Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

Gość babki
ech...moj ukochany sadzi ze z tych naszych staran to nic nie bedzie. widocznie ma takie podejscie -nie inne. poprostu nasluchal sie ze za drugim razem tak latwo w ciaze sie nie zachodzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze bele
hejki , ja dzis wlasnie robilam test, druga kreska blada, poczekam jeszcze 2 dni i sie upewnie , ale jestem dobrej mysli , choc wole sie nie nakrecac , bo bedzie pozniej bardziej bolec, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. Czekałam kiedy ktoś założy ten topik, ja juz wiem że będzie dzidzia, test zrobiła wxzoraj i dwie grube kreski, no ale podejrzenia miałam juz od ponad tygodnia, a z terminem to sama nie wiem bo labo 2 październik albo 30 wrzesień, bo ostatnie cykle miałam nieregularne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli jest chocny blada druga kreska to test raczej pozytywny, ja tak miałam przy córce że ta druga kreska ledwo widoczna, no i to też zalezy od testu i jego czułości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze blada kreska to napewno ciąża ja też tak miałam a teraz jestem na topiku na wrzesień 2009 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Wam fajnie dziewczyny ze sie udało:)ja jesli by mi sie udalo to mialabym termin na koniec pazdziernika takze, ale za bardzo sie nie nastawiam co ma byc to bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margaretka_2010
Witam przyszłe mamusie! Ja test robiłam 21.01 i wyszły dwie krechy!!! bardzo się cieszę bo od ponad 1,5 roku staramy się o drugą dzidzię i już prawie zaczęłam godzić sie z tym że moja córcia będzie sama ,, a tu taka niespodzianka!!!! Trzymam kciuki za wszystkie starające się , nie traćcie nadziei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze bele
dzieki dziewczyny :) ja sie starałam 2 cykle i mam nadzieje ze to napewno ciaza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babki
co do bladej kreski tej drugiej oczywiscie:) to sadze ze to wlasnie zalezy od testu. moze by sie upewnic juz na 100% to kup z innej firmy. ale na moje oko to jestes w ciąży!! zazdroszczę. mnie od jakiegos czasu pobolewa macica ale... to zadne objawy ciąży. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babki
margaretko- a stosowalas wczesniej tabetki antykoncepcyjne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babki
agatek - gagatek-mysle ze ci sie uda ale szczerze to watpie zeby to bylo na pazdziernik:) ale trzymam kciuki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze bele
faktycznie rozne testy rozna czulosc, ale wole poczekac, moze w poniedzialek albo wtorek zrobie powtornie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margaretka_2010
brałam po pierwszej ciąży ale niedługo - około roku ,, ale u mnie podejrzewam że przyczyną tego że mogłam zajść była endometrioza po cesarce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margaretka_2010
dodam że moja córcia ma prawie 6 lat więc różnica między rodzeństwem będzie spora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babki
cesarka mialas na zyczenie?czy ze wskazaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babki==>ja tezw to watpię ze bedzie na pazdziernik najwyzej pokibicuje Wam z boku:) powaznie sie obawiam ze po tych tabletkach teraz bede miec jakies problemy ehhh:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margaretka_2010
ze wskazaniem - pośladkowe ułożenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babki
moja bratowa odstawila tabletki i zaczela sie starac o dziecko . zajelo jej to pol roku. u Ciebie moze byc to oczywiscie zupelnie inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babki
ja jestem!!dosc czesto tu zaglądam ale inne staraczki chyba nie za czesto! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze bele
ja tez jestem :) ale limonka chyba gdzies zagineła , nie wiem czy doczytalam ale miala wczoraj robic test , ciekawe co wyszło. Mnie jakis katar zlapal i nie wiem czy sie nie rozwinie nic goszego , oby nie :) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babki
faktycznie LIMONKA gdzies zniknęla??moze wyjechala??moze swietuje bo moze okazalo sie ze juz fasoleczka jest???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze bele
no chyba zostalysmy tu same a topic padł :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olgusia2008
Czesc ja tez bede pazdziernikowa mama.Juz po raz drugi moja córeczka ma prawie 3 latka.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×