Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

Gość dorka 572
na poczte dostaniesz linka z potwierdzeniem i wtedy sie zaloguj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny podeslijcie namiary na poczte bo nie mam.podaje meila jastro1@o2.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorka 572
jastro-wysłałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wytłumaczcie mi jak sie zalogowac na to nowe forum bo ja nic nie kapuje jakie tam hasło trzeba? protestuje- ja mysle ze bede pisac i na nowym forum (bo przywiazałam sie do dziewczyn) i tu na kafeterii bo tu pisze od poczatku i jakis sentyment mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorka 572
agatek wejdz w REJESTRACJE tam podaj swój nick z kafeteri -ustal hasło i wpisz swój adre email przyjdzie ci link na twoja pocztę potwierdź go i możesz sie ZALOGOWAC ot wszystko :) forum jest extra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość protestuję
Dziękuję dziewczyny za jakiś odzew do pomarańczowej:) Ja nie chcę się narzucać ale dobrze się Was czyta i jak już pisałam Wasze wypowiedzi niejednokrotnie mi pomogły w istotny sposób... Szkoda będzie jak sobie pójdziecie ale mam nadzieję że jak Agatek-gagatek napisała, będziecie tu zaglądać chociażby z sentymentu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo fajnie jest, dziewczyny blagam przejdzcie wszystkie na nie,bedzie fajnie ;-) Tu tez bede zagladac, spoko ;-) Lubila, Malgosia dzieki za komentarze pod adresem Kubusia, ja bym go zjadla normalnie ;-) Ja tez nie wiem co on tam widzi na suficie ;-) Malgosia - ja tez mam zachcianki jak baba w ciazy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
protestuje- ja tu na pewno bede zagladac i pisac bo jestem tu dosłownie od samiutkiego poczatku wiec jakbys miała jakies pytania to pisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo ale poucieklayscie :( agataxyz - jak teraz mamy przerwe z ta nieszczesna wit k to krostki na buzce zniknely jak reka odjal!!!!! moj maly dzis senny,troszke odpoczne przynajmniej renatinka - nooo to masz podobny ciezarek do dzwigania co ja:),az ciezko czasem pozycje do karmienia wybrac,ja najczesciej na lezaco bo na siedzaco ciezko mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wejdzcie na nasza poczte, tam sa namiary na nowe forum, trzeba kliknac w linka, zarejestrowac sie a na podany email przyjdzie link aktywacyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzusiowa, SURI, jagodowa chodźcie na nowe forum, tam jest więcej możliwości, mam nadzieję że Wam się spodoba - czekamy tam na Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chętnie dołączę jeśli inne dziewczyny nie mają nic przeciwko tylko nie wiem gdzie mam uderzać;) Jakby co to mój adres: niedepcztrawy@o2.pl Pozdrawiam!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my juz po szczepieniu , pani pielęgniarka kazała mi wyjść bo tak się denerwowałam i zawołała mnie dopiero po wkłuciu do tulenia a niunia była z tatą świetnie dali sobie radę po szczepieniu przespała 2 godziny a później sie obudziła i tak płakała że szok prawie przez pół godziny ale tak żałośnie jak nigdy wcześniej ale na szczęście po kapieli zasnęła i śpi słodko tylko ciekawe jak długo a i waży już 4850 mój klocuś jest już co trzymac na rękach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze powiedziec ze dosc sceptycznie podchodze do nowego forum. boje sie ze nam sie to nasze rozpadnie do ktorego mam ogromny sentyment. zwlaszcza ze nie zawsze mamy czas zagladac , wszystko przeczytać. a co jak mamy ktore akurat maja takie dni ze w ogoel nie moga zajrzec kilka stron minie i nawet nie beda wiedzialy o nowym forum... troche sie boje ze sie cos popsuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie mogłam się zarejestrować na tym nowym forum.. mhm? ciągle jakiś błąd.. może jeszcze się uda.. Kochane powiedzcie mi jeszcze, o ile tu zajrzyjcie, bo czytałam że któraś z Was daje swojemu maleństwu coś na to by robił kupkę normalnie, tzn bez prężenia się, stękania, jąkania, płaczu, by kupka była normalna a nie zielona czy zielono żółta z jakimiś "granulkami' jeśli to o to chodziło to poproszę jeszcze raz o wytłumaczenie co i jak dajecie, bo moja Kinga też tak ma:( niby robi dużo kupek ale z takim bólem... a jeśli coś źle zrozumiałam to przepraszam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia444 -> nie pozwolimy żeby się rozpadło! nie ma mowy! będziemy tu zaglądać dotąd aż wszystkie dziewczyny się tam zalogują... Misiaczkaa, brzusiowa -> jaki macie problem w trakcie rejestracji? może coś pomogę Misiaczkaa ja pytałam Renatinki o lek, który dostała dla Filipka na poprawe flory jelitek, jej synuś oprócz tego że się bardzo męczył przy robieniu kupek, robił je rzadkie ze śluzem i śmierdzące, mój Pawcio ma podobne i zastanawiam się czy nie zastosować tego leku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mialam problemy z rejestracja. W koncu sie udalo, ale co chwilke wyskakiwal mi "blad strony" po odswiezeniu za 4 razem bylo oki. sa plusy tamtego forum - przede wszystkim prywatnosc :), ale Kasia444 ma racje, ze na kafeterii sie rozpadnie :( Misiaczkaa - dobrze kojarzysz. Dziewczyny pisaly o takim specyfiku: http://www.enterol.pl/dawkowanie.html Moj synus ma dokladnie takie same objawy, ale ja jeszcze tego nie testowalam na Nim. Zmykam do malego papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zarejestrowalam sie i co??????????? i nic bo nie wiem o co tam chodzi grrrrr ja nie moge Was tam znalesc jestem na to za tepa, nie moge sie podlaczyc do rozmowy bo nie wiem gdzie wejsc achhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzusiowa i pozostałe mamusie---powolutku i wszystko obstukamy. Tam mamy przynajmniej zapewnioną prywatność, a i oddzielne wątki pozwolą nam łatwiej szukać to czego potrzebujemy. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wątek pogaduchy zdaje się jest tym ogólnym, a pozostałe tematy dotyczą konkretnych problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie dzisiaj tez wsciekalam bo nie wiedzialam jak tam wlezc grrrr Musisz wejsc na swoja poczte (te ktora podalas przy rejestracji) i kliknac linka ktory Ci przysla No i logujesz sie uzywajac swoja nazwe uzytkownika i podane przez siebie haslo Potem wchodzisz na forum prywatne - pogaduchy(ogolny), ale ktores inne podforum Moj Kuba tez dzisiaj zrobil dziwna zielona kupe i widzialam ze troche sie meczyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×