Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

K_Z- kasiu zaczęło się od rzadkich ciemno-zielonych kupek, potem mocz intesywny miał zapach, miala bolacy napięty brzuszek, pierwszy lekarz wprowadzil nas w blad sugerując kolki, potem już było tylko gorzej, temperatura i ataki nocne, czyli napięcie mięśni krzyżowanie nózek i steknaie z płaczem martynki, przezyłam horror, ale na szczeście Martynka już zdrowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Napiszcie gdzie to forum? Bo haslo dostalam, ale nie wiem gdzie Was szukac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze Angela ale musialas sie martwic....ale super ze Martynka juz zdrowa! Moze jednak przylaczysz sie do nas? Kejtlin jak masz haslo to wejdz na poczte - tam jest mail od Renatinki z namiarami na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kejtlin albo przeslij maila to damci dokładne namiary na forum! Angela- super że już wszystko w porządku. chodź do nas na nowe forum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny mam nadzieje ze mnie pamietacie wieki mnie nie bylo mam 3 miesieczna zuzie urodzilam 13 pazdziernika:) nagle hehe tzw spontan poszlam na usg i zuzia zakryla nozka serduszko lekarze sie wystraszyli bo tetno zanikalo czasami i cc odrazu chcialam byc swiadoma i bylam a teraz zalatana jestem bo 26 czerwca organizuje moj slub:):) tesknilam za wami :):)❤️ nieznajoma dziekuje za pamiec :):) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabrysia0104
DZIEWCZYNY PODAJCIE MI TO FORUM NOWE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Macie namiary na nasza poczte? Tam jest informacja w mailu ode mnie jak trafic na nowe forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppppppp_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny zaglądacie jeszcze tu????? K_Z-Kasia, Kasia444, Nieznajoma, Mazia, Agatek, Lubila, Dagar i inne dziewczynki :) co u Was? Pozdrawiam Was ciepło buziaki od Martynki :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o mewka :) fajnie że jeszcze ktoś zagląda na kafeterie jak dzidzia się chowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Angela :-), dzidzia dobrze sie chowa, nie choruje i zdrowo rośnie:-) , dzis byłyśmy na szczepieniu , wazy 5700 i ma prawie 75cm:-),słuchaj jak masz chęć możemy wymienic sie nr gadu i tam pogadac:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoG
Angela a może byś jednak zajrzała na nowe forum? Jest naprawdę fajnie, gdybyś miała chęć to wszystkie dane są na naszej wspólnej poczcie. Z początku może i jest trudno, ale jednak miło się pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela, brakuje mi ciebie.....a ty mewka zagladasz do nas???naprawde jest fajnie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela,Mewka zapraszamy do nas wiecie jak tu jest zawszę znajdzie się jakaś życzliwa ''pomarańczka''z takimi radami że głowa boli:):):)chodzcie do nas:) Buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamamija123
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaija
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mewka jesli jeszcze zaglądasz podaj mi na maila numer gg, odezwę się na 100% aniolplus@o2.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×