Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

ja jestem juz na nwm forum, teraz walcze zeby zmniejszyć zdjęcie;) ale tu zaglądam z sentymentu suri, ale twój szkrab duży, moja tez przytyła, urodziła się 3150, a po 6 tygodniach miała 4240 i dalej rośnie moja kochana suri, chodź tez na tamto forum, ja nie byłam do niego przekonana, ale poczytałam i spodobało mi sie, wiec sie zalogowałam, ale tu tez bede zaglądać, zeby nie zapomnieć o żadnej z was!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rumianella - to wysylam Ci mojego maila,daj znac jak zalogowac sie na tamto forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! U nas w porzadeczku:) Mij synek tez rosnie jak na drozdzach- urodzil sie z waga 3670 a po 6tyg. wazyl juz 5400- w ciagu dnia chcial jesc nawet co 1,5h a jak minal 8tyg. to jak reka odjal wytrzymuje nawet do 3 w ciagu dnia. Chyba mial duuuuuuzy apetyt, a teraz juz jest pewein, ze mu nikt mamy z cyckami nie ukradnie :P i troche odpuszcza. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kejtlin super ze sie odzywasz, my dzialamy na nowym forum , namiary masz w naszej skrzynce a jak nie masz do nie dostepu to daj maila to cie je damy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Chyba dlugo nie zagladalam: oto moj mail deaa_k@poczta.onet.pl Dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoG
Betix jeśli czasem zaglądasz to przejdź do nas na nowe forum, tam nie ma pomarańczek. Wszystkie szczegóły na naszej poczcie, a jak nie masz namiarów to napisz na gg a Ci wszystko prześlę. 9260273

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hej dziewczyny własnie zajrzałam tu dzis! wyprowadzacie sie z tego forum??????//??????????????????????????????? alescie mnie zdziwiły??? ale dokad?????gdzie??czemu juz to forum bedzie nieaktualne???? wyjasnijcie mi wszystko! natychmiast!!!!':D dobrze ze akurat dzis zajrzałam. urwanie glowy przed tymi swietami(zreszta jak co roku)jeszcze chrzciny czekaja mnie w drugi dzien swiat! ale dam rade:) to jak bede chciala do was cos nappisac to gdzie??? tu dalej na kafe??? nie mam gg w komputerze zalozone. nie znam poczty zadnej z Was!! jak was odszukac gdzie?? i wogole??? w szoku jestem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
laski dajcie znac gdzie jetstescie. jak dotrzec do Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podajcie maile to wysle Wam namiary na nasza poczte- tam jest mail od Rentinki z namiarami na nowe forum (prywatne) ZAPRASZAMY!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podajcie maile to wysle Wam namiary na nasza poczte- tam jest mail od Rentinki z namiarami na nowe forum (prywatne) ZAPRASZAMY!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie dziewczyny chodźcie na nowe forum i nie zrażajcie sie na poczatku bo jest ciut inaczej niz na kafeterii ale jak tylko dacie szanse nowemu forum to szybko sie uzależnicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny ;) Z okazji zbliżającego się Nowego Roku zycze wszystkim dzieciaczkom urodzonym w październiu dużo dużo zdrówka i uśmiechu, niech pieknie Nam rosną ;) 🌻 a Mamom życzę wiele wyspanych nocy, cierpliwości i dużo pięknych chwil spędzonych ze swoimi skarbami ;) Pozdrawiamy i caluski przesylamy ;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama z października ...
🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angela - mam nadzieję że już wszystko w porządku. Zapraszamy na nowe forum , prawie wszystkie już tam są. Od wszystkich macie z Martynką pozdrowienia!! Wszystkiego dobrego !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
to moj mail beata0286@o2.pl dziewczyny napiszcie jak was znalezc.!! czekam. nudno cos bez Was i ciekawe co tam slychac u Was!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betix wszystkiego dobrego, wysłałam ci maila z namiarami na nowe forum do zobacznia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rowniez wszystkiego dobregow Nowym Roku dziewczyny!!! Zapraszamy na nowe forum. Duzo zdrowka dla Martynki, juz dobrze? Jakie byly objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×