Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

Hej ;) Dziewczyny ja sama bym się pobawila tym misiem hahah :) Czy ćwiczycie dzieciaczki na brzuszku??? Moja po paru minutach krzyczy i nie mam sumienia jej tak klaść, ale na brzuszku mało dźwiga glówkę. Jak ją biorę do pionu do odbicia, to wtedy mocno odgina i bardzo widać ją ciekawi świat bo wielkie oczy robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nieznajomej
A wiesz że może być tak ze te wpisy nie są od jednej i tej samej osoby? I co wtedy będziecie sprawdzać każdego po kolei?Weż mnie nie rozśmieszaj..a co ci to da że sprawdzisz to IP? dowiesz się że jestem moniką z Warszawy i co ci to da?jak nikogo nie obraziłam to mozesz mi naskoczyć :D takich spraw jest mnóstwo nikt się nie będzie fatygował żeby to rozwiązać.a 4sz4 sama napisała że na innym forum ją zwyzywali więc musiała się z tym liczyć piszac na publicznym forum że ktoś to moze wykorzystać..Osobiście nie popieram takich wrednych pomarańczy,jednak są takie które prawdę piszą..niesety to boli ale to jest własnie forum.. jedne bedą potepiac te które miały cesarkę,drugie będą wytykać błędy..życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczo gdybyś czytała nasze forum od początku to dla twojej wiadomości wiedziałabyś że "'Monika z Warszawy ""dużo nam tłumaczy!! Ale tak to już jest jak jajko od kury mądrzejsze chce być!! I nie zamierzam odpisywać na każdy twój wpis to ciebie to rajcuje a mnie żenuję!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie pajace się nie sprawdziły, najlepszy jest dla mnie kaftanik + spiochy...szkoda że pomarańcze tak zajęły forum że nikt mi nie odpisał :( :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny każda każdej po takiej sytuacji z pomarańczowymi powtarzała aby to olewać, nie odpisywać i w ogóle najlepiej nie czytać. Czasem ciężko, wiadomo że nikt nie lubi być obrażany ale one próbują prowokować, nas denerwują a same mają "pożywkę" i cieszą się bo w realu by się nie odważyły nikogo obrażać a tu mogą spokojnie się zadowalać.. To tak jak ze zboczeńcami, "robią" pewne rzeczy tak by ludzie to widzieli, a im ludzie bardziej się przestraszą czy zaczną uciekać tym większą podnietę ma taki... WRACAJCIE NA FORUM- NIE DAJCIE SIĘ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela------->moja mała tez nie chce lezec na brzuszku....wierci sie i krzyczy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pięknie pomarańczka sie tu wbija dziewczyny nie dajmy sie one chca rozwalić nas tak jak na wrzesniówkach WRACAĆ PROSZE OLAĆ JĄ ja tu zostaje bo sie nie przejmuje pomarańczową mam ją w nosie bo to jakiś gówniarz nie ma co robić to pisze angela - mój mały tez sie złości jak go daje na brzuszek ten Kubuś tez mi sie podoba i mu kupie na gwiazdke agatek-gagatek ja tez chodze po lumpeksach i ostatnio mu kupilam 2 pary spodni za 7 zl a nie za 30zl dobrze że ci wymienili te pieniądze bo to jednak sumka jest wasze dzieci tesz sie tak slinią i języczkiem po dziąsełkach jeździ ? renatinka- odnośnie kupki ze śluzem to dalej Filipek ja robi bo mój mały własnie tak ma od 3 dni e sie martwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pięknie pomarańczka sie tu wbija dziewczyny nie dajmy sie one chca rozwalić nas tak jak na wrzesniówkach WRACAĆ PROSZE OLAĆ JĄ ja tu zostaje bo sie nie przejmuje pomarańczową mam ją w nosie bo to jakiś gówniarz nie ma co robić to pisze angela - mój mały tez sie złości jak go daje na brzuszek ten Kubuś tez mi sie podoba i mu kupie na gwiazdke agatek-gagatek ja tez chodze po lumpeksach i ostatnio mu kupilam 2 pary spodni za 7 zl a nie za 30zl dobrze że ci wymienili te pieniądze bo to jednak sumka jest wasze dzieci tesz sie tak slinią i języczkiem po dziąsełkach jeździ ? renatinka- odnośnie kupki ze śluzem to dalej Filipek ja robi bo mój mały własnie tak ma od 3 dni e sie martwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dagar, Angela - mój Szymus teżnie lubi leżeć na brzuszku ,czasem tylko poleży na kimś :-) a uwielbia być noszony w pionie wtedy też mam wrażenie że trzyma główkę całkiem fajnie kurcze czy wasze maluchy też probuja podpatrywać tv? zmojego to sie robi maniak :-) jak tylko gdzies jest włączony to wykreca głowke żeby zobaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dagar, Angela - mój Szymus teżnie lubi leżeć na brzuszku ,czasem tylko poleży na kimś :-) a uwielbia być noszony w pionie wtedy też mam wrażenie że trzyma główkę całkiem fajnie kurcze czy wasze maluchy też probuja podpatrywać tv? zmojego to sie robi maniak :-) jak tylko gdzies jest włączony to wykreca głowke żeby zobaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za odpowiedź Kasia444- moja też lubi patrzeć na tv i aż mi glupio bo jej trochę pozwalam czasem się wycisza i zasypia... Mazia- mojej coraz cześciej slinka cieknie i bardzo pcha teraz raczki do buzi. A ja się martwie bo martynka od trzech dni robi wolniejszą kupkę :O ale robi tylko raz na dzień, więc biegunką to nazwać nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za odpowiedź Kasia444- moja też lubi patrzeć na tv i aż mi glupio bo jej trochę pozwalam czasem się wycisza i zasypia... Mazia- mojej coraz cześciej slinka cieknie i bardzo pcha teraz raczki do buzi. A ja się martwie bo martynka od trzech dni robi wolniejszą kupkę :O ale robi tylko raz na dzień, więc biegunką to nazwać nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mazia - Filip kupke robi ogolnie luzna ostatnio. Sluzu tez troszke sie pojawia, ale to pewnie od tego, ze ma katar. Dzis sie przestraszylam, bo zrobil kupke bardzo wodnista. Balam sie, ze to moze byc biegunka, albo ze sie odwodni, bo u takiego malucha to chwilka. Ale na szczescie przeszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coraz lepiej :( nie reagujmy na to przeciez to nie ma sensu ze ktos tu wyzywa ktos sie obraza po prostu pominmy te pomaranczowe wpisy i juz Moja córeczka nadal terrorystka :P nie chce spac w dzien co ja mam robic?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzusiowa-u mnie to samo,czasem jestem tak zmeczona ze mi sie chce wyc bo maly spi 10 min a pozniej marudzi.lubi byc na rekach w pionie ale mi plecy wysiadaja:( angela-moj odwrotnie tzn lubi lezec na brzuszku i trzymac wysoko glowke wtedy wydaje z siebie smieszne odglosy:) dziewczyny a ile kosztuje taki kubus i dla dzieci w jakim wieku jest przeznaczony? ja wlasnie wyslalam M zeby kupil dla malego nosidelko i taka lampke ktorej obrazki wyswietlaja sie na suficie bo zauwazylam ze maly lubi patrzec na zapalona lampke,a on mi dzwoni ze sklepu ze kupil chuste do noszenia i teraz jestem przerazona bo boje sie z\e mi dziecko z tej chusty wyleci:( dorka-za momencik zaglosuje:) do wszystkich dziewczyn-ignorujcie pomaranczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jakos odruchowo nie czytam pomaranczowych,ale jak beda chcialy to i tak beda pisac tyle ze mynie musimy ich czytac i juz:) brzusiowa-a sprobuj okolo poludnia ubrac dziecko cieplo i wietrzyc w wozku przy otwartm oknie albo na spacer sie wybierz,moj jak czuje powietrze od razu zasypia ale byly dni ze tez nie chcial mi spac,dzisiaj od 13 do 16 30 pospal chyba przez ta pogode bo ja tez senna chodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Martynka na spacerku zawsze spi, ale czesto jest tak, że jak wyczuje ciepełko i że wracamy do domu to już oczy wielkie i koniec snu. A w dzień robi sobie drzemki 20-30 czasem 40 minutowe ale widzę że coraz mniej śpi, a w nocy coraz więcej ostatnio jak usnęła o 21:00 tak pospala do 3:40. Dzisiaj kończy 10 tydzień ;) jastro- moja własnie na brzuszku nie trzyma wysoko głowki i trochę mnie to martwi. A Kubuś Puchatek kosztuje w granicach 118-125zł :) a przeznaczony chyba dla dzieci od 6 miesięcy wzwyż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, mój mały też w dzień nie śpi prawie za to ostatnie noce bardzo ładnie przesypia :) Co do leżenia na brzuszku to tylko po 10 minut bo zaraz jest płacz. Ale noszenie na rączkach w pionie to normalnie jest super sprawa :) tylko ręce odpadają. Pajacyk super, taki świąteczny :) tylko czapeczkę trzeba dokupić i może jakieś buciki. Świetnie się będzie wtedy strój komponował z choinką. Ja mam szczęście, bo moja mama strasznie lubi robótki ręczne i mały dostanie od babci strój mikołaja zrobiony na drutach hehe ciekawa jestem czy zdąży do choinki :) Co do ciuszków to ja też staram kupować takie tańsze, dziś za parę rzeczy zapłaciłam 100 zł ale za to dresik fajny za 30 zł kupiłam z reniferkiem :) a na zakupy z second handu wybieram się w przyszłym miesiącu, bo już widziałam ciekawe ciuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
płacz, histeria ja już nie wiem co mam robić :( w dzień nie śpi, wieczorem też ma problem i jest coraz gorzej ma takie nerwy, że momentami siada w pół i tylko na ręce pionowo i jest ok, wara odłożyć, bo materacyk w plecki parzy :P jak ja mam ją usypiać???????????????? a jak już przyśnie tak słabo, to nagle robi rączki sztywne, ma takie lęki, to niby normalne do jakiegoś czasu jak dziecko tak robi, sama nie wiem, któreś z Waszych dzieci też tak robi??? ___________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×