Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość spektakularna

sukienka na studniowke - oryginal czy podroba?

Polecane posty

Gość spektakularna

Prosze o pomoc - szybko, jesli sie ktos zna bardzo to dla mnie wazne!! Jest taka sukienka na allegro i bardzo bym ja chciala miec na studniowke - Calvin Klein - prosze zobaczcie i poradzcie - jest tylko jedna, a polowa moich kolezanek sie na nia napala. Przed chwila rozmawialam ze swoja kumpela, ona ma bogatego ojczyma i powiedziala, ze jak wroci z Krakowa, to jej ja kupi - a on wraca juz za dwa dni!1 Jak myslicie oryginal, czy podroba? http://www.allegro.pl/item532779017_calvin_klein_marc_max_champagne_z_manhatanu.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik24353
moze i oryginalna ale wcale nie jest jakas wyjatkowo piekna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zafajdanaaaaaaaaaa
chyba orginal ale nie dalabym za nia tyle kasy nie podoba mi sie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania7564933
orginał ale słaba;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GREENPORT
UWAZAM, ZE JEST PIEKNA - BARDZO STYLOWA, Z KIELISZKOWYM DOLEM I JEDWAB - CUDO. A TE KTORE ZALUJA 500 ZL NA K"KIECKE" I NIE DOCENIAJA SUKNI CALVINA KLEINA TO PEWNIE TE SAME CO KUPUJA PODROBKI TOREBEK NA TARGU W EGIPCIE - JEDNYM ZDANIEM : SZKODA SLOW. A DO CIEBIE: BEDZIESZ W NIEJ NAPEWNO PIEKNIE WYGLADAC :) I ZAPEWNE ORGINALNIE - NIE ZOBACZYSZ PSIAPSIOLKI W TAKIEJ SAMEJ. JA SIE SZYKUJE NA TE CZERWONA - JUZ GADALAM ZE SPRZEDAWCA, NIE POLICZY MI PRZESYLKI. POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkjkjfd
podrobka jak nic suknienki tej marki kosztuja chyba 1500 a nie 500 sprawdz w sklepach ps bedadz na zachodzie wiem co ile kosztuje wiec odradzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×