Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

Witajcie co polecicie mi na bol gardla i suchy kaszel morduje mnie od wczoraj,wiem ze lekow niemoge brac, ale moze jakies babcine sposoby macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja raczej nie znam żadnych sposobów na przeziębienie (oczywiście w ciąży), bo raczej miód, mleko czy cytryna to na gardło nie najlepiej, bo to jeszcze bardziej podrażania:( Teraz taki okres zimowy i wszędzie pełno wirusów lata. Trzeba uważać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anikom
NA BÓL GARDŁA POMAGA PŁUKANIE WODY Z SODĄ OCZYSZCZONĄ NIE ZASZKODZI CI RÓWNIEŻ WYPARZENIE NÓG W WODZIE Z SOLĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Za 2 lub 3 dni robię test, chyba, że @ mnie wyprzedzi.. Mam jednak wielką nadzieję, że załapię się na październik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. pisałm na początku ale to było jakis czas temu, ja juz wiem na 100%, była nawet u lekarza ale nic konkrtnego nie zobaczyłam:P:P:P termin mi wychodzi 30 września lub 2 październik, mam nadzieję że moge czasem popisac do Was, nawet jak się na pażdziernik nie załapię:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migotka200
witam, w czwartek wyszły mi dwie piękne kreki, z wyliczeń wychodzi, że mam termin na październik; to jest moja druga ciąża, pierwsza niestety szybko obumarła i musieli ją usunąć, mam nadzieję że tym razem będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, u mnie tez 2 kreski i termin na pazdziernik :-) Ale sie ciesze!!!! Mamy juz jedno dzieciatko, pora na rodzenstwo dla niego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio sama byłam chora i lekarz polecił mi w ciazy syrop stodal, apap, wapno, rutinoscorbin to bezpieczne dla dziecka w 1 trymestrze ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rutinoscorbin????? A ja slyszalam, ze nie jest wskazany :-O Ja w potrzebie bralam tylko paracetamol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rutinoscorbin to witamina c.... jak lekarz kazał brac to chyba nic sie nie stanie.... a czosnek dziennie mozna brac od 1-2 głowki wieksza ilosc działa poronnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, paracet. i apap tak, ale ten rutinoscorbin mnie zastanawia... bo nie dalej jak wczoraj dziewczyna podawala, czego nie nalezy brac w ciazy i rut. tam byl....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie bylam u gina i dal mi 2 tyg zwolnienia zebym odpoczela i przepisal mi a kaszel duomox i syrop, powiedzial ze gorsze dla plodu jest nic nie robienie, bo jak sie jest chorym trzeba koniecznie zwalczyc infekcje nawet antybiotykami. Jestem w 6 tygodniu,a wy juz byliscie u gina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też październik
dziewczyny wy tygodnie liczycie od terminu ostatniej miesiączki i od zapłodnienia.Jak to sie liczy?Chcę się umówić na wizytę u lekarza i nie chce za szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też październik
czy od zapłodnienia miało być:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz liczy od ostatniej miesiaczki, a lekarz i tak wie ze dopiero 2tyg po okresie zachodzi do zaplodnienia, takze mozesz liczyc od okresu i to bedzie 40 tygodni albo od zaplodnienia to bedzie 38tyg do porodu poczytaj sobie na forum pełno tego jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też październik
no w porządku.Serduszko dziecka można zobaczyc ok 7 tygodnia.Tylko którego siódmego?od terminu czy zapłodnienia.O to mi chodziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny:) Ja zrobiłam test w poprzednią środę. Było dwa dni po terminie @ i nie mogłam juz dłużej czekać. Na teście pojawiły się dwie grube krechy:))) Przybliżony termin to początek października. Za tydzień idę do lekarza. Pozdrawiam Was cieplutko. Gratuluję przyszłym mamom i trzymam kciuki za mamy starające się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, jakoś cisza na naszym topicu; w którym tygodniu wybieracie się do lekarza, ja jestem teraz w 6, a myślę iść pod koniec 8 wtedy już pewnie będzie widać na USG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) ja jestem w 6 tygodniu liocząc od @, za jekiś dwa tygodnie idę do gina...a póki co chwycilo mnie leekie pzeziębienie i martwie się, żeby się wszystko było OKi z maleństem. pozdrawaim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, co tu taka cisza? Ja jestem dopiero w 4 tygodniu. A, że mieszkam w Uk, do lekarza idę za tydzień żeby mnie umówił na spotkanie z położną, które odbędzie się w 12 tygodniu, mniej więcej też w tym czasie będę miała pierwsze USG. A na przeziębienie pomaga syrop z cebuli. Też ostatnio chorowałam i naprawdę mi pomógł. Cebulę sieka się na plastry, zasypuje cukrem a na drugi dzie dodaje się sok z cytryny. Pozdrawiam cieplutko:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAk sie dziewczyny czujecie??? Macie juz jakies objawy?? Bo ja wczoraj fatalnie, glowa mnie bolala, odrzut od jedzenia, sennosc... To troche zaskoczka dla mnie, bo w pierwszej ciazy czulam sie tak rewelacyjnie, ze czasami zapominalam, ze w niej jestem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z moich \"objawów ciążowych\" to bolą mnie piersi, a raczej swędzą i ciągle chce mi się spać. W pierszej ciąży śmierdziała mi lodówka, teraz nic takiego nie mam. Jeść mogę wszystko, nie mam mdłości i mam nadzieję że będzie tak dalej. A jak Wy się czujecie w pierwszych tygodniach ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barasia
Mi najbardziej dokuczaja piersi, a poza tym to brzuch od czasu do czasu pobolewa i moglabym przespac caly dzien. Ale poki co, to nie mdli mnie i zachcianek tez mam. Oby tak dalej :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela ja tez chcialam isc do lekarza w 8 tyg ale chwycilo mnie przeziebienie i poszlam do gina w 5tyg bylo widac na usg pecherzyk ciazowy. Przepisal mi lekarz antybiotyk i dal zwolnienie na 2 tyg, wiec moze tez sie wybierz do niego. Moje dolegliwosci to bolace piersi, swedzi mnie brzuch i bola mnie dziasla.Apetyt mam tylko jeszcze zgaga meczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perełka1983
Cześć dziewczyny! Pozwolicie, ze do was dołączę ;P gdyż z moich obliczeń wychodzi mi początek października ;D Teściki robiłam w zeszłym tyg. i na obydwu wyszły dwie kreseczki więc od razu poleciałam na beta hcg ;) bo jestem trochę niecierpliwa... no i w zeszłym tyg. beta hcg 851 a w tym już 2779 :D Pozdrawiam gorąco wszystkie przyszłe mamy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to witaj perelko dopisz sie do naszej tabelki, a jak tam przekazaliscie juz rozdzinie dobre nowiny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perełka1983
Na pewno się dopiszę ale jeszcze nie teraz, jutro mam wizytę u ginekolog i mam nadzieję, że się wszystko potwierdzi ;) Rodzinka najbliższa już wie i tylko czeka ze mną na potwierdzenie u lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×