Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

Gość sarannnnnnnnnn
prosze o odpowiedz na moje pytaneie zawarlam je w nowym tamacie pt do kobiet ktore byly i sa w ciazy z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatku-Gagatku---> Ty sie ciesz,ze wciaz masz super figure! Na pewno wszystko jest ok u malenstwa. Ostatnio poznalam dziewczyne w 5 mc i nic po niej nie widac. Plaska jak deska. Najwidoczniej taka twoja natura :) A z pierwszym dzieciatkiem jak mialas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z pierwszym dzieckiem tez tak mialam kolo 19tyg mialam malutki brzuszek,ale myslalam ze teraz bedzie widac szybciej poza tym jestem dosc szczupla a mowia ze szybciej widac u szczupłach, ciezarna to zawsze znajdzie jakis powod do zmartwien:O dzisiaj mam wizyte o 17 to sie okaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatek na pewno jest wszystko ok w święta byliśmy u rodzinki i kuzynka oświadczyła mi że jest w 12tc i uwież mi nic a nic po niej nie widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dzieczyny :) Ja jestem dzisiaj bo badaniach. Bo jutro mam wizytę u lekarza. Duphaston konczę brać, ale mimio to nie przeszły mi do końca bole podbrzusza...jednak jest o wiele lepiej niż było dwa tygodnie temu, przede wszystkim nie pojawiają się już te skurcze. Oby tylko dobre były wyniki, a do pracy nie chce mi się kompletnie wracać, rozleniwilam się na tym l4 ;) Bylam też na zakupach ciążowych i trochę zakupimlam ciuchów :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki!!!! A czytacie jakies gazetki ciażowe? Bop ja mam juz chyba 3 numery M jak Mama, i teraz kupuje drugi numer Twoja ciąża. Jest cos jeszcze o ciążach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czy tam M jak mama i czasem kupuje jeszcze "Mam dziecko" "Mamo to Ja"- bo w tych gazetkach jest dużo porad jak rodzić sobie już z maluszkiem na świecie a to napewno mi się przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Brzuchatki;-) Jakie szczescie,ze zostawilam sobie w pudlach ciuchy z czasów \"12kg wiecej\";-)Mysle,ze przez jakis czas bede miala w czym pochodzic;-) Ja czytam M jak mama i Mam dziecko:-) Jutro ide na badania kontrolne:-) Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja tez koncze Duphaston. Mam do konca tygodnia. Wizyte mam dopiero na poczatku maja. I wlasnie sie zastanawiam czy nie isc jutro na kontrole czy na pewno przestac brac, bo caly czas mnie brzucho pobolewa. Jeszcze sie zastanowie do jutra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazia112
hej ja też ide dziś do lekarza mam nadzieje ze bedzie wszystko dobrze tak sie martwie. wyszedł mi zły mocz zobaczymy co on mi powie. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazia112
renatinka a bardzo cie pobolewa? bo ja tez mam tak ze mnie czasem boli i nie masz sie czym martwić chyba ze już często i bardzo to idz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatek-gagatek-------->suuuuuuuuper, moja dzidzia tydzien temu mierzyła własnie 6cm :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mery->jak z twoim slinotokiem??? U mnie sie troche zmniejszyl....ale za to mam gorzko w ustach...kurcze, dlaczego w ciazy jest cos za cos :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatku-Gagatku---> bardzo sie ciesze, ze wszystko ok :) Jednak chyba jutro nie pojde :) Nie bede przeciez latac co 2 tygodnie do lekarza. Brzuch mnie boli jak sie namecze, np dzis po odkurzaniu i myciu podlog. Ale chwila odpoczynku i przechodzi. Wiec mysle,ze przesadzam :) Pewnie tak jak mowicie, po prostu malenstwo robi przemeblowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renatinka moze rzeczywiscie jak przechodzi ci ten bol jak odpoczniesz to nie idz do lekarza, a mozesz zadzwonic do swojego ginekologa i telefonicznie sie skonsultowac?bo moj jest pod telefonem i w razie czego moge dzwonic mi tez czasami zdarzaja sie bole brzucha szczegolnie po intensywnym dniu ale jak odpoczne to zawsze przechodza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama z października 08
Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie:) Wasze maluszki mają już 6cm a mój waży już z 9kg:) Ach to były chwile... Trudny początek, duphaston, 3 m-ce wymiotowania, ciężki poród, ale efekt jest - bezzębny uśmiech dziecka. Dbajcie o siebie kochane. Z ubrań sugeruję kupić sobie rybaczki na połowę ciąży na letni czas i spodnie na trzeci trymestr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety u nas nie ma tak dobrze i nie ma lekarzy pod telefonem :( Ale chyba sobie odpuszcze ta wizyte. Jesli bole powtorza sie do wtorku i beda mocniejnie lub czesciej, to pojde. Teraz to trwa chwilke i jest raczej dyskomfortem niz bolem. Jak odpoczne,to przechodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renatinka ja chodze prywatnie i tylko dlatego mam ginekologa pod telefonem, a ci ktorzy przyjmuja na kase chorych to nie sa zatrudnieni w szpitalu a ja chcialam miec lekarza ktorego zobacze pozniej podczas pobytu w szpitalu, a łykasz nospe?ja jak juz mocno mnie zaboli to biore 2 nospy i sie klade, na szczescie zdarzylo mi sie to tylko 2 razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Agatka :) Staram sie nie brac zadnych lekow, oprocz witaminek i duphastonu. Skoro odpoczynek pomaga, to staram sie wykorzystywac jego zbawcza moc :) Milego wieczoru kochana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja sie chyba powoli sypie :) Boli was nieraz krzyz? Mnie wczoraj wieczorem zaczal bolec tak,ze nie moglam sie normalnie schylac. Czytalam,ze to normalne w zwiazku ze zmianami w ukladzie kostnym i uciskiem macicy na nerwy. Zdarza Wam sie to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renatinka w tej ciąży jeszcze mnie nie boli, ale wspominając pierwszą to chyba te bóle były najbardziej dokuczliwe. Jak się zaczęło to do końca ciąży bolało mnie prawie codziennie. Mam nadzieję że w tej ciąży aż tak mnie nie dopadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margolcia---> Ty mnie nawet nie strasz :) Nie boli mnie caly czas, tylko np wczoraj dlugo sie schylalam i jak sie wyprostowalam to sie przyplatal ten bol. Mam nadzieje,ze to nic groznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam rwe kulszowa ktora strasznie mi dokucza wieczorami, miałam juz przed ciaza ale bol pojawial sie raz na kilka miesiecy a teraz codziennie:O renatinka na pewno wiec jeszcze sie nie sypiesz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazia112
no i po wizycie;) dzidziuś ma 8 cm i jest wszystko dobrze:) a co do bóli krzyża to ja mam je często jak za długo stoje albo ide:( ja miałam wcześniej stojącą prace jako fryzjerka to myśle że wszystko przez to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 cm.... Fiu fiu, duzy bobasek;) Dziewczynki, ja wstalam dzis z goraczka , bólem gardła, takimm, że nie moge przełknąć śliny i katarem. Czym mam sie ratowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruminella na ból gardła woda z solą do płukania albo najlepiej wizyta u lekarza rodzinnego jest taki miejscowy antybiotyk na gardło nie szkodzi dzidziusiowi ja go brałam w pierwszej ciąży i z synkiem jest wszystko ok, a do tego masz gorączke to lepiej idz do lekarz niech zobaczy Dagar śliniotok się zmniejszył wymiotów prawie nie mam mdłości bardzo małe więc myśle że i tobie pomału zacznie mijać śliniotok dlatego sięzmniejszył bo zmniejszyły sięmdłości i wymioty czuje sięjużcałkiem dobrze tylko niestety przyplątały się bóle w podrzuszu i dolnej części kręgosłupa jak prawie na wysokości kości ogonowej nie są aż takie bolesne ale dokuczające i stresujące w środe mam wizyte to pogadam z lekarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
witam Was dziewczyny! A mnie dopadaja glupie mysli. coraz czesciej dopada mnie mysl porodu. to bedzie moj drugi porod i zastanawiam sie czy bedzie krotszy niz pierwszy? czy lzejszy? wiecie cos na tan temat? jak dlugo rodziły np wasze siostry? kuzynki? moze wy same???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×