Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

Gość limonka2+1
ja jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limonka2+1
w przerwach rozmawiam na gg z moim narzeczonym, bo też wyjechał, ale w sobote wróci to może będzie miał miłą niespodziankę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limonka2+1
mamy po 24, skończone studia,praca więc czas najwyższy na nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limonka2+1
a i w kwietniu mamy ślub, więc już niedługo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak:) ja mam studia ale wierze ze sobie poradze. Tak zdecydowalismy z narzeczonym, bo tego bardzo chcemy :) ty juz bedziesz testowac czy tez zaczynasz sie staracx?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja będę testować w sobotę, a jutro mam termin @, zrobiłam test wczoraj i wyszła bladziutka kreseczka, więc jestem dobrej mysli;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec prawdopodobnie jestes w ciazy :) gratulacje. :* Jakby co przeslij mi za 3 tygodnie ciazowe fluidki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś młodziutka, ale najważniejsze, ze oboje tego chcecie i na pewno Wam się wszystko dobrze ułoży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no na to wychodzi;) Stwierdziliśmy, że tak łatwo się w ciążę nie zachodzi do ślubu 3 miesiące, więc możemy spróbować...i co wychodzi na to, ze się udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zadecydowalismy ;) to nie decyzja z dnia na dzien, a przedewsyzstkim to nie kaprys juz to komus pisalam na tym forum, bo duzo osob moze sie zdziwic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zycze Ci tego:) jesli wysla blada druga kreska to wszystko na to wskazuje. Czytalas kiedy moze wyjsc tez druga kreska na tescie chociaz ciazy nie ma? z tego co pamietam to przez niektore antybiotyki i jeslisie ma problemy z tarczyca. A jesli wszystko jest ok to raczej wynik pozytywny nie jest bledny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nuteczka-ja zaszlam w pierwsza ciaze majac 19lat urodzilam jak mialam 20 takze moim zdaniem to nie wiek swiadczy o dojrzałosci do bycia matka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie,że już myślicie w tak młodym wieku przyszłościowo o założeniu rodziny, nie jest to wymuszone, albo co gorsze "wpadka".Niektórzy mając po 30 lat, (ale nie wszyscy) uważają że mają na to jeszcze czas, i wymyślają na młode dziewczyny nie wiadomo co, że młode i głupie, bo chcą być szczęśliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka ja tez chce zostac dosc wczesnie mama. Niestety zdaje sobie sprawe ze mamy takie spoleczenstwo jakie mamy i napewno nie bede dementowac tego ze moje dziecko jest wpadką. Bo po co? i tak nic to nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio nie brałam żadnych antybiotyków, a tarczyce mam w porządku, niedawno badałam poziom hormonów- było OK, więc jestem dobrej myśli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babki
ech...najgorzej to sie wlasnie tlumaczyc ze to nie byla wpadka. ja nawet raz z ksiedzem bym sie poklocila ze to nie byla wpadka. mowie wam co za ludzie po tym swiecie teraz chodza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babki
no mam nadzieje ze dolacze do ciebie ;) i bede miec drugiego synka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babki
a wiecie ze kasia cichopek tez w ciazy" podobno "jest?? moze tez ma na pazdziernika?> hihihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babki
maz nawet uwaza ze powinnismy codziennie sie kochac bo to wieksza szansa ze bede w ciazy a ja uwazam ze co drugi dzien wystarczy. choc sama niewiem...... limonko-mialam tyle samo lat co ty jak rodzilam swoje pierwsze dziecko. no i gratuluje slubu! na ile osob robicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wesele na ok.100, no ale wiadomo nigdy nie ma 100% składu. A co do przytulania to lepiej rzadziej ale efektywniej;) my nie codziennie, w tym cyklu tylko 4 razy do owulki a potem narzeczony wyjechał w delegacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babki
a czym zajmuje sie twoj narzeczony??/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limonko ja sprawdze czy do Ciebie dolaczylam dopiero pod koniec lutego niestety. A ty babki? kiedy testujesz badz sie starasz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest inzynierem w duzej firmie i pojechał do Norwegii szkolić ludzi i zdobywać nowe doświadczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×