Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

hej hej jest tu kto ;) ale dzisiaj pogoda do bani :( ciemno buro... Kubus lezy spokojnie a ja wcinam sniadanko W nocy spal ladnie - ale ja sie pozno polozylam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze troche jest problemow z tym nowym forum... subfora z jednej strony fajnie bo wszysrtko mozna łatwo znalezc ale z drugiej strony jak ktos np nie ma prpblemow z kupka to czy bedzie wchodzil na to podforum , czy mama z problemem nie bedzie przez to skazana na mniejsza liczbe odpowiedzi niz gdy to bylo na kafeterii czytane przez wszystkich? ja tak sobie po prostu glośno myślę ... a problem prywatności to nasze nicki nie zawierają imienia i nazwiska wiec skad ktos ma wiedziec ze to wy... moze nie jest to forum prywatne ale w duzym stopniu anonimowe a przez to w jakims stopniu prywatne.... my dzis spedzilismy pierwsza noc w nowym mieszkanku. Szymus spi z nami w pokoju wiec jego pokoik to w tym momencie magazyn na kartony. jak bede miala chwilke to bede sobie brala jeden kartonik i powoli rozpakowywala. w ten sposob nie widze tych kartonow i przynajmniej psychicznie odpoczywam :-) jutro wielki dzień- Chrzciny.. czy oprócz szatki i świecy jest coś jeszcze potrzebne?? aa i jesscze jedno moj pulpecik skończył dziś 9 tygodni i waży już 6640:-) buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość październikowa mamaaaa
a przyjmiecie kogoś nowego?:)zawsze mozecie wyrzucić jak się nie spodobam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,musimy tutaj zagladac, bo jak nikogo tutaj nie bedzie, to nasze forum zostanie usuniete, a jest tu tyle wspomnien....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak dlugo sie czeka na ten klucz aktywacyjny? bo ciagle spraWdzam meila i nic nie przychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak znajde chwilke to moze sprobuje z ta nowa rejestracja,narazie wygodniej mi tutaj,czytam co u was i na szybko pisze :)lubio To forum tutaj :) pozdrawiam ps.sprobujcie wlaczyc suszarke jak dziecko placze albo zasnac nie moze,na mojego troche to dziala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dagar masz racje musimy tu zagladac bo szkoda jakby usuneli nam temat, ja czesto czytam poczatki tematu i az sie łza w oku kreci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Mam pytanie - moze glupie. Nie wiecie, czy jest mozliwosc zrzucic sobie to forum i zapisac na kompie? Zeby wlasnie miec pamiatke..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wróciłam:) Rozpakowaliśmy się we wtorek zaczęliśmy o 11 a skończyłam o 3 nad ranem:)Malusia troszkę niespokojna była pierwszej nocy ale teraz już jest dobrze!Wczoraj byliśmy na szczepionce dostała 6 w 1 i pneumokoki miała gorączkę aż 38,5 ale szybko jej spadła jak podałam jej syropek Calpol.Ale co swoje to sie przestraszyłam.Malusia kończy dziś 2 miesiące i waży 4,800:):):):) Smalle ja decyduję sie na wkładkę dali mi tabsy ale zatruło mi pokarm:(:( W dzień przeprowadzki mąż dostał pirdolca i do dziś zero pomocy przy dziecku i se piwkuje ze znajomymi ale cóż takie życie,a jak mała zapłaczę w nocy to wydziera ten pijany pysk żeby się zamkła jak dziś też tak zrobi to w pysk dostanie i tyle dorosły chłop a umysł jak u małolata brrrrrr. Ale ostatnio spróbowaliśmy raz jeszcze i poszło jakoś i żeby mu się odegrać jak tylko skończyłam to powiedziałam że mnie boli i spał z pełnymi worami:):):):):)a niech ma a co:):):) Tak się za wami stęskniła Mordy moje kochane:):):):)Tak was mocno wszystkie kocham😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj nieznajoma Twardzielko:)Może ta przeprowadzka i pełne wory tak działają na M. Jest nowe forum ,ale sama nie wiem chodx do nas 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieznajoma - dobry sposob z pelnymi worami heheheh. Twarda z Ciebie babka ;) dawaj do nas na nowe forum- tam nas nikt nie podgladnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubila- musisz sie tam zarejestrowac i po chwili na Twojego maila przyjdzie link aktywacyjny ktory trzeba kliknac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wpadłam żeby poczytać Was i opowiedzieć trochę o nas ale widze że i tak nie ma sensu bo wszystkie uciekłyscie :( trudno :O jestem z kafeterią od dobrych 4 lat i dobrze mi na tym forum. A na prywatnośc to już chyba za późno bo tyle stron tu już natrzaskałyscie i tyle zwierzen było, a poza tym jak któraś dobrze wspomniala jesteśmy pod nikami, więc nie wiem skąd ten pomysł na inne forum. A moj mąż wie gdzie pisze, zna mój nik i nie widzę problemu... W takim razie żegnam się z Wami kochane, miło było spędzić z Wami czas ciąży, zyczę dużo zdrowia dla wszystkich maluchów i samych pogodnych dni dla mam. PS. Do wszystkich mam które u maluszków zauwazyły na buzi i brzuszku czerwone malutkie krostki, okazało się że moja Martynka miala uczelenie na wszystkie produkty które są na bazie prafainy, czyli Oliatum, oliwka....kapie ją teraz w wodzie z mtdełkiem bambino i jest OK wreszcie wysypka schodzi, więc radzę sprawdzić czy u Waszych maluszków, też to nie jest przyczyną. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela - nie zostawiaj nas!!! powiem ci szczerze ja tez nie jestem zachwycona pomyslem ... to ja pisalam o nickach i tez tak jak ty nie przejmuje sie ze maz przeczyta cos wiecej niz powinien a jak ponarzekam na niego to moze wrecz sie za siebie wezmie :-) jedyna zaleta nowego forum dla mnie jest to ze widac zdjecia maluszkow ale to do tej pory tez bylo tylko na poczcie... i pare dziewczyn narzeka na nowe forum... bardzo sie boje ze to nas rozbije.... do tego jak mamy malo czasu to ciezko najpierw sie zalogowac , potem znowu przegladac wszystkie tematy.... a to ze sie tematy na kafeterii powtarzaly przeszkadzało chyba tylko pomaranczce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was dziewczyny widze ze mnie ma sensu juz tu pisać a szkoda bo ja tez nie mam czasu sie zalog zgadzam sie z angela ze juz tyle spisałyśmy i jakoś nikt nie zwracał uwagi na prywatność a tyle tu wyznań było Także żegnam bo nie ma sensu tu juz zaglądać skoro piszeci na prywatnym buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale kto mowi,ze tutaj nie bedziemy? Angela, no co ty!!!!Mazia!!!!ja tez bede tutaj zagladac, moze nawet czesciej niz tam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dagar bo po co tu zaglądać i pisac jak nie bedzie nikogo a po za tym to nie które dziewczyny co od czasu do czasu zaglądaja tutaj pewnie nie przeczytają ze jest nowe forum !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela i Mazia szkoda że nie dajecie żadnej szansy nowemu forum, nawet tam nie zajrzałyście a kto wie może by się Wam tam spodobało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie odchodzcie ja tez wole kafeterie jest tu prosciej i nie przeszkadza mi ze ktos moze to czytac bo i skad ma wiedziec ze to ja. my dzis mielismy chrzciny. maly byl mega aniołkiem i w kościele i na przyjeciu , az sie pytali czy on w ogole płacze :-) zjadłam troche rzeczy ktorych normalnie nie jem mam nadzieje ze nie zaszkodze maleństwu - no juz nie takie maleństwo , właśnie zadzwonił do mnie znajomy i powiedzial ze jego coreczka która urodziła się w czerwcu waży tylko pół kilo więcej od mojego pulpecika :-) my już po przeprowadzce, kartony zamkniete w jednym pokoju teraz jak bede miala chwilke bede sobie akiś wyciagac . buzka dla wszystkich :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie podchodzę do nowego forum z wieeelką radością, ale najważniejsze, żeby nas to nie rozbiło!!! Np. cały czas nie mogę dziś tam wejść :( Jak to ma być tak.... Wolę pisać tutaj. To fajnie Kasiu, że już po :) I że bobas taki grzeczny :) Ja mam chrzciny 26 grudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej tez tu zagladam.., Brzusiowa tez bede chrzcic w świeta 26 grudnia:) Angela-dzieki za rade odnosnie krosteczek,wypróbuje twój sposób bo tez nie mozemy sie pozbyc krosteczek z brzuszka ,lekarka stwierdziła ze to potówki ale one utrzymuja sie dosc długo i własnie kapie w oilatum i oliwkuje Dziewczyny nie odchodzcie -szkoda sie rozstawac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×