Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

Angela-ja jeszcze bede drążyc ten temat uczelenia na parafine bo byc moze moja mała tez to ma.Chciałam Cie zapytac czy w takim razie jesli nie uzywasz juz oliwek czy kremów niemowlecych to natłuszczasz czyms ciałko Martynki,bo ja jak zaprzestam przez kilka dni natłuszczac oliwka to skórka zaczeła sie troche złuszczac. I teraz nie wiem co robic, czy sa jakies kosmetyki niemowlece ktore nie zawieraja tej parafiny a nawilzaja ?? Dziewczyny , myślicie że taka naturalna oliwa z oliwek sie nadaje do smarowania ciałka niemowlaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojej Oli też czasem drży nóżka od kilku dni ma tez takie krosteczki na policzku, lekarka stwierdziła że to potówki, przemywam przegotowaną woda i nie znikają my mamy tez bunt jedzeniowy ale inny ,od przedwczoraj Ola zbuntowała się na butelkę nie chce z niej pić tylko cyc i cyc ,do tej pory nie robiło jej to żadnej różnicy a teraz sie boję jej nawet z mężem zostawić bo co zrobi,nie wiem co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powoli robi się tu u nas syffffffff Malinka jak zwykle nie spała w dzień, chociaż teraz tak sobie drzemie ;-) Mnie dziś głowa boliiiiiii mmmmmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam czy moge zadac pytanie odnoscnie objawow zblizajacego sie porodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na jutro mam wyznaczony termin porodu..jest to moja pierwsza ciaza, od wczoraj mecza mnie bóle brzucha takie jak na miesiaczke tylko silniejsze..czasem przyjdzie taka fala bólu w dole brzucha, trwa to moze ze 4 sekundy i nie jest to regularne... no i tak sie zastanawiam moze to juz zbliża sie poród? czy ktoras z was tez tak miała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przedtem tez miewałam takie bóle jednak te sa silniejsze i tamte nie pojawiały sie może ze 2 razy dziennie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*przedtem tez miewałam takie bóle jednak te sa silniejsze i tamte pojawiały sie może ze 2 razy dziennie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka- ja Martynce niczym nie natłuszczam bo nie ma takiej potrzeby, ale gdy np. trochę skórki schodziło jej z czólka to posmarowałam jej lotionem z babydreamu kupiony w rossmannie, zwiera on olejek z jojoby oraz witaminę E i nie uczula. Ważne żeby produkt nie miał w składzie Paraffinum Liquidum. Mi pediatra na te krosteczki zaleciła fenistil w kropelkach i w żelu i nie pomogło, więc zaczełam eliminować po kolei produkty, z którymi martynka miala kontkat i wreszcie do tego doszłam, może u twojego dzieciątka tez jest to przyczyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
midi najprawdopodobniej masz skurcze z tym, że jeżeli nie są one regularne to pozostaje Ci na razie czekać, bo pewnie powolutku rozkręca się u Ciebie akcja porodowa... ja od razu miałam skurcze co 8 min, ale wiem że u niektórych dziewczyn takie nieregularne pojawiały się przez kilka dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
midi najprawdopodobniej masz skurcze z tym, że jeżeli nie są one regularne to pozostaje Ci na razie czekać, bo pewnie powolutku rozkręca się u Ciebie akcja porodowa... ja od razu miałam skurcze co 8 min, ale wiem że u niektórych dziewczyn takie nieregularne pojawiały się przez kilka dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
midi najprawdopodobniej masz skurcze z tym, że jeżeli nie są one regularne to pozostaje Ci na razie czekać, bo pewnie powolutku rozkręca się u Ciebie akcja porodowa... ja od razu miałam skurcze co 8 min, ale wiem że u niektórych dziewczyn takie nieregularne pojawiały się przez kilka dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
midi-ja myśle ze u Ciebie poród już tuż tuż, to są juz skurcze ,musisz poczekac na ich regularnośc i jesli beda mniej wiecej w tych samych powtarzających sie odstepach czasowych i beda przybierały na sile to zaczyna sie poród wtedy ... Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaz ja miałam własnie nieregularne skurcze bo były albo co 2,3 minuty albo co 5, 7 minut i co jakis czas to sie tak zmieniało, ale z kazda godzina stawały sie mocniejsze ,wiec kiedy czułam ze juz mnie boli coraz bardziej pojechałam do szpitala i urodziłam za 3 h :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju no to jestem w takim razie pocieszona;-) przechodzi ten bol az do okolicy krzyzowej... przed dwoma godzinami miałam spokoj a teraz znow bole sie pojawiaja raz dosc czesto a raz co 20 min mniej wiecej...ale skurcze chyba bardziej bola niz te moje bole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moj drugi login (zamiast midi28) bo w tamtym z tych emocji zapomniałam hasła;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm wiec mowicie ze to moga byc juz skurcze..? tylko one nie sa takie bolesne ze nie da sie wytrzymac...juz sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaz ja miałam własnie nieregularne skurcze bo były albo co 2,3 minuty albo co 5, 7 minut i co jakis czas to sie tak zmieniało, ale z kazda godzina stawały sie mocniejsze ,wiec kiedy czułam ze juz mnie boli coraz bardziej pojechałam do szpitala i urodziłam za 3 h :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierdziele widze ze u nas tez pomaranczki mieszaja... niedobrze, a tak fajnie bylo 4sz4 daj spokoj, jakis tĘPol się nudzi i robi jazdy (tak sie pomarańczowy tłumoku pisze - tępy a nie tempy! Tak samo bylo z pomaranczka ktora czepiala sie MG i betix. To na pewno zadna z nas Wiecie co tu mozna pisac o kupkach wysypkach i takich rzeczach. Zwierzac sie tu na pewno nie bede. Midi - ja mysle ze urodzisz lada dzien. Skurcze czuje sie wlasnie jak bole miesiączkowe ale duzo silniejsze Anulka - czytalam ze mozna uzywac oliwy z oliwek dla bobaska Angela moj Kuba ma 10 tyg, ale dopiero wyrasta ze spioszkow 62

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orinko,midi - to moga byc skurcze - moje tez nie byly polesne z ciekawosci zaczelam je mierzyc i wyszły mi co 5 minut na 45 sekund wiec pojechalismy do szpitala i tam mi odeszly wody :-) kurde - juz mi sie poprawil humor ze jest decyzja co do forum a tu jaks zlosliwa pomarancza kurwa kurwa kurwa ( sorry ale musialam sie wyżyć bo normalnie popsuła mi humor) ostatnio czytalam o takich ludziach co to nic nie robia tylko złosliwosci pisza. nawet jedna dziewczyna z reprezentacji polski w siatce rzucila przez to kadrę.. tego sie nawet nie da skomentować. dziewczyny nie dajmy rozwalić przez kogoś forum 4sz4 - mam cie za jedną z najsilniejszych , zawsze byłaś pierwsza ktora kazała olewać pomarańczki jak komus innemu dowalały teraz te rady zastosuj do siebie. co cie nie zabije to cie wzmocni. olej to! fajnie że udało ci sie uniknac mandatu , dobrze ze z powodu kola nic sie nie stalo ale ja bym nie umiala skłamać na temat choroby rodziców. moze dlatego ze jest to moj najwiekszy strach ( chociaz chyba strach o Szymka go już przeważa) kurcze weszłam na forum nowe i widze ze czesc dziewczyn juz tam wrocila no i sie polakalam bo nie umiem wybrac ... wszystkie was lubie i w ogole sie szybko przywiazuje , a teraz nadal mi hormony buzują i na prawde łatwo u mnie o płacz. moze jakas pomaranczka łaskawie mnie obsmaruje to moze mi to ułatwi decyzje... chociaz ja wale co one pisza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kz kasia przezto że mam łzy w oczach przeczytałam że Kuba ma 10 kg zamiast 10 tyg :-) mój gruby Szymuś też juz wyrasta z 62 - w zależnośći od producenta , bo ma jeszcze jedne śpioszki 56 i są dobre :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatek wybacz ale nie zgodze sie z Toba. Moim zdaniem to nie jest tak że pomarańczki się z nami nie zgadzają i wyrazaja tylko swoja opinie- dzisiaj jedna z nich wyraźnie obraziła 4sz4 - to nie jest odmienne zdanie, to jest zwykle chamstwo, i nikt nie ma do tego prawa, jak piszesz. Mozna napisac- "moim zdaniem nie powinnas tak robic, moim zdaniem nie powinnas mowic ze masz umierajaca matke"... ale jak ktos pisze o innej osobie że jest tępa i ze jest dziwka to juz przesada. Nie zalezy mi na slodzeniu, tylko na szacunku. A na forum prywatnym z chamstwem sie nie spotkam, bo tam czytaja mnie osoby ktore sie nawzajem szanują. I nie ma to nic wspolnego ze slodzeniem. To jest moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orinko to się ciesz, że jeszcze Cie mocno nie boli ale wierz mi zacznie ;) życzę Ci powodzenia i lekkiego porodu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu ja tez chcialam juz wracac i dac sobie spokoj z forum prywatnym. Ale po tym co tu dzisiaj zaszło wolę chyba jednak pisać z osobami zaufanymi, które mnie szanują i ja je. Tam mogę się poczuć jak w gronie przyjaciół. Tu też, ale zawsze jest ta myśl że czyta mnie ktoś obcy. Jakiś taki komfort psychiczny - pamiętasz sprawę z rozciągnietym worem? ;);) Mogę tu pisać o kupkach i tym podobnych rzeczach, ale nie będę się zwierzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a mnie się wydaje że komuś właśnie o to chodzi, żeby rozwalić forum, bo chyba zauważylyscie że tylko u nas był zawsze spokój i mila atmosfera...coś mi się wydaje, że teraz się podzielimy na dwa fora :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Martynka zasnęła już na noc, ale wreszcie mąż przyszedł z pracy, więc uciekam, żeby chociaż troszkę czasu z nim spędzić. dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×