczona w takich kieszonkach/ przeszyciach w zdejmowanym ochraniaczu na materacu. ten ochraniacz podobno można prac ale boje się zmoczyć tą trawę... Jak myślicie czy to był dobry wybór i czy dziecku będzie wygodnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej agi :) dopisz sie do nas :) ja materacyka jeszcze nie mam,ale slyszalam ze zbyt miekki tez nie moze byc a samej trawy sie chyba nie pierze tylko ten pokrowiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Witam nowa mamusie. Ja materacyka z trawy nie widzialam. My mamy gryka-kokos. Tez nie jest mieciutki i daje sie wyczuc wypelnienie. Ale tak podobno jest dobrze dla dziecka. Pozwolcie,ze powroce do mojego ulubionego tematu WOZEK hihih Mg29 i KZ_Kasia- przypomnijcie mi prosze, jakie wy wozki kupilyscie? Ktoras ma Boldera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam u mnie dziś jest fajnie chłodno i lepiej sie czuje:) angela---ja tez musze codziennie uciąć sobie drzemke bo juz tak mi sie prganizm przyzwycził. anogi to mam jak bąbki na choince chodze tylko w japonkach bo tylko do nich wejde a obrączki to już od 5 miesiąca nie noszę a zgaga to jest moją zmorą tez po kazdym posiłku az mi sie odechciewa jeść jak sobie pomyśle że mnie tak bedzie piekła a i nie pij mleka na zgage bo pózniej jest gorzej bo fermentuje to w żołądku K_z _Kasia-----MÓJ mąż za duzo też sie nie interesuje czy mamy wszystko dla dzidzi ale jak gdzieś jedziemy na zakupy to sie pyta czy to czy to bedzie potrzebne agi22---- witamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc agi, dopisz sie do naszej tabelki:) ja nie wiem jaki mam materac bo to po synku ktory prawie na nim nie spał bo upodobał sobie nasze łozko:D ale tez jest z tych twardszych mi odpukac nic nie puchnie i dalej chodze w pierscionkach i wszystkich butach, cisnienie tylko mam bardzo niskie (chyba ze mi maz podniesie:P ) i bez kawy nie moge funkcjonowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolezanka poleciła mi na zgage possac w ustach łyzeczke cukru a potem wypluc chyba ze ktoras lubi słodkie to połknac:) jej podobo pomogło ja jeszcze nie probowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki przy sobocie. Odnośnie dolegliwości to niestety nic nie napiszę bo ich poprostu nie mam, no może jedną małą, że raz w nocy muszę wstać do toalety. Raz też miałam twardawy brzuch (po ciężkim przepracowaniu się w ogrodzie a potem wizyta u ginia więc wyszło) i kazał mi brać przez dwa tygodnie 6 tabletek dziennie magnezu i dwie tabletki dziennie no-spy przez tydzień. O tym brzuchu zdaje się pisała K_Z_Kasia. Przeszło mi bardzo szybko, ale przez kilka dni to bałam się nawet mopa używać aby się nie przesilić. A dzisiaj sobota więc jak zwykle wielkie porządki, przyjeżdża też teściowa...Pozostawię to bez komentarza bo zacznie się od telefonu, masz chleb, a mleko, jajka, a co jutro zrobicie na obiad....itd itd. Teść wpadnie, zajrzy do lodówki czy przypadkiem "nie głodujemy". Może to i dobrze takie zainteresowanie bo pomagają ile mogą, ale niekiedy taka nadopiekuńczość też jest uciążliwa. Propo zakupów to ja z ubrań chyba mam wszystko i wydaje mi się, że mam tego za dużo, sporo kupiłam sama a ile dostałam to już nie zliczę. Nie wiem czy chociaż połowę z tych rzeczy zdołam założyć dla Małej. a propo tego-lekarz robił mi usg 2 miesiące temu i wyszła dziewczynka, zaczął się szał na ciuszki ( nie lubię różowego, sukienek i spódniczek ale pokupiłam bo dziewczynka) i tak was poczytałam z tą możliwą pomyłką. Chciałam coprawda mieć pierwszego chłopca, ale teraz chyba bym się rozczarowała gdyby pojawił się chłopak. Już nawet spać dzisiaj nie mogłam i wstawałam w nocy sprawdzić filmik z usg. Ewidentnie widzę Małą, ale... Materacyk to wszyscy mówią, żeby twardy, ale sama jeszcze nie wiem co kupię. Może jutro pojeździmy coś obejrzeć. Przy okazji jedziemy obczaić trasę do szpitala, mąż wpadł w panikę widząc "tańczący" brzuch, że zapomni trasy, chociaż jest to prosta droga, tymbardziej, że często tamtędy przejeżdżamy. I on chce być przy porodzie jak panikuje z dojazdem, a tam to jego będą reanimować zamiast się mną zajmować... A jakie jest wasze zdanie na temat porodu z mężem? Może już to przechodziłyście? Poczytam sobie później bo zaraz mąż wraca i będzie się wydzierał, że poszłam na zwolnienie by odpocząć od kompa i siedzenia a dalej nawijam na nim. miłego dnia mamusie! pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie przed chwila zlapal taki bol podbrzusza jak na @ :( chyba z 10 min trwalo,to chyba te skurcze Braxtona przypomnialo mi sie jak to bylo przed @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renatinka - ja kupilam Jedo Fyn 4ds - czekam na niego juz 2 tyg. ale to ponoc normalka, terminy maja nawet do 8 tyg! (mam nadzieje ze nie urodze wczesniej) JoG- tak, pisalam o twardym brzuchu - ostatnio mialam jak za duzo sie napracowalam. Zazdroszcze braku dolegliwosci Co do tesciow to bym chyba dostalal szalu jakby mi lodowke sprawdzali! Gratuluje coreczki, ja tez chcialam dziewuszke, ale jak dowiedzialam sie ze to synek to juz mi sie odechcialo ;-) Teraz tylko synus!!! Druga bedzie corcia ;-) Co do porodu z mezem to sama nie wiem, chce zeby byl w pierwszej fazie porodu, a potem na porodowce to chyba juz nie. Zobacze w trakcie ;-) Agatek - tez mam niskie cisnienie, czasem nawet 90/50. Sprobuje to z tym cukrem, bo zgaga mnie kiedys wykonczy Ide sie kimnac troche, nalazilam sie z psem i ledwo na oczy patrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) nie było mnie trochę, bo przez tą pogodę to nic tylko leżeć w jakimś chłodnym miejscu. A dzisiaj u mnie to już wogóle tragicznie, bo duszno, zbiera się na deszcz ale narazie jest nie do wytrzymania. Rumianella - podziwiam Twoją wytrwałość w chodzeniu do pracy, ja jestem u siebie czasami i nie wyobrażam sobie kulać się tak codziennie. Oczywiście gdybym musiała to inna sprawa. Dziewczynki już nie długo i będziemy mogły wbić się w swoje dawne ciuszki :) I nie będziemy się czuły wielkie i okrągłe :) Wczoraj porządki zrobiłam, na kolanach podłogi umyłam - tak pro forma na wszelki wypadek by dać małemu szanse na odwrócenie się gdyby przypadkiem nie był odwrócony. Chociaż wydaje mi się ze główka jest już na dole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozwolę dopisać się do listy bo na tej ostatniej mnie nie ma: PSEUDO...........wiek..termin....imię....woj...........i nne Perełka1983......25...26.09.09…Pawełek...mazow.... pierwszadzidzia Nieznajoma4303.22...01.10.09..Blanka.....pomors....pierw szadzidzia MG 29..............31...01.10.09..Igorek......wlkp......druga dzidzia Monia_monia......25...02.10.09..Marcel.....Mazow.....pie rwsza dzidzia czuła...............25...03.10.09 córcia.... pomors...pierwsza dzidzia alla23...............24...03.10.09.synek.......mazow.... pierwszadzidzia K_Z_Kasia.........27...04.10.09..synek...zachodniop..pie rwsza ciąża Pultaska...........30...05.10.09...synek....kuj.-pomNiem cy)...pierwsze Angela24...........27...07.10.09..Martynka.śląskie.....p ierwszadzidzia Mewka123........29....07.10.09. Martynka...wlkp...pierwsza dzidzia MERY27...........28....8/12.10.09....synek......wlkp...d rugie dzieck JoG.................27...9.10.2009..Patrycja....dolnośl. ..pierwsze mazia112..........22...11.10.09..Miłoszek..Małopol....pi erwszadzidzia MartaDz...........30...11.10.09..Zuzia......podlaskie..p erwszadzidzia KASIA444................14.10.09..SZYMUŚ....pomors....pi erwszadzidzia Renatinka…...….26....17.10.09..Jas......pomo r s.....pierwszadzidzia DAGAR.............34...18.10.09..Kornelia…. Łódź......pierwsza dzidzia Betix.............23....18.10.09. synek..kujawsko-pom...drugadzisdzia Lalune.............27...19.10.09..Nadia...warm.-maz...pi erwszadzidzia Jenny06............29.....20.10.09 Kacperek.........śląskie.......drugie dziecko RUMIANELLA.....27...22.10.09..Larysa..dolnośląskie..pier wszadzidzia SURI...............30...22.10.09..Dawid......śląskie.... .pierwszadzidzia agatek-gagatek 24...24.10.09..córka..dolnośląskie...drugie dziecko lubila..............32....25.10.09..Ola..........rzeszów . ..druga dzidzia agata_xyz......28.....26.10.09...synek.....śląskie...... p erwszadzidzia camisia……......35…...28.10.09…?? chyba Hania??...Austarlia….drugie madzik..........21.....29.10.09..???????.......lubelskie . ..druga dzidzia Pozdrawiam cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renatinka ja zamowilam Freeline 186 - budka Freeline ma u góry dodatkowe okienko do podgladania malucha i troszke inny kształt. Na stronce www.jedo.pl widać troszkę więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko dowiedz sie koniecznie jak jest z terminami - wiem ze firma Jedo troche przegina w tym względzie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAsia, dzieki za info. Napalilam sie na ten wozek i to chyba jest juz ostateczny wybor :) Sprawdzam, ile bede musiala czekac na realizacje zamowienia. Mam nadzieje,ze Filipek bedzie zadowolony ze swojej pierwszej fury :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewuszki na 200 stronce!!!!! ja akurat wcisnę się w temat wózków bo właśnie wróciłam z mężem z zakupów i zamówiliśmy wózeczek :) Jedo - Bartatine na pasach kolor 120 :) także dostaliśmy informację, że czas oczekiwania może być do 8 tyg. coś Jedo się ostatnio opóźnia... no i zamówiliśmy też łóżeczko+materacyk :) także udany dzień mimo tej obrzydliwej duchoty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluję zakupów, ja za dwa tygodnie też ruszam na wielkie zakupy chociaż mąż chciał już jutro bo pokój niuni skończony ale mu wytłumadczyłam że jeszcze bęzie dużo kurzu więc po co, wcześniej ciężko go było na zakupy wyciągnąć a teraz co? depilatora też używałam cała ciążę i lekarz nie widział przeciwwskazań ja zaraz idę do gina i będę widziała moją kruszynkę już nie mogę się doczekać jupiiiiiiiiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
K_Z Kasia------moj to sam jakos z siebie sie nie zainteresuje co do dziecka potrzebne tylko jak mowie ze to czy tamto potrzebne to tylko mowi NO!! :) w sumie jeszcze nic a nic nie mam do dziecka bo rzeczy mam dostac od bratowej a ona naprawde ma ich mnuuuuuustwo . ale wezme te rzeczy dopiero jak wyremontujemy pokoj. a wczoraj byłam u gin.i po zbadaniu stwierdziła ze urodze wczesniej!! to byla dla mnie nowina bo caly czas powtarzalam ze chcialabym urodzic wczesniej zeby jeszcze troszke z ciepla skorzystac a tu prosze. niewiem po czym ona to stwierdziła czy ze brzuch jest nisko,czy moze ze wysoko czy moze ta szyjka macicy jest jakas niebardzo??????????? niewiem. a moj M sie wystraszył jak mu to powiedzialam bo dopytywal sie jakby mi powiedziala ze doslownie za chwile urodze;) i kazala juz mi co dwa tygodnie przychodzic na wizyty a Wy co ile chodzicie????? dzis sobie tak rozmawialam z tesciowa i mowie jej ze teraz chce juz pokupywac te wszystkie rzeczy do dziecka no wiecie....ubranka dostane ale kosmetyki i te podstawowe rzeczy musze kupic a ona na to ze przeciez w pazdzierniku moge dopiero pokupywac bo po co sie spieszyc. no nie!! ja tu jej opowiadam ze urodze wczesniej a ona na to ze nie mam co sie spieszyc z kupnem rzeczy do dzidziulka! rozwaliła mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×