Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oooona

czy dzieci z dlugoscia urodzeniowa powyzej 60 cm

Polecane posty

Gość oooona

sa w przyszlosci bardzo wysokie? ile mierzylyscie po urodzeniu a ile teraz? ja 59 cm a teraz 174

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja siostra cioteczna była malutka, miała 50 cm i ważyla 2600, a teraz kobita ma 184 cm :P Zgadałam sie z ciotką jak ja byłam w ciąży :P Moja mała miała 51 cm i ważyła 2700 i też zastanawiam sie po kim ona taki konusik :D wiec nie do końca tak musi zostac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
To chyba w ogole nie ma znaczenia. Ja mialam 51cm , a teraz mam 176cm. Mąż mial 60 cm teraz ma 190cm, jego brat 56cm teraz 190. Moja coreczka 54cm, a spodziewalam sie bardzo dlugiego dziecka, dziedzicznie po nas, ale rosnie szybko i jestem pewna, ze bedzie wysoka mimo, ze dlugosc urodzeniowa miala raczej srednią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam 62 cm, teraz mam 174:) Siostra 61 cm, teraz 69:) Brat 51 cm, teraz 180:) Maz 52 cm teraz 185:) Takze to chyba nie regula;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do dziecka to moje mialo 51 cm, mimo, ze z mezem jestesmy wysocy! Ale juz jest wieksza niz rowiesnicy, wiec pewnie tez bedzie wysoka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem ile miałąm, bo byłam mierzona tylko do pupy :) ale myślę zę to nie reguła. mój brat - 59 cm teraz jeden z najniższych w klasie drugi brat - 48 cm obecnie najwyższy w grupie przedszkolnej. zawsze ludzie mówią że na 2-3 klasę wygląda i tylko brak zębów z przodu go zdradza :P moje malutkie 58 cm zobaczymy jaki wyrośnie :P a my z prawie mężem zbyt wysocy nie jesteśmy (ja 168 on 174)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez tak myslalam
brat 61, teraz 185

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe to jest
1 dziecko 61cm - teraz 16 lat i 169 (dziewczynka) 2 - 60 -teraz 15lat i 172 chlopak 3 - 56 - ma 5 lat ale raczej jest przecietnego wzrostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×