Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

K Z Kasia - to dobrze, że wszystko w porządku Teraz się nudzimy, ale potem będziemy chciały mieć chwilkę na nudę. Ale i tak juz się nie mogę doczekać mojej Naduni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam to samo a od jutra to wogólę oszaleję bo mąż złoży mi łóżeczko i wtedy to misia tam włożę i będę zaglądać jak wariatka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tez w przyszłym tygodniu kładziemy dywan, montujemy lampy, rolety, naklejki na ścianę i rozkładamy łóżecko. bede juz mogła powoli prac i układać ciuszki i pewnie bede siedziała w tym pokoju non stop i zaglądała do pustego łóżeczka i marzyła, ze zaraz tam bedzie moja laryska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz mi się przypomniało jak byłam nastolatką i sprzeczałam się z mamą że jest nad opiekuńcza:)Pewnie każda z was to pamięta: -Zobaczysz jak wyjdziesz za mąż...-mama -Ja nigdy nie będę mieć męża-ja(my) -No to jak dzieci będziesz mieć-mama -Ja nigdy nie będę mieć dzieci nie nawidzę dzieci,wiecznie płaczą-ja(my) A teraz już nie mogę się doczekać mojej Blanki ,jak ja przytulę,pocałuję.I za kilka lat to samo -Zobaczysz jak ........:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie - do pewnych rzeczy trzeba dojrzec. Kiedys nie chcialam miec dzieci, a teraz czekam z niecierpliwoscia. Ja tez planuje jakos na dniach rozlozyc lozeczko, zwlaszcza ze dzisiaj zauwazylam ze mi sie brzuch obnizyl i w ogole mam wrazenie ze synek cos zaczal sie szykowac. Moze uda mi sie to zrobic samej, bo widze ze mezowi to w ogole sie nie spieszy do tego, najchetniej zrobilby to po porodzie. No coz, jedni ciesza sie z dziecka wiecej, inni mniej... Poza tym zrobil mi dzisiaj przykrosc, az mi sie wyc chce, ale nie chce o tym pisac :( :( Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu-----> nie smutaj się nie wiem co się stało ale nie smutaj się:)Moja mała glizdeczka:) tez gotowa już chyba jest bo czuje czasami jak się po główce drapie tak w dole pipki w głębokim dole,nieznane ale fajne uczucie chociaż czasem się zastanawiam czy rączki mi nie wystawi:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry dziewczyny pobudka:P ja juz na nogach bo maz sie tłukł od 6 po domu i mnie obudził ale teraz spokój bo pojechał na budowe a mały jeszcze spi wiec mam troche czasu K_Z Kasia nie przejmuj sie chłopem wiesz jacy oni sa i to chyba wszyscy bez wyjatku, tylko nie mecz sie sama z tym łozeczkiem niech sam rozkłada, jak moj mnie wkurzy porzadnie to mu mowie ze jak taki z niego tatus to powiem zeby go do mnie do spitala nie wpuszczali i działa:P poza tym ciezarnej sie nie odmawia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;-) Jestem nieprzytomna - zasnelam jakos po 2 ehhh Dzieki dziewczyny :***** Nieznajoma - dobre z ta raczka, ale by bylo - idziesz sobie a tu nagle taka raczka machajaca hihihihihi ;-);-) Agatek - no rzeczywiscie dobry sposob, tylko ja nie bardzo sie lubie prosic. Poza tym zawsze sa wazniejsze sprawy niz to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też witam kurcze od kilku dni mam jakieś problemy z żołądkiem cały czas mnie boli i nie wiem czy iść z tym do lekarza rodzinnego czy powiedzieć ginowi, no ale w sumie co ma ciąża do tego,poradźcie coś a ja dzisiaj znowu zobaczę moją kruszynkę i zapytam się go o tego paciorkowca ,bo wy wszystkie macie a mi nic nie mówił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! U mnie dziś paskudna pogoda! A żołądek też mnie czasem boli tak w dołku. I ja sądzę, że może dzidzia na coś uciska, w końcu już jest duża, a miejsca coraz mniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witam dziewczynki. wiec bylam wczoraj u mojej gin. i po zbadnaiu stwuerdzila ze mam juz rozwarcie i kazala mi doleżec. przerazilo mnie troszke to jej mowienie bo przeciez lezeneie????????????u mnie??????????niemozliwe!!! przeciez mam remont,tyle sprzatania,tyle roboty i jeszcze synka pilnuje calymi dniami . takze lezenie ????niemozliwe!!!! dzis tez od rana szoruje te podlogi i za okna sie wzielam bo zabieram sie za nastepny pokoj. naprawde na lezenie nie ma czasu. a wy tez macie juz jakies rozwarcie???????????????????????????????????????? bo moze to prawidlowe, a ja sieprzejmuje niepotrzebnie?? termin mam na 18 pazdziernika ale znowu powiedziala ze wczesniej urodze! ciekawe o ile wczesniej.??? i ciekawie ile z rozwarciem mozna chodzic? wiecie cos na ten temat ? ,maly wazy 2 200 i jest prawidlowo ulozony a pozatym wszystko w normie. kolejna wizyta za 2 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja jeszcze rozwarcia nie mam , termin mam na 14 pazdziernika ( ten z miesiaczki, z usg na 10.10) mały waży ponad 2500 , lece bo w koncu maz jest w domu i musimy jakies mebelki wybrac. odezwe sie pozniej :-) miłej soboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sluchaj Betix wydaje mi sie ze jak masz rozwarcie to nie powinnas nic robic... ja mam jeszcze wszystko zamkniete i tak powinno byc. Absolutnie wybij sobie z głowy szorowanie podlog i takie tam... chyba ze chcesz juz urodzic, a to raczej za wczesnie. A ja mam dzisiaj megadół, nic tylko gary, sprzatanie, itd, czuje sie gruba i brzydka.. Ehh moglabym tak dlugo ale po co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane :-) Betix - ja mam termin na 01.X, byłam tydzień temu u gin i powiedział mi, że szyjka jeszcze nie zaczęła się skracać i nie mam żadnego rozwarcia. Skończyłam 36tc i teoretycznie gdybym zaczęła teraz rodzić, to dzidziuś jest już prawie donoszony. A Ty jak masz termin na 18.X i rozwarcie, to lepiej zwolnij tempo, bo podobno bezpieczniej dla dziecka jest uodzić po 36tc. A teraz to wiesz inkubator itp... K_Z_Kasia, ja też czuję się gruba, nieatrakcyjna i ociężała :-(. Nawet nie przejdę kawałka i sapię jak stary parowóz! Boli mnie w podbrzuszu, czuję takie jakby napieranie, skurcze mam ze 2 w ciągu dnia. Mam bałagan w domu, sprząta mój M, ja tylko gotuje obiadki. Lubila - jak będziesz dzisaj u lekarza to spytaj go przy okazji o ten żołądek. Wczoraj dzwoniłam do gin ze szpitala w którym chcę rodzić (ona nie prowadzi mi ciąży) i powiedziała, że mam leżeć, odpoczywać i dotrzymać przynajmniej do końca 38tc. Już wiem, co mam zabrać do szpitala - w tamtym nie dają pieluch do dziecka i chusteczek, wiec trzeba mieć swoje, no i powiedziała, żebym bieliznę do dzidziusia też wzięła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
betix ja tez uwazam ze skoro masz juz rozwarcie i jesli ginekolog mowi lezec to lez,na pewno nie baw sie w szorowanie podłog itd moj lekarz mowi ze dopiero po skonczonym 37tyg mozna spokojnie rodzic, a ty w ktorym jestes tygodniu?? K_Z Kasia oj ja tez bym długo mogła gadac jaka sie czuje wielka i nieatrakcyjna i w ogole:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja też się czuję gruba ,ociężała,i taka jakaś do dupy nie podobna:(Dzisiaj odbywa się festyn mąż kupił bilety dużo wcześniej .Miesiąc wcześniej chciałam jechać lubię te wiejskie klimaty z szaszłykami i pieczonymi kiełbaskami jedyna okazja w roku ,żeby spotkać starych znajomych .Ale, teraz jakoś nie chce mi się tam jechać nie mam się w co ubrać :(Pogoda w kratkę raz wieje raz świeci słońce .Sama nie wiem mąż o 14 wraca z pracy .Idę się kąpać i wklepie jakąś maseczkę może to mnie zmobilizuje. Wspominałyście o kłopotach żołądkowych mnie też często pobolewa żołądek .Myślę ,że dzidziuś uciska bardzo uważam na to co jem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez mysle ze te klopoty zoladkowe to od ucisku - ja mam masakryczna zgage a jak zjem za duzo to i bole zoladka tez. A ja jak zwykle sama, biore sie za mycie okien a potem rozkladanie lozeczka. Brat ma mi przyjsc pomoc. Postanowilam wziac sie w garsc, bo inaczej to bym przeplakala caly dzien. ps Jak bede miala juz rozlozone to podesle focie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betix - słuchaj lekarza i się nie przemęczaj. Dla dobra dzidzi musisz jeszcze wytrzymać! K Z Kasia - sądzę, że wszystkie teraz tak się czujemy. Ja dzisiaj jak spojrzałam w lustro to aż się przeraziłam. Wyglądam strasznie i dzisiaj będę omijać je z daleka. Miałam jechać na działkę, ale u mnie wciąż pada deszcz i pewnie przesiedzę w domu, a nudzi mi się strasznie! A na dodatek nic mi się nie chce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze mam pytanko. Nie pamiętam kto, ale któraś pisała, że miała 11,8 hemoglobinę. Mi też wyszła za nisko. Norma jest od 12, a ja mam 11,5. Co na to dają? Zelazo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam chyba kazda z nas teraz sie czuje ocięzale brzytko itp. ale minie to ;) jeszcze pare tygodni. A mnie tez czasem bobolewa żołądek myśle ze to dzidzia uciska. Ja tez nie miałam jeszcze tych badań na paciorkowca a jak pójde do gina w 37 tygodniu to mam nadzieje ze mi jeszcze zdąży zrobić. u mnie pogoda dziś do kitu i tez sie tak czuje ale moja kruszynka sie rozpycha i to mnie pociesza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pytanie z innej beczki- czy tez sie tak pocicie? Ja co chwila latac sie myc, a przeciez nie jest goraco. Ponoc po porodzie jeszcze gorzej jest - wina hormonow. Nie dosc ze gruba i brzydka to jeszcze spocona hehehehehe Zyc nie umierac ;-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lalune ja mam hemoglobine 11,6 u mnie norma podana na wynikach to od 11 do 15 i moj lekarz tez nic nie mowił ze jest za niska, w pierwszej ciazy miałam hemoglobine cos koło 9 i juz od 5miesiaca brałam zelazo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee ja mysle ze taki wynik to nie tragedia. Ja mam 12, czyli na granicy. No niby daja zelazo, ale nie wiem jak nisko musi spasc hemoglobina. Ale musze uprzedzic ze slyszalam ze po zelazie zeby sie robia nieciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam zeby całe i zdrowe(odpukac) a brałam ponad 4miesiace zelazo, kiedys chyba czesciej tak było ze psuły sie zeby; ja przyznam sie bez bicia nie biore teraz zadnych witamin dla kobiet w ciazy itd a wyniki mam dobre,a w pierwszej ciazy łykałam systematycznie tabletki i wyniki nie były najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalune -> ja mam praktycznie od początku ciąży problem z hemoglobiną, zaczęłam od wyniku 12,8 i potem 11,9 11,7 11,1 11,00... od mojej pierwszej ginekolog dostałam żelazo do łykania ale tak jak widzisz po wynikach g.... to dawało! dopiero jak zmieniłam lekarz dowiedziałam się że na poziom hemoglobiny ma także wpływ...... witamina B12, zbadałam jej poziom we krwi i okazało się że to o to chodziło! ostatnio miałam już wynik 11,6 a zobaczymy jak w przyszłym tygodniu mi wyjdzie bo będę robić badania ja kłopotów z poceniem się nie mam, ani z żołądkiem ale za to mam coraz częściej kołatania serca ale też mi się wydaje że to może być przez ciasnotę tam w środku albo ewentualnie hormony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Cipeczki:) Dziś jestem zadowolona bo znalazłam jeansy które nosiłam przed ciążą i pasują ale się cieszę:):) Kasia---->ja tez się tak pocę strasznie ,masakra:) Spadam na zakupki więc odezwę się jak wrócę:)Co komu kupić?????????:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane wlasnie rozkładamy lozeczko z mezem bo juz zaczynam 37tc takze juz tuz tuz. Lubila mnie caly czas męczy zgaga, a zołądek czasami ale tez, wiec chyba tak musi byc. betix witaj w klubie ja mam rozwarcie 1,5 cm juz od 2 tygodni i lekarz mowil lezec i duzo odpoczywac to jeszcze w tym tygodniu tak zrobie,a od 38 tyg zaczne chodzic i odstawie nospe. Ale slyszalam ze z takimi rozwarciami mozna nawet 2 miesiace chodzic, tak miala moja bratowa ze od 7 miesiaca było juz rozwarcie. Takze to nie znaczy ze od razu się urodzi, faktem jest to ze trzeba na siebie uwazac i wypoczywac:) Oprocz rozwarcia mecza mnie skurcze przepowiadające i ból podbrzusza jak na okres i nadchodzi falami czyli tak jak u was. Widocznie tak już jest, coraz bliżej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
K_Z_Kasia------------ ja tez mam wrazenie ze jetem juz nieatrakcyjna oczywiscie moj M zapewnia mnie ze tak nie jest ale wogole mysle ze jestem gruba i wogole ....... w sumie w ciazy przytylam 6 kg to raczej malo z tego co slysze ale i tak czuje sie mjak beeeeczka. MG29-------to faktycznie moze nienajlepiej ze jak juz mam jakies rozwarcie?? nie znam sie za bardzo na tych sprawach ale troche sie martwie. martwie sie ale z drugiej strony nie moge sobie pozwolic na odpoczynek bo przeciez nikt za mnie niczego nie zrobi prawda? moj M nie umyje okien , nie bedzie calymi dniami wedrowal za synkiem bo przeciez ma swoje obowiazki. i wogole..... Agatek gagatek--------jestem w 34 tyg K_Z_KASIa---------ja nie poce sie wecej niz przed ciaza. wogole nie mam opuchnietych nog,zgaga mnie nie meczy tylko te plecy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tymczasem1972
Dziewczyny mam pytanie - czy któraś z was ma problemy z nerkami lub pęcherzem i bierze furaginę? Można ją w ogóle brać w III trymestrze a jeżeli tak to w jakich dawkach? Pozdrawiam T.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam problem z nerkami w 2 trymestrze bo piasek w nerce był i bralam furaginum 3 razy dziennie i do tego witm. C piłam min. 3litry dziennie i jadłam żurawine, zreszto teraz tez pije sok żurawinowy żeby zapobiec nawrotom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×