Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

Witam brzuszki :) U mnie pogoda okropna :-( Szkoda gadać!!! {Dagar} ja też rozmroziłam i umyłam lodówkę :-) A co do włosów, to przestały mi wypadać (wreszcie) i są o wiele ładniejsze, ale coś za coś, bo cera coraz gorzej :-( Na słońce nie mogę wychodzić i w takie dni staram się go unikać, bo mam straszne plamy i brzebarwienia :-( Ale i tak jestem szczęśliwa, bo wczoraj mnie maleństwo moje kopało cały dzień hehe, wcześniej to tylko czułam jak moja rybka pływa :-) Dobra kończę, bo mam jeszcze ogrom pracy, muszę iść sałatki zacząć na jutro robić na kolację dla gośći, na szczęście ciasta już mam :-) Miłego dnia kochane 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Lubila-> ja też mam huśtawkę nastroju, cały czas wymawiam mężowi, że się mną nie interesuje, bo tak faktycznie to on traktuje mnie tak samo jakbym nie była w ciąży czyli normalnie:( Może to i dobrze bo ciąża nie choroba, ale czasem jak się pokłócimy to mi jest tak przykro, że nie zwraca uwagi na to że ja jednak jestem w stanie odmiennym. Ale chyba sama sobie jestem winna, bo robię wszystko sama w domu i koło domu, więc nie odczuł żadnej różnicy.Ale jeszcze trochę i już nie będę taka samodzielna, może wtedy coś się zmieni. Ah, narzekam trochę bo pogoda mnie tak pesymistycznie nastawia:o Moja cera i włosy też się poprawiły, zero wyprysków, a przedtem przed okresem tragedia.A czy farbujecie włosy normalnie, Małgorzata 39->piszesz ze farba Ci się szybko zmywa,czyli ze farbujesz włosy, chyba że źle zrozumiałam:) Bo ja farbuję co miesiąc szamponem koloryzującym, też mi się bardzo szybko zmywa, no ale to szampon, więc to chyba normalne.A co myślicie o farbach, bo ja już zgłupiałam czytając różne fora, raz pisze że można od 3 m-ca, raz ze nie bardzo:o Pozdrawiam weekendowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagar -> sorki, widocznie xle zrozumiałam czytając Twój post:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w poprzedniej ciazy rozjasnialam co 2ms wlosy, teraz mam troche ciemniejsze i nie farbuje ale nie dlatego ze uwazam ze to szkodzi, tylko ze od listopada postanowilam wrocic do naturalnego koloru czyli jeszcze przed ciaza, ale ja za to robie styling i nie uwazam by to szkodzilo, ale ile ludzi tyle opinii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tymczasem1972
Ja farbuję włosy i jest wszystko ok. Póki co nie mam żadnych podrażnień i problemów z tym. Bez farby bądź szamponu byłabym bokami całkiem siwiutka- no cóż takie geny.... U nas też dziś pada i wieje. Wybierałam się z rańca na deseczkę z mężem, ale się rozlało i daliśmy sobie spokój. W zamian mam sprzątanie no i prażone na obiad :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z przodu mam trochę pasemek robionych rozjaśniaczem reszta włosów pokryta jest farbą. Odczekałam 3 -mce i normalnie zrobiłam balejaż u fryzjera . Bez przesady przed 9-mcy bez koloryzacji moje włosy wyglądałyby fatalnie . Tylko ta brązowa farba właśnie szybko się zmywa i nie wiem czy to przez mój stan czy jakaś zaczarowana farba u fryzjera .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj wtrząchłam 2 obiady aż mi głupio :D czały czas jestem głodna i śpiąca . Tymaczasem uważaj na siebie mi też waga bardzo idzie w górę . Co to deseczka i prażone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tymczasem1972
Deseczka to deska windsurfingowa, a prażone to pokrojone w plasterki i ułożone warstwami: ziemniaki, cebula, kiełbasa, marchewka i pietruszka przykryte od góry liściem kapusty i zapieczone w dużym garze na ognisku lub kuchni. Polecam bo to szybkie i proste jedzenie -pychotka. Pozdrawiam Tymczasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tymczasem1972
No i oczywiście zjadłam 2 talerze :-) Na deser micha truskawek a na wadze 81,5 ;-( Koszmar...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też uwielbiam prażone ziemniaki, robię je prawie co sobotę na obiad:D A teraz jestem po kolacji, zrobiłam szaszłyki z kurczaka , boczku i warzyw i zeżarłam dwa, ale były pyszne.A waga też pójdzie w górę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚC dziewczyny, u mnie dziś cały dzień pada więc zrobilam totalny przegląd ubrań i fajnie bo okazało się że mam sporo bluzek w które mieszczę się mimo brzucha i to coraz większego (już 8 kg do przodu) , kupiłam za to 2 letnie sukienki w H&M bardzo fajne i już bym chciała je włożyć tylko za zimno :-( byłam dziś u lekarza i pięlegniarka poraz pierwszy mierzyła- słuchala tętna płodu , dosyc mocno przykładała mi sondę do brzucha , aż się przestraszyłam że coś zrobi maleństwu - chyba mam znowu jakieś paranoje bo ona aż się zaczęła śmiać jak jej o tym powiedziałam - czy u was też zdarza się że ktos naciska na brzuch? ( moze wydawało mi się mocno bo miałam pełny pęcherz :- ) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beagle no właśnie ja o to miałam pretensje że on mnie traktuje jak przed ciążą a ja nie wiem co sobie myślałam że w ciąży to on mnie na rękach będzie nosił?????? może niedługo mi te humory przejdą bo nawet sama z sobą nie mogę wytrzymac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uciekam bo goście już parkują ,miłego sobotniego wieczorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tymczasem1972
Małgorzata windsurfing uprawiamy całą rodziną najczęściej można nas spotkać na Jeziorze Dziećkowickim koło Mysłowic albo na Jeziorze Żywieckim. Lato zawsze spędzamy nad Zatoką Pucką - bo tam są najlepsze warunki windsurfingowe w Polsce. A pływamy już od 15 lat :-) Ot takie nasze rodzinne hobby.... :-) Ja mam już 6kg na plusie od początku a tu dopiero 20 tydzień :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazia112
witam prazone mniam......:) aż mam ochote , jak już o włosach to ja farbuja normalnie co 2 miesiące a cere mam super bez wyprysków i wszyscy mówią że wydelikatnialam, a paznokcie to mam takie długie jak nigdy bo mi sie łamały,a mały daje znaki bo chyba wyczuł ze sie mamusia martwi że tak długo go nie czuć. Co do zachcianek to nie mam, u mnie na pluse już 7 kilo a to 19 tydzień pilnuje sie nie jem słodyczy i nie najadam się ale cóż geny :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dopiero zaczynam 18 tydzień a 6 kilo w przód-masakra, ale ja nigdy nie byłam szczuplutka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam niedzielnie Tymczasem-----super tylko pozazdrościć takiej rodzinnej ,wieloletniej pasji .To chyba drogi sport i dość trudno zglebić tajniki . My, dzisiaj rodzinnie byliśmy w Brennej zaliczyłam szaszłyka, gofra i loda :D Na wadze 6 kg. do przodu cały czas sobie tłumaczę ,że to dziecko rośnie ja nieeeeeeeeeeeeeeeeeee:P Pozdrawiam mamuśki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo halo! Witam niedzielnie. Ale moje malenstwo dzis szaleje!!!! Caly dzien skacze,az mi brzuch faluje :) A ja wogole nie mam ochoty na slodycze. Tylko jablka, rzodkiewka, szczypiorek, etc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosssssscccc
zapraszam na strone, super gra :D:D kasiorra.mybrute.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tymczasem1972
Małgorzata - windsurfing rzeczywiście nie jest tani, ale jak się skompletuje odpowiedni sprzęt jest na ileś tam lat spokój. Niestety w weekend nie dane nam było popływać bo w sobotę co prawda wiało, ale padało, a w niedziele flauta i gorąc. Jakieś zajęcia sportowe trzeba było jednak zaliczyć więc w niedzielę wybrałam się na bieganko, a właściwie marszobiegi, bo biegać tak jak kiedyś już nie mogę/nie powinnam. Po półtorej godzinie wróciłam do domu jak nowonarodzona - nie ma nic lepszego niz ruch na świeżym powietrzu. Postanowiłam również wziąć się za swoją dietę a właściwie odżywianie - od dziś nie jem białego pieczywa, cukierków, czekolady, ograniczam słodzenie i solenie. Takie zabiegi powinny zmniejszyć odkładanie się wody w organizmie - liczę na zmniejszenie opuchlizny na nogach i rękach (pierścionki wrzynają mi się w palce). Zobaczymy..... Pozdrawiam Tymczasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 👄 Urodziny się udały, ale dziś umieram :-( O 5 rano się obudziłam i nie mogłam ruszyć głową, taki ból... Do tego potwornie boli mnie gardło, byłam po cytrynki i miód.. Mam nadzieję, że coś pomoże, pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki! Ale jestem dziś podminowana... tak czekałam na dzisiejszy dzień, odliczałam godziny a jak już nadszedł to... chyba wszystkich pogryzę ;) to chyba nerwy przed dzisiejszym badaniem... a pozostało jeszcze tyle czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzusiowa wskakuj do łozka i sie kuruj🌻 perełka to na pewno nerwy przed badaniem, zobaczysz jaka szcześliwa bedziesz po:) ja wczoraj byłam w szkole i strasznie sie zdenerwowałam bo mam jeden przedmiot niezaliczony i moge go poprawic dopiero we wrzesniu a obrona w październiku nie mam pojęcia jak ja w 9ms bede sie bronic😭 zawsze jakos pod górke wszystko idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazia112
witam słonecznie beagle nie denerwuj sie bedzie dobrze :) trzymam kciuki. mi też strasznie puchną palce już obrączke ściągłam ledwo co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazia112
przeraszam to miało być do perełki ale jestem zakrecona he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzusiowa-> spóźnione ale szczere życzenia urodzinowe🌼🌼🌼 i kuruj się herbatką z cytrynką lub malinami:) Jak Wam minął weekend, bo mnie fatalnie.Pokłóciłam się z mężem:(, to u mnie staje się normą w ciąży) i wszystko zwalam na hormony, masakra.Mam nadzieję ze u Was lepiej. Perełka nie denerwuj się, na pewno wszystko w porządku, Agatek u Ciebie też wszystko się ułoży, to tylko teraz tak strasznie wygląda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie teraz to wszystko wyglada nie najlepiej, ogólnie jakis zły miesiac dla mnie ten maj:O ja tez sie bardzo czesto kłoce teraz z mezem, wczesniej potrafilam wyluzowac albo paliłam 2 papierosy i przechodzilo a teraz wystarczy drobiazg i od słowa do słowa wybucha awantura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×