Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

Tak, zgadzam sie, ktos chce nas rozwalic. Takie proby byly jeszcze przed nowym forum- pamietacie sprawe z Betix i MG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam prośbę, zajrzyjcie na nowe forum, nasz admin bardzo się stara żeby Wam się tam podobało, żeby było ładnie, prosto i przejrzyście więc pozmieniał to i owo i może Wam się spodoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mi sie wydaje ze ktos za wszelka cene chce nas rozwalic... ale czy rozbicie forum na dwa to nie jest rozwalenie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie mialam to samo napisac- jest o wiele bardziej przejrzyscie, jedynym minusem nowego forum jest teraz to, ze niektore z dziewczyn z niego zrezygnowaly.... Jastro moze sprobujesz jeszcze raz? aha - i olejcie podfora - bedziemy sie trzymaly watku glownego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Kasiu. Dlatego chcialam wrocic. Jednak nowe forum ma wiecej zalet jak dla mnie. Szkoda ze dziewczyny nie daly mu szansy. Moze sprobujcie? Angela, Agatek, Mazia, Jastro? Jest naprawde fajnie, nikt obcy nie zaglada, mozemy poczuc sie jak na kawce z przyjaciolkami - swobodnie, bez obawy ze ktos zaraz mnie obsmaruje (niby mam to gdzies, ale jednak...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety tez rezygnuje z podawania tu jakichkolwiek osobistych informacji... To, ze sie tu zwierzamy, odslaniamy, a jednoczesnie nie reagujemy na takie zachowanie, jak dzis pomaranczy, to jak danie pozwolenie na obrazanie siebie. Ja tego nie chce, a przy okazji mam ten luksus, ze jest prywatne forum, gdzie nie boje sie byc soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja przechdze na nowe forum. tam nikt nikogo nie bedzie obrazal. Jest zachwana prywatnosc i jest wizualnie przyjemniejsze. I naprawde nie dziwie sie 4sz4 ze powiedziala, ze wiecej tu nie zajrzy. Wredne malpy z tych pomaranczy! Dziewczyny, moj maly tez mial problemy z kupkami, bo nie mogł zrobic i daje mu terz raz dziennie herbatke z rumianku - parze taka w saszetkach i kupki robi 2 razy dziennie sam bez mojej pomocy i juz sie nie prezy. sorki, ze bez polskich liter pisze, ale malenstwo spi mi na rekach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatek - No tak, tekst z dziwka byl pozniej. Ale pomaranczka napiala ze 4sza4 jest glupią matką - to jednak tez obrazliwe, dlatego 4sz4 odeszla. To jednak nie jest "nie zgodzenie sie z kims". Potrafie zrozumiec jak ktos nie zgadza sie z tym co ktos mowi, ale nie rozumiem dlaczego ktos mialby kogos od razu obrazac Chce tylko powiedziec ze rozumiem dlaczego 4sz4 zle sie poczula i odeszla. Kazdy ma swoj honor i nie chce byc obrazany bez powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, cały czas śledzę wasze wpisy, może sama często się nie udzielam, ale lubię was bardzo czytać i szkoda by było gdyby forum na kafe padło, bo tyle tu ciepłych słów padło dla forumowiczek nawet takich które wpadły tylko na chwilę z pytaniem, a później okazało się że zostały na stałe, tak było w moim przypadku. Nie jestem przeciwna nowemu forum, ale takie prywatne pisanie nie daje nam szans rozwijania, bo może oprócz takich ewenementów jak Pomarańczka itp. są ludzie dla których takie wpisy (nawet dość osobiste) mogą pomóc. A chciałam zauważyć, że te brzydkie wpisy pojawiły się niby przypadkiem już po stworzeniu nowego forum (kiedy dziewczyny wróciły na stare), czyżby miały one przekonać resztę do owej prywatności?? Ja bym się tak naprawdę zastanowiła kto to tak naprawdę napisał i dlaczego. Nikogo nie oskarżam, bo mogę się mylić. Tak czy inaczej ja tu też zostanę, bo tu się wszystko zaczęło i jest dobrze. Teraz będę się odzywać częściej, żeby tu tak pusto nie było może synek da mi czasem coś skrobnąć hehe A tak poza tym to muszę się pochwalić, że mój syn przesypia noc (przynajmniej dwie ostatnie). Kładę go o godzinie 21.00, o 22.00 karmie go na śpiocha i mam spokój do 6.30 :) Ale w dzień muszę go zawszę zmęczyć hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny... i nic sie nie dzieje znowu cisza;-( wczoraj jak sie połozyłam to koło 12 sie uspokoilo;-( potem te skurcze były dosc regularne co 4-5 minut i potem ustały..to normalne? czy powinnam sie zgłosic do szpitala..? na dzis mam termin ale moj lekarz powiedział ze jak nie bede miała regularnych skurczy no to mam nie jechac, jak co to dopiero za tydzien sie zgłoscic na oddział...to troszke długo;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K_Z Kasia-> mój synek też ma 10 tyg i w sumie to jeszcze tak dużo ubranek nie odłożyłam :) powoli rozmiar 62 się kuli, ale sporo rzeczy jeszcze mam. Już zaczynam gromadzić na 68 i 74. Muszę wybrać się do jakiegoś second handu po jakieś fajne ciuszki, bo w sklepie strasznie drogie wszystko. Za komplecik zimowy (czapka i szalikowy śliniaczek) zapłaciłam 40 zł :( A za spodenki ogrodniczki 79 zł kurcze ceny są jak dla dorosłych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orinoko29-> takie skurcze są normalne, znaczy to, że macica się przygotowuje do porodu. Ale jeżeli nie jesteś pewna to zawsze możesz jechać do szpitala i tam ci powiedzą co i jak, po to są. Ale to już niedługo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje;-) bo juz nie moge sie doczekac kiedy zobacze swoja mała;-) narazie nie bede panikowac dzidzia sie rusza wiec jest chyba wszystko wporzadku... a jeszcze chciałam zapytac o to czy przed poroderm dziecko zmniejsza swoja aktywnosc? bo moja mała zawsze bardzo mocno kopała a teraz te ruchy sa odczuwalneale o wiele rzadziej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki ze wogóle tutaj zadaje te pytania bo wy juz macie inne tematy ale nowego topicu nie chce zakładac bo po pierwsze nikt nie odpowie a po drugie nie lubie złosliwcow a tacy sie zdarzaja;-/ wiec dziekuje za wasze odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed porodem dziecko może zmniejszyć swoją aktywność ze względu na brak miejsca, ale ja tak szczerze nie zwracałam uwagi na ruchy, wiem, że podczas porodu ich nie odczuwałam bo zagłuszały je skurcze, ale widziałam na ktg, że wszystko wporządku było. A przed porodem wiedziałam, że się rusza dzidzia, bo miałam skopane żebra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju mam ten sam kłopot;-) mała jak czasem mnie kopnie to az sie dziwie skąd takie malenstwo ma tyle siły;-) no nic pozostało mi czekac;-) gdyby cos sie działo niepokojacego to znow tu zagladne z prosba o rade;-) tymczasem dziekuje;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam wczoraj z zakupów okazało się ,że mąż przełożył imprezę na dzisiaj .A ,tutaj jaka gówniażernia 4sz4 Nie przejmuj się tak zachowuję się tylko tchórz .Wejść nawyzywać pod ukrytym nikiem i spie rdolić.A zaczernij sie i nawyzywaj sama dawałaś skoro zaglądasz na tego typu forum . 4sz4 nie zniżaj się do pewnych poziomów nie warto!!!!orum naMoja znajoma mawia tak GADAJ Z DUP Ą TO CIĘ OSTRA . Ja mam córkę ,która w maju skończy 19 lat i tak zawsze myślę przez jej pryzmat masz prawo podejmować różne decyzje życie zweryfikuj czy były dla Ciebie dobre czy złe a nie forum na kafeterii Buźka. Dziewczy kupiłam wczoraj dla małego pod choinkę Zabawkę z FP.Szczeniaczek ucznia czek Sama się zakochałam w tej zabawkę :)Zwłaszcza jak mówi Kocham cię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To teraz ja....
a co ci to da że zaczarnie nicka?? nie bede już anonimowa czy co? Monia a ty najmniej się akurat udzielasz na topiku a najwiecej masz teraz do powiedzenia.Na policjantkę proponuje uderzyć ze swoim mysleniem Wy naprawdę co poniektóre jesteście żałosne :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Teraz Ja-> No prawie ci się udało, bo mąż jest policjantem i za takie zniewagi można zrobić zgłoszenie na policję a oni już mają swoje sposoby na zlokalizowanie adresu IP. :) więc życzę dalszej rozwojowej twórczości a kiedyś na pewno cie to nie ominie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To teraz ja....
ja tylko stwierdzam fakty a nie obrażam :) nie zapominaj że niektórzy mają zmienne IP i wtedy policja jest w dupie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktów się nie stwierdza a potwierdza, a każde IP można zlokalizować zmienne też, każde IP zostawia ślad. To tak jak z dyskiem twardym, można go sformatować wiele razy a i tak można wszystko odzyskać hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgorzata->też się zastanawiałam nad tą zabawką, ale chyba jeszcze za wcześnie dla mojego niunia, bo prędzej popsuje zanim skorzysta :) ale zabawka super jest. Ja myślałam o Kubusiu Puchatku z grzechotką. Dziecko ma grzechotkę dla siebie i kiedy nią potrząśnie to Kubuś zaczyna tańczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia ja tez myślałam o tym kubusiu , zwłaszcza ze od poczatku ciąży mam lekkiego fioła na Kubusia Puchatka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co korci mnie strasznie dowiedzieć sie kto tak nam wszystko popsuł... monia mąż ma tam jakieś wtyki żeby wybadać? może to odbierze takim pomarańczkom ochotę mieszać. bo z tegocowiem na wrześniówkach też o to poszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nie mogę znaleźć go na allegro :( a w sklepie też nie widziałam ;/ Ja też mam świra na punkcie Kubusia, ale strasznie wszystko drogie z nim. Płaci się za firmę niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogadam z nim to zajrzy do śledczych, ale nie wiem czy bez zgłoszenia będą chcieli grzebać, a mnie nie chce nikt obrazić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz ja i inne pojebane pomarańcze!!!!!!!!!!!!! Wypierdalać z naszego forum RAZ.Prawda jest taka że to wy macie po 18 lat z nudów podczytujecie fora i wypisujecie mądrości życiowe,ale jak trafi koza na kamień to inaczej do sprawy podejdziecie!Jest mnóstwo innych czatów oraz fora dla nastolatek dlaczego robicie zadymę u nas ????To jest forum dla kobiet w ciąży i matek.Już dajce nam spokój nie raz ktoś próbował coś popsuć i kilka dniowych wymianach zdań odpuścił sobie! Proszę was jako młoda matka i kobieta perłą ROZUMU odpuście!!!!! PS.Jako żona informatyka każde IP można znaleść podzielam zdanie Moni!!!!Ale teraz to już chyba z tchórzyła i uciekła!!!!! O nie nie nie dam was obrażać moje wy kochane!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×