Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

Gość mammma
dzięki Kasia, zapytam mojego ginekologa na nast wizycie. czekam jednak na opinie innych dziewczyn, może któraś miała coś podobnego. mam nadzieję, że nie jest to groźne dla dziecka. zapytałam o to samo na forum wrześniówek wiec mam nadzieję, że czegoś wiecej się dowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha - wiecie co, zamowilam sobie jednak stanik do karmienia - przymierzalam w sklepach takie "zwyczajne" - rewelacji nie ma, ale dla swietego spokoju postanowilam ze kupie. Kupilam na allegro taki zwykly za 15 zl, jak bedzie do d... to nie bedzie szkoda wyrzucic. A jak sie okaze ze rzeczywiscie jest niezbedny to kupie sobie jakis ladniejszy - ten mi sie podoba http://allegro.pl/item726565331_biustonosz_do_karmienia_paski_cz_naturana_75_b.html albo jakis ladny firmy Alles - super sa (ktoras z dziewczyn miala kupic, i co, jaki jest? ) Nie wiem jak to bedzie u mnie z pokarmem, wiec na razie nie ma co szalec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny ten staniczek. Tez w koncu musze sobie jakis kupic :( A ja dochodze do wniosku,ze to moje male serduszko, to chyba ma adhd :) Caly dzien nie spi, tylko sie bawi! I to jak!!! Od prawie godziny bawi sie w ten sposob,ze wystawia cala stopke z boku mojego brzucha i przesuwa ja w gore i w dol. Maksymalnie dziwne uczucie dla mnie. Juz nawet zrobilam masaz brzucha oliwka, bo myslalam,ze po tym zasnie. Ale on jest niezmordowany :) :) Ale musze sie pochwalic,ze chyba ostatnio zaczal rozrozniac dzien i noc, bo w nocy spi!!! Ciii, zeby nie zapeszac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzusiowa się odezwała cytuję ''hey ja zle Ci powiedzialam hehe nie to ze nie mam neta ale ja nie mam kompa effffff nie ma czasu na wybranie sie do sklepu dla malenstwa prawie wszystko mam wczoraj kupilismy wozek w piatek mam wizyte wtedy sie odezwe jenyyyyyyyyy ile Wy tam piszecie na forum ja tego nie dam rady ogarnac hehe pozdrawiam caluski pa ''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewuszki czy wy też macie czasem mdłości teraz???Bo ja czasem to się zastanawiam czy dolecę do kibelka czy nie no i cały dzisiejszy dzień nie wychodzę z łóżka chyba że do lodóweczki:)Mnie to już chyba rozkłada powoli:):)Kto następny?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Ja dziś od rana rozdrażniona chodzę i ciągle mi się płakac chce ,chociaż nie wiem czemu,ech te hormony.. . Nieznajoma-ja mdłości nie mam, ale apetyt nieposkromiony i też dzisiaj kursuje co chwile po coś do jedzenia ,chyba poprawiam sobie tym humor:) Agata- ja jednak pozwoliłam M na golenie okolic intymnych ,sama już nie daję rady nawet z lusterkiem ciężko i tak dziwnie ...:) Kasia-za twoim przykładem też się skusiłam na wypróbowanie tańszego stanika do karmienia,właśnie zamówiłam na allegro jak będzie ok to zamówie coś fajniejszego :) Renatinka-też zauważyłam że mój skarbek teraz bardziej jest aktywny i dłużej kopie albo wierci się niż jakiś czas temu , już chyba na tym etapie dzidziusie mniej śpią w tych naszych brzuszkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieznajoma - ja nie mam mdłości, ale za to starszne kłucia na dole, chyba mała uciska mi jakiś nerw - strasznie boli. Kasia - ja mam kupić sobie ten biustonosz alles - mierzyłam w sklepie, ale zamawiam przez internet, bo jest znacznie tańszy i jak dla mnie jest super, ładnie trzyma piersi, ale koniecznie trzeba mierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renatinka------------>moja niunia tez slodko spi ze mna w nocy, przebudza sie tylko, jak wstaję siku....Ruchy ma juz ograniczone,ale lapkami nawala mnie po zoladku, a nozkami kopie po zebrach;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K_Z_Kasia-------->podobny biustonosz kupilam w Smyku za 30zeta:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renatinka- bardzo fajna ta książka: "Język niemowląt" ,wydrukowałam sobie ją i czytam w wolnym czasie odpoczywając :) Dziewczynki jeśli znacie jeszcze jakieś inne książki o podobnej tematyce warte polecenia to poproszę o tytuły :) Coś mnie wzięło na czytanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja niunia też w nocy spokojniutka,chociaz ja teraz po tym co spotkało Dagar ciągle się boję i ciągle czekam na jakieś kopniaczki w prawdzie mąż ostanio poskarżył ginowi ż eja ciągle się martwię i dostałam kategoryczny zakaz czytania informacji o ciąży w necie dzisiaj przyszedł mój jumperek i powiem wam że za te pieniądze jest naprawde wspaniały i w niczym nie gorszy od droższych które testowaliśmy zobaczymy jak się będzie sprawował w praktyce narazie jestem szczęśliwa mój remont miał się dzisiaj zakończyć i już mieliśmy sprzątac ale jeszcze jutro przyjadą dokończyc rózne rzeczy więc od jutra wielkie sprzątanie zamówiłam dzisiaj dla mojej niuni meble z ATB są fajniutkie bo jest tam komoda z przewijakiem i łożeczko z którego robi siępóźniej łóżko ,zobaczymy czy będę zadowolona ale przynjmniej będę mogła już kupowac dla niuni i mieć gdzie układać jej ciuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, czy Wy tez macie bole jak na okres lub w czasie okresu? Ja mialam od jakiegos czasu,ale takie nie bardzo mocne. Wczoraj jak poszlismy wieczorem z mezem na spacer, to mnie zlapalo mega mocno. No i dzis powtorka z rozrywki, jakbym miala baardzo silna miesiaczke. Dziwne to... Poza tym od ostatniego czasu,kiedy pisalam o tym,ze maly kopie, on wcale nie przestal :) Caly czas nawala mnie swoimi malymi syrkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubila - tfu tfu to nie Dagar, to Beagle! U Dagar wszystko bedzie dobrze! Nieznajoma - ja nie mam mdlosci, ale apetyt mam teraz niesamowity ;-) Lalune, mowisz ze koniecznie trzeba je mierzyc? Nie wiem gdzie u mnie jest sklep z tymi staniorami. Anulka - tez mialam taki humor ostatnio, na szczescie mi przeszlo... Fajnie ze Brzusiowa sie odezwala, juz sie balam ze urodzila czy co... Renatinka - przynajmniej wiesz ze u synka wszystko w porzadku. Moj sie bardzo malo rusza, najczesciej czuje czkawke tylko i jak wypina dupke A ja bylam dzisiaj u gina, przepisal mi na te moje bakterie w moczu Augmentin. Ale grunt ze paciorkowca nie mam! No i musze sie pochwalic ze maz rozlozyl mi lozeczko, tak wiec jutro je ubieram!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no i dobrze, niech kopie ;-) Chociaz pewnie Ty juz masz wszystko obolale... Ja tez mam czasem takie bole, ale raczej slabe. To chyba skurcze, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia--> no to teraz bedziesz szczesliwa: lozeczko, niedlugo wozek :) Ja juz mam i jedno i drugie, ale wciaz nie moge sie nacieszyc :) Dziewuszki, a jakie macie kocyki dla dziecka? Ja chcial kupic z firmy Manterol - super jakosciowo. Moja siostra kupila 5 lat temu i mimo wielu pran, kocyk jest wciaz jak nowy. Tyle,ze nie moge takich nigdzie dorwac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bóle na okres tez mam ale to chyba te skurcze przepowiadające:) Ej nie wiem co jest ze mną bo znowu spała i teraz idę pod prysznic i dalej spać:)Jakaś niedojebana dziś chodzę:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde sorki sorki sorki właśnie przybiegłam zsypialni już zapakowana byłam do łóżeczka i gadałam z mężem że przynajmniej tu mogę napisać o moich obawach i nagle do głowy myśl -co ty napisałas jaka Dagar? jeszcze raz przepraszam ale niestety jestem zakręcona w tej ciąży a ostatnio coraz bardziej dzisiaj w spożywczym poprosiłam o ser żółty do pierogów i jak dostałam to byłam zdziwiona dlaczego dała mi pani żóły dopiero syn mi mówiże ja o taki poprosiłam wię darujcie błąd, dobrze myślałam tylko źle napisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja dzisiaj tez sie na siebie wkurzalam bo ciagle cos rozlewam, wylewam, tlucze, rozsypuje itp Jedno posprzatam a za chwile juz cos nowego zrobie. Sierota! Jesli chodzi o kocyki to mam jeden malutki Drewex (chyba 70x90), taki mieciutki, fajniutki, jeden troszke wiekszy z cienkiego polaru (90x110), ale jakis bezfirmowy i jeden wiekszy (cos okolo 85x150), tez bezfirmowy, taki zwykly, akrylowy, gruby z Auchan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa no i w Biedronce kupilam ostatnio taki duzy polarowy koc 130x170. Nie wiem po co mi tyle kocykow ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w koncu dostalam jakikolwiek zastrzyk energii i wzielam sie za przygotowania- ubranka , kocyki poprane jutro prasowanie dziś prasowalam pieluchy. jak mi nie minie to może do konca tygodnia nawet spakuje sie do szpitala :-) martwie sie troche wizytami u lekarza - moj na ostatniej powiedzial ze wrzesien / pazdziernik to czas wykladow konferencji i nie bedzie go w polowie wrzesnia oraz pierwsza polowe pazdziernika... wizyte mam dopiero 26 wrzesnia, nie mialam robionego ktg ani posiewu , potem za mojego lekarza jest zastepstwo i jakos mi sie to nie usmiecha agata xyz - kolezanka musiala super ladnie wygladac na porodowce :-) a co do golenia to ja ostatnio przed wizyta meza zagonilam .. strasznie dziwnie bylo i sie balam ze mnie zatnie- jemu samemu sie czesto zdarza ale byl delikatny :-) Nakarai- ja też przytyłam dużo więcej niż pozostałe dziewczyny i też uważam na to co jem , moj lekarz powiedzial ze widocznie tak mam i nie krzyczy na mnie ze waga jest za duza , ważne ze maleństwo rośnie prawidłowo Suri, nieznajoma - mi suchosc znowu dokucza a myslalam ze juz mam to za sobą brzusiowa - pozdrowienia! z mdłościami nie mam problemów i apetyt dopisuje :-) Kasia - stanik śliczny ale ja sie boje zamawiac bo nie wiem czy mi sie rozmiar nie zmieni po porodzie Renatinka - ja mam na razie takie lekkie skurcze - twardnienie dolnej części brzucha ale tak mocnych jeszcze nie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia - te staniki są napewno w Koemi, albo takich lepszych sklepach z bielizną. Ja myślałam, że wejdę w 75d, a tu mowy nie ma, więc trzeba mierzyć. A co do bóli jak na okres to ja też to mam, myślę, że to juz nam się zaczynają te przepowiadające. Dziewczyny, już niedługo:) A ta ksiązka "język niemowląt" jest świetna mam ją już dawno i uważam, że wiele można się dowiedzieć, a jak będzie już dzidziuś tą pewnie będę tam zaglądać. Ja jeszcze mam książkę o masażu niemowląt. Podobno powinno się robić maleństwu, bo pobudza się rozwój. Mój mąż będzię kąpał i robił masaż:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka81--> jesli Cie wzielo na czytanie, to ja mam jeszcze kilka ksiazek, juz kiedys podsylalam dziewczynom. Mam takie pozycje: Pierwszy rok razem, Rozwoj niemowlat, Od poczecia do narodzin, 100 zabaw dla dzieci 3-letnich i (moze nie na temat) Dlaczego mezczyzni kochaja zolzy :) Jak ktoras chcesz, to daj znac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia444-----> no faktycznie masz motorek w dupsku:):):) Lalune----->mój mąż tez się zdeklarował do kąpieli,masażu,ubierania i zabawiania ale powiedziała że wszystkiego mi nie zabierze i przewijanie i karmienie mi zostawi:):)Cwaniaczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No moim zdaniem najfajniejsza jest Jezyk niemowlat. Ale w sumie kazda z nich jest o czyms innym. Ja nie drukowalam sobie tych, co mam tylko w wersji elektronicznej. Czytam z kompa :) Jezyk niemowlat mam ksiazke - dostalam na prezent. Juz nawet maz prawie cala przeczytal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×