Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

faktycznie mało nas zostało, a ja na prywatne nie mam namiarów, nie miałam hasła do wspólnej poczty, teraz napisałam maila ale nikt mi nie odpisał u nas wszystko ok, Piotruś coraz częściej chce być noszony i wieczorem musimy się namęczyć żeby usnął bo cały wieczór płacze. W nocy wstaje raz i szybko zasypia na szczęście. Wyrósł z większości rzeczy więc dziś idę na zakupy aaaa i zaczęłam chodzić na aerobik, nie robię brzuszków, staram się dużo pić i jak narazie jeszcze mam mleko pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotka przeslalam Ci namiary na poczte, wejdz sobie i tam bedzie wiadomosc od Rentinki o co chodzi z nowym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jednak topik powoli zamiera...:/ Szkoda Tak fajnie się Was czytało, ilekroć w ciągu dnia tu się wchodziło to sporo było do czytania... Pewnie teraz tak macie na prywatnym, wielka szkoda, przynajmniej dla mnie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, wiem że jakiś czas temu o tym pisałyście, powiedzcie mi, jak zmienić mam mleko? jakie proporcje robić? Będę wdzięczna za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem z tym mlekiem :) No widzę, że faktycznie topik umiera :( Co za pojebany podział :( Ja nie wiem gdzie mam się udzielać, żeby nikogo nie urazić!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczka,ja robilam tak 2 dni --------> 3 starego 1 nowego kolejne 2 -------->2 starego 2 nowego kolejne 2------->3 nowego i 1 starego i potem juz normalnie.W trakcie tych dni obserwowałam zachowanie i skóre córeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny szczerze powiem, nie podoba mi się nowe forum, tyle tematów, nie ma czasu na to żeby przeczytać każdy. Tu był widoczny post i odpowiedź, a tam to tylko można się pogubić i niewiadomo jak komu odpisać, bo na każdym wątku to jest nie możliwe. Strasznie mi przykro że się to rozpadło bo choć ostatnio mniej się udzielałam, to bardzo byłam związana z forum i zawsze w wolnej chwili Was czytałam. :( :( Trzymajcie się wszystkie i niech dzieciaczki rosną zdrowo! Cześć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale my piszemy na watku glownym. Osoby zainteresowane moga pisac na watkach tematycznych, ale nikt sie nie obraza jesli ktos komus nie odpowie :) Jak nie masz ochoty to tam nie zagladasz i juz Watek glowny nie rozni sieniczym od kafeterii, no moze tym ze kazdy ma zdjecie dziecka przy swoim nicku- latwiej skojarzyc co kto pisal Dzieki temu ze jestesmy "ukryte" mozemy wiecej sie o sobie dowiedziec, lepiej sie poznac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jakos nie moge sie tam znalezc:-( Tez nie mam zbyt wiele czasu na czytanie i szukanie odpowiedzi na swoje pytania.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagar - zadawaj pytanie na głównym wątku które działa tak samo jak kafeteria Angela - daj nowemu forum tydzień zobaczysz że nie jest tak źle! brakuje nam Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ale naprawdę nowe forum nie różni się niczym od kafe jeśli chodzi o Wasze wątpliwości! zajrzyjcie- piszemy identycznie jak na kafe w wątku "rozmówki" a reszta to pojedyncze wpisy na konkretne tematy, ja np. zaglądam tam raz na kilka dni. dajcie nowemu forum szansę! nie trzeba tam szkuać odpowiedzi na pytania bo jest identycznie jak tu tylko że jest to zdjęcie. jest też świetna galeria, opisałysmy już siebie i lepiej nam sie rozmawia bo nie jesteśmy "nickami" tylko osobami... wejdzcie tam chociaż i 10 minut obczajcie o co chodzi a już stamtąd nie odejdziecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba też wole kafe.. tu przynajmniej dostanę odpowiedź a nie tak jak tam.. Dorciu- dziękuję. Od dziś zmieniam mleczko, mam nadzieję że kolki nie pogorszą się. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba też wole kafe.. tu przynajmniej dostanę odpowiedź a nie tak jak tam.. Dorciu- dziękuję. Od dziś zmieniam mleczko, mam nadzieję że kolki nie pogorszą się. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczkaa- juz pisałam na forum o tym ze dostałas szybciej odpowiedż na kafe niż tam. pisz na głownym watku o tym co cie nurtuje i o pytaniach .. tak jak na kafeterii i wszyscy wtedy to zobaczą. ja nie umiem ci pomóc bo nie wiem ale to znalazłam w sieci : "jak zmieniałam córce mleko z Nutramigenu1 na Bebilon 2, pediatra kazał nam mieszać mleko, aby stopniowo przyzwyczajać żołądek i jelita do innego, cięższego do trawienia mleka (mimo, że w 50 % córka była na moim pokarmie). Pierwszego dnia dawałam 4 miarki Nutramigenu i 1 Bebilonu. Drugiego nia: 3 miarki Nutramigenu i 2 Bebilonu Trzeciego dnia: 2 miarki Nutramigenu i 3 Benilonu Czwartego dnia: 1 miarka Nutramigenu i 4 Bebilonu piątego dnia tylko Bebilon"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczka, wlasnie lipa z tymi watkami pobocznymi, lepiej pisac na glownym, tamte to niewypal Dopiero dzisiaj zauwazylam ze tam napisalas, sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatek o to się nie martw! My z moim M (czyli adminem tamtego forum) zrobimy archiwum kafe i będzie go można czytać do oporu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perelka - robicie archiwum? Super pomysl! :) Agatek - to prawda, dla mnie to tez jak pamietnik. Super pamiatka na cale zycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda ze tak wszystkich wywialo bo razniej mi bylo czytac ze przez podobne rzeczy przechodzicie! moj maly ma juz 5400 i straszny glodomor z niego ostatnio pracujemy nad tym zeby szybciej sam zasypial,wczoraj sie udalo ale znow potem 2 pobudki w nocy,taki minus wczesnego usypiania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rumianella, SURI chodzcie na nowe forum (namiary na skrzynce), tam są wszyscy i dalej tam gadamy tak jak tutaj na kafe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×